EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Okullara Kar Tatili

Okullara Kar Tatili haberleri sayfasında güncel ve son dakika Okullara Kar Tatili hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 421 Okullara Kar Tatili haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Okullara Kar Tatili Haberleri

14 ilçede okullara kar tatili

14 ilçede okullara kar tatili

Kar yağışı ve soğuk hava, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgeleri ile yurdun yüksek kesimlerini etkisi altına aldı. Trabzon'da 5, Rize'de 6, Giresun'da 3 ise ilçede, yoğun kar yağışı nedeniyle ilköğretim okulları ile liseler 1 gün tatil edildi. Yoğun kar yağışı sonucu, yurt genelinde bin 557 köy yolu ile Doğu Karadeniz'de İkizdere-İspir devlet yolu, Ovit Dağı mevkiinde ulaşıma kapandı.

13.12.2002Gündem
Yollar kapandı okullar tatil

Yollar kapandı okullar tatil

Kar yağışı günlük hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Burdur ve Konya'da okullar tatil edilirken Afyon ve Eskişehir'de yollar buzlandı. Doğu'da ise birçok köy yolu ulaşıma kapandı.

19.12.2002Gündem
Niğdede okullara kar tatili

Niğde'de okullara kar tatili

Niğde'de, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle okulların 23 Aralık Pazartesi gününe kadar tatil edildiği bildirildi.

19.12.2002Gündem
Okullara kar tatili

Okullara kar tatili

Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle aralarında Ankara, Niğde, Burdur ve Konya'nın da bulunduğu pek çok ilde okullar 23 Aralık Pazartesi gününe kadar tatil edildi.

19.12.2002Gündem
Kar okulları kapadı

Kar okulları kapadı

Kar yağışı nedeniyle Ankara'daki ilköğretim okulları ve liselerde yarın eğitim-öğretim yapılmayacak. İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Başkent'inmerkez ilçelerindeki okullar, yarın 1 gün süre ile tatil edildi.

18.02.2003Gündem
İstanbulda okullara kar tatili

İstanbul'da okullara kar tatili

İstanbul'daki ilköğretim okulları, kötü hava koşulları nedeniyle bugün de tatil edildi.

23.02.2003Gündem
İstanbulda okullara kar tatili

İstanbul'da okullara kar tatili

İstanbul'daki ilköğretim okulları, kötü hava koşulları nedeniyle bugün de tatil edildi.

23.02.2003Gündem
Kar yüzünü gösterdi: 748 köy yolu kapalı

Kar yüzünü gösterdi: 748 köy yolu kapalı

Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle 748 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor. Bolu'da 113 yerleşim birimine elektrik verilemezken, 61 yerleşim birimi ile telefon görüşmesi yapılamıyor. Bolu, Konya'nın Ahırlı ve Derbent İlçeleri'nde 1, Hadim İlçesi'nde de 2 gün okullar tatil edildi. İstanbul'a yılın ilk karı bugün yağdı.

18.12.2003Gündem
İstanbulda okullara kar  tatili

İstanbul'da okullara kar tatili

İstanbul'da yeniden kar alarmı verildi. İstanbul Valisi Muammer Güler, kötü hava koşulları nedeniyle Perşembe ve Cuma günü ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiğini, Perşembe günü öğleden sonra da kamu kurumlarının çalışmayacağını açıkladı.

10.02.2004Gündem
Okullara kar tatili

Okullara kar tatili

İstanbul'da yoğun kar ve fırtına beklentisi üzerine yarın ve cuma günü okullar tatil edildi. Memurlar da yarın öğleden sonra izinli.

11.02.2004Gündem
Okullara kar tatili

Okullara kar tatili

Ocak ayında yağan karla 'beyaz afet' yaşanan İstanbul'da yetkililer bu sefer elini çabuk tuttu. Meteorolojinin uyarısıyla kar alarmına geçen Valilik, olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların yarın ve cuma günü tatil edileceğini açıkladı. Kamu çalışanları da yarın öğleden sonra izinli sayılacak.

11.02.2004Gündem
Bazı illerdeki okullara kar tatili

Bazı illerdeki okullara kar tatili

Yurdu etkisi altına olan olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı il, ilçe ve köylerde eğitime ara verildi.

15.02.2004Gündem
Okullara kar tatili

Okullara kar tatili

Trakya’da önceki gece başlayan yağışla kar kalınlığı yer yer 40 santime ulaştı. İstanbul’da alarm verildi. Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve İstanbul’da okullar bugün tatil edildi.

18.12.2005Gündem
Ankaradaki okullara kar tatili

Ankara'daki okullara kar tatili

Ankara'da ilköğretim okulları ile lise ve dengi okullarda öğretime yarın ara verildi.

