MENÜ

Özel Oda

Özel Oda ile ilgili tüm haberleri, son dakika Özel Oda haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Özel Oda haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8.807 Özel Oda haberi bulunmuştur.

Özel Oda Haberleri

İzmirde corona virüs şüphesi

İzmir'de corona virüs şüphesi

İzmir'de Çin seyahatinden 10 gün önce dönen, öksürük ve ateş şikayetiyle Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen K.Ü. (30), 'coronavirüs' olabileceği şüphesi üzerine özel oda hazırlandı. Yapılan tetkikler sonucu K.Ü.'nün 'coronavirüs' taşımadığı belirlendi. K.Ü.'nün gözlem altında olduğu belirtildi.

27.01.2020Haber
İzmirde coronavirüs paniği Çin seyahatinden dönen iş insanına coronavirüs şüphesiyle tetkik

İzmir'de 'coronavirüs' paniği! Çin seyahatinden dönen iş insanına 'coronavirüs' şüphesiyle tetkik

Korkutan virüs Corona, İzmir'de teyakkuza neden oldu. Çin'den gelen bir hastanın öksürük ve ateş şikayetiyle Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başvurmasının ardından Corona virüsü şüphesi oluştu. İş için Wuhan'a 600 kilometre mesafedeki bir şehre giden K.Ü, bir süre müşahede altında tutuldu. Kendisi için hazırlanan özel odada istirahat eden K.Ü'nün Corona virüsü taşımadığı belirlendi.

27.01.2020Gündem
Konyada koronavirüsü paniği Karantinaya alındı

Konya'da 'koronavirüsü' paniği! Karantinaya alındı

KONYA'da bulantı ve kusma şikayetiyle acil servise getirilen Çinli turist kadın karantinaya alındı.

25.01.2020Gündem
‘İnternet salonları’ okullardan 100 metre uzaklıkta olacak

‘İnternet salonları’ okullardan 100 metre uzaklıkta olacak

İnternet salonları ile örgün eğitim kurumlarından, özel öğretim kursları, yükseköğretim hariç öğrenci yurtları ile anaokulları arasında en az 100 metre uzaklık bulunacak.

25.01.2020Eğitim
Volkan Şenden boşanma davası açan eşine tazminat itirazı

Volkan Şen'den boşanma davası açan eşine tazminat itirazı

Kariyerine Adana Demirspor'da devam eden Volkan Şen'den kendisine boşanma davası açan eşine tazminat itirazı geldi.

25.12.2019Futbol
Menenjit yüzünden bacağını kaybeden Melis, yardım istiyor

Menenjit yüzünden bacağını kaybeden Melis, yardım istiyor

İZMİR'in Bornova ilçesinde yaşayan 12 yaşındaki Melis Arslan'ın, sağ bacağı, henüz 2 aylıkken menenjit mikrobunun kanına bulaşması nedeniyle kesildi. Gelişme çağındaki Melis'e her yıl yeni bir protez takılması gerekiyor. Maddi durumları yetersiz olan aile, hayırseverlerden yardım istiyor

19.11.2019Gündem
Türk ailenin isyanı: 9 ay üzerine titredik havlu içinde cesedini verdiler

Türk ailenin isyanı: 9 ay üzerine titredik havlu içinde cesedini verdiler

Hamburg’daki bir hastanede doğum yapan Neslihan Kasap, doktor ve hemşirelerin ihmali nedeniyle bebeğinin öldüğünü iddia ederek, hastaneye dava açtıklarını söyledi. Almanya’daki hastanelerde doğum yapan bazı anneler de personel sayısının yetersiz olduğunu, bu nedenle ihmallerin yaşandığını öne sürdü.

24.09.2019Avrupa
FETÖ elebaşı Gülenden ‘geriye çekiliyor gibi yapın’ talimatı

FETÖ elebaşı Gülen'den ‘geriye çekiliyor gibi yapın’ talimatı

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in örgüt mensuplarına, devletin içine kadar sızmaları, açığa çıkmaları halinde ise geriye çekiliyormuş gibi davranmaları yönünde talimatlar verdiği ortaya çıktı.

