EKSTRA
MENÜ

One Minute

One Minute ile ilgili tüm haberleri ve son dakika One Minute haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.223 One Minute haberi bulunmuştur.

One Minute Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oruç Reise saldırırsanız bedelini ağır ödeyeceksiniz dedik

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Oruç Reis'e saldırırsanız bedelini ağır ödeyeceksiniz" dedik!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 19 yaşında programında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu Akdeniz'de çalışmalarına devam Oruç Reis gemisiyle ilgili olarak sert mesajlar verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Oruç Reis'imize sakın saldırmayın, saldıracak olursanız bunun bedelini ağır ödersiniz dedik ve bugün ilk cevabı aldılar" dedi.

13.08.2020Gündem
Davos yarın başlıyor

Davos yarın başlıyor

İsviçre'nin Davos kasabasında 21-24 Ocak'ta gerçekleştirilecek 50'inci Dünya Ekonomik Forumu'na, 3 bin civarında iş insanı, siyasetçi, akademisyen ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katılacak.

20.01.2020Ekonomi
Samsung, İstanbul manzarası eşliğinde ve denizin üstünde pedal çevirtti

Samsung, İstanbul manzarası eşliğinde ve denizin üstünde pedal çevirtti

Samsung'un aktif yaşam tarzını benimsemiş olan kullanıcılar için tasarladığı akıllı saati Galaxy Watch Active2 sponsorluğunda Kız Kulesi'nde gerçekleştirilen GalaxyRide etkinliğine katılan sporseverler, İstanbul manzarası eşliğinde ve denizin üstünde pedal çevirdi.

28.10.2019Teknoloji
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan çok önemli açıklamalar

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan çok önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nda 109 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Suriye'deki DEAŞ'lı teröristlerle ilgili olarak, "DEAŞ'lılara ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Kalması gerekenler cezaevlerinde kalacak, uyruğu olduğu ülkelerin kabul etmesi durumunda bir kısmı da kendi ülkelerine gönderilecek. Türkiye, bu bölgenin kontrolünü ele aldıktan sonra DEAŞ'ın bu topraklarda yeniden varlık gösteremeyecek" dedi.

10.10.2019Gündem
‘Erdoğan’ı Davos’ta görmeyi çok isteriz’

‘Erdoğan’ı Davos’ta görmeyi çok isteriz’

50’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle çok özel bir Davos zirvesinin hazırlıklarına bugünden başlayan Dünya Ekonomik Forumu’nun başkanı Borge Brende, Ankara’da bir günde 4 bakanla birden görüştü. Brende, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Davos’ta görmeyi çok isteriz. Katılmaya karar verirse Türkiye için çok olumlu ve özel bir deneyimi garantiliyoruz” cevabını verdi.

27.04.2019Ekonomi
Canikli: Merkez Bankamız muhteşem bir adım attı

Canikli: Merkez Bankamız muhteşem bir adım attı

AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Merkez Bankası'nın swaplarla ilgili aldığı kararı yorumladı.

28.03.2019Ekonomi
Bilal Erdoğan: Türkiyeyi zayıflatmak için taarruza geçtiler

Bilal Erdoğan: "Türkiye'yi zayıflatmak için taarruza geçtiler"

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "Türkiye birçok oyunları bozdu. Ne zaman ki 'dünya beşten büyüktür' demeye başladı, Türkiye'nin aleyhine çalışmalar da başladı. Davos'taki 'one minute' hadisesini hatırlıyorsunuz değil mi? O gün bugündür Türkiye'nin karşısında, Türkiye'yi zayıflatmak için taarruza geçtiler." dedi.

12.08.2018Gündem
Erdoğan’dan flaş mesaj: Size birkaç gün içinde daha başka müjdelerimiz de olacak

Erdoğan’dan flaş mesaj: Size birkaç gün içinde daha başka müjdelerimiz de olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Sultangazi'deki Sultançiftliği Merkez Camisi'nde kıldı. Erdoğan'a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti milletvekilleri ve milletvekili adayları eşlik etti. Erdoğan burada vatandaşlara hitap etti. Kandil’in bombalandığını söyleyen Erdoğan, “Size birkaç gün içinde daha başka müjdelerimiz de olacak” dedi.

