EKSTRA
MENÜ

Örümcek Ağı

Örümcek Ağı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Örümcek Ağı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 582 Örümcek Ağı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Örümcek Ağı Haberleri

Rüyada örümcek ağı ne anlama gelir Rüyada örümcek ağı temizlerken ağa dolanmak ve takılmak

Rüyada örümcek ağı ne anlama gelir? Rüyada örümcek ağı temizlerken ağa dolanmak ve takılmak

Anlam veremediğimiz ve oldukça merak ettiğimiz bazı rüyalar bulunmaktadır. İnsanların en az gördüğü ve ileriki hayatında neler olacağını bilmediği rüyalar arasında örümcek ile ilgili rüyalar gelmektedir. Rüyasında örümcek gören kişiler, ne demek olduğunu merak ediyor. Rüyada örümcek ağır görmek ne anlama gelir? Rüyada örümcek ağı temizlemek ne demek tüm detayları ile derledik.

Çolpan İlhana duygusal anma

Çolpan İlhan'a duygusal anma

25 Temmuz 2014 gecesi aramızdan ayrılan, zerafeti, güzelliği ve oyunculuğu ile toplumun hayranlığını kazanan Türk Sineması’nın “Kamelyalı Kadını” usta sanatçı ve modacı Çolpan İlhan, doğum gününde mezarı başında anıldı.

9.08.2021Keyif
Konsantrasyon Nedir, Nasıl Artırılır Konsantrasyon Ve Odaklanma Sorunu Nasıl Çözülür

Konsantrasyon Nedir, Nasıl Artırılır? Konsantrasyon Ve Odaklanma Sorunu Nasıl Çözülür?

Dünyada artan bilgi miktarı ve zamanımızın artan talepleriyle başa çıkmaya çalışırken, yoğunlaşmak giderek zorlaşıyor. Sonuç olarak, "konsantrasyon" kelimesini veya zihne odaklanmak, zihni kontrol etmek ve farkındalık gibi benzer kelimeleri giderek daha fazla duyuyoruz gibi görünüyor. Konsantrasyon kelimesi tam olarak ne anlama geliyor? Tüm detayları ile derledik.

22.07.2021Sağlık
İstanbul Beykozda tırtıl istilası

İstanbul Beykoz'da tırtıl istilası

İstanbul'un Beykoz ilçesinde Akbaba Mahallesi'nde tırtıl istilası yaşanıyor. Yaklaşık bir ay önce yoğun şekilde görülmeye başlayan tırtıllar mahalle sakinlerinin iddiasına göre önce meyve ve fındık ağaçlarını kuruttu, şimdi de bağ bahçede ekili ürünlere dadandı. Mahalleli tırtıldan kurtulmak için kendi imkanlarıyla bahçelerini ilaçlamaya çalışıyor. Bahçesinde ve evinin duvarlarında tırtıl saran Fatma Kılıç, "Bizim bu duvarlar hep bembeyaz kurt sarıyor. Camı, kapıyı açamıyorum. Kurtlar yedi bizi, bir şey başaramıyoruz. '' dedi.

19.07.2021Haber
Beykozda vatandaş isyan etti İstila ettiler: Ağaçlarda, evlerin duvarlarında bile var

Beykoz'da vatandaş isyan etti! İstila ettiler: Ağaçlarda, evlerin duvarlarında bile var

İstanbul'un Beykoz ilçesinde Akbaba Mahallesi'nde tırtıl istilası yaşanıyor. Yaklaşık bir ay önce yoğun şekilde görülmeye başlayan tırtıllar mahalle sakinlerinin iddiasına göre önce meyve ve fındık ağaçlarını kuruttu, şimdi de bağ bahçede ekili ürünlere dadandı. Mahalleli tırtıldan kurtulmak için kendi imkanlarıyla bahçelerini ilaçlamaya çalışıyor. Bahçesinde ve evinin duvarlarında tırtıl saran Fatma Kılıç, "Bizim bu duvarlar hep bembeyaz kurt sarıyor. Camı, kapıyı açamıyorum. Kurtlar yedi bizi, bir şey başaramıyoruz. '' dedi.

19.07.2021Gündem
Müsilaj kâbusu sürüyor Marmaradan çok çarpıcı fotoğraflar... Görüş mesafesi sıfıra yakın, örümcek ağı şeklinde, yoğunluk kat kat fazla...

