EKSTRA
MENÜ

Pakdemirli

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.726 haberi bulunmuştur.

Pakdemirli Haberleri

Bakan Pakdemirli: Çiftçimizin alın teri karşılıksız kalmayacak

Bakan Pakdemirli: Çiftçimizin alın teri karşılıksız kalmayacak

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, çiftçilere seslenerek, "Çiftçimizin, yani sizlerin alın teri karşılıksız kalmayacak, mahsuller maliyetlerin üzerinde değer bulacaktır." dedi.

22.10.2021Ekonomi
Son dakika... Bakan Pakdemirliden sözleşmeli tarım açıklaması

Son dakika... Bakan Pakdemirli'den sözleşmeli tarım açıklaması

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. NTV canlı yayınında konuşan Bakan Pakdemirli sözleşmeli tarım ile gıda fiyatlarının aşağı çekilebileceğini belirtti.

20.10.2021Ekonomi
Son nefesine kadar sancağı bırakmadı

Son nefesine kadar sancağı bırakmadı

SİHA ve İHA’ların babası Özdemir Bayraktar dün Fatih Camisi’nde devletin zirvesi ile siyaset ve iş dünyasından çok sayıda ismin katıldığı cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Selçuk Bayraktar babasının ardından, “Hastaneden çıkıp işyerine geliyordu. O asla sancağı bırakmadı” dedi.

20.10.2021Gündem
Bakan Pakdemirli: Yeşil Kalkınma Devrimini gerçekleştirmede Türkiye öncü rolü üstelenecek

Bakan Pakdemirli: Yeşil Kalkınma Devrimi'ni gerçekleştirmede Türkiye öncü rolü üstelenecek

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin "Yeşil Kalkınma Devrimi"ni gerçekleştirmede öncü rol üsteleneceğini belirterek, "Sürdürülebilir tarım uygulamalarının geliştirilmesi ve iklim değişikliği ile mücadele açısından, AB'nin 'Avrupa için Yeşil Mutabakat' kapsamında, sağlıklı ve çevre dostu bir gıda sistemi için çalışmalarımıza başladık." dedi.

19.10.2021Haber
SİHAların öncü ismi Özdemir Bayraktara veda Selçuk Bayraktar: En yakın dava ve yol arkadaşımızdı

SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'a veda! Selçuk Bayraktar: En yakın dava ve yol arkadaşımızdı

İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar, Fatih Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde konuşan oğlu Selçuk Bayraktar, "Babam bizler için canımızdan kıymetli. Bir tarafta babamızdı, bir tarafta arkadaşımızdı, ağabeyim, kardeşim, bizler için öyleydi, aynı zamanda rehberimizdi, ilham kaynağımızdı, kılavuzumuzdu, en yakın dava ve yol arkadaşımızdı bu yolda" ifadelerini kullandı.

19.10.2021Gündem
Bakan Pakdemirli açıkladı: Türkiye öncü rol üstlenecek

Bakan Pakdemirli açıkladı: Türkiye öncü rol üstlenecek

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin "Yeşil Kalkınma Devrimi"ni gerçekleştirmede öncü rol üsteleneceğini belirterek, "Sürdürülebilir tarım uygulamalarının geliştirilmesi ve iklim değişikliği ile mücadele açısından, AB'nin 'Avrupa için Yeşil Mutabakat' kapsamında, sağlıklı ve çevre dostu bir gıda sistemi için çalışmalarımıza başladık." dedi.

19.10.2021Ekonomi
Mazot gübre desteği ne zaman yatırılacak 2021 Üreticilere destek ödemesinde son durum

Mazot gübre desteği ne zaman yatırılacak 2021? Üreticilere destek ödemesinde son durum!

Mazot gübre desteğinin ödeme tarihi, çiftçilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada üreticilerin bazı destek ödemelerinin hesaplara yatırılacağı tarihi duyurdu. Mazot gübre desteği kapsamında 2 milyon 237 bin lira destek ödemeleri en son 8 Ekim tarihinde vatandaşların banka hesaplarına yatırılmaya başlamıştı. Gözler şimdi bir sonraki ödeme tarihinde. Peki, mazot gübre desteği ne zaman yatırılacak 2021? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

18.10.2021Ekonomi
Son dakika İş insanı Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti

Son dakika! İş insanı Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar hayatını kaybetti. 72 yaşında vefat eden Bayraktar'ın yarın Fatih Camii'nde öğle namazı düzenlenecek cenaze töreni sonrası İstanbul'da toprağa verileceği öğrenildi.