15.06.2018Gündem
İncenin Diyarbakır mitingine eleştiri: Tamamına yakını HDPli

İnce'nin Diyarbakır mitingine eleştiri: Tamamına yakını HDP'li

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Diyarbakır mitingiyle ilgili, “İstihbarattan aldığım bilgiye göre mitinge katılanların tamamına yakını HDP’li. Bir tane Türk bayrağı yok. Bunların kimlerle oturup kalktıkları ortada” dedi. Erdoğan, Eskişehir mitinginde özetle şunları söyledi:

12.06.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eskişehiri eğitim başkenti ilan ediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eskişehir'i eğitim başkenti ilan ediyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir mitinginde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitingiyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İstihbarattan aldığım bilgiye göre bu mitinge katılanların neredeyse tamamı HDP’li. Bir tane Türk bayrağı yok. Bunların kimlerle beraber oturup kalktıkları ortada.' dedi. Erdoğan, apolet sökme tartışmasıyla ilgili olarak ise 'Ben FETÖ'cülerin apoletlerini söktüm' dedi. Ayrıca Eskişehir'in 2019 Türk Dünyası Eğitim Başkenti ilan edildiğini duyurdu.

12.06.2018Gündem
Bay Muharrem istifa edecek misin

'Bay Muharrem istifa edecek misin?'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP yönetimine ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye, “Onlar kendi içlerinde ne diyor? Birbirlerine ne söylüyorlar? Yenildin de yenildin... Şimdi Bay Muharrem sen birinci çıkamazsan istifa edecek misin?” diye yüklendi. Denizli ve Kocaeli’de miting yapan Erdoğan özetle şunları söyledi:

10.06.2018Gündem
Erdoğan: Kendine çekidüzen vermezse olay farklı yerlere gider

Erdoğan: Kendine çekidüzen vermezse olay farklı yerlere gider

Cumhurbaşkanı Erdoğan Avusturya'nın cami kapatma kararına karşı batıya seslenip Avusturya başbakanını işaret ederek "Kendine çekidüzen vermezse olay farklı yerlere gider" ifadelerini kullandı.

10.06.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan İnceye: Birinci çıkamazsan istifa edecek misin

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İnce'ye: Birinci çıkamazsan istifa edecek misin?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli'de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

10.06.2018Gündem
Erdoğandan Kılıçdaroğlu ve İnceye eleştiri: O mu idare edecek o mu

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu ve İnce'ye eleştiri: O mu idare edecek o mu?

BALIKESİR (AA) - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kaybedeceğini bildiği için milletin karşısına aday olarak çıkmaya yüreği yetmeyen ana muhalefetin başındaki zat, partisinin koltuğunu da bırakmadığı için işte bu garabetleri yaşıyoruz. Davulu birinin boynuna asıp tokmağı diğerinin eline vererek ülke yönetmeye talip olunur mu?" dedi.

27.05.2018Gündem
Demokraside üst lig sözü

Demokraside üst lig sözü

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Yeni dönemi ‘Güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye’ cümlesiyle ifade ediyoruz. Meclis ile cumhurbaşkanı ne kadar ahenk ve işbirliği içinde çalışırsa Türkiye o kadar kazanacaktır” dedi. AK Parti,’nin 360 sayfalık seçim beyannamesini ve 600 milletvekili adayını Ankara Spor Salonu’nda tanıttığı törende konuşan Erdoğan, hedefleri özetle şöyle açıkladı:

24.05.2018Gündem
Türkiye gerçekleriyle uyumlu değil

'Türkiye gerçekleriyle uyumlu değil'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, döviz kurunda yaşanan dalgalanmanın Türkiye’nin ekonomik gerçekleriyle uyumlu olmadığını söyleyerek, “Kurdaki dalgalanma küresel düzeyde yaşanan bir sorundur.Ortada üstesinden gelemeyeceğimiz bir sıkıntı yoktur” dedi. Beştepe’de eski milletvekilleriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Erdoğan, şunları söyledi:

23.05.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan kur açıklaması: Üstesinden gelemeyeceğimiz bir durum yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kur açıklaması: Üstesinden gelemeyeceğimiz bir durum yok

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, döviz kurunda yaşanan kısmi dalgalanmanın Türkiye’nin ekonomik gerçekleriyle uyumlu olmadığını söyleyerek, “Kurdaki dalgalanma sadece ülkemizle ilgili değildir, küresel düzeyde yaşanan bir sorundur. Ortada üstesinden gelemeyeceğimiz bir sıkıntı yoktur” dedi.