19.12.2005Spor Arena
Muşta okullara kar tatili

Muş'ta okullara kar tatili

Yurtta etkili olan kar yağışı ve soğuk hava yaşamı olumsuz etkiliyor. Yurt genelinde 3029 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.

25.12.2005Gündem
Muş, Ağrı ve Bitliste okullara kar tatili

Muş, Ağrı ve Bitlis'te okullara kar tatili

Yurtta etkili olan kar yağışı ve soğuk hava yaşamı olumsuz etkiliyor. Yurt genelinde 3029 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor. Muş. Bitlis ve Ağrı'nın Hamur İlçesi'nde okullar 1 gün tatil edildi.

25.12.2005Gündem
Vanda okullara kar tatili

Van'da okullara kar tatili

Van'da dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi. Kar kalınlığının 50 santimetreyi bulduğu Van'da, ilköğretim okulları 1 gün tatil edilirken, 336 köy yolu ulaşıma kapandı.

26.12.2005Gündem
Çorumda okullara kar tatili

Çorum'da okullara kar tatili

Çorum'da dün akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız devam eden kar yağışı nedeniyle şehir merkezinde eğitime 1 gün, merkeze bağlı belde ve köylerde 2 gün ara verildi.

12.02.2006Gündem
Bartın’da okullara kar tatili

Bartın’da okullara kar tatili

BARTIN’da kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Yoğun kar yağışı nedeniyle 62 köy ulaşıma kapanırken, kent merkezinde buzlanma nedeniyle çok sayıda maddi hasarlı kaza meydana geldi.

27.12.2006Gündem
İngilterede okullara kar tatili

İngiltere'de okullara kar tatili

İngiltere ve Galler'de yoğun kar yağışı bu sabahtan itibaren etkili olmaya başlarken, başkent Londra'da ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.

8.02.2007Gündem
Okullara kar tatili

Okullara kar tatili

KONYA'nın Derbent İlçesi'ndeki tüm okullar ile Derebucak İlçesi'nde bağlı belde ve köylerde ilk ve orta dereceli okullar yoğun kar yağışı nedeniyle bugün tatil edildi.

15.03.2007Gündem
Nisanda okullara kar tatili

Nisan'da okullara kar tatili

Ardahan’ın Çıldır İlçesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle ilköğretim okullarında eğitime bir gün ara verildi.

17.04.2007Eğitim
Gevaşta okullara kar tatili

Gevaş'ta okullara kar tatili

VAN'da kar yağışı nedeniyle 135 köy yolu ulaşıma kapandı. Kar kalınlığı kent merkezinde 20, yüksek kesimlerde 50 santimetreye ulaştı. Gevaş İlçesi'ndeki kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi.

19.12.2007Eğitim
Kahramanmaraşta okullara kar tatili

Kahramanmaraş'ta okullara kar tatili

Yoğun kar yağışı nedeniyle Kahramanmaraş merkez ve bağlı köylerde eğitime 1 gün, Andırın ilçesinde ise 2 gün ara verildi.

17.02.2008Gündem
Kara kış felç etti

Kara kış felç etti

Kar yağışı yurtta bir çok yolun ulaşıma kapanmasına, hava deniz ulaşımının aksamasına neden oldu. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Edirne istikameti TIR'lara, TEM VE D-100 karayolu Edirne-İstanbul istikametine kapatıldı. Ağır vasıtaların Çamlıca'dan İstanbul'a girmelerine izin verilmiyor. TEM Otoyolu Kınalı-Çorlu arasında 300 kişi mahsur kaldı.

18.02.2008Gündem
Hakkaride okullara kar tatili

Hakkari'de okullara kar tatili

Hakkari'de etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve Yüksekova ilçesi ile bağlı köylerde, eğitime 1 gün süreyle ara verildi.

26.02.2008Gündem
Düzcede okullara kar tatili

Düzce'de okullara kar tatili

Düzce'de yoğun kar yağışı nedeniyle, taşımalı eğitim sistemine dahil olan merkezdeki okullar 1 gün süreyle tatil edildi.

25.12.2008Gündem
Bursa ilçelerinde okullara kar tatili

Bursa ilçelerinde okullara kar tatili

Bursa'nın Büyükorhan, Keles, Orhaneli ve Harmancık ilçelerindeki okullarda, kar nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

28.12.2008Gündem
Uşak ve Eskişehirde okullara kar tatili

Uşak ve Eskişehir'de okullara kar tatili

UŞAK ve Eskişehir'de, öğle saatlerinde başlayan ve gece de devam eden kar yağışı nedeniyle okullar yarın için 1 gün tatil edildi.

28.12.2008Gündem
Konya’da 3 ilçede okullara kar tatili

Konya’da 3 ilçede okullara kar tatili

KONYA’da yoğun kar yağışı nedeniyle 3 ilçede okullar bir gün tatil edildi. 50’nin üzerinde köy yolunun da ulaşıