EKSTRA
MENÜ

Ortopedi

Ortopedi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ortopedi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.547 Ortopedi haberi bulunmuştur.

Ortopedi Haberleri

Diyabet Hastalarının Ayak Sağlığı İçin 10 Öneri

Diyabet Hastalarının Ayak Sağlığı İçin 10 Öneri

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Şükrü Mehmet Turan, Diyabetik Ayak rahatsızlığında hastalarda sinir uçları hasarı ve damar dolaşım problemleri geliştiğini söyledi, şeker hastalarına diyabetik ayak oluşumunu önleyecek 10 öneride bulundu.

21.10.2020İyi Yaşam
Köln’de 2. Dünya Savaşı’ndan kalma bomba bulundu

Köln’de 2. Dünya Savaşı’ndan kalma bomba bulundu

Almanya’nın Köln kentinde İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma patlamamış bomba bulunduğu bildirildi. Bombanın bulunduğu bölgede oturan 1100 kişi ve Köln Üniversitesi Hastanesi tahliye edildi.

21.10.2020Avrupa
Güçlü kemikler sağlıklı yarınlar

Güçlü kemikler sağlıklı yarınlar

Kemik yaşayan bir dokudur ve güçlendirilebilir. ‘Kemik sağlığı’ denilince aklımıza ileri yaşlardaki insanların kemik sağlığı geliyor. Oysaki kemik sağlığı her yaşta önemlidir.

20.10.2020Sağlık
Kollarını kaybeden Samet, protezle hayata dokunmak istiyor

Kollarını kaybeden Samet, protezle hayata dokunmak istiyor

AYDIN’da 7 ay önce inşaatta çalışırken, elektrik akımına kapılıp, iki kolunu da kaybeden Samet Aktepe (17), Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nden protez kol tedavisi için Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne umuda doğru yolculuğa çıktı. Aktepe, "Protez kollara kavuşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Bir an önce hayata dokunmak istiyorum" dedi.

20.10.2020Gündem
KTÜ Teknokent ile Hücre ve Doku Merkezi arasında iş birliği

KTÜ Teknokent ile Hücre ve Doku Merkezi arasında iş birliği

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) ile Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde Ar-Ge çalışmaları yürüten Atigen-Cell Hücre ve Doku Merkezi arasında iş birliği protokolü imzalandı.

20.10.2020Teknoloji
Geçmeyen Kalça Ağrıları Neyin Habercisi

Geçmeyen Kalça Ağrıları Neyin Habercisi?

Yaş, yaralanma ya da çeşitli hastalıklar kalça eklemlerinin yıpranmasına sebep olabiliyor. Yıpranmış kalça eklemleri hareket etmek, yürümek ve oturup kalkarken ağrıya neden olabiliyor. Zaman içinde kişinin hareket kabiliyeti de azalıyor, bu sebeple kalça eklemine protez ameliyatı gerekli olabiliyor. Ancak erken teşhis ile gerekli önlemleri alınarak, hasta güçlü bir eklem yapısına kavuşabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Ahmet Turan Aydın, kalça kireçlenmesi ve erken teşhisin önemi hakkında bilgi verdi.

19.10.2020İyi Yaşam
Doğuştan ya da gelişimsel olarak ortaya çıkabiliyor Peki nasıl tedavi edilir

Doğuştan ya da gelişimsel olarak ortaya çıkabiliyor! Peki nasıl tedavi edilir?

Çocuklarda çarpık ayak (pes ekinovarus) doğuştan ya da gelişimsel olarak ortaya çıkan ortopedik problemler arasında yer alıyor. Sağlıklı çocuklarda, doğumdan 6 yaşına kadar yapılacak düzenli kontroller, sorunun erken evrede belirlenmesi ve tedavi başarısı için büyük önem taşıdığını belirten Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ufuk Özkaya, çocuklarda çarpık ayak tedavisini anlattı.