23.05.2018Gündem
BM’de reform olmazsa olmaz

BM’de reform olmazsa olmaz

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “İnsanlığın geleceğini, Filistin ve Kudüs meselesinde verdiği imtihanda elde edeceği netice belirleyecektir” derken Birleşmiş Milletler’e de reform çağrısı yaptı. Erdoğan dün İstanbul’da Uluslararası Zeytin Dağı Ödül Töreni’nde özetle şunları söyledi:

7.05.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Partinin seçim manifestosunu açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin seçim manifestosunu açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti İstanbul 6. Olağan İl Kongresi’nde AK Parti’nin 24 Haziran seçim manifestosunu açıkladı. Erdoğan konuşmasında, “Ahdim olsun ki, yeni dönemde Türkiye muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkacak. Türkiye küresel bir güç olarak dünya sahnesindeki yerini alacak. İhracattaki yükselişimiz hızlanarak devam edecek. Enerjide dışa bağımlılığımız azalacak. Yüksek teknolojili ürünlerde yerlilik oranı artacak. Yerli otomobil ve savunma sanayi alanındaki projelerimiz süratle hayata geçecek. Şehirlerimiz, kültür sanat üreten kimlikli şehirler haline gelecek. Bölge ve sektör bazlı teşviklerle istihdam artışı sağlanacak yeni fabrikaların önü açılacak” dedi.

6.05.2018Gündem

Yazar Sonuçları

15 Temmuz’a giden süreçte 17-25 Aralık

15 Temmuz darbe girişimine giden yolun en önemli kilometre taşlarından biriydi 17-25 Aralık.

18.12.2020

Amerika’nın ‘kullanışlı muhalefet’ arayışı

Kim ne derse desin, tartışmayı ne kadar sulandırmaya çalışırsa çalışsın, artık resmen ABD Başkan adayı olan Joe Biden’ın Türkiye’deki iktidar ve muhalefetle ilgili sözleri hiç unutulmayacağı gibi, her zaman tartışma konusu olacaktır.

22.08.2020

Muharrem İnce ne getirir ne götürür

Muharrem İnce’nin merakla beklenen basın toplantısını salonda izledim.

14.08.2020

Vuslat

“AYASOFYA’yı, önüne geçilmez bir sel, bu sel açacak... Bekleyin gençler! Biraz daha rahmet yağsın... Sel yakındır” demişti üstat Necip Fazıl Kısakürek. (1965, MTTB Genel Merkez, Cağaloğlu, İstanbul.)

27.07.2020

Siz tehlikenin farkında mısınız!

FETÖ ile mücadelede yan yana olacak kişi ve kurumlar bir kez daha karşı karşıya.

7.02.2020

Ey Filistin bu kaçıncı kazık, kaçıncı hançer

Samimi olun, sizin içinizden de gelmiyor mu cümle...

18.01.2020

Siyaseti şekillendiren üç hamle

DÜN Meclis’teydim. İktidar ve muhalefet milletvekilleriyle görüşmeler yaptım.

28.11.2019

Sen de mi ey Gazze, senin elinde de mi o hançer

Arap Birliği önceki gün toplanıp Türkiye’yi kınama kararı aldı.

12.10.2019

15 Temmuz’un siyasi ayağı kim?

HER 15 Temmuz geldiğinde CHP’nin “15 Temmuz tamam ama şu FETÖ’nün siyasi ayağına gelelim” demesini bekliyorum. Biliyorum ki ardından Kılıçdaroğlu’ndan “FETÖ’nün bir numaralı siyasi ayağı o sarayda oturan zattır” sözü gelecek. Hiç yanılmadım.

19.07.2019

‘Dünya beşten büyüktür’e sürpriz Merkel desteği

HERHALDE bu yılki Davos’un en önemli konuşmasını önceki gün Almanya Şansölyesi Merkel yaptı.

25.01.2019

Casuslar fazla mesaide!

BU aralar Türkiye-Suriye sınır bölgesi başta olmak üzere bütün Ortadoğu’da casuslar cirit atıyor. Özellikle de CIA (ABD), FSB (Rusya), MI6 (Birleşik Krallık), MOIS (İran), MSS (Çin), Mossad (İsrail), GIP (Suudi Arabistan) ajanları. Kanada istihbaratı bile bölgeyi mercek altına almış durumda.

31.08.2018

‘Ver kurtul’

Bir telaş, bir telaş.

4.08.2018

Demek ki neymiş..

Ünal Özüak milli takımı kutlayarak bir sonraki gruba NBA’li kadromuzla gitmenin önemini vurguladı.

1.07.2018

Hidayet’e böyle eremeyiz…

Beş altıdan küçüktür ama yabancı oyuncu sayısını bir tane eksiltmek... Ha bir eksik ha bir fazla hiç fark etmez…

28.06.2018

Muhafazakâr seçmene tuzak

SEÇİM yasakları nedeniyle kamuoyu araştırmaları yayınlanamıyor ama kamuoyu en çok 24 Haziran’da sandıktan ne çıkacağını merak ediyor.

20.06.2018

Ey doğalgaz

İSRAİL Doğu Akdeniz sularında büyük doğalgaz rezervlerine sahip. Bunun Türkiye üzerinden Avrupa’ya satılması düşünülürken dün çok çarpıcı bir haber ajanslara düştü:

9.05.2018