18.10.2021Gündem
2 milyon çiftçiye yaklaşık 5 milyar lira ödenmesi bekleniyor

2 milyon çiftçiye yaklaşık 5 milyar lira ödenmesi bekleniyor

Çiftçilere ödenen desteklerden kesilen stopaj vergisinin 5 yıl geriye dönük iadesine ilişkin düzenleme kapsamında, Çiftçi Kayıt Sistemi’nde (ÇKS) kayıtlı 2 milyon kişiye, faiziyle birlikte yaklaşık 5 milyar liralık ödeme yapılması bekleniyor.

14.10.2021Ekonomi
Diken üstünde 18 saat

Diken üstünde 18 saat

Orman yangınlarıyla günlerce boğuşan Antalyalı, önceki gün düşen yıldırımın ormanı tutuşturmasıyla yeniden alarm verdi. Söndürme çalışmaları 18 saat sonra sonuçlandı.

14.10.2021Gündem
Son dakika... Antalyanın Kemer ilçesindeki orman yangını 18 saatte söndürüldü

Son dakika... Antalya'nın Kemer ilçesindeki orman yangını 18 saatte söndürüldü

Antalya'nın Kemer ilçesinde dün yıldırım düşmesi sonucu çıkan orman yangını 18 saatte söndürüldü. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli de yangındaki son durumla ilgili ''Antalya Konyaaltı, Kemer Köyü/Mevki yangınını ekiplerimiz kontrol altına aldı. Soğutma çalışmalarımız devam ediyor'' açıklamasını yaptı.

13.10.2021Gündem
Bakan Kurum: Türkiyeyi küresel iklim değişikliğiyle mücadelenin en  önemli aktörü yapacağız

Bakan Kurum: Türkiye'yi küresel iklim değişikliğiyle mücadelenin en önemli aktörü yapacağız

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye'yi küresel iklim değişikliğiyle mücadelenin en önemli aktörü yapacaklarını, 2053'e yönelik net sıfır emisyon hedefine ulaşacaklarını bildirdi.

11.10.2021Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan 3600 ek gösterge mesajı Müjdeleri tek tek sıraladı

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '3600 ek gösterge' mesajı! Müjdeleri tek tek sıraladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi ve 50 Ar-Ge Merkezi'nin Açılış Töreni'ne katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "3600 ek gösterge meselesini önümüzdeki yılın sonuna kadar çözüme kavuşturmayı umuyoruz" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesleki eğitime ilişkin müjdeleri de tek tek sıraladı.

11.10.2021Gündem
Destek ödemeleri ne zaman yatacak Bakan Pakdemirliden tarım destek ödemeleriyle ilgili açıklama

Destek ödemeleri ne zaman yatacak? Bakan Pakdemirli'den tarım destek ödemeleriyle ilgili açıklama

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, destek ödemeleriyle ilgili paylaşımda bulundu. Pakdemirli, üreticilerin bazı destek ödemelerinin yarın hesaplara aktarılmaya başlanacağını duyurdu. Peki, destek ödemeleri ne zaman yatacak? İşte Bakan Pakdemirli'den tarım destek ödemeleriyle ilgili yaptığı açıklama...

9.10.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli, Elektronik Hayvan Takip Sistemini tanıttı

Bakan Pakdemirli, 'Elektronik Hayvan Takip Sistemi'ni tanıttı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 'Elektronik Hayvan Takip Sistemi'nin kendisine ait bir proje olduğunu belirterek, "Elektronik Hayvan Takip Sistemi, hayvanınızın nerde olduğunu, beslenip beslenmediğini, doğum, gebelik, kızgınlık gibi biyolojik durumlarının ne olduğunu takip eden ve ilgililere bildiren bir sistemdir" dedi.

8.10.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli duyurdu: Destek ödemeleri hesaplara aktarılmaya başlanıyor

Bakan Pakdemirli duyurdu: Destek ödemeleri hesaplara aktarılmaya başlanıyor

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, üreticilerin bazı destek ödemelerinin yarın hesaplara aktarılmaya başlanacağını duyurdu.

7.10.2021Ekonomi
Küresel gıda fiyatları son 10 yılın zirvesinde

Küresel gıda fiyatları son 10 yılın zirvesinde

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO), küresel gıda fiyatlarının buğday ve bitkisel yağlara güçlü taleple Eylül 2011'den bu zamana kadarki en yüksek seviyesine ulaştığını bildirdi.

7.10.2021Ekonomi
Son dakika... Muğlanın Dalaman ilçesinde orman yangını Bakan Pakdemirli iyi haberi duyurdu

Son dakika... Muğla'nın Dalaman ilçesinde orman yangını! Bakan Pakdemirli iyi haberi duyurdu

Son dakika haberine göre Muğla'nın Dalaman ilçesinde çıkan orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediliyor. Bakan Pakdemirli yangının kontrol altına alındığını, soğutma çalışmalarının sürdüğünü açıkladı.

6.10.2021Gündem
Yarın itibarıyla başlayacak... 750 bin TLye kadar destek verilecek

Yarın itibarıyla başlayacak... 750 bin TL'ye kadar destek verilecek

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Yarın itibarıyla Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile sebze-meyve zayiatını azaltacak 'Soğuk Zincir Finansal Destek Programı'nı başlatıyoruz. Program kapsamında, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (KOBİ) leasing yöntemiyle edinecekleri yerli malı ve yeni frigorifik kasa ve ünitelerine 750 bin TL'ye kadar destek vereceğiz. Hedefimiz KOBİ'lerimizin maliyetlerini azaltarak tezgahlardaki yüksek fiyatları düşürmek" dedi.

5.10.2021Ekonomi
Eylem planı oluşturulup faaliyetlere başlayacak

Eylem planı oluşturulup faaliyetlere başlayacak

Bakan Pakdemirli, "Bu ayın son haftasında, tüm sonuçlar değerlendirilerek, nihai belgemiz olan Birinci Su Şurası Sonuç Belgesi, Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kamuoyuna açıklanacaktır. Ardından hiç vakit kaybetmeksizin, 2019 yılında 15 yıl aradan sonra düzenlediğimiz 3. Tarım Orman Şurasında yaptığımız gibi Eylem planımızı oluşturup, faaliyetlere başlayacağız" açıklamasında bulundu.

4.10.2021Ekonomi
TMO bu ay 900 bin ton hububatı satışa çıkardı

TMO bu ay 900 bin ton hububatı satışa çıkardı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, hububat ve yem piyasalarının regülasyonu amacıyla Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından bu ay 900 bin ton hububatın satışa açıldığını bildirdi.

3.10.2021Ekonomi
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Çanakkalede damla sulamayla ekilen çeltiğin hasadına katıldı

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Çanakkale'de damla sulamayla ekilen çeltiğin hasadına katıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, herkes için çok kıymetli olan suya mücevher gibi davranmaları gerektiğini belirterek, çeltik üretiminde yavaş yavaş tamamen damla sulamaya geçmeleri gerektiğini söyledi.

2.10.2021Haber
Bakan Pakdemirli, Çanakkalede damla sulamayla ekilen çeltiğin hasadına katıldı

Bakan Pakdemirli, Çanakkale'de damla sulamayla ekilen çeltiğin hasadına katıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, herkes için çok kıymetli olan suya mücevher gibi davranmaları gerektiğini belirterek, çeltik üretiminde yavaş yavaş tamamen damla sulamaya geçmeleri gerektiğini söyledi.

2.10.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli açıkladı Rekor ödeme yapılacak

Bakan Pakdemirli açıkladı! Rekor ödeme yapılacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, iklim değişikliğinin ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının olumsuz etkilerinin üreticiye yansımaması için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, çiftçilere ekimde toplam 773 milyon 269 bin lirayla rekor destek ödemesi yapacaklarını söyledi.

1.10.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli: Limon üretimi bu yıl daha bereketli

Bakan Pakdemirli: Limon üretimi bu yıl daha bereketli

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Adana’nın Seyhan ilçesi Bahçeşehir Mahallesi’ndeki bir limon üreticisinin bahçesindeki hasat etkinliğine katıldı.

1.10.2021Ekonomi
Gıda Komitesi toplanıyor, erken uyarı sistemi masada: Gündem fiyat artışları

Gıda Komitesi toplanıyor, erken uyarı sistemi masada: Gündem fiyat artışları

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, gıda fiyatlarındaki artışla mücadele için Gıda Komitesi’nin bugün toplanacağını açıkladı.

29.09.2021Ekonomi
Toplantı bu hafta Gıda fiyatlarında artışla ilgili flaş adım

Toplantı bu hafta! Gıda fiyatlarında artışla ilgili flaş adım

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "(Gıda fiyatlarındaki artış) Bu hafta Gıda Komitesi toplantısı yapacağız" açıklamasında bulundu.

28.09.2021Ekonomi
Susuzluk korkusu tasarrufa yansımıyor

Susuzluk korkusu tasarrufa yansımıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı, 26 ilde yaptırdığı araştırma ile Türkiye’de su tüketim alışkanlıklarını ortaya koydu.