5.03.2019Gündem
Bakan Selçuk’tan Merve Başoğlu’na tebrik

Bakan Selçuk’tan Merve Başoğlu’na tebrik

Fransa’nın Nice kentinde yapılan 9. Uluslararası Flüt Yarışmasın’nda ikinci olan ve devlet koruması altında yetişen Merve Başoğlu’nu tebrik eden Bakan Selçuk; 'Koruma altında yetiştirdiğimiz Merve Başoğlu kızımız ile bir kez daha gurur duydum' açıklamasında bulundu.

6.02.2019Ekonomi
Titanic Mardan nisanda açılıyor

Titanic Mardan nisanda açılıyor

Antalya Kundu turizm bölgesinde 2009 yılında Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından 1.4 milyar dolar harcanarak hizmete açılan fakat borçları nedeniyle icralık olup tapusu Halk Bankası’na devredildikten sonra faaliyetlerine son verilen Mardan Palace Hotel, Titanic Mardan Palace adıyla 25 Nisan’da yeniden hizmete açılıyor.

10.01.2019Ekonomi
Devlet hastanesinde 5 yıldızlı bakım

Devlet hastanesinde 5 yıldızlı bakım

İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'nde, 5 yıldızlı otel konseptinde düzenlenen palyatif servisi hizmete açıldı.

12.10.2018Gündem
Sağlık Bakanı pratisyen hekimlerde mecburi hizmetin kaldırılacağı tarihi açıkladı

Sağlık Bakanı pratisyen hekimlerde mecburi hizmetin kaldırılacağı tarihi açıkladı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "Yaptığımız insan kaynağı çalışmalarına göre 2023 yılında pratisyen hekim açığımız tamamlanmış oluyor, açığımız kalmayacak. O nedenle pratisyen hekim arkadaşlarımızdan mecburi hizmeti kaldıracağız 2023’te" dedi.

8.06.2018Gündem
Apple Musicte Türkçe Rap Odası açılıyor

Apple Music'te Türkçe Rap Odası açılıyor

115 ülkede 40 milyon ücretli üyesi olan Apple Music'te bugün Türkiye’ye özel bir yeni oda açılıyor: “Türkçe Rap” Odası...

13.04.2018Teknoloji
Asena Atalaydan mahkemede şok sözler Oğlumun odası bile yok

Asena Atalay'dan mahkemede şok sözler! 'Oğlumun odası bile yok'

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in açtığı velayet davasında oğlu Çınar ve eski eşi Asena Atalay mahkemede ifade verdi. Asena Atalay mahkemeden çıkarken “Karşı tarafla velayet konusunda anlaşma yok. Ben nafakadan, para davalarından vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. 'Sen para davalarından vazgeçmezsen ben de velayet davasından vazgeçmem' diyor. Babasının evinde Çınar’ın odası bile yok” dedi.

10.04.2018Magazin
Asena Atalaydan eski eşi Caner Erkine ağır suçlama

Asena Atalay'dan eski eşi Caner Erkin'e ağır suçlama

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in velayetini almak için dava açtığı oğlu Çınar ve eski eşi Asena Atalay mahkemede ifade verdi. Asena Atalay mahkemeden çıkarken  “Karşı tarafla velayet konusunda anlaşma yok. Ben nafakadan, para davalarından vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. Sen para davalarından vazgeçmezsen ben de velayet davasından vazgeçmem diyor. Babasının evinde Çınar’ın odası bile yok” dedi.

10.04.2018Magazin
Ekonomik tatil

Ekonomik tatil

Şu anda erken rezervasyon kampanyalarının yüzde 45 indirimle devam ettiğini dile getiren Jolly Tur Pazarlama Direktörü Yasemin Develioğlu, “Şirket olarak kendimizi sadece erken rezervasyon ile sınırlı tutmuyoruz. Yerli turist için tatil paketlerinin niteliklerini daha da yükseltirken ekonomik bir yapı sergilemeye özen gösteriyoruz” dedi.

24.01.2018Ekonomi
Elçin Sanguya özel oda Geceliği tam...

Elçin Sangu'ya özel oda! Geceliği tam...

