EKSTRA
MENÜ

Özyeğin Üniversitesi

Özyeğin Üniversitesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Özyeğin Üniversitesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.084 Özyeğin Üniversitesi haberi bulunmuştur.

Özyeğin Üniversitesi Haberleri

2021de ne yiyeceğiz, nasıl yiyeceğiz

2021'de ne yiyeceğiz, nasıl yiyeceğiz?

Pandemi nedeniyle bir yıl gibi kısa bir sürede yeme-içme kültürümüzde köklü değişiklikler oldu. Kimi gıdaları hayatımızdan çıkardık, kimilerine ağırlık verdik. Alışverişi internet üzerinden yapmaya başladık. Müdavimi olduğumuz restoranları paket paket eve taşıdık. Peki bundan sonra neler olacak? 2021’de mutfak raflarına neleri ekleyeceğiz, şefler sektörü ayakta tutmak için hangi uygulamalara yönelecek? İşin uzmanlarına sorduk.

17.01.2021Hürriyet Pazar
‘Çok değerli bir mutfağımız olmasına rağmen dünyada Türk mutfağı konuşulmuyor...’ Peki ama neden

‘Çok değerli bir mutfağımız olmasına rağmen dünyada Türk mutfağı konuşulmuyor...’ Peki ama neden?

Şef Somer Sivrioğlu, geçen hafta bir programda “Türk mutfağı dünyada ilk 10’da sayılmaz” dedi ve büyük bir tepki aldı. Hem Somer Şef’e hem de mutfağımızı tanıtmak için çalışan şeflere, akademisyenlere sorduk: Türk mutfağı uluslararası arenada nasıl algılanıyor? Bir mutfak nasıl daha bilinir hale getirilir?

10.01.2021Hürriyet Pazar
Up 2 Top Summit’e büyük ilgi

Up 2 Top Summit’e büyük ilgi

Özyeğin Öğrenci Kulübü'nün Quick Sigorta sponsorluğundaki zirvenin sürprizi Acun Ilıcalı oldu.

29.12.2020Sigorta
MasterChef Emir kimdir, nereli Emir Elidemir’in babası eski futbolcuymuş

MasterChef Emir kimdir, nereli? Emir Elidemir’in babası eski futbolcuymuş

MasterChef Emir merak edilen isimler arasında yer alıyor. Başarılı isim yarışmada son dörde kalmayı başardı. Bu akşam oynanacak mücadelelerin ardından Elidemir’in finale kalıp kalmayacağı belli olacak. İşte babası İzmirspor'un eski futbolcularından olan MasterChef Emir hakkında bilgiler

29.12.2020Televizyon
Maksut Aşkar kimdir, nereli Şef Maksut Aşkar MasterChef’e geliyor

Maksut Aşkar kimdir, nereli? Şef Maksut Aşkar MasterChef’e geliyor

Maksut Aşkar, MasterChef 2020’nin bu akşamki konuğu olacak. Final için geri sayımın başladığı yarışmada bu akşam Emir, Özgül ve Barbaros ikinci finalist olabilmek için yarışacaklar. Yarışmacılar Maksut Aşkar’ın da bir yemeğini yapacaklar. İşte 1976 İskenderun doğumlu ünlü şef hakkında bilgiler

26.12.2020Televizyon
Yılbaşında otellerde ve villalarda parti izni yok

Yılbaşında otellerde ve villalarda parti izni yok

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yılbaşında kalabalık partilere müsaade edilmeyeceğini söyledi. Erdoğan, “Bu tür partiler, otellerde olsun, villalarda, şurada, burada olsun. Bütün güvenlik güçlerimiz, her türlü tedbiri alacak. Bunlara müsaade etmemiz mümkün değil. İstihbaratımız, nerede bu tür şeyler olduğunu görür, tespit ederse, oralara gerekli operasyonu yaparız” dedi.

