EKSTRA
MENÜ

Ömer Çelik

Ömer Çelik ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ömer Çelik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9.097 Ömer Çelik haberi bulunmuştur.

Ömer Çelik Haberleri

AK Partili Çelikten tepki: BAEnin İsrail ile attığı adım, Filistin davasına yönelik siyasi bir suikasttir

AK Parti'li Çelik'ten tepki: BAE'nin İsrail ile attığı adım, Filistin davasına yönelik siyasi bir suikasttir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) İsrail ile 'normalleşme' diyerek attığı bu adım, Filistin davasına yönelik siyasi bir suikasttir, hiçbir şekilde Filistin halkının yararına değildir, uluslararası toplumun savunduğu iki devletli çözümü yok etme girişimidir" dedi.

15.08.2020Gündem
Çavuşoğlu’ndan Doğu Akdeniz mesajı: Taviz yok, kararlıyız

Çavuşoğlu’ndan Doğu Akdeniz mesajı: Taviz yok, kararlıyız

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki haklarından taviz vermesinin söz konusu olmadığını belirtti. Bakan, ağustos sonunda Doğu Akdeniz’de Türkiye’nin kıta sahanlığının batı sınırlarına da ruhsat verilerek sondaj çalışmalarının süreceğini vurguladı.

12.08.2020Dünya
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelikten sert tepki: Her türlü kriz senaryosunu boşa çıkaracağız

Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelik'ten sert tepki: Her türlü kriz senaryosunu boşa çıkaracağız

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ''Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz'' dedi.

7.08.2020Haber
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelikten sert tepki: Her türlü kriz senaryosunu boşa çıkaracağız

Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelik'ten sert tepki: Her türlü kriz senaryosunu boşa çıkaracağız

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz" dedi.

7.08.2020Gündem
Kaymakam yerinden oldu

Kaymakam yerinden oldu

Sahillerde sosyal mesafenin hiçe sayıldığı görüntülerle gündemden düşmeyen Çeşme’de bardağı taşıran son damla Ukraynalı model Daria’nın darp edilmesi oldu. Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara görevden alındı.

6.08.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Kardeş Lübnan halkının ve Beyrutluların yanındayız

AK Parti Sözcüsü Çelik: Kardeş Lübnan halkının ve Beyrutluların yanındayız

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Beyrut'ta meydana gelen patlama sonrası Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Kardeş Lübnan halkının ve Beyrutluların yanındayız." ifadesini kullandı.

4.08.2020Gündem
Son dakika haberler... Top model Daria Kyryliuke dayak iddiasında yeni görüntüler ortaya çıktı

Son dakika haberler... Top model Daria Kyryliuk'e dayak iddiasında yeni görüntüler ortaya çıktı!

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için geldiği İzmir Çeşme’deki “The Beach of Momo” isimli plajın güvenliği tarafından darp edildiğini iddia etmesinin ardından yeni gelişmeler yaşandı. Korkunç olayın ardından mekanın yetkilileri yaptığı açıklamada, 'yaşananların bizimle ilgisi yoktur' ifadelerini kullanmış, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten ise kınama mesajları gelmişti. Yaşananların ardından olay anına ilişkin yeni güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı.

4.08.2020Gündem
Son dakika haberler... Top model Daria Kyryliuke dayak iddiasında yeni görüntüler ortaya çıktı

Son dakika haberler... Top model Daria Kyryliuk'e dayak iddiasında yeni görüntüler ortaya çıktı!

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için geldiği İzmir Çeşme’deki “The Beach of Momo” isimli plajın güvenliği tarafından darp edildiğini iddia etmesinin ardından yeni gelişmeler yaşandı. Korkunç olayın ardından mekanın yetkilileri yaptığı açıklamada, 'yaşananların bizimle ilgisi yoktur' ifadelerini kullandı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise "Çeşme'de yaşanan ve ülkemizde 'misafirimiz' olan turistlere dönük şiddeti kınıyoruz." ifadelerini kullandı. Bu yaşananların ardından olay anına ilişkin yeni güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

4.08.2020Haber
AK Partili Çelikten Daria Kyryliuka yönelik şiddete tepki

AK Parti'li Çelik'ten Daria Kyryliuk'a yönelik şiddete tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Çeşme'de yaşanan ve ülkemizde 'misafirimiz' olan turistlere dönük şiddeti kınıyoruz. Ülkemizin tamamı ve gözde bölgemiz Çeşme, misafirperverliğin tüm değerleriyle eşsizdir" dedi.