Her yaşta oluşabiliyor Erken dönemde tedavisi çok önemli

Her yaşta oluşabiliyor! Erken dönemde tedavisi çok önemli

Sadece ileri yaşlarda ortaya çıktığı sanılan menisküs, çocuk ya da genç fark etmeksizin yaşamın her döneminde oluşabiliyor. Diz ekleminde ağrı ve şişlik şeklinde şikayetlere yol açan menisküsün erken dönemde tedavisi büyük önem taşıyor. Genç yaşlarda daha çok travma sonrası ortaya çıkan menisküs, ileri yaşlarda diz eklemlerinin yıpranmasına bağlı oluşuyor. Uzmanlar, operasyon geçiren hastaların hızlıca normal hayata dönebildiğini belirtiyor.

15.10.2020Sağlık
Başakşehir Şehir Hastanesine nasıl gidilir İşte hastaneden geçen İETT otobüs hatları

Başakşehir Şehir Hastanesine nasıl gidilir? İşte hastaneden geçen İETT otobüs hatları

İstanbul'un ilk, Türkiye'nin dördüncü şehir hastanesi Başakşehir Şehir Hastanesinin ilk etabı açılarak hizmet vermeye başladı. 789 bin metrekare üzerine kurulu, 1 milyon 21 bin metrekare kapalı alana sahip hastanenin toplamda 725 muayene odası ve 2 bin 682 hasta yatağı mevcut. Kayabaşı Mahallesi'nde yer alan hastaneye ulaşımın nasıl olduğu merak konusu oldu. Başakşehir Şehir Hastanesi'ne nasıl gideceğini araştıran vatandaşlar, İETT ve diğer yollardan hastaneye ulaşımı sorguluyor. Peki, Başakşehir Şehir Hastanesine nasıl gidilir?

14.10.2020Gündem
El Bileğindeki Sessiz Kırıklara Dikkat

El Bileğindeki Sessiz Kırıklara Dikkat!

İnsan vücudundaki en karmaşık eklemlerden biri olan el bileğinde ortaya çıkan kırıkların iyileşmesi uzun zaman alabiliyor. Açık el üzerine yere düşüldüğünde de el bileğindeki kemiklerin herhangi birinde kırık oluşabiliyor.

14.10.2020İyi Yaşam
Romatizma her yaşta görülebiliyor En fazla karşılaşılanı ise...

Romatizma her yaşta görülebiliyor! En fazla karşılaşılanı ise...

Romatizmanın ileri yaşlarda görüldüğü algısının yanlış olduğunu ifade eden Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mahmut Mutlu, her beş hastadan üçünün 65 yaş altında olduğunu söyledi.

12.10.2020Sağlık
Bağışıklığı Güçlendirmenin İlginç Yolu: Zıplamak

Bağışıklığı Güçlendirmenin İlginç Yolu: Zıplamak!

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Osman Tuğrul Eren, "Zıplamak gibi her türlü fiziksel aktivite, bağışıklık sistemindeki T hücreleri ile yararlı sitokinlerin kandaki sayısını artırarak, bağışıklık sistemine pozitif katkı sağlıyor" dedi.

7.10.2020İyi Yaşam
Halil Sezai ameliyat oldu

Halil Sezai ameliyat oldu

Cezaevinde tutuklu bulunan şarkıcı Halil Sezai elinden ameliyat oldu. Sezai bir gün hastanede yattıktan sonra tekrar cezaevine götürüldü.

2.10.2020Magazin
Halluks Valgus hastalığı nedir ve neden olur Tedavi yöntemleri nelerdir

Halluks Valgus hastalığı nedir ve neden olur? Tedavi yöntemleri nelerdir?

Ayak başparmağının eğikliği olarak bilinen Halluks Valgus hastalığı, genellikle estetik bir problem gibi düşünülse de, ağrılı hale geldiğinde mutlaka dikkat edilmesi gereken bir sorun olarak tanımlanıyor. Genetik geçişli olabilen bu hastalık dar, topuklu ya da rahat olmayan ayakkabılar giyilmesi sebebiyle zaman içerisinde ilerleme gösterebiliyor. Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Hakan Özsoy, Halluks Valgus ve tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi verdi.

28.09.2020Sağlık
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ufuk Özkaya cevaplıyor; Minimal invaziv plaklama nedir, nasıl yapılır, avantajları nelerdir

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ufuk Özkaya cevaplıyor; Minimal invaziv plaklama nedir, nasıl yapılır, avantajları nelerdir?

Plaklama ya büyük bir kesi ile ya da olabildiğince küçük kesilerle yapılabilmektedir. Genellikle eklem çevresi kırıklarda, bazen kalça, omuz, el bileği veya dirsek gibi bölgelerde kullanılan cerrahi yöntemdir. Amaç, olabilecek en küçük kesi ile kırığı önce yerleştirmek ardından da en uygun plak tipini kullanarak hastanın kırık tespitini yapmaktır. Avantajı ise çok daha az ve küçük kesiler olduğu için hastanın normal yaşantısına dönmesi kolaydır. Kanama çok daha azdır ve bunlara bağlı olarak enfeksiyon riski da azdır. Tecrübe gerektiren bir uygulamadır.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ufuk Özkaya cevaplıyor; Osgood schlatter hastalığı nedir, nasıl tedavi edilir

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ufuk Özkaya cevaplıyor; Osgood schlatter hastalığı nedir, nasıl tedavi edilir?

Küçük bir çocukken koca bir adam olmamızı sağlayan şey bizim uyluk kemiği ve kaval kemiğinin altında ve üstündeki büyüme kıkırdakları, büyüme plaklarıdır. Bunlar 17-18 yaşında genel olarak kapanır. Ama 13-14 yaşında diz kapağının bağlandığı kaval kemiğinin hemen altındaki bölgedeki büyüme kıkırdağı eğer kapanmasına mani olacak kadar sportif aktiviteye maruz kalırsa büyüme kıkırdağı kapanamaz ve öne doğru bir kabarıklık şeklinde hasta karşımıza gelir. Çocuğun spor yapmasına engel olur ve çocuğun spor yapmasına engel olmak zor olduğu için aslında tedavide önümüzdeki en büyük engel bu olur. Tedavisi son derece basittir; sporu 6 ay kadar yasaklamak ya da osgood schlatter bantlarından kullanmak genellikle hastanın şikayetlerinin tamamen kaybolmasını sağlar. Erişkin yaşa geldiğinde hala bu semptomlar devam ediyorsa eğer birtakım küçük cerrahi müdahaleler yapılabilir.

Son Dakika | Beşiktaş açıkladı Aboubakarın sağlık kontrolünde dikkat çeken detay...

Son Dakika | Beşiktaş açıkladı! Aboubakar'ın sağlık kontrolünde dikkat çeken detay...

Beşiktaş'ın yeni transferi Vincent Aboubakar, sağlık kontrolünden geçti. Kamerunlu yıldıza çok sayıda test ve tetkik yapıldığı ifade edildi.

26.09.2020Futbol
Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu kimdir, kaç yaşında Prof. Dr. Ali Şehirlioğlunun biyografisi

Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu kimdir, kaç yaşında? Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu'nun biyografisi

Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu kariyerinin yanı sıra konuk olarak katıldığı programlarda verdiği bilgilerle de gündeme geliyor. LÖSEV’in LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji (Omurga Cerrahisi) Uzmanı Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu'nun hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu kimdir, kaç yaşında? İşte Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu'nun biyografisi...

24.09.2020Televizyon
Son Dakika Haberi | Beşiktaş, Gökhan Törenin transferini açıkladı

Son Dakika Haberi | Beşiktaş, Gökhan Töre'nin transferini açıkladı!

Beşiktaş, transferi için anlaşmaya vardığı ve lisansını çıkardığı Gökhan Töre'yi kadrosuna kattığını duyurdu.

18.09.2020Futbol
Omuzda oluşan kas yırtıklarına dikkat Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir

Omuzda oluşan kas yırtıklarına dikkat! Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir?

Omuz çevresi kas yırtıkları sık görülen sorunlardan olduğunu ifade eden Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Prof. Dr. Neslihan Aksu, konu hakkında önemli bilgiler verdi.