26.12.2020Gündem
Quick Sigorta sponsorluğundaki Up 2 Top Summit başlıyor

Quick Sigorta sponsorluğundaki Up 2 Top Summit başlıyor

Özyeğin Üniversitesi’nin Operations Research Kulübü tarafından organize edilen Up 2 Top Summit, bu yıl 23-24 Aralık 2020 tarihlerinde Quick Sigorta ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Zirvenin temasını oluşturan “Start-Up”lar’ın kurucularının konuk olacağı organizasyonda, Türkiye’deki girişimcilik ekosistemi katılımcılarla buluşacak.

24.12.2020Sigorta
MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında, nereli Emir Elidemir hakkında bilgiler

MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında, nereli? Emir Elidemir hakkında bilgiler

MasterChef Emir ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Emir Elidemir, MasterChef 2020’de son dörde kalan yarışmacılar arasında yerini aldı. Başarılı isim önlüğü almaya hak kazanan ilk isim oldu. Peki, MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında bilgiler

21.12.2020Televizyon
Endüstri Ve Sistem Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Endüstri Ve Sistem Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Uzun yıllardır endüstri çağında yaşadığımız için, sürekli olarak ortaya endüstri ile ilgili iş alanları ortaya çıktı. Bugün de hala çıkmaya devam ediyor. Endüstride sistemler üzerine çalışacak mühendisler yetiştirebilmek için üniversitelerde bununla ilgili bölümler açılıyor. Endüstri ve Sistem Mühendisliği de bu bölümlerden biri. Peki, nedir bu Endüstri ve Sistem Mühendisliği? İşte bu konu hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Endüstri Sistemleri Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Endüstri Sistemleri Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Endüstri mühendisliği bölümü, yurt içi ve yurt dışı çalışma olanakları, uzmanlık alanları ve zorlukları olan bir meslek dalıdır. Son zamanlarda gençlerin daha çok ilgisini çekmeye başlayan bu bölümü seçecek olan kişilerin merak ettiği Endüstri sistemler mühendisliği nedir? Mezunları ne iş yapar? İşte, tüm detaylar.

Elektrik Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Elektrik Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Özellikle üniversite sınavına girecek öğrenciler meslek seçimi konusunda oldukça farklı seçeneklerle karşı karşıya kalır. Bu seçenekler karşısında hangi seçeneğin kendine uygun olduğunu öğrenmek için birçok bölümü de araştırmaya girişir. Son yılların en önemli ve revaçta mesleklerinden bir tanesi de elektrik mühendisliğidir. Ancak elektrik mühendisliği ile ilgili birçok kişi merak içinde kalır ve elektrik mühendislerinin ne iş yaptığını merak eder. Elektrik mühendisliği ile ilgili detayları derledik.

Uluslararası Finans Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Uluslararası Finans Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Kariyer ve eğitimin insan hayatında ki yeri ve önemi oldukça büyüktür. Her birey kariyer, hedef, kazanç, sevilen bir iş ve rahat bir hayat için mücadele etmektedir. Bu mücadele ise kişinin istediği meslek doğrultusunda ilgili üniversite ve bölümlerini seçmesi ile başlamaktadır. Bu üniversite bölümlerinden birisi de Uluslararası Finans bölümüdür. Cevabı çok merak edilen uluslararası finans bölümü nedir, mezunu ne iş yapar, amacı nedir, iş imkanları nelerdir, dersleri nelerdir gibi soruların cevaplarını detaylı bir şekilde sizler için derledik.

Teknogirişim Sermaye Desteği Programı için başvurular devam ediyor

Teknogirişim Sermaye Desteği Programı için başvurular devam ediyor

Girişimcilerin teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerinin, ticari değeri yüksek ürün ve hizmetlere dönüştürebilmeleri hedefiyle yürütülen Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı için başvurular devam ediyor.

3.12.2020Teknoloji
Pilotaj Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Pilotaj Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Yüksek miktarda para kazandırması ile öne çıkan pilotaj bölümü ülkemizde de sıklıkla tercih edilen ve merak konusu olan bir bölümdür. Bu yazımızda akıllarınızdaki pilotaj bölümüne dair bütün soruların cevabı bulunuyor. Pilotaj bölümü nedir, pilotaj bölümü nasıl okunur, pilotaj bölümü mezunları ne iş yapar ve nerelerde çalışır diye merak ediyorsanız tüm detayları derledik.

Pilot Eğitimi Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Pilot Eğitimi Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Hemen hemen her genç hayalini kurduğunuz şeyi yapmak için ülkemizde üniversite sınavına hazırlanır. Özellikle hayalini kurduğu meslek eğitimi için yüksek puan alması gereken öğrenciler istedikleri bölüm için ne kadar yüksek puan almaları gerektiğini araştırır. Pilot eğitimi bölümü de ülkemizde yüksek puanlarla öğrenci alan bölümlerden bir tanesidir. Bu sebeple öğrenciler bu bölümde okumak için nelerin gerektiğini merak eder. Ülkemizde pilotluk bölümü ile ilgili detayları derledik.

İşletme Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

İşletme Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

İşletme Bölümü ülkemizde en çok bulunan ve okunan bölümlerden bir tanesidir. Ülkemizde hemen hemen her üniversitede bulunan işletme bölümü birçok öğrencinin de tercih ettiği bölümler arasında yer alır. İşletme bölümü okumak isteyen öğrenciler için bu bölümle ilgili detayları derledik.

İletişim Tasarımı bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

İletişim Tasarımı bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Meslek seçimi yapıldıktan sonra bu noktada eğitim almak gerekir. Günümüzde en popüler meslekler arasında iletişim yer alır. Medya sektöründe çalışmak isteyen kişiler iletişim tasarımı bölümünde eğitim görebilirler. İletişim tasarımı bölümü nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

Hukuk Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Hukuk Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Ülkemizde üniversite tercih bölümünde pek çok bölüm araştırılması yapılmaktadır. En çok tercih edilmek istenilen ve başarı sıralaması olan bölümler arasında da hukuk bölümü yer almaktadır. Hukuk bölümü tercih edilen bölümlerden biridir. Özellikle bu bölümde oldukça geniş bir iş yelpazesi bulunmaktadır. Bölümden mezun olanlar hem kamuda hem de özel sektörde çalışabilirler. Hukuk bölümü olan ülkemizde birçok üniversite yer almaktadır. Hem ek tercih döneminde hem de normal tercih döneminde hukuk bölümü tercih edilmektedir. Hukuk bölümünü okumak isteyenler mezunların ne kadar maaş aldığını da araştırmaktadırlar. Geçtiğimiz aylarda hukuk bölümü araştırılan bölümler arasına girmiştir. Peki, hukuk bölümü nedir? Hukuk bölümünden mezun olanlar ne iş yapmaktadırlar? Türkiye'de hangi üniversitelerde hukuk bölümü yer almaktadır? İşte hukuk bölümüne dair tüm detaylar.

Havacılık Yönetimi Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Havacılık Yönetimi Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Günümüz teknolojisinin en çok gelişen alanlarından bir tanesi şüphesiz ki havacılık sektörüdür. Havacılık sektörü son yılların en hızlı gelişen sektörlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Durum böyle olduğunda bu sektörde istihdam edilmek üzere yetiştirilmesi gereken kalifiye eleman ihtiyacı da her gün artış göstermektedir. Ülkemizde ve dünyada havacılık sektörü; hızlı gelişim gösteren bir bölümdür. Bu alanda çalışacak kişilerin oldukça fazla özelliği bulunması gerekir. Bu sebeple özellikle üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler havacılık yönetimi bölümü ile ilgili detayları merak eder. Havacılık yönetimi bölümü ile ilgili detayları derledik.

Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Gastronomi ve mutfak sanatları bölümü ülkemizde yaygın olarak tercih edilen bir bölümdür. Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları nelerdir? Sizler için detaylı bir şekilde ve derledik.

‘Herkes kendi ailesinin büyükleriyle derin bir yemek sohbetine girse...’

‘Herkes kendi ailesinin büyükleriyle derin bir yemek sohbetine girse...’