4.08.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Kadınlara karşı kullanılacak tek dil, saygı  dilidir

AK Parti Sözcüsü Çelik: Kadınlara karşı kullanılacak tek dil, saygı dilidir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bir görüşü savunmak için kadına dönük sözel şiddet kullanmak, bir görüşü eleştirmek için kadınların insanlıklarına, şahsiyetlerine, namuslarına saldırmak, utanılması gereken bir barbarlıktır." ifadesini kullandı.

30.07.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik o ili uyardı Herkesin sağlığı için kurallara uyalım

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik o ili uyardı! 'Herkesin sağlığı için kurallara uyalım'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Dün ve bugün Adana'da pek çok yeri dolaştım. Bazı yerlerde maske ve mesafe konusunda kurallara uyulmaması sebebiyle çok kaygılandım. Herkesin sağlığı için kurallara uyalım" dedi.

29.07.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Atatürkü kendine kalkan yapanlar onu istismar ediyor

AK Parti Sözcüsü Çelik: Atatürk'ü kendine kalkan yapanlar onu istismar ediyor

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ayasofya Camii'nin ibadete açılmasının ardından yapılan Atatürk tartışmalarına sert tepki gösterdi. Çelik, "Ayasofya'yı rejim tartışmasına dönüştürmek provokasyondur. Atatürk'ü kendilerine kalkan yapanlar onu istismar ediyor." dedi.

28.07.2020Gündem
AK Parti’den ‘hilafet’ tepkisi: Cumhuriyet ilelebet payidar kalacak

AK Parti’den ‘hilafet’ tepkisi: Cumhuriyet ilelebet payidar kalacak

‘Hilafet çağrısı’ tartışmalarına hükümetten net bir yanıt geldi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Cumhuriyetimiz tüm nitelikleriyle gözbebeğimizdir. Sosyal medyada siyasal rejimimizle ilgili ortaya çıkan sağlıksız tartışma ve kamplaşma, Türkiye’nin gündemi değildir” dedi.

28.07.2020Gündem
Ömer Çelik: Kamplaşma Türkiyenin gündemi değil

Ömer Çelik: Kamplaşma Türkiye'nin gündemi değil

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik gündemdeki tartışmalara dair paylaşımlarda bulundu.

27.07.2020Gündem
Son dakika haberi... Başpiskoposun yeni küstahlığı Ankaradan çok sert cevap

Son dakika haberi... Başpiskoposun yeni küstahlığı! Ankara'dan çok sert cevap

Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan’ın Selanik kentindeki Türkiye Başkonsolosluğu yakınında Ayasofya’nın ibadete açılmasına yönelik protestolarda iki Türk bayrağının yakılmasına sert tepki gösterdi. Dışişleri Sözcüsü Hami Aksoy, eylemi şiddetle kınayarak, “Yunanistan 567 yıldır uyanamadığı Bizans rüyasından artık uyanmalı” dedi.

26.07.2020Dünya
Son dakika haberler... Yunanistandaki skandal görüntülere AK Partiden tepki

Son dakika haberler... Yunanistan'daki skandal görüntülere AK Parti'den tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Yunan faşistlerini cesaretlendiren siyasileri kınıyoruz. Bayrağımızı yakan faşistler, dün Ayasofya Camii'nde, bayrağımızın gölgesindeki milletimizin mesajını iyi anlamalıdır" dedi.

25.07.2020Gündem
Anlamlı ziyaret

Anlamlı ziyaret

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nde kıldıkları cuma namazından sonra Fatih Sultan Mehmet’in türbesini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 86 yıl sonra ibadete açılan Ayasofya için, “Artık burası aslına döndü, camiydi tekrar cami oldu. Şimdi ilanihaye inşallah cami olarak tüm inananlara hizmete devam eder” dedi.

25.07.2020Gündem
Son dakika haberler...Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatihin türbesinde... Namaza katılanların sayısını açıkladı

Son dakika haberler...Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatih'in türbesinde... Namaza katılanların sayısını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde 86 yıl sonra ilk kez kılınan Cuma Namazı'nın ardından Fatih Sultan Mehmet Türbesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Türbeden çıkışında basın mensuplarına açıklama yapan Erdoğan, "Resmi rakam olarak aldığım 350 bin kişi bugün Cuma Namazı'na iştirak etmiş. Çok çok önemli bir aşkın mahsulüydü." dedi.

24.07.2020Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli tarihi güne saatler kala Ayasofyada...

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli tarihi güne saatler kala Ayasofya'da...