Müsilaj kâbusu sürüyor! Marmara'dan çok çarpıcı fotoğraflar... Görüş mesafesi sıfıra yakın, örümcek ağı şeklinde, yoğunluk kat kat fazla...

Marmara'yı etkisi altına alan müsilaj kâbusunu yok etmek için seferberlik başlatıldı. Büyükada'daki bir grup dalgıç da deniz altındaki müsilajı görüntüledi. 30 metre derinlikte gerçekleşen dalış sırasında görüş mesafesinin sıfıra yakın olduğu ve bir ay önce gerçekleşen dalışa göre örümcek ağı şeklindeki yoğunluğun kat kat fazla olduğu görüldü. Dalış ekibinden Ercan Akpolat, "Denizin sıfır yüzeyinden 30 metreye kadar müthiş bir şekilde, göz gözü görmeyecek kadar yoğunluk var. Dışarıda gördüğünüz deniz salyası, aşağıda çürüdükçe yukarı çıkacak." dedi.

16.06.2021Gündem
Yeni cilt bakım metotları

Yeni cilt bakım metotları

Uzun yıllardır Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyeliğini üstlenen Doç. Dr. İbrahim Aşkar Türkiye'de ve Dünya’da yapılan yöntemlerden bahsetti.

14.06.2021Sağlık
Müzisyen de çıktılar... Örümcekler sadece mühendis değilmiş

Müzisyen de çıktılar... Örümcekler sadece mühendis değilmiş!

Örümcekler ördükleri ağlar sayesinde mükemmel mühendisler olarak kabul edilirler. Peki size örümceklerin ördüğü ağlardan oldukça etkileyici sesler çıktığını söylesek, ne dersiniz? Yeni bir araştırma örümceklerin iyi bir mühendis olmak dışında harika birer müzisyen de olabileceğini ortaya koydu. İşte detaylar…

3.06.2021Gündem
‘Örümcek ağı’ davası

‘Örümcek ağı’ davası

MODELLİK yapan Bulgar Tatyana Toleva (35), ablasını ziyarete geldiği Türkiye’de yaptırdığı estetik operasyonunun ardından yüzünde hasar oluştu. Toleva, yüzünde deformasyon oluşturan ‘örümcek ağı’ olarak bilinen yüz germe estetiğini yapan iki kuaför Davut ve Melahat İ. kardeşler hakkında suç duyurusunda bulundu.

13.03.2021Gündem
Örümcek ağı estetiği nedir Örümcek ağı estetiğinin yapılma amaçları

Örümcek ağı estetiği nedir? Örümcek ağı estetiğinin yapılma amaçları

Örümcek ağı son günlerde adından sıkça söz ettiren estetik operasyonlardan biri. İnce kırışıklıkları yok etmek amacıyla yapılan örümcek ağı estetiği, kolajen (büyüme faktörü içeriyor) üretimini aktive eder. Peki, örümcek ağı estetiği nedir? Örümcek ağı estetiğinin yapılma amaçları

12.03.2021Sağlık
Kuaför salonunda yaptırdığı örümcek ağı hayatını kâbusa çevirdi: Güzel olmak isterken hayatımın 2-3 senesi silindi

Kuaför salonunda yaptırdığı 'örümcek ağı' hayatını kâbusa çevirdi: 'Güzel olmak isterken hayatımın 2-3 senesi silindi'

İstanbul Fatih'te bir kuaför salonunda 6 bin liraya yaptırdığı "örümcek ağı" estetiği sonrası yüzünde hasar oluşan ve izler kalan Bulgar model Tatyana Toleva'nın şikayeti üzerine kuaför 2 sanık hakkında dava açıldı. Kuaför kardeşler Melahat İ. ve Davut İ'nin altışar yıla kadar hapsi isteniyor. Tatyana Toleva, "Çok zor bir süreçten geçtim. İşimi kaybettim, sevgilim beni terk etti, kilo aldım, kendimi eve kapattım. Psikolojik sorunlarım vardı. Güzel olmak isterken hayatımın 2-3 senesi silindi" dedi.

12.03.2021Gündem
Fenerbahçe için çok konuşulacak Mesut Özil iddiası

Fenerbahçe için çok konuşulacak Mesut Özil iddiası!

Hürriyet Futbol Konseyi'nde Mehmet Arslan, Güntekin Onay ve Uğur Meleke, futbol gündemindeki konuları masaya yatırdı.