17.09.2020Sağlık
Ekrem Ağrılarına Çözüm Kök Hücre Tedavisi:

Ekrem Ağrılarına Çözüm Kök Hücre Tedavisi:

Diz, omuz veya kalçada yaşanan kıkırdak hasarları şiddetli eklem ağrılarına yol açabiliyor. Son yıllarda öne çıkan kök hücre tedavisi ise genellikle cerrahi yöntemler için uygun olmayan hastalarda başarılı sonuçlar vererek ağrıları ortadan kaldırıyor ve yaşam kalitesini yükseltiyor. Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Haldun Orhun, kıkırdak hasarlarında uygulanan kök hücre tedavisi hakkında bilgi verdi.

16.09.2020İyi Yaşam
Son Dakika Haberi | Beşiktaş, Josef de Souza transferini açıkladı

Son Dakika Haberi | Beşiktaş, Josef de Souza transferini açıkladı!

Beşiktaş, İstanbul'a getirdiği Brezilyalı futbolcu Josef de Souza'yı kadrosuna kattığını resmen duyurdu.

14.09.2020Futbol
Online eğitimde çocukların göz ve omurga sağlığı nasıl korunur

Online eğitimde çocukların göz ve omurga sağlığı nasıl korunur?

Küresel yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisinde, online eğitim sürecinde çocuk ve ergenlerin göz ve ortopedi sorunları yaşamaması için bilgisayar kullanımından oturma şekline, beslenme alışkanlığından odanın ışığına birçok noktaya dikkat edilmesi gerekiyor.

14.09.2020Eğitim
Tanesi 1.250 dolardan alınıyordu Şimdi dünyaya ihraç ediliyor

Tanesi 1.250 dolardan alınıyordu! Şimdi dünyaya ihraç ediliyor

Omurga rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılan ve bir zamanlar tanesi bin 250 dolardan yurt dışından satın alınan akıllı omurga vidaları artık Manisa’da üretilerek bugün dünyanın dört bir yanına ihracatı gerçekleştiriliyor. Tamamen yerli ve milli sermaye ile üretimi yapılan akıllı omurga vidalarıyla ameliyatlarda yakalanan klinik başarı taleplerin de hızla artmasını sağlıyor.

11.09.2020Ekonomi
Topuk kanı sayesinde hastalıklar erken teşhis ediliyor

Topuk kanı sayesinde hastalıklar erken teşhis ediliyor

Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, topuk kanı taraması sayesinde her yıl 5 binin üzerinde bebekte hastalık belirtileri ortaya çıkmadan belirlendiğini anlatarak, "Bu bebeklerin 3 binden fazlası hipotiroidi, yaklaşık 2 bin biyotinidaz eksikliği, 200 kadarı fenilketonüri ve 150 kadarı kistik fibrozis hastalığına sahiptir. Ayrıca yenidoğan her bin bebekten 1-3’ü ileri derecede işitme kaybı ile doğmaktadır" dedi.

Sinan Adıyaman kimdir TTB Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman nereli

Sinan Adıyaman kimdir? TTB Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman nereli?

Sinan Adıyaman, ekran başındaki pek çok kişinin biyografisini araştırdığı isim olmaya başladı. Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi alanında uzmanlığı bulunan Sinan Adıyaman, Türk Tabipler Birliği Merkez Konseyi Başkanı olarak görev yapmaktadır. Peki TTB Başkanı Sinan Adıyaman kimdir? İşte, Prof. Dr. Sinan Adıyaman hakkında merak edilen bazı bilgiler

9.09.2020Gündem
Teknoloji bağımlılığı omurga sağlığını olumsuz etkiliyor

Teknoloji bağımlılığı omurga sağlığını olumsuz etkiliyor

Telefon, tablet, bilgisayar ve TV hareketsiz yaşamı, hareketsiz yaşam da erken yaşta boyunda düzleşme, kambur duruş, omurga ağrısı, belde fıtık, kireçlenme getirdi. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Akel, hareketsiz yaşam tarzının bedelini vücudumuzun ödediğini söyledi.

8.09.2020Sağlık
Fenerbahçeli Jose Sosa sağlık kontrolünden geçti

Fenerbahçeli Jose Sosa sağlık kontrolünden geçti!

