MENÜ

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey ile ilgili tüm haberleri, son dakika Oprah Winfrey haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Oprah Winfrey haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 823 Oprah Winfrey haberi bulunmuştur.

Oprah Winfrey Haberleri

Yola taçla çıktılar

Yola taçla çıktılar

Sharon Stone, Julia Roberts, Halle Berry... Onlar Hollywood’un en gözde kadınları. Güzellikleri, cesaretleri ve baskın kişilikleri dışında bir ortak yönleri daha var. Hepsi de kariyerlerine, bir güzellik yarışmasında taç taktıktan sonra başladılar.

20.03.2005Kelebek
Erdoğan gitti Zerkavi geldi

Erdoğan gitti Zerkavi geldi

Time dergisinin her yıl geleneksel olarak yaptığı 'dünyanın en etkili yüz insanı' listesinde bu yıl ABD Başkanı George W. Bush'un yanı sıra terörist lider Ebu Musab El Zerkavi de bulunuyor.

11.04.2005Dünya
Clicquot’nun CEO’su yeni yaşam gurusu

Clicquot’nun CEO’su yeni yaşam gurusu

Mireille Guiliano, ‘French Woman Don’t Get Fat’ (Fransız Kadınları Kilo Almaz) adlı kitabıyla Amerika’nın yeni yaşam gurusu olma yolunda ilerliyor. Şampanya şirketi Clicquot’nun CEO’su olan Guiliano, kitabında Fransız kadınlarının rejim yapmadan nasıl ince kalabildiklerini anlatıyor.

21.04.2005Kelebek
Hala ondan güzeli yok

Hala ondan güzeli yok

İkiz annesi ünlü sinema yıldızı Julia Roberts, People dergisi tarafından üçüncü kez en güzel kadın seçildi. People Dergisi, her yıl geleneksel olarak seçilen “En Güzel 50 İnsan” listesini, Cuma günü piyasaya çıkacak olan sayısında yayınlayacak. Julia Roberts, bu sayısında da People dergisine kapak olarak bu alanda bir rekora daha imza atmış oldu.

28.04.2005Kelebek
İkiz annesi en güzel kadın

İkiz annesi en güzel kadın

İkiz annesi ünlü sinema yıldızı Julia Roberts, People Dergisi tarafından üçüncü kez en güzel kadın seçildi. People, her yıl geleneksel olarak seçilen ‘En Güzel 50 İnsan’ listesini, bugün piyasaya çıkacak olan sayısı için hazırladı.

28.04.2005Kelebek
Sağlığın şifresi  liste başı

Sağlığın şifresi liste başı

Dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı Mehmet Öz’ün ‘Siz: Kullanım Kılavuzunuz’ adlı kitabı, çıktığı gün 350 bin satarak Da Vinci’nin Şifresi’ ile ‘Harry Potter’ı geride bıraktı.

5.05.2005Kelebek
Sağlığın şifresi  liste başı

Sağlığın şifresi liste başı

Dünyaca ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz’ün kaleme aldığı, ‘You: The Owners Manual’ (Siz: Kullanım Klavuzunuz) adlı kitabı, daha piyasaya çıkmadan aldığı 350 binlik sipariş ve piyasaya çıktıktan sonraki satış rakamlarıyla, ‘Da Vinci’nin Şifresi’ ile altı aydır bir numarada olan ‘Harry Potter’ı geride bıraktı.

5.05.2005Dünya
Bağırsaklarımız beynimize benzer

Bağırsaklarımız beynimize benzer

Ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz, ‘YOU: Owners Manual’ (Siz: Kullanım Kılavuzunuz) adlı kitabını ABD’de Oprah Winfrey’in şovunda tanıttı.

6.05.2005Kelebek
Bağırsaklarımız beynimize benzer

Bağırsaklarımız beynimize benzer

Ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz, son yazdığı ve bir günde satış rekorları kıran ‘YOU: Owners Manual’ (Siz: Kullanım Kılavuzunuz) adlı kitabını ABD’de TV dünyasının yaşayan efsanesi Oprah Winfrey’in şovunda tanıttı. Dr. Öz, programda ‘sağlıklı bir yaşamın en önemli göstergesinin bağırsak hareketleri’ olduğunu anlattı.

6.05.2005Kelebek
Böyle olur Oprah’ın balosu

Böyle olur Oprah’ın balosu

Amerikan televizyonunun talk-show kraliçesi Oprah Winfrey, Afrika kökenli Amerikalı sanatçılar onuruna üç gün üç gece süren bir balo düzenledi. ‘Efsaneler balosu’ temalı geceye katılan dünyaca ünlü isimler arasında Tina Turner da vardı, Tom Cruise da...