10.03.2021Futbol
Pandemiyle birlikte estetik operasyonlar arttı

Pandemiyle birlikte estetik operasyonlar arttı

Bir yıldır estetik operasyonlar daha fazla gündemde. Uzmanlar salgınla birlikte kendinde kusur bulanların sayısının arttığını ifade ediyor. Bir de evden çalışma sayesinde operasyon sonrası dönemi rahatlıkla, kimselere pek görünmeden atlatmak mümkün. Bu ara Seda Sayan’la gündeme gelen Fransız askısı herkesin dilinde ama meme büyütme, burun ve gözkapağı ameliyatlarıyla liposuction gibi bildiklerimiz halen gözde. Botoks ise yine aralarında en popüleri...

Survivor Cemal kimdir ve kaç yaşında Oyuncu Cemal Hünal hakkında merak edilenler

Survivor Cemal kimdir ve kaç yaşında? Oyuncu Cemal Hünal hakkında merak edilenler

Survivor Cemal'in hayatı diskalifiye edilmesinin ardından gündeme geldi. Survivor 2021'in ünlüler takımında yer alan ve sağlık durumu nedeniyle Survivor'dan diskalifiye olan Cemal Hünal, Issız Adam filmi ile hafızalara kazınmıştı. Los Angeles'ta oyunculuk eğitimi alan ve 2007 yılında ekranlara gelen Asi diziyle oyunculuk kariyerinde çıkış yakalayan Hünal, en son Tozkoparan dizisinde Celal Hoca karakterine hayat vermişti. İşte, Survivor Cemal'in hayatı ve biyografisiyle ilgili ayrıntılı bilgiler.

21.01.2021Televizyon
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kılıçdaroğluna taciz ve tecavüz tepkisi 56 gündür sessiz: Niye konuşmuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na taciz ve tecavüz tepkisi! 56 gündür sessiz: Niye konuşmuyor?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 7. Olağan Manisa, Aydın, Mardin, Adıyaman, Kilis, Bingöl, Bitlis, Elazığ ve Muş İl Kongrelerine Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantı ile katıldı. "Hâlâ eski Türkiye özlemi ile yanıp tutuşanlar, terörün, darbenin hakim olduğu kötü günleri bu ülkeye geri getirmek isteyenler var güçleriyle savaşıyor." diyen Erdoğan, "CHP'nin başındaki zat partisindeki taciz iddialarına 56 gündür sessiz. Neden konuşmuyor." diye konuştu.

18.01.2021Gündem
Erzurumspor - Fenerbahçe maçı sonrası... Güntekin Onay: Bırakın Mesut Özil’i; Neymar’ı getirseniz

Erzurumspor - Fenerbahçe maçı sonrası... Güntekin Onay: Bırakın Mesut Özil’i; Neymar’ı getirseniz

Fenerbahçe'nin BB Erzurumspor'u 3-0 mağlup ettiği maçın ardından yazarlarımız Güntekin Onay ve Uğur Meleke, mücadeleyi değerlendirdi.

12.01.2021Futbol
Cemal Hünal kimdir, kaç yaşında Survivor 2021 yarışmacısı Cemal Hünal hakkında bilgiler

Cemal Hünal kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Cemal Hünal hakkında bilgiler

Cemal Hünal, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Yeni sezonun Ünlüler takımı yarışmacılarından biri olan Hünal, Issız Adam filmi ile hafızalara kazınmıştı. İşte 1976 doğumlu olan ve Asi, Diriliş Ertuğrul, Paramparça gibi dizilerde rol alan ünlü isim hakkında bilgiler

11.01.2021Televizyon
Cemal Hünal kimdir, kaç yaşında Cemal Hünal Survivor 2021 yarışmacıları arasında

Cemal Hünal kimdir, kaç yaşında? Cemal Hünal Survivor 2021 yarışmacıları arasında

Cemal Hünal, Survivor Ünlüler takımı yarışmacıları arasında bulunuyor. Cemal Hünal’ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Ünlü isim Seni Bana Yazmışlar, Paramparça, Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol almıştı. İşte hakkında merak edilenler

4.01.2021Televizyon
Bir elinde ayna, önündeyse ekran...

Bir elinde ayna, önündeyse ekran...