Fenerbahçe'nin yeni transferi Jose Sosa, sağlık kontrolünden geçirildi.

7.09.2020Futbol
Yeniden ameliyat olan Drole, 2 ay sahalardan uzak kalacak

Yeniden ameliyat olan Drole, 2 ay sahalardan uzak kalacak

Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor'un oyuncusu Jean Armel Drole, sakatlığı nedeniyle yeniden ameliyat geçirdi.

5.09.2020Futbol
İTO Başkanı Avdagiç: Tıbbi cihaz sektörünün alacakları çözüme kavuşturulmalı

İTO Başkanı Avdagiç: Tıbbi cihaz sektörünün alacakları çözüme kavuşturulmalı

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, pandemide fedakarca çalışan tıbbi cihaz sektörünün üniversite ve kamu hastanelerinden tahakkuk eden birikmiş alacaklarının ödenmesinin bu zor günlerde sektöre nefes aldıracağını ve güç vereceğini bildirdi.

3.09.2020Ekonomi
Son Dakika | Beşiktaş, Francisco Montero transferini açıkladı

Son Dakika | Beşiktaş, Francisco Montero transferini açıkladı!

Beşiktaş, daha önce anlaşmaya vardığı ve son görüşmeler için İstanbul'a getirdiği İspanyol stoper Francisco Montero'yu kadrosuna kattığını açıkladı.

2.09.2020Futbol
Mücahit Pehlivan kimdir İşte Mücahit Pehlivanın biyografisi

Mücahit Pehlivan kimdir? İşte Mücahit Pehlivan'ın biyografisi!

Eski AK Parti milletvekili Mücahit Pehlivan, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 57 yaşında hayatını kaybetti. TBMM 23. Dönem Milletvekili Pehlivan, akciğer kanseri tedavisi görüyordu. Bu gelişmenin üzerine, Mücahit Pehlivan hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Peki, Mücahit Pehlivan kimdir?

2.09.2020Gündem
AK Partili eski milletvekili Mücahit Pehlivan hayatını kaybetti

AK Partili eski milletvekili Mücahit Pehlivan hayatını kaybetti

Eski AK Parti milletvekili Mücahit Pehlivan, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 57 yaşında hayatını kaybetti.

2.09.2020Gündem
Yüzerken yapılan hatalar omuz ağrısına neden olabiliyor

"Yüzerken yapılan hatalar omuz ağrısına neden olabiliyor"

TÜM vücudun çalıştırıldığı, kas aktivitesinin yüksek olduğu bir spor dalı olan yüzme, uzmanlar tarafından da önerilen aktivitelerin başında yer alıyor. Ancak yüzerken sık yapılan bazı hataların omuz bölgesinde ağrıya neden olabileceğine işaret eden Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Gökhan Meriç, önemli uyarılarda bulundu.

1.09.2020Sağlık
Son dakika | Enner Valencia resmen Fenerbahçede

Son dakika | Enner Valencia resmen Fenerbahçe'de

Fenerbahçe, bonservisi elinde bulunan Ekvadorlu futbolcu Enner Valencia ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Enner Valencia, Fenerbahçe'nin 11. transferi oldu.

28.08.2020Futbol
Omuz ağrısı neden olur Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir

Omuz ağrısı neden olur? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir?

Omuz ağrısının sebebi nedir? Hangi hastalığa işaret eder? Belirtileri nelerdir? Tedavi yöntemleri nelerdir? Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü hekimlerinden Prof. Dr. Neslihan Aksu, konuyla ilgili merak edilenleri detaylı bir şekilde anlattı.

27.08.2020Sağlık
Fenerbahçede yeni transferler Sinan Gümüş ve Filip Novak sağlık kontrolünden geçti

Fenerbahçe'de yeni transferler Sinan Gümüş ve Filip Novak sağlık kontrolünden geçti

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Sinan Gümüş ve Filip Novak, sağlık kontrolünden geçti.

24.08.2020Futbol
Bu durumlar riski artırıyor Engellemek için ise...