“Salçayı, bulguru dışarıdan almaz, kendimiz yapardık” diyen nesil yok artık; yeme-içme alışkanlıklarımız değişti. Ama geleneksel mutfağımızı da yeni nesillere aktarmak gerek. ‘Hikâyeleriyle Türk Mutfağı’ adlı kitap da bunu yapıyor; içinde 15 şehirden 60 yaş üstü kişiler yemek kültürlerini anlatıyor.

22.11.2020Hürriyet Pazar
Dr. Aslı Zuluğ ‘Yılın Kadın Girişimcisi’

Dr. Aslı Zuluğ ‘Yılın Kadın Girişimcisi’

Uluslararası Kadın Girişimcileri Destekleme Fonu tarafından düzenlenen 13. Uluslararası Kadın Girişimciler Yarışması sonuçlandı. Türkiye adına aday gösterilen Dr. Öğretim Üyesi Aslı Zuluğ, sağlıklı beslenme alanındaki girişimi ‘PACHA: Doğal Kolajen ve Protein Cipsi’ ile ödül almaya hak kazandı.

16.11.2020Eğitim
2020 Yılı Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksi açıklandı

2020 Yılı Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksi açıklandı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksi'nde Orta Doğu Teknik Üniversitesinin (ODTÜ) ilk sırada yer aldığını, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi ile İstabul Teknik Üniversitesinin (İTÜ) de ikinciliği paylaştığını bildirdi.

5.11.2020Teknoloji
Genç pilottan acı haber

Genç pilottan acı haber

İstanbul Büyükçekmece’deki Hezarfen Havaalanı’ndan kalkış yapan AYJET Uçuş Okulu’na ait eğitim uçağı boş araziye düşmüştü.

24.10.2020Gündem
Son dakika... Dün eğitim uçağı düşmüştü... Yaralı pilot adayından acı haber geldi

Son dakika... Dün eğitim uçağı düşmüştü... Yaralı pilot adayından acı haber geldi

Büyükçekmece'de düşen eğitim uçağından yaralı olarak kurtarılıp hastaneye kaldırılan pilot Beytullah Nart hayatını kaybetti.

23.10.2020Gündem
Mucize kurtuluş

Mucize kurtuluş

İstanbul Hezarfen Havalimanı’ndan havalanan eğitim uçağı, Büyükçekmece Gölü kıyısına düştü. Pilotaj bölümü öğrencisi Beytullah Nart kazayı yaralı olarak atlatırken, İstanbul Valiliği kazanın nedeninin motor arızası olduğunu açıkladı.

23.10.2020Gündem
MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında, nereli Emir Elidemir hakkında bilgiler

MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında, nereli? Emir Elidemir hakkında bilgiler

MasterChef Emir ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Emir Elidemir MasterChef 2020 yarışmacıları arasında bulunuyor. Yarışmacı bu hafta kırmızı takım kaptanı oldu. Peki MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte İzmir’de dünyaya gelen Emir hakkında bilgiler

20.10.2020Televizyon
İstanbul’da dev fotoğraf buluşması

İstanbul’da dev fotoğraf buluşması

Dünyadan ve Türkiye’den önemli pek çok sanatçıya ev sahipliği yapacak 212 Photography İstanbul, 8-18 Ekim 2020 tarihleri arasında özel bir rota dahilinde 5 farklı mekanda gerçekleşecek. Merkez üssü Yapı Kredi Bomontiada olacak sergilerin bu seneki durakları arasında Tekfur Sarayı Müzesi, Zülfaris Karaköy, Şerefiye Sarnıcı ve Akaretler Sıraevler yer alıyor. Fotoğrafı evrensel bir dil olarak benimseyen festival, çok sesli, multidisipliner yapısıyla farklı bir tartışma ve buluşma platformu yaratmayı amaçlıyor.

24.09.2020Kitap Sanat
Vodafone, yeni nesil çağrı merkeziyle istihdamı 81 ile yayacak

Vodafone, yeni nesil çağrı merkeziyle istihdamı 81 ile yayacak

Pandemi sürecinde tüm müşteri hizmetleri ekibini evden çalışma modeline geçiren Vodafone, bu modelden yola çıkarak tasarladığı "yeni nesil çalışma sistemi"ni Vodafone Müşteri Hizmetleri'nde uygulamaya başladı.

24.09.2020Teknoloji
Mutfağımızı dünyaya açıyoruz

Mutfağımızı dünyaya açıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde, Türk mutfağının zengin yemek kültürünü dünyaya tanıtmak amacıyla, “Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı” adlı kitap hazırlanıyor.

20.09.2020Gündem
Üniversiteliler, bizz@kampüs’te en iyi fikri bulmak için yarıştı

Üniversiteliler, bizz@kampüs’te en iyi fikri bulmak için yarıştı

Üniversite öğrencilerinin bu yıl online olarak katıldığı ve pazarlama fikirleriyle yarıştıkları “bizz@kampüs”te, ‘’Bachateros” takımının “Ülker Halley” için geliştirdiği proje birinci oldu.

17.09.2020Ekonomi
Engelsiz bankacılığı hayata geçirdiler

Engelsiz bankacılığı hayata geçirdiler

Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür “Alternatif Bank’ı 5 yıl içerisinde engelsiz bankacılığın örnek kurumu yapacağımıza söz veriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar sadece bir başlangıç. Engelliler tarafından en çok tercih edilen banka olabilmeyi arzu ediyoruz” dedi.

16.09.2020Ekonomi
Onlar Avrupa Şampiyonu... Çok iyi işler başaracağız,bizi izlemeye devam edin

Onlar Avrupa Şampiyonu... 'Çok iyi işler başaracağız,bizi izlemeye devam edin!'

Müjdeli haber 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda U19 Genç Kız Milli Takımı’ndan geldi. Avrupa Şampiyonası’nda güçlü rakipleri Sırbistan’ı, geriden gelip son sette yenerek kupanın sahibi oldular. Zorluklarla geçen 2020’de yüzümüzü güldüren 12 genç sporcuyla yaşam hikâyelerini, takımlarını ve hedeflerini konuştuk.

Avrupa ile aramızdaki 8 fark

Avrupa ile aramızdaki 8 fark

Hürriyet yazarlarından Murat Fevzi Tanırlı, futbol dünyasındaki gelişmeleri değerlendirdi.

5.09.2020Futbol
MasterChef Emir Elidemir kimdir, kaç yaşında MasterChef Emir ile ilgili bilgiler

MasterChef Emir Elidemir kimdir, kaç yaşında? MasterChef Emir ile ilgili bilgiler

MasterChef Emir merak edilen isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz hafta eleme potasında olan Emir Elidemir, ilk yarışta yaratıcılık etabında ikinci olarak potadan çıktı. Peki MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında? İşte 1994 yılında dünyaya gelen yarışmacı ile ilgili bilgiler…

31.08.2020Televizyon
Geleceğin fotoğrafçıları yarışmaya davetli

Geleceğin fotoğrafçıları yarışmaya davetli!

Bu sene üçüncüsü kez düzenlenecek olan 212 Photography Istanbul kapsamında gerçekleşecek ve geleceğin fotoğraf sanatçılarının kendilerini geniş kitlelere duyurmalarını amaçlayan Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması başvuruları 20 Eylül tarihine kadar devam ediyor.

27.08.2020Kitap Sanat
MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında Emir Elidemir ile ilgili bilgiler

MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında? Emir Elidemir ile ilgili bilgiler

MasterChef 2020 yarışmacıları arasında yer alan Emir Elidemir dikkat çeken isimler arasında bulunuyor. İlk 16 yarışmacı arasında girmeyi başaran Elidemir bu hafta mavi takımda yarışıyor. Peki MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında? İşte İzmir’de dünyaya gelen yarışmacı ile ilgili bilgiler…

21.08.2020Televizyon
Masterchef Emir kimdir, kaç yaşında, nereli Emir Elidemir hakkında bilgiler...

Masterchef Emir kimdir, kaç yaşında, nereli? Emir Elidemir hakkında bilgiler...

