EKSTRA
MENÜ

Oppo Reno 3

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 258 haberi bulunmuştur.

Oppo Reno 3 Haberleri

Oppo Reno Türkiyede satışa çıktı İşte tüm özellikleri ve fiyatı

Oppo Reno Türkiye'de satışa çıktı! İşte tüm özellikleri ve fiyatı

Uzun zamandır merakla beklenen Oppo Reno, geçtiğimiz haftalarda tanıtılmış ardından Türkiye lansmanı gerçekleşmişti. Bakın tasarımıyla öne çıkan telefonun özellikleri ve fiyatı ne?

14.05.2019Teknoloji
4 yıl sonra mini hamle

4 yıl sonra mini hamle

AKILLI cihazlar konusunda tasarımlar ve boyutlar yeniden şekilleniyor. Bir yanda durmadan büyüyen ekranlar, diğer yanda katlanan akıllı telefonlar. İşte böyle bir dönemde Apple’dan farklı bir seçenek meraklıların beğenisine sunuldu. Açıkçası küllerinden doğan bir yenilik olduğunu söyleyebiliriz. 5’inci jenerasyon iPad Mini’den bahsediyoruz. Apple’ın en son 2015 yılında yenilediği bir model. Peki ne oldu da Apple, aradan geçen yaklaşık 4 yıldan sonra yenileme kararı aldı? Bu sorunu ilk cevabı eğlence. YouTube, Netflix ve daha pek çok platformun hayatımızdaki yeri hızla artıyor. Hatta Apple, geçen günlerde aylık ücretlerle abone olunabilen Apple TV+’ı tanıttı. Video içeriklerin yükselişi bu hızlı ilerlerken artık akıllı telefon ekranlarına sığmıyoruz. Elimizin altında daha büyük ekranlı bir cihaza ihtiyaç duyduğumuz kesin. İşte Apple da bu ihtiyaçtan yola çıkarak iPhone ile iPad arasında konumlandırılan iPad Mini’yi yenileme kararı aldı. Hemen hemen bir karış uzunluğunda. 500 gramdan daha hafif. Yani küçük el çantalarına bile sığabiliyor. Biz de Apple’ın 5’inci jenerasyonunu sunduğu iPad Mini modelini artısıyla eksisiyle inceledik.

28.04.2019Ekonomi
Oppo A9 resmen geldi Hem çift arka kamera var hem de...

Oppo A9 resmen geldi! Hem çift arka kamera var hem de...

Çinli teknoloji üreticilerinden Oppo, yeni ürünlerini birbiri ardına sunmaya devam ediyor. Son olarak Oppo Reno serisi telefonlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şirket, bu kez sürpriz bir şekilde Oppo A9'u kullanıcılarının karşısına çıkardı. Peki Oppo A9 hangi özelliklerle geliyor?

26.04.2019Teknoloji

Oppo Reno 10x Zoom tanıtıldı! İşte özellikleri

Çinli teknoloji üreticisi Oppo, yeni telefonlarını sahneye çıkardı; bu cihazlardan biri de Oppo Reno 10x Zoom oldu. Adından da anlaşılacağı üzere daha çok kamera tarafına odaklanan cihaz bakın hangi özelliklerle geliyor?

25.04.2019Teknoloji
Oppo Reno 5G duyuruldu Özellikleri ve fiyatı belli oldu

Oppo Reno 5G duyuruldu! Özellikleri ve fiyatı belli oldu

Geleceğin internet teknolojisi olan ve bugünden bazı amiral telefonların desteklemeye başladığı 5G, bugün yepyeni bir telefonda daha boy göstermeye başladı. Oppo Reno 5G'nin tanıtımı yapıldı; tüm özellikleri belli oldu. İşte Oppo Reno 5G'nin öne çıkan özellikleri ve fiyatı...

25.04.2019Teknoloji
Oppo Reno tanıtıldı İşte özellikleri ve şaşırtan fiyatı

Oppo Reno tanıtıldı! İşte özellikleri ve şaşırtan fiyatı

Yakın zamanda Türkiye'de telefon pazarına da giren ve ürünleriyle dikkat çeken Oppo, bu kez uzun süredir beklenen yeni amiral telefonu Oppo Reno'yu sahneye çıkardı. İşte yeni Oppo telefonun tüm özellikleri ve fiyatı...

25.04.2019Teknoloji
Oppo Reno ortaya çıktı, ön kamerası böyle gizleniyor

Oppo Reno ortaya çıktı, ön kamerası böyle gizleniyor!

Çinli şirket Oppo'nun uzun zamandır beklenen telefonu Oppo Reno sonunda tanıtıldı. İşte özellikleri ve fiyatı...

11.04.2019Teknoloji
Oppo Reno ne zaman satışa çıkıyor İşte o tarih

Oppo Reno ne zaman satışa çıkıyor? İşte o tarih

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye'de telefon pazarına giren ve ismini daha çok duymaya başladığımız Çinli Oppo, yeni telefonu Oppo Reno için kolları sıvadı. Şirket, yeni telefonunu bakın ne zaman dünyaya duyuracak?

4.04.2019Teknoloji