EKSTRA
MENÜ

Onur Özbizerdik

Onur Özbizerdik ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Onur Özbizerdik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 198 Onur Özbizerdik haberi bulunmuştur.

Onur Özbizerdik Haberleri

İhbar geldi, Beştaş kardeşler gizlendikleri evde gözaltına alındı

İhbar geldi, Beştaş kardeşler gizlendikleri evde gözaltına alındı

İstanbul Etiler’de 2005 yılında Dündar Kılıç’ın torunu İsmail Onur Özbizerdik ile Mehmet Merih’in barış toplantısında 1 kişinin öldüğü 2 kişinin de yaralandığı çatışmanın da arasında bulunduğu 11 suçtan aranan Yılmaz Beştaş ile başka bir  cinayetten aranan kardeşi Güney Beştaş yakalandı.

9.10.2018Gündem
Yargıtaydan Özbizerdike kötü haber

Yargıtay'dan Özbizerdik'e kötü haber

Yargıtay Ceza Genel Kurulu, Şişli'deki bir rezidansta iş adamı Fatih Edremit'in öldürülmesine ilişkin davada, İsmail Onur Özbizerdik hakkında yerel mahkemenin beraat yönünde verdiği direnme kararını bozdu.

6.04.2018Gündem
Onur Özbizerdik için yakalama kararı çıktı

Onur Özbizerdik için yakalama kararı çıktı

Onur Özbizerdik’in, eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan’ı darp ettiği ve polis memuru İbrahim Güney’i de kulağından ısırarak yaraladığı iddiasıyla yargılandığı davaya devam edildi. Duruşmada, sanık Onur Özbizerdik’in savunmasının alınabilmesi için hakkında yakalama kararı çıkarılmasına karar verildi.

29.03.2018Gündem
Onur Özbizerdikin hapis cezası onandı

Onur Özbizerdik'in hapis cezası onandı

Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik'e, sevgilisi Melis Çakır'ı dövdüğü gerekçesiyle "kasten yaralama” ve “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçlarından verilen 7 yıl 6 ay hapis cezası onandı.

2.03.2018Gündem
Onur Özbizerdike zorla getirilme kararı

Onur Özbizerdik'e zorla getirilme kararı

Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik'in, eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ı darp ettiği ve polis memuru İbrahim Güney'i de kulağından ısırarak yaraladığı gerekçesiyle açılan davada Özbizerdik hakkında zorla getirme kararı çıkarıldı.

24.10.2017Gündem
Bu kez hapis... Hem de ertelemesiz

Bu kez hapis... Hem de ertelemesiz

Ortaköy’de bir gece kulübünü kurşunladığı için gözaltına alınan yeraltı dünyasının ünlü ismi Dündar Kılıç’ın torunu İsmail Onur Özbizerdik, “Ruhsatsız silah bulundurmak” ve “Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması” suçlarından 2.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

12.09.2017Gündem
Onur Özbizerdikin cezası belli oldu

Onur Özbizerdik'in cezası belli oldu

Yeraltı dünyasının ünlü ismi Dündar Kılıç'ın torunu Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, Ulus'ta bir eğlence mekanına silahla ateş açtığı iddiasıyla yargılandığı davada 2,5 yıl hapse çarptırıldı.

12.09.2017Gündem
Onur Özbizerdik yine tahliye edildi

Onur Özbizerdik yine tahliye edildi!

Yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Dündar Kılıç’ın torunu olan ve sık sık işlediği suçlarla gündeme gelen Onur Özbizerdik’in Ulus’ta lüks bir mekanda havaya ateş açtığı iddiasıyla tutuklu olarak yargılandığı davada tahliyesine karar verildi. Özbizerdik, Türkiye ile Hollanda arasındaki gerginlik yüzünden üzüntüden ateş ettiğini savundu!

3.05.2017Gündem
Kulak ısırma davası

Kulak ısırma davası

Ünlü kabadayı Dündar Kılıç’ın torunu Onur Özbizerdik’in, Beşiktaş Ortaköy’de bir eğlence mekânında eski emniyet müdürü Adil Serdar Saçan, yaraladığı, kendisini karakola götürmek isteyen polis memuru İbrahim Güney’in de kulağını ısırdığı gerekçesi ile yargılanmasına başlandı.

26.04.2017Gündem
Onur Özbizerdik, Adil Serdar Saçanı darp etmiş, bir polisi de kulağından ısırarak yaralamıştı. Duruşmada flaş karar....