Emir Elidemir, MasterChef ana kadrosunda yer alacak isimlerden biri oldu. Kendi adını taşıyan önlüğü almaya hak kazanıp 16 yarışmacı arasına girmeyi başaran Emir Elidemir, yarışmanın kısa zaman en çok merak edilen ve popülerleşen isimlerinden. Peki, Masterchef Emir kimdir, kaç yaşında, nereli? Emir Elidemir hakkında bilgiler...

17.08.2020Televizyon
MasterChef Emir kaç yaşında, kimdir MasterChef 2020 Emir Elidemir ile ilgili bilgiler

MasterChef Emir kaç yaşında, kimdir? MasterChef 2020 Emir Elidemir ile ilgili bilgiler

Emir Elidemir, MasterChef'in ilk 16'sına girmeyi başaran yarışmacılar arasında yerini aldı. Elemelerdeki başarısı ile dikkat çeken MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında soruları merak ediliyor. İşte 1994 yılında İzmir'de dünyaya gelen Emir Elidemir ile ilgili bilgiler...

7.08.2020Televizyon
MasterChefte kim kazandı 6 Ağustos MasterChef Türkiye birincisi ve son bölüm özeti

MasterChef'te kim kazandı? 6 Ağustos MasterChef Türkiye birincisi ve son bölüm özeti

MasterChef'te kazanan isim, yarışmanın 6 Ağustos Perşembe akşamı ekranlara gelen 17. bölümünde belli oldu. MasterChef'te ana kadroya kalabilmek için mücadele veren Ayyüce, Esra, Emir, Furkan ve Sedat, final turunda deniz tarağı yaptı. Zorlu geçen gecenin sonunda, en başarılı tabağı yaparak MasterChef ilk 16 yarışmacı arasına giren dördüncü isim netleşti. Final turlarında, daha önce Serhat, Duygu ve Özgül ana kadroya ismini yazdırmıştı. Peki, MasterChef'te kim kazandı? İşte, MasterChef günün birincisi ve 17. son bölüm özeti.

7.08.2020Televizyon
MasterChef Emir kaç yaşında, kimdir MasterChef 2020 Emir Elidemir ile ilgili bilgiler

MasterChef Emir kaç yaşında, kimdir? MasterChef 2020 Emir Elidemir ile ilgili bilgiler

MasterChef Emir merak edilen isimler arasında bulunuyor. Emir Elidemir kimdir, kaç yaşında? 2020 seçmelerinde final turuna kalan yarışmacının hayatı araştırılıyor. 1994 yılında dünyaya gelen MasterChef Emir 26 yaşındadır. İşte birçok restoranda çalışan Emir ile ilgili bilgiler…

4.08.2020Televizyon
MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında Emir Elidemir ile ilgili bilgiler

MasterChef Emir kimdir, kaç yaşında? Emir Elidemir ile ilgili bilgiler

MasterChef Emir merak edilen isimler arasında yerini aldı. MasterChef 2020 seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Üç şeften de evet oyu alarak bir üst tura çıkmayı başaran Emir Elidemir bu akşam yeniden yarışacak. Peki Emir Elidemir kimdir, kaç yaşında, nereli?

27.07.2020Televizyon
MasterChef Emir Elidemir kimdir nereli kaç yaşında

MasterChef Emir Elidemir kimdir nereli kaç yaşında?

MasterChef 2020 yarışmacısı Emir Elidemir, jüri üyeleri ile kurduğu diyalogların ardından araştırılan isim olmaya başladı. Yarışma esnasında deneyimlerinden bahseden ve yarışmaya bir arkadaşı ile birlikte katılan Emir Elidemir, nereli ve kaç yaşında olduğu ile gündemde yer alıyor. Peki, izleyicilerin merakla araştırdığı MasterChef Emir Elidemir kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, merakla araştırılan o isim hakkında detaylı bilgiler