Uluslararası bir festivalde ‘En İyi Kadın oyuncu’ ödülünü almak için Dubai’ye giden Elçin Sangu, sultanlar gibi karşılandı. Güzel oyuncu için Atlantis The Palm Hotel’in sualtındaki geceliği 27 bin 500 TL’lik odası tutuldu.

12.01.2018Magazin
Evlerde misafire oda kalmadı

Evlerde misafire oda kalmadı

Türkiye’nin 7 bölgesinde ev yaşamının nasıl şekillendiğini ortaya koymak üzere Ev Kullanım Alışkanlıkları çalışmasının sonuçları açıklandı.

21.11.2017Ekonomi
Yan flütle hayatı değişti

Yan flütle hayatı değişti

Çocuk yuvasında büyüyen Merve Başoğlu, öğretmeninde gördüğü yan flütü çok sevince, kendisi de çalmaya başladı ve hayatı değişti. Bilkent Üniversitesi Flüt Bölümü’nde okuyan Merve, şimdi de dünyanın en iyi okullarından Fransa Nice Konservatuvarı’na kabul edildi. Merve’nin, okul masrafları için Emine Erdoğan ile harekete geçen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Merve’nin hikâyesini Hürriyet’e anlattı:

5.10.2017Gündem
Dünyanın en etkileyici 10 su altı oteli

Dünyanın en etkileyici 10 su altı oteli

Bir zamanlar bilim kurgu filmlerinde görülen etkileyici su altı otelleri artık filmlere özgü olmaktan çıktı. ‘’Deniz manzaralı oda” kavramını başka bir açıdan ele alan bu yapılar eşsiz deneyimler sunuyor. İşte dünyanın en etkileyici su altı otelleri.

5.10.2017Seyahat
Hafta sonu tatili için nereye gitmeli

Hafta sonu tatili için nereye gitmeli?

Hafta sonu tatili için İstanbul'un gürültüsünden uzakta, yakın mesafe kaçamakları için yazı beklemenize gerek yok. Kısa bir yolculuk, cebinizde üç beş kuruş parayla hafta sonu tatilinizi doğa ile iç içe geçirmeniz mümkün. İşte size hafta sonu gidilecek yerler için alternatif adresler...

İşte webcam üzerinden seks sohbetlerinin perde arkası

İşte webcam üzerinden seks sohbetlerinin perde arkası!

Webcam üzerinden yapılan sanal sohbetlerde 20 bin kadın operatörlük yapıyor, ev kadınları ve öğrencilerin yaptığı sohbet operatörlüğünde aylık kazanç 4 bin 500 lirayı buluyor

6.04.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Assos’ta Zeytin Hasadı Zamanı

Geçtiğimiz hafta sonu zeytin hasadı için Assos’taydık. Zeytin Hasadı yapılan Nusratlı Köyü'nde köylüler ile birlikte zeytin topladık. Ardından Adatepe Zeytin Müzesi ve Tariş Zeytinyağı Fabrikası'na konuk olduk. 

8.11.2019

Havada otel keyfi

Singapur Havayolları yeni teslim alacağı 5 ve kullandığı 14 adet iki katlı Airbus A380 uçağının kabinlerini 850 milyon dolara yeniliyor. Uzakdoğu’daki rekabetin yine lideri olacak.

7.11.2017

Çocuklarımız vardı bizim...

 Çok seviyorum çocukları, kendi doğurduğumu da, doğurmadıklarımı da.

15.06.2017

Sağlık ve huzur dolu tatil: Termal oteller

Sonbaharın son günlerini yaşıyoruz. Kara kış kapıda... Artık seyahat planı sırası termal suların olduğu şehirlerde. Birçok hastalığa iyi geldiği bilinen minerali bol şifalı sular ve SPA, lüks konforla birleşince ne iş stresi kalıyor ne de yorgunluk... Türkiye’nin termal konusunda en önemli beş şehri Afyon, Bursa, Ankara, Yalova ve Denizli’deki termal otellerdeki son durumları sizler için araştırdık. İşte en iyi spa mekanları...

12.05.2017