26.09.2021Ekonomi
Tarım ve Orman Bakanlığının araştırması su tüketim alışkanlıklarını ortaya koydu

Tarım ve Orman Bakanlığının araştırması su tüketim alışkanlıklarını ortaya koydu

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Su bilincinin küçük yaşlardan itibaren kazandırılması amacıyla ana sınıfları da dahil su okur yazarlığı derslerinin ilköğretim müfredatına girmesi için ilgili kurumlarla görüşmelere başladık" dedi.

25.09.2021Ekonomi
Mazot gübre desteği ne zaman yatacak Bakan Pakdemirli eylül ayı mazot gübre desteği ödeme tarihini duyurdu

Mazot gübre desteği ne zaman yatacak? Bakan Pakdemirli eylül ayı mazot gübre desteği ödeme tarihini duyurdu

Mazot gübre desteği ödeme tarihleri için beklenen açıklama geldi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli çiftçiye verilecek 59 milyon 271 bin liralık tarımsal destek ödemlerinin tarihini duyurdu. Tohum, hububat, mazot, gübre, toprak analizi ve kırsal kalkınma alanlarında verilen desteklerden yararlananlar ödemelerini banka hesaplarından alabilecekler. Peki, mazot gübre desteği ne zaman yatacak? İşte, 2021 eylül ayı mazot gübre desteği ödeme tarihi ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

24.09.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli duyurdu Ödemeler bugün başladı

Bakan Pakdemirli duyurdu! Ödemeler bugün başladı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tohum, hububat, mazot, gübre, toprak analizi ve kırsal kalkınma alanlarında verilen destek ödemelerine bugün başlandığını duyurdu.

24.09.2021Gündem
Egeli balıkçıların ağına 16 kilogramlık 2 kalamar takıldı

Egeli balıkçıların ağına 16 kilogramlık 2 kalamar takıldı

Egeli balıkçılar, İzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında yaklaşık 1 metre boyunda ve 16 kilogram ağırlığında 2 kalamar yakaladı.

24.09.2021Haber
İzmir açıklarında yakalandı Karşılaştıkları manzara karşısında şoke oldular

İzmir açıklarında yakalandı! Karşılaştıkları manzara karşısında şoke oldular

İzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında yaklaşık 1 metre boyunda ve 16 kilogram ağırlığında 2 kalamar yakaladı. İzmir Balıkçı İş Adamları Derneği Başkanı Şahin Çakan şaşkınlığını, 'Normalde bizim Ege'de tuttuğumuz kalamarın boyu yaklaşık 15 santimetre. Ben 35 yıllık meslek hayatımda bu türü ilk defa görüyorum." şeklinde anlattı.

24.09.2021Gündem
Bakan Pakdemirliden gıda fiyatlarına ilişkin önemli açıklama

Bakan Pakdemirli'den gıda fiyatlarına ilişkin önemli açıklama

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Gıda Fiyatlarını İzleme Kurulumuz, Koordinasyon Kurulumuz ve Gıda Komitemiz özellikle gıda fiyatlarının bu değişen ve defakto oluşmuş ortamda, hem dünya fiyatları hem de zincirdeki verimsizlikler olsun bunun üzerine gidiyor ve gitmeye de kararlı" dedi.

24.09.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirli açıkladı Cumhuriyet rekoru kırıldı

Bakan Pakdemirli açıkladı! Cumhuriyet rekoru kırıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, kuru fasulye üretimine yönelik çalışmalar ve desteklerin sonuç verdiğini, 2020 yılında Cumhuriyet tarihi rekorunun kırıldığını belirtti.

21.09.2021Ekonomi
‘Alo Gıda’ hattına 5 yılda 393 bin başvuru

‘Alo Gıda’ hattına 5 yılda 393 bin başvuru

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Alo Gıda Hattı olan 174’e son beş yılda toplam 393 bin 515 başvuru yapıldığını kaydederek, “15 bin 974 idari para cezası, 276 savcılığa suç duyurusu ve 387 faaliyetten men olmak üzere toplam 16 bin 637 başvuruya cezai işlem uygulanmıştır” dedi.

21.09.2021Ekonomi
TMOdan kuru üzüm üreticisine 15 milyon liralık ödeme

TMO'dan kuru üzüm üreticisine 15 milyon liralık ödeme

TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal "Gözlemlerimize göre 9 numara üzüme verilen 13 lira, üretici tarafından memnuniyetle karşılanmış. TMO fiyatı, taban, referans, eşik fiyattır. Bunun altında üzümlerini kesinlikle satmasınlar" dedi.