20.07.2020Televizyon
Samsun’da manolya festivali yapacaklar

Samsun’da manolya festivali yapacaklar

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 2007 yılında kadın girişimci potansiyelinin geliştirilmesi, daha donanımlı hale getirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek üzere TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nu (KGK) kurdu. TOBB KGK, Türkiye’nin 81 ilinde girişimcilik ekosistemini kadınlar için daha elverişli hale getirmek için her yıl yüzlerce faaliyet gerçekleştiriyor. Kadın Girişimciler Kurulu’nun Türkiye’nin 81 ilinde temsilcilikleri bulunuyor. TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları seçimle iş başına gelen 15 kişilik yönetim kurulundan oluşuyor. Biz de Hürriyet İK olarak her hafta bir ilimizdeki Kadın Girişimciler Kurulu ile görüşerek kurulların ildeki girişimcilik ekosistemine katkılarını ve KGK yöneticilerinin hikâyelerini anlatıyoruz. Bu hafta Samsun’dayız... TOBB’un katkılarıyla hazırlanmıştır.

28.06.2020Ekonomi
Eğitimde Fırsat Eşitliği Bursu için başvurular devam ediyor

'Eğitimde Fırsat Eşitliği Bursu' için başvurular devam ediyor

Özyeğin Üniversitesi’nin başarılı ve ihtiyaç sahibi üniversite adaylarına tam burslu eğitim imkanı sunmak amacıyla başlattığı Eğitimde Fırsat Eşitliği Burs Programı’nın 2020 yılı başvuruları 6 Temmuz’a kadar devam ediyor.

3.06.2020Eğitim
Dijitalleşme robotlaşmak değil

Dijitalleşme robotlaşmak değil

Quick Sigorta’nın ana sponsor olduğu Online Digitalization Summit, 21-22 Mayıs tarihleri arasında akademisyenler; sektör uzmanları ve Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ve Quick Sigorta CDO’su Pınar Güzey’in de konuşmacı olarak yer aldığı zirve katılımcı rekoru kırdı.

30.05.2020Sigorta
Gabriele Sponza kimdir, kaç yaşında, nereli Lezzet Düşkünleri sunucusunun biyografisi

Gabriele Sponza kimdir, kaç yaşında, nereli? Lezzet Düşkünleri sunucusunun biyografisi

Gabriele Sponza sunuculuğunu üstlendiği Lezzet Düşkünleri yarışmasının formatı ve yarışmacıları kadar dikkat çekiyor. Ünlü şef Gabriele Sponza program boyunca seyirciye hem pratik mutfak bilgileri verecek hem de seyircinin dili damağı olarak, ekrana gelen tüm lezzetleri detayları ile aktaracak.Peki Lezzet Düşkünleri sunucusu Gabriele Sponza kimdir, kaç yaşında, nereli? Gabriele Sponza kimdir, kaç yaşında, nereli? Lezzet Düşkünleri sunucusunun biyografisi

29.05.2020Televizyon
Gabriele Sponza kimdir aslen nereli ve kaç yaşında Lezzet Düşkünleri Gabriele Sponza

Gabriele Sponza kimdir aslen nereli ve kaç yaşında? Lezzet Düşkünleri Gabriele Sponza

Gabriele Sponza ekran başındaki seyircilerin gündeminde yer alıyor. Lezzet Düşkünleri sunucusu Gabriele Sponza, TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmasıyla birlikte araştırılan isim olmaya başladı. Türkiye'de dünyaya gelen ve yurt dışında mutfak sanatları anlamında eğitim alan Gabriele Sponza, dünya çapında derecelendirilmiş restoranlarda çalıştı. Fransız, İtalyan ve Türk Mutfağına has lezzetlere kendi mutfağında yer veren Gabriele Sponza, birikimlerini öğretim üyesi olarak katıldığı bir okulda öğrencilerine aktarmaktadır. Peki, TV8 ekranlarında yeni başlayan Lezzet Düşkünleri sunucusu Gabriele Sponza kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, o bilgiler

26.05.2020Hayat

Yazar Sonuçları

Yüz yüze sınav koronaya davet

Koronavirüs salgını yüzünden öğrenciler önce “uzaktan eğitim” sonra da “online sınav sistemi” ile tanıştı.

21.12.2020

15 milyarlık mucizeyi yazan 35 üniversiteden 100 genç

“URFA’da Oxford vardı da biz mi gitmedik...”

3.06.2020