Onur Özbizerdik, Adil Serdar Saçan'ı darp etmiş, bir polisi de kulağından ısırarak yaralamıştı. Duruşmada flaş karar....

Onur Özbizerdik’in, eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan’ı darp ettiği ve polis memuru İbrahim Güney’i de kulağından ısırarak yaraladığı iddiasıyla yargılanmasına başlandı. Mahkeme, davetiyeye rağmen duruşmaya gelmeyen şikayetçi Adil Serdar Saçan’ın bir dahaki duruşmaya zorla getirilmesine karar verdi.

26.04.2017Gündem
Gece kulübünü kurşun yağmuruna tutmuştu Soruşturma tamamlandı

Gece kulübünü kurşun yağmuruna tutmuştu! Soruşturma tamamlandı

Yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik, 12 Mart gecesi İstanbul Ulus'ta lüks bir mekânda ateş açtığı iddiasıyla hakkında 6 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

17.04.2017Gündem
Bakanlıktan Onur Özbizerdik itirazı: Ceza az

Bakanlık'tan Onur Özbizerdik itirazı: Ceza az

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı eski sevgilisini darp ettiği için 7 yıl 6 ay hapse çarptırılan Onur Özbizerdik’in cezasına itiraz etti

3.04.2017Gündem
Flaş gelişme: Onur Özbizerdik tutuklandı

Flaş gelişme: Onur Özbizerdik tutuklandı

Önceki gece Ortaköy’de bir gece kulübünü kurşunladığı için bu sabah gözaltına alınan Onur Özbizerdik, adliyeye sevk edildi. Özbizerdik adliyeye getirilirken oldukça hırçın tavırlar sergilerken, polisler adeta yaka paça araca bindirebildi. Özbizerdik emniyetteki ifadesinde, Hollanda Konsolosluğu’nu kurşunlamak istediğini, oraya götürülmeyince gece kulübünü kurşunladığını söyledi. Onur Özbizerdik çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği tarafından, "korku, kaygı veya panik yaratacak tarzda silahla ateş etme" ve "ruhsatsız ateşli silah ve mermileri satın alma, taşıma veya bulundurma" suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

13.03.2017Gündem
Onur Özbizerdik adliyeye sevk edildi

Onur Özbizerdik adliyeye sevk edildi

Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik, 11 Mart Cumartesi gecesi Kuruçeşme'de bulunan bir eğlence mekanına henüz belirlenemeyen bir sebepten ateş açarak olay yerinden kaçtı. Eğlence mekanına gelen polis ekipleri yaptığı çalışmalarda ateş açan şüphelinin Özbizerdik olduğunu tespit ederek yakalanması için çalışma başlattı. Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri adresini belirlediği Özbizerdik'i dün gece yaptığı operasyonla yakalayarak gözaltına aldı. Onur Özbizerdik'in Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ndeki işlemleri devam ediyor.

13.03.2017Haber
Onur Özbizerdik yakalandı Gece kulübü kurşunlamıştı

Onur Özbizerdik yakalandı! Gece kulübü kurşunlamıştı

'Mafya babası' Onur Özbizerdik, Ortaköy'de bar kurşunladığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

13.03.2017Gündem
Onur Özbizerdik gece kulübü kurşunladı

Onur Özbizerdik gece kulübü kurşunladı!

Onur Özbizerdik, İstanbul Ulus'ta bulunan bir geve kulübüne kurşun yağdırdıktan sonra silahını olay yerine bırakarak kayıplara karıştı

13.03.2017Gündem
Onur Özbizerdikin dayak davasında karar çıktı

Onur Özbizerdik'in dayak davasında karar çıktı!

Yeraltı dünyasının ünlü ismi Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik'in sevgilisi Melis Çakır'ı darp etmesine yönelik davada karar çıktı. Özbizerdik "Kasten yaralama" ve "hürriyetinden yoksun bırakma" suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Özbizerdik'in sevgilisini dövdüğü ayakkabı silah sayıldı. Mahkeme verilen ceza miktarı ve kaçma şüphesi bulunması nedeniyle Özbizerdik'in yurtdışına çıkış yasağı koydu.

2.03.2017Gündem
Onur Özbizerdikin eski sevgilisi konuştu: Burnumu Onur kırdı

Onur Özbizerdik'in eski sevgilisi konuştu: Burnumu Onur kırdı

Eski sevgilisi Melis Ç.'yi dövdüğü iddiasıyla yargılan Onur Özbizerdik davasında yeni gelişme. Mahkemede tekrar ifade veren Ç.'yi, Özbizerdik’in kendisini tehdit ettiği için mahkemede doğruyu söylemediğini, karakolda verdiği ifadenin doğru olduğunu söyledi. Ç., burnunu da Özbizerdik’in kırdığını söyledi.