Güzellik trendlerine her geçen gün yeni bir madde ekleniyor. YouTube’da da bu alanın kanalları çok popüler. Onları takip ederek en güncel bilgilere ulaşabiliyoruz. Pratik makyaj uygulamalarından cilt bakım ritüellerine kadar faydalı bilgiler veriyorlar. En ilgi çekici güzellik ve bakım kanallarını konunun uzmanlarına sorduk...

Cemal Hünal kimdir nereli kaç yaşında Cemal Hünal dizileri ve filmleri

Cemal Hünal kimdir nereli kaç yaşında? Cemal Hünal dizileri ve filmleri

Cemal Hünal, Survivor 2021 kadrosuna dahil olan ilk isim olarak açıklanmasının ardından biyografisi ile araştırılan isim olmaya başladı. Cemal Hünal kimdir nereli ve kaç yaşında sorusuna yanıt arayan pek çok kişi, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştirmeye başladı. Peki, Cemal Hünal filmleri ve dizileri hangileri? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

4.12.2020Hayat
Bakan Karaismailoğlu: İstanbul için bir şeyler yapmak isteyenler, belediyenin raflarındaki dosyaları aşağı indirmeleri yeterlidir

Bakan Karaismailoğlu: "İstanbul için bir şeyler yapmak isteyenler, belediyenin raflarındaki dosyaları aşağı indirmeleri yeterlidir"

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "İstanbul için bir şeyler yapmak isteyenler, belediyenin raflarındaki dosyaları aşağı indirmeleri yeterlidir." dedi.

19.11.2020Gündem
Gönüllüler ordusu UMKE, ara vermeden görev aldı

Gönüllüler ordusu UMKE, ara vermeden görev aldı

SAĞLIK Bakanlığı’na bağlı tamamen gönüllülük esasına dayanan Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE), İzmir’de yıkıma neden olan depremde, enkaz altında kalan vatandaşların kurtarılması için son ana kadar ara vermeden çalışmalarını sürdürdü. Bünyesinde yaklaşık 10 bin personel bulunan, daha önce de birçok büyük olayda görev alan UMKE çalışanları, DHA’ya konuştu.

4.11.2020Gündem
Pek önemsenmiyor ama... Bu belirtiler ciddi göz hastalıklarının habercisi olabilir

Pek önemsenmiyor ama... Bu belirtiler ciddi göz hastalıklarının habercisi olabilir

Açık havada gökyüzüne, beyaz zemine baktığınızda veya kitap okurken görme alanınızda sinek uçuşması gibi siyah noktalar mı görüyorsunuz? Birçok kişinin önemsemediği bu şikayetler, retinada yırtık veya üveit gibi ciddi göz hastalıklarının habercisi olabiliyor.

12.10.2020Sağlık
Bilim insanlarından şaşkınlık yaratan kara delik keşfi

Bilim insanlarından şaşkınlık yaratan kara delik keşfi

Gök bilimciler, Büyük Patlama'dan hemen sonra oluşan ve etrafında kozmik bir "örümcek ağı" bulunan süper kütleli bir kara delik keşfetti.

2.10.2020Teknoloji
4. Sınıf İngilizce 3. Ünite Cartoon Characters - Çizgi Film Karakterleri Konu anlatımı

4. Sınıf İngilizce 3. Ünite Cartoon Characters - Çizgi Film Karakterleri Konu anlatımı

4. sınıf İngilizce dersinin 3. ünitesi Cartoon Characters (Çizgi Film Karakterleri) ünitesidir Cartoon Characters kelimeleri nelerdir, grammer konusu nedir sizler için araştırdık.

18.09.20204. SINIF
Son dakika... Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlundan önemli metro açıklaması

Son dakika... Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu'ndan önemli metro açıklaması

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu "(Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı)Bu metro hattımızı da yapması gerekenler yapmadığı için üzerimize aldık" dedi. Bakan Karaismailoğlu Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nın 18 ay sonra hizmete gireceğini söyledi.

11.09.2020Sigorta
Son dakika haberi: Menfezler 3 boyutlu tarandı... Ayasofya’nın gizemi

Son dakika haberi: Menfezler 3 boyutlu tarandı... Ayasofya’nın gizemi

Ayasofya’yı yapımından bu yana geçen 1484 yıldır havalandırarak ayakta kalmasını sağlayan yeraltı menfezleri ilk kez 3 boyutlu olarak tarandı. Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi’nden Doç. Dr. Hasan Fırat Diker, “Tünelleri bir damar gibi düşünmek gerekiyor. Kanallar özgün haline döndürülüp yeniden işlevlendirilebilirse yapının nefes almasına imkân sağlayabileceğiz” dedi.