Son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli yarın kılınacak Cuma namazıyla 86 yıl sonra ibadete açılacak olan Ayasofya Camisi'nde incelemelerde bulundu. Öte yandan Ayasofya Camisi'ne 'Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi' tabelası asıldı. Yarınki açılış için yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi alan Erdoğan, Ayasofya Camisi'nde yaklaşık 1 saat kaldı.

23.07.2020Gündem
Son dakika haberi: AK Parti’den Macron’un sözlerine sert yanıt

Son dakika haberi: AK Parti’den Macron’un sözlerine sert yanıt!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron "Türkiye'nin Avrupa Birliği sularındaki ihlalleri cezasız bırakılamaz" sözleri ardından açıklama yaptı. Çelik, ‘’Türkiye’ye karşı kullanılan bu dil bir panik dilidir. Macron el attığı her konuyu hukuk dışı bir mecraya sürüklüyor.’’ dedi.

23.07.2020Dünya
AK Partiden Yunanistana çok sert tepki

AK Parti'den Yunanistan'a çok sert tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ayasofya'nın ibadete açılması kararı sonrası Yunanistan Cumhurbaşkanı Sakelarpulu’nun Türkiye’yi hedef alan açıklamalarına twitter üzerinden tepki gösterdi.

22.07.2020Haber
Son dakika... AK Partiden Yunanistana çok sert tepki: Boş hayallere kapılmasın

Son dakika... AK Parti'den Yunanistan'a çok sert tepki: 'Boş hayallere kapılmasın'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ayasofya'nın ibadete açılması kararı sonrası Yunanistan Cumhurbaşkanı Sakelarpulu’nun Türkiye’yi hedef alan açıklamalarına tepki gösterdi. Çelik, ''Yunanistan, izansız politikalarını Avrupa ile mahalle dayanışması yürüterek hayata geçireceğine dair boş hayallere kapılmasın. Türkiye, Akdeniz’de Kıbrıs Türklerinin ve milletimizin çıkarlarını koruyacak güce sahiptir''

22.07.2020Gündem

Hz. Muhammed’e hakaret eden şüpheli gözaltında

Twitter’da Hz. Muhammed’e yönelik hakaret içerikli paylaşımlarda bulunuldu. İçişleri Bakanı Soylu, paylaşımı yapanın gözaltına alındığını, “Peygamber Efendimize hakaret eden pislik alındı...” ifadesiyle duyurdu.

16.07.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten 15 Temmuz açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten 15 Temmuz açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Kendilerine FETÖ'cülerin kullandığı tankların güvenli bölge oluşturduğuna bakmadan, FETÖ'nün öldürmek istediği Cumhurbaşkanımıza iftira atacaklarını sanıyorlar." ifadesini kullandı.

14.07.2020Gündem
Ömer Çelik: En utanç verici sözler CHP’den geldi

Ömer Çelik: En utanç verici sözler CHP’den geldi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Ayasofya’nın ibadete açılması kararı ile ilgili CHP’nin yaptığı açıklamaya sert tepki gösterdi.

14.07.2020Gündem
Fatih ortodoksların da hükümdarıydı

Fatih ortodoksların da hükümdarıydı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ayasofya’daki tüm eserlerin korunacağını telefon diplomasisi yaptığı liderlere anlattığını vurgulayarak, “Fatih Sultan Mehmet aynı zamanda ortodoksların da lideriydi, hükümdarıydı. Ayasofya’nın korunması için bütün çalışmalar titizlikle yapılıyor” diye konuştu.

14.07.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Türkiye ve Azerbaycan etle tırnaktır

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Türkiye ve Azerbaycan etle tırnaktır

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ermenistan tarafından Azerbaycan’a gerçekleştirilen saldırıyı kınadığı açıklamasında, Türkiye ve Azerbaycan’ın ’etle tırnak’ olduğunu vurguladı.

13.07.2020Gündem
AK Parti MYK toplantısı başladı

AK Parti MYK toplantısı başladı

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

13.07.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti MKYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, Ayasofya'nın ibadete açılmasından sonra UNESCO tarafından kültürel miras olarak kalıp kalmayacağı ile ilgili olarak, "Bu şekilde ibadet mekanı olarak açık olup, kültürel miras içinde olan yerler vardır. UNESCO'dakiler bilsinler; burasının evrensel mirasının korunmasında Türkiye her türlü işbirliğine açıktır. Ayasfoya'nın tüm özellikleri korunacaktır" dedi.