24.01.2017Gündem
Onur Özbizerdik yine tahliye edildi

Onur Özbizerdik yine tahliye edildi!

Polise mukavemetten tutuklu bulunan yeraltı dünyasının tanınmış ismi Onur Özbizerdik yine tahliye edildi. Eski Emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan’la olan tartışmasıyla gündeme gelen ve “görevli memura mukavemet” suçundan tutuklanan Özbizerdik, ‘Tutuklamanın verilmesi beklenen ceza ile ölçülü olmadığı’ gerekçesi ile serbest bırakıldı.

28.10.2016Gündem
Onur Özbizerdik hakkında 12 yıl hapis istemiyle dava

Onur Özbizerdik hakkında 12 yıl hapis istemiyle dava

Beşiktaş'ta bir eğlence merkezinde eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ı darp ettiği ve polislere mukavemet gösterdiği gerekçesiyle tutuklanan Onur Özbizerdik hakkında 12 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. İddianamede Özbizerdik'in polis memuruna teslim olmamak için görevli memuru kulağından ısırdığı anlatıldı.

12.10.2016Gündem
Özbizerdike 6 yıl hapis

Özbizerdik'e 6 yıl hapis

Yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Dündar Kılıç'ın torunu olan ve adı karıştığı olaylar nedeniyle gündemden düşmeyen Onur Özbizerdik bu kez mahkum oldu

10.10.2016Gündem
Onur Özbizerdik: Eyüp Sultan’a gidip içkiye tövbe edeceğim

Onur Özbizerdik: 'Eyüp Sultan’a gidip içkiye tövbe edeceğim'

İstanbul Beşiktaş’ta bir eğlence merkezinde eski Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan’ı darp ettiği ve mekana gelen polislere mukavemet gösterdiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve bugün çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince, "Görevi yaptırmamak için direnme" suçundan tutuklanan Onur Özbizerdik, hakimlikteki ifadesinde, "Ben Eyüp Sultan Camisi’ne giderek içkiye tövbe edeceğim. Silaha zaten tövbe etmiştim" dediği belirtildi.

26.09.2016Gündem
Onur Özbizerdik adliyeye sevk edildi

Onur Özbizerdik adliyeye sevk edildi

Beşiktaş’ta ünlülerin gittiği bir eğlence mekanında İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube eski Müdürü Adil Serdar Saçan’ı darp ettiği, olay yerine gelen polislere de mukavemette bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan Onur Özbizerdik, adliyeye sevk edildi. Onur Özbizerdik, poliste verdiği ifadesinde "Alkollüydüm ne yaptığımı hatırlamıyorum." dediği öğrenildi.

26.09.2016Haber
Onur Özbizerdik tutuklandı

Onur Özbizerdik tutuklandı

Beşiktaş’ta ünlülerin gittiği bir eğlence mekanında İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube eski Müdürü Adil Serdar Saçan’ı darp ettiği, olay yerine gelen polislere de saldırdığı gerekçesiyle gözaltına alınan Onur Özbizerdik, tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edildi. Polise verdiği ifadede "Alkollüydüm ne yaptığımı hatırlamıyorum" diyen Özbizerdik, mahkemece tutuklandı.

26.09.2016Gündem
Onur Özbizerdik, Adil Serdar Saçana saldırdı iddiası...

'Onur Özbizerdik, Adil Serdar Saçan'a saldırdı iddiası...

Ünlü kabadayı Dündar Kılıç'ın torunu, Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, bir gece kulübünde eski emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan'a saldırdı. Olay yerine gelen polis ekiplerine de saldıran Özbizerdik gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

25.09.2016Gündem
Onur Özbizerdik Bodrumda tutuklandı

Onur Özbizerdik Bodrum'da tutuklandı

Eski kız arkadaşını darbettiği gerekçesiyle hakkında kesinleşmiş 3 gün hapis cezası bulunan, Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki gece kulübünde yakalanan Onur Özbizerdik, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

15.07.2016Haber
Onur Özbizerdik Bodrumda tutuklandı

Onur Özbizerdik Bodrum'da tutuklandı

Eski kız arkadaşını darbettiği gerekçesiyle hakkında kesinleşmiş 3 gün hapis cezası bulunan, Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki gece kulübünde yakalanan Onur Özbizerdik, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

15.07.2016Gündem