Bu durumlar riski artırıyor! Engellemek için ise...

Ön çapraz bağların dizin stabilitesini sağlayan en önemli bağlardan bir tanesi olduğunu belirten Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Mustafa Baltacıoğlu, tam oturmayan ayakkabıların giyilmesi, uygun olmayan spor ekipmanlarının kullanılması ve suni çim sahalarda spor yapılmasının ön çapraz bağların kopma riskini artıracağını, ön çapraz bağ yırtılmasını engellemek için kalça, pelvik ve alt karın çekirdek kas gruplarının çalıştırılmasının önemli olduğunu söyledi.

24.08.2020Sağlık
Ayakkabı seçimine dikkat Bakın neye sebep oluyor

Ayakkabı seçimine dikkat! Bakın neye sebep oluyor

Ön diz ağrıları, tanı ve tedavisi konusunda bilgiler veren Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Yılmaz Şahin, yanlış ayakkabı seçiminin diz ağrılarına neden olduğunu söyledi.

21.08.2020Sağlık
Çocuklardaki bu probleme dikkat Sebebi göz bozukluğu olabilir

Çocuklardaki bu probleme dikkat! Sebebi göz bozukluğu olabilir

Başı bir omuz tarafına eğik olan çocukların aileleri tarafından öncelikle bir göz doktoruna götürülerek muayene ettirilmesi gerektiğini söyleyen Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Evereklioğlu, çocuklarda başın bir omuz tarafına doğru eğik olmasının, göz bozukluğundan kaynaklanabileceğini bildirdi.

İlk 7 saniyede ‘İşte evleneceğim kız’ dedim

İlk 7 saniyede ‘İşte evleneceğim kız’ dedim

Aile Meclisi bu hafta AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ve eşi Berna Esgin’in evine konuk oldu. Tanıştıklarında Mustafa Esgin doktor, Berna Esgin öğretmen. Tanışma yemeğinin 7’nci saniyesinde “İşte aradığım kız” demiş. Esgin ailesiyle Bursa Nilüfer’deki evlerinin bahçesinde sohbete başlıyoruz:

17.08.2020Gündem
Anadolu Efeste sağlık kontrolleri sürüyor

Anadolu Efes'te sağlık kontrolleri sürüyor

Anadolu Efes Basketbol Takımı'nda yeni sezon hazırlıkları kapsamında sağlık kontrolleri devam ediyor.

15.08.2020Basketbol
Sivassporda 7 futbolcu sağlık kontrolünden geçti

Sivasspor'da 7 futbolcu sağlık kontrolünden geçti

Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor'da yeni sezon öncesi sağlık kontrollerine devam edildi.

15.08.2020Futbol
Sergen Yalçın sağlık kontrolünden geçti

Sergen Yalçın sağlık kontrolünden geçti

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, yeni sezon hazırlıkları kapsamında sağlık kontrolünden geçti.

14.08.2020Futbol
Fenerbahçe Öznur Kabloda sağlık kontrolleri başladı

Fenerbahçe Öznur Kablo'da sağlık kontrolleri başladı

Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı.

12.08.2020Basketbol

Yazar Sonuçları

Bu zor günlerde kimse aç kalmasın

BUGÜN iki güzel olaydan söz etmek istiyorum. Mutfak Girit’ten başlayayım... Alsancak’ın ünlü lezzet durağından... “Askıda Yemek” uygulaması başlattılar... “Huriş” diye anarım onu ben... Fazla da lafım yok... Söz Huriye Erman Öztin’de:

3.10.2020

FETÖ’cüler Amerika’daki tecavüz skandalını nasıl örttüler?

Aliya İzzetbegoviç’in çok değerli bir sözü var: “Savaş ölünce değil, düşmana benzeyince kaybedilir. Siz siz olun, zalimle mücadele ederken ona benzemeyin.”

23.09.2020

Kronik ağrıda kombine yöntem

Günümüzde çoğu meslek masa başında yapılıyor. Bunlar da zamanla özellikle bel ve boyunda kronikleşmiş ağrılara sebep oluyor.

22.08.2020