13.07.2020Haber
Wayfair nedir, ne demek Wayfair ile ilgili kan donduran iddialar gündeme gelmişti: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten açıklama

Wayfair nedir, ne demek? Wayfair ile ilgili kan donduran iddialar gündeme gelmişti: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten açıklama

Wayfair nedir? sorusu, Wayfair hakkında gelen iddiaların ardından gündeme geldi. Mobilya ve ev eşyaları satan e-ticaret şirketi WAYFAIR,'ın kaçırılan çocukların ticaretini yaptığı iddiası sosyal medyada da büyük tepki topladı. AK Parti MKYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, " Güvenlik birimlerimiz bu konuyu inceleyecektir." değerlendirmesinde bulundu. İşte, Wayfair iddiaları ve son dakika açıklamalar.

13.07.2020Gündem
Son dakika haberi... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar

Son dakika haberi... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti MKYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, Ayasofya'nın ibadete açılmasından sonra UNESCO tarafından kültürel miras olarak kalıp kalmayacağı ile ilgili olarak, "Bu şekilde ibadet mekanı olarak açık olup, kültürel miras içinde olan yerler vardır. UNESCO'dakiler bilsinler; burasının evrensel mirasının korunmasında Türkiye her türlü işbirliğine açıktır. Ayasfoya'nın tüm özellikleri korunacaktır" dedi.

13.07.2020Gündem
Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Çelikten Ermenistana tepki

Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Ermenistan'a tepki

AK Parti Sözcüsü Çelik, Ermenistan'ın, Azerbaycan'a yönelik saldırısına, ''Ermenistan saldırganlığının karşılıksız kalmayacağından emin olsun. Ermenistan’ın Azerbaycan’ımıza saldırganlığını şiddetle kınıyoruz.'' sözleriyle tepki gösterdi.

13.07.2020Gündem
Ömer Çelik’ten Ayasofya açıklaması: Milletimizin özlemi yerine gelmiştir

Ömer Çelik’ten Ayasofya açıklaması: Milletimizin özlemi yerine gelmiştir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Ayasofya’nın ibadete açılması ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu.

12.07.2020Gündem
ABD Rum ordusunu eğitecek; Türkiye ve KKTC karara tepkili

ABD Rum ordusunu eğitecek; Türkiye ve KKTC karara tepkili

ABD, Kıbrıs’taki Rum ordusunu eğitme kararı aldı, eğitim için de 2 milyon dolar ayırdı. Türk ordusunun da üye olduğu eğitim programlarına Rumların dahil edilmesi, Türkiye ve KKTC’de tepkiyle karşılandı. ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, “Bu karar Doğu Akdeniz’de istikrar için alındı” dedi.

10.07.2020Dünya
AK Parti Sözcüsü Çelik, Semiha Yıldırım ile ilgili ifadeleri kınadı

AK Parti Sözcüsü Çelik, Semiha Yıldırım ile ilgili ifadeleri kınadı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Semiha Yıldırım ile ilgili ifadeleri kınadı.

9.07.2020Gündem
AK Parti’den ABD’nin Güney Kıbrıs kararına sert tepki

AK Parti’den ABD’nin Güney Kıbrıs kararına sert tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yaptığı son dakika açıklamasında ABD’nin, Güney Kıbrıs Rum yönetimini “Uluslararası Askeri Eğitim ve Talim" (IMET) programına dahil etmesi ile ilgili konuştu.

9.07.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelikten Libya açıklaması: Türkiye insanlık için zorda kalanların yanında olmaya devam ediyor

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten "Libya" açıklaması: 'Türkiye insanlık için zorda kalanların yanında olmaya devam ediyor'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Libya konusunda Türkiye'yi en çok suçlayanlara bakın, etiketin altında 'katliam şebekesi' yazar. Utanç verici bir zulmü, şimdi Türkiye'yi suçlayarak örtbas edeceklerini sanıyorlar." değerlendirmesinde bulundu.

6.07.2020Dünya
Son dakika haberi: Sakaryada havai fişek fabrikasında patlama Bakan Koca son durumu açıkladı...

Son dakika haberi: Sakarya'da havai fişek fabrikasında patlama! Bakan Koca son durumu açıkladı...

Son dakika haberine göre, Dün saat 11.15 sularında Sakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında patlama meydana geldi. Hendek'teki patlama nedeniyle bölgeye sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edilirken, patlama kentin birçok ilçesinde hissedildi, vatandaşlar deprem olduğunu sanarak sokaklara fırladı. Son dakika açıklamasına göre, hayatını işçilerin sayısının 4'e yükseldiği, 97 kişinin de hastaneye kaldırıldığı öğrenilirken, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı, Hendek’teki patlamaya ilişkin soruşturma başlattı. Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla olay yerine gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk açıklamalarda bulundu.