18.09.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirliden tüm dünyaya geleceğe nefes daveti

Bakan Pakdemirli'den tüm dünyaya geleceğe nefes daveti

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, G20 Tarım Bakanları Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği İtalya'nın Floransa kentinde dün "Biyoçeşitlilik mirasımızdır, doğa ananın DNA’larıyla oynamamalıyız" mesajını verdi. Bakan Pakdemirli, dünyanın pek çok ülkesinden bir araya gelen katılımcıları, 11 Kasım Ulusal Ağaçlandırma Günü’nde yapılacak "Geleceğe Nefes" ağaç dikme kampanyası için de Türkiye’ye davet etti.

17.09.2021Ekonomi
Bakan Pakdemirlidan çevresel sürdürülebilirlik mesajları: Yaşam hakkı sadece insanlar için değil, tüm canlılar için geçerli

Bakan Pakdemirli'dan çevresel sürdürülebilirlik mesajları: 'Yaşam hakkı sadece insanlar için değil, tüm canlılar için geçerli'

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, çevresel sürdürülebilirlikte doğal kaynakların yönetiminden, biyolojik çeşitliliğin korunmasına kadar pek çok kilit önemde alan olduğunu belirtti ve "Yaşam hakkının sadece insanlar için değil, tüm canlılar için geçerli bir hak olduğunu asla unutmamalıyız." ifadesini kullandı.

16.09.2021Gündem
Son dakika... Şişecam Polatlı Fabrikasında açılış... Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFESTin tarihini açıkladı

Son dakika... Şişecam Polatlı Fabrikası'nda açılış... Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST'in tarihini açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şişecam Polatlı Fabrikası Yeni Üretim Hattı Açılış Töreni'ne katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şişecam Polatlı Fabrikası açılışında 'Gençlerimizin beklediği müjdeyi açıklamak istiyorum' dedi ve TEKNOFEST'in tarihini açıkladı.

13.09.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 hedeflerimiz küresel senaryolara karşı başkaldırıdır

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 hedeflerimiz küresel senaryolara karşı başkaldırıdır

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Polatlı'da Sakarya Zaferi'nin 100. Yıl Dönümü Kutlama Programı'nda açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023'e endekslendiğimiz hedeflerimiz, küresel senaryolara karşı bir başkaldırıdır. Alın terimizle ve yeri geldiğinde kanımızla, istikbaline sahip çıkan bir ülke olduğumuz gerçeğini kabul ettirdik" dedi.

13.09.2021Gündem
Hükümetin renkli takibi

Hükümetin renkli takibi

Sosyal medya Hükümet’in de sıkı takibinde. Daha çok yaptıkları çalışmaları, etkinlikleri ve mesajlarını paylaşan siyasetçiler, az sayıda hesabı takip etmekten de geri kalmıyor. Biz de siyasilerin takibindeki renkli hesapları inceledik...

12.09.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan AKM ve Rami Kışlasına ziyaret

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AKM ve Rami Kışlası'na ziyaret!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) incelemelerde bulundu, ardından restorasyon çalışmaları devam eden Rami Kışlası’nı ziyaret etti.

11.09.2021Gündem
Bakan Pakdemirli 43 ilde kuraklık ödemesi yapıldığını bildirdi

Bakan Pakdemirli 43 ilde kuraklık ödemesi yapıldığını bildirdi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Tarım Sigortaları Havuz İşletmeleri AŞ (TARSİM) tarafından 43 ilde kuraklıktan zarar gören 14 bin 213 üreticiye 214 milyon lira hasar ödemesi yapıldığını duyurdu.

9.09.2021Gündem
Bakan Pakdemirli: 75 milyon lirayı bugün yatırıyoruz

Bakan Pakdemirli: 75 milyon lirayı bugün yatırıyoruz

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "TMO'nun fındık alım kampanyasının ilk 8 gününde fındıklarını teslim eden 2 bin 507 üreticimizin hesaplarına toplam 75 milyon lirayı bugün yatırıyoruz" dedi.

9.09.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

‘Çay özelleştirilemez’

‘Çaylar Şirketten’ kitabının yazarı Av. Remzi Kazmaz, çay üreticilerine bir çağrı yaparak “Çayın uluslararası pazarda milli bir marka olması için senin de desteğine ihtiyacımız var. 23 Eylül’de (Bugün) Rize’de Ramada Otel’de yapılacak toplantıda görüşlerini söylemeni, çözümü birlikte üretmeyi, çayı ve geleceğimizi hep beraber konuşmayı istiyoruz.

23.09.2021

Göç arttı, inşaat hızlandı

SON zamanlarda kamyon homurtularından, iş makinelerinin gürültülerinden evde duramaz oldum.Sabah 8’den itibaren biri gidiyor, biri geliyor.

20.09.2021