6.06.2005Kelebek
Bu aşka inananların sayısı çok değil

Bu aşka inananların sayısı çok değil

Yıllarca özel hayatında suskunluğu ile tanınan yakışıklı aktör Tom Cruise, nedense yeni sevgilisi Katie Holmes’ü bulunduğu her yerde övüyor, aşklarını anlatıp duruyor. Ama o anlattıkça da ‘Bu bir reklam aşkı’ diyenlerin sayısı artıyor, farkında değil!

8.06.2005Kelebek
En güçlü Oprah  Winfrey

"En güçlü" Oprah Winfrey

Amerikan Forbes dergisinin en güçlü 100 şöhret sıralamasında, talk-show kraliçesi Oprah Winfrey ilk sıraya yerleşti. Winfrey; Steven Spielberg ve Madonna'yı geride bıraktı.

17.06.2005Gündem
Oprah neden kapıda kaldı

Oprah neden kapıda kaldı

ABD’li talk şov yıldızı Oprah Winfrey’nin Paris’teki ünlü Hermes mağzasına alınmaması büyük olay yarattı. Mağaza yetkilileri bir halka ilişkiler tanıtımı için kapalı oldukları için Oprah’yı almadıklarını belirtip özür dilediler. Ancak ABD’de bazı gazeteler, Oprah’nın siyah olduğu için içeri alınmadığını iddia ediyor.

24.06.2005Dünya
Oprah Winfrey ve bir zenci kadının giydiği çinçila kürk

Oprah Winfrey ve bir zenci kadının giydiği çinçila kürk

Amerika’nın en meşhur / etkili / zengin televizyon yıldızlarından Oprah Winfrey’nin başına gelenleri duydunuz herhalde. Gazete bu tatsız hadiseyi okurken, aklıma tarihî bir ‘şehir efsanesi’ geldi. Daha bu lafın icat bile edilmediği günlerden kalma. Yine böyle şık bir mağaza, yine zenci bir müşteri...

28.06.2005Kelebek
En büyük Amerikalı Reagan

'En büyük Amerikalı' Reagan

Discovery kanalıyla internet hizmet sağlayıcısı AOL şirketinin belirlediği 25 kişilik liste arasından tercihte bulunan seyirciler, Reagan'ı Abraham Lincoln ve Martin Luther King'e tercih ettiler. İnternetten yapılan oylamaya, üç milyon Amerikalı katıldı. eski başkan Ronald Reagan'ı “en büyük Amerikalı” seçti.

29.06.2005Dünya
Oprah, Hermes’ten intikamını kötü aldı

Oprah, Hermes’ten intikamını kötü aldı

Bir süre önce Paris’teki ünlü Hermes mağazasının kapısından geri çevrilen ABD’nin en ünlü talk şovcusu Oprah Winfrey, intikamını kötü aldı. Dünyanın en zengin insanlarından olan talk şov kraliçesi Oprah Winfrey, tanesi 6500 dolar olan bir düzine Hermes marka çanta siparişini iptal etti.

4.07.2005Kelebek
İki Türk kadını devler listesinde

İki Türk kadını devler listesinde

Forbes ‘Dünyanın En Güçlü Kadınları’ ve ‘İzlenmesi Gereken Kadınlar’ listelerini açıkladı. Dünyanın en güçlü kadını olarak ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice’ı seçen dergi, Güler Sabancı ve Hanzade Doğan’ı da ‘İzlenmesi Gereken Kadınlar’ listesinin ön sıralarına yerleştirdi.

29.07.2005Ekonomi
Tarikata çağırdı Winfrey gitmedi

Tarikata çağırdı Winfrey gitmedi

Hollywood’un dünyaca ünlü yıldızı Tom Cruise, ABD’nin talk şov kraliçesi Oprah Winfrey’yi mensubu olduğu ‘Scientology’ tarikatına davet etti. Winfrey, öneriyi geri çevirdi.

12.08.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Yalandan bıkmayan okurlar

SÜPERMARKET kuyruğunda sıra önümdeki sarışın kadında. Görünümüne göre ekonomik çizelgenin üst kesitine mensup.

7.05.2005

Dünyanın en başarılı 100 markası

MATT Haig geçen yıl piyasaya çıkardığı Marka Hataları (Brand Failures) kitabı iş yapınca bu kez de Marka Krallığı (Brand Royalty) isimli bir kitap çıkardı.

22.05.2005

Kadın mı, erkek mi daha zeki?

Araştırmalara göre kadın-erkek zeka düzeyi birbirine eşit. Peki hemen her alanda erkeklerden niye gerideler?

6.08.2005