3.07.2020Gündem
Evi yanan Çelik ailesi yardım bekliyor

Evi yanan Çelik ailesi yardım bekliyor

AYDIN'ın Efeler ilçesinde, kiracı oldukları evde, prizdeki elektrik kontağından çıkan yangında, 5 ay önce aldıkları tüm eşyaları kullanılmaz hale gelen Ömer-Zeliha Çelik çifti, "Yeni bir eve çıkacak durumumuz yok. Eşyalarımızın daha taksitlerini ödüyorduk. Hayırseverler ve yetkililerden yardım bekliyoruz" dedi.

3.07.2020Gündem
Son dakika haberi: Sakaryadaki patlama ile ilgili yeni açıklama

Son dakika haberi: Sakarya'daki patlama ile ilgili yeni açıklama

Sakarya'nın Hendek ilçesinde havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamanın ardından peş peşe çarpıcı açıklamalar geldi. Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım patlama ile ilgili yaptığı son dakika açıklamasında 'Fabrika sahibinden aldığımız bilgiye göre içeride yaklaşık 150-200 insan var. Türkiye'de deposu en büyük olan fabrika. Deposunda 110 ton patlayıcı havai fişek olduğunu değerlendiriyoruz' dedi. Vali yaralı sayısı ile ilgili yaptığı son açıklamada da 'Şu ana kadar 41 yaralıyı hastanelerimize intikal ettirdik, can kaybımız yok şükür' dedi.

3.07.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Fransa suçludur, o toplu mezarların üstünü örtemezler

AK Parti Sözcüsü Çelik: Fransa suçludur, o toplu mezarların üstünü örtemezler

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Fransa Libya'da suç işlemiştir ve işlediği suç da oradaki toplu mezarlarla ortaya çıktığı için şimdi kendisini bir insan hakları rolüne büründürüp Türkiye'yi suçlama gibisinden suçtan kurtulma telaşıyla söz üretiyor." dedi.

3.07.2020Haber
AK Parti Sözcüsü Çelik: Fransa suçludur, o toplu mezarların üstünü örtemezler

AK Parti Sözcüsü Çelik: Fransa suçludur, o toplu mezarların üstünü örtemezler

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Fransa Libya'da suç işlemiştir ve işlediği suç da oradaki toplu mezarlarla ortaya çıktığı için şimdi kendisini bir insan hakları rolüne büründürüp Türkiye'yi suçlama gibisinden suçtan kurtulma telaşıyla söz üretiyor." dedi.

3.07.2020Gündem
Baro yanıtı:  Savunmayı güçlendirecek bir model

Baro yanıtı: Savunmayı güçlendirecek bir model

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) dün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanırken Parti Sözcüsü Ömer Çelik ‘çoklu baro teklifi’ne ilişkin, “Arkadaşlarımız savunma erkini güçlendirecek bir model üzerinde çalışıyor” diye konuştu.

1.07.2020Gündem
Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar

Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

Son dakika... AK Parti MKYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulunuyor. Libya'da darbeci Hafter'i destekleyen Fransa'nın Türkiye'yi suçlamasına sert tepki gösteren Çelik, "Fransa'nın ikide bir çıkıp Türkiye'yi suçlaması kalkmaları basiretsizliktir. Macron'un eylemleri hukuka aykırıdır. Sayın Macron'a buradan ifade etmek isteriz; Libya'da suç işleyen sizsiniz, Libya'da tehlikeli bir oyun oynuyorsunuz" dedi.

30.06.2020Haber

Yazar Sonuçları

Emre Gönlüşen'in adı yaşatılsın!

Erdal Fernergiz'den önemli çağrı...

12.08.2020

Şiddetin tarafı olmaz

İstanbul Sözleşmesi ile ilgili tartışmalar haftalardır devam ediyor.

7.08.2020

Elmalı skandalına dair iki ayrı komplo teorisi

İDDİAYI en kısa şekilde şöyle özetleyebilirim:

30.07.2020

Suni rejim krizi üzerinden demokrasiye kumpas

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in açıklaması sabah 08.22’de ulaştığında “Yerinde ve zamanında yapılmış bir açıklama” dedim.

28.07.2020

Hilafet isteyen o meczuplara milletçe bir Cumhuriyet tokadı

Yaka bağır açık, saçı sakalına karışmış adam Ayasofya’nın önünde öyle bir sallıyor ki...

28.07.2020