31.07.2020Gündem
Gıdıdan Kurtulma Tekniği: Gökyüzü Öpme Egzersizi

Gıdıdan Kurtulma Tekniği: Gökyüzü Öpme Egzersizi

Aynaya baktığınızda çenenizin altında bir boğum görüyorsanız ya kilo almışsınızdır ya da gıdınız çıkmıştır. Kilolu olmadığınız halde de gıdıya sahip olabilirsiniz. Bu sorundan hızlıca kurtulmak mümkün! Medikal Estetik Hekimi Dr. Meltem Ayran, evde kolayca yapabileceğiniz gıdı yok eden egzersizi ve ameliyatsız gıdı estetiğini anlatıyor.

İple Yüz Germe Nasıl Yapılır

İple Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Ağrısız ve acısız bir işlem olarak bilinen iple yüz germe, son yıllarda birçok kişinin tercihi haline geldi. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ayşen Bilge Sezgin, bu işlemin nasıl yapıldığını anlattı.

Necip Fazıl Kısakürek Kimdir Necip Fazıl Kısakürekin Kısaca Hayatı, Eserleri (Kitapları), Sözleri Ve Şiirleri

Necip Fazıl Kısakürek Kimdir? Necip Fazıl Kısakürek'in Kısaca Hayatı, Eserleri (Kitapları), Sözleri Ve Şiirleri

Türk edebiyatına damga vuran sayısız şair biliniyor. Bunlardan bir kısmı yarattığı eserlerle günümüzde bile etkilerini sürdürmeyi başarmış durumda. Necip Fazıl Kısakürek de etki bırakan bu şairler arasındadır. Peki, bu şairin hayatı nasıl geçmiştir? Sizler için Necip Fazıl'ın hayatını ve eserlerini derledik.

18.05.2020Gündem
Erdoğandan Gezi çıkışları

Erdoğan'dan Gezi çıkışları

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Gezi davasının tek tutuklu sanığı Osman Kavala’nın beraat ve tahliye kararından sonra bir başka soruşturmada yeniden gözaltına alınmasıyla ilgili konuştu. Erdoğan, “Bir manevrayla beraat ettirmeye kalktılar. İşine gelen yargının verdiği olumlu karara, ‘Yargı iyi karar verdi’ derken, işlerine gelmeyen karar için niçin yargıyı eleştirme yoluna gidiyorlar? Yargı bir kısmını tahliye etti, Kavala ile ilgili de bu kararı verdi. Saygı duymaları lazım” dedi. Erdoğan, dün partisinin Meclis grubunda ve ardından gazetecilerin soruları üzerine özetle şunları söyledi:

20.02.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan son dakika açıklaması: İdlib harekatı an meselesidir

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan son dakika açıklaması: İdlib harekatı an meselesidir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti grup toplantısında konuştu. Erdoğan konuşmasında İdlib'teki durumla ilgili bir son dakika açıklamasında bulunarak "Rejimin çekilmesi için son günler, artık son ikazlarımızı yapıyoruz. İdlib harekatı artık an meselesidir. Rejime ve onu cesaretlendirenlere İdlib’i bırakmayacağız. Türkiye kendi planını hazırladı, her operasyonda olduğu gibi 'bir gece ansızın gelebiliriz' diyoruz" ifadelerini kullandı. Grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, yeni darbe girişimi iddiaları ile ilgili bir soruya 'Bunlar tamamen kampanya, oyuna gelmeyelim' yanıtını verdi. Erdoğan, Osman Kavala hakkındaki gözaltı kararına ilişkin de 'Bu karara saygı duymak lazım' ifadelerini kullandı.

19.02.2020Gündem
Rüyada örümcek görmek ne anlama gelir Rüyada örümcek ağı görmenin anlamı

Rüyada örümcek görmek ne anlama gelir? Rüyada örümcek ağı görmenin anlamı

Rüyada örümcek görmek pek çok anlama yorulabilir. Rüyada örümceği ağ örerken görmek ya da rüyada siyah örümcek tarafından ısırıldığını görmek farklı anlamlara yorulabilmektedir. Dolayısıyla, rüyada örümcek görmenin anlamı, farklı kategoriler altında değerlendirilmiştir. Peki, rüyada örümcek görmek ne anlama gelir? İşte, ayrı başlıklarla rüyada örümcek görmenin anlamı

Lenfödem nedir Lenfödem belirtileri nelerdir

Lenfödem nedir? Lenfödem belirtileri nelerdir?

Dünya çapında yaklaşık olarak 250 milyon kişiyi etkileyen lenfödem, kronik ve ilerleyici bir hastalık. Yüz, genital, kol, bacak gibi vücudun herhangi bir bölümünde görülebilen lenfödem, etkilenen bölgede ağırlık, gerginlik hissi, zayıflık, yorgunluk ve karıncalanma, uyuşma şeklinde belirtiler gösteriyor. Fiziksel aktivitenin lenf sisteminin çalışma hızını artırdığını belirten uzmanlar, ödemli bölgeye özel egzersizlerin düzenli olarak yapılmasını öneriyor. Fizyoterapist Zeynep Bahadır Ağce, lenfödem hakkında bilgi veriyor.

28.11.2019Sağlık
Bacaklarda varis neden olur, nasıl tedavi edilir

Bacaklarda varis neden olur, nasıl tedavi edilir?

Varis, günümüzde birçok kişinin ortak sorunudur. Çeşitli belirtilerle görülebilen bu hastalık, yeni yöntemlerle tedavi edilebilir. Radyoloji Uzmanı Dr. Özgür Çakır, varis tedavisiyle ilgili bilgi verdi.

19.11.2019Sağlık

Yazar Sonuçları

SAND SURFING İÇİN HAZIR MISIN BURSA

Geçtiğimiz hafta ailecek yakın zaman öncesine kadar dünyanın en iyi 2. Çim Kayağı Tesisleri seçilen (Demirtaş ilçesinde Demirtaş Barajı yanında) alana gezmeye gittik.

8.06.2021

Sand surfing için hazır mısın Bursa

Geçtiğimiz hafta ailecek yakın zaman öncesine kadar dünyanın en iyi 2. Çim Kayağı Tesisleri seçilen (Demirtaş ilçesinde Demirtaş Barajı yanında) alana gezmeye gittik.

8.06.2021

Caddenin yeni adı kapaksızlar olsun

İsminin açıklanmasını istemeyen bir esnaf okurumuz şikâyetini şöyle dile getiriyor.

13.05.2021

Direklerin kapakları için bir bölüm mü kurulsun

Hürriyet Bursa gazetesi abonesi olan Gökay Sıvacı, şikayetini özetimle şöyle dile getiriyor:

4.02.2021

Önce disiplin ve mücadele sonra Pelkas

Son haftalardaki Fenerbahçe 11’i daha enerjik ve dinamik.

12.01.2021

Gözdeki sinek uçuşmaları tehlikeli mi?

Görme alanımızda gördüğümüz küçük, koyu renkli, hareketli şekillere “uçuşma” adını veriyoruz. Bu uçuşmaların nokta, iplikçik, dalgalı çizgiler, örümcek ağı, at nalı, halka gibi farklı şekilleri olabilir. 10 kişiden 7’sinde uçuşma vardır.

7.01.2021

Son Trend: Yağ Transferi İle Meme Büyütme

Daha dik, daha dolgun, daha genç ve simetrik göğüsler, her kadının isteği. Meme büyütme estetiği denildiğinde akla ilk gelen halk arasındaki diğer adıyla silikon ameliyatı olsa da, hayalini kurduğunuz estetik göğüslere, kendi yağınızla yapılan yağ transferi uygulaması ile kavuşmanız mümkün!

14.11.2020

Mağaraların sırları vardır

Ve bu sırları bize fısıldadıklarında korkarız!

5.09.2020

Yetkililerin umurunda mı

Üç gün önceydi. Saatler 14.51’i gösteriyordu. İl dışı seyahatimiz bitmiş Bursa’mıza giriş yapmıştık.

24.07.2020

Tevazu, önünüzdeki tüm yolları açar…

Günaydın yepyeni bir günden hepinize yıldız savaşçılarım,

30.04.2020

Koronavirüs ve pnömokok aşısı

Koronavirüs enfeksiyonu bilindiği üzere aerosol yoluyla yayılıp vücuda ağız, burun veya göz yoluyla girer.

25.04.2020

Kadın Olmak - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Kadın olduğum için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum çünkü ben yaratıcı gücün sahibiyim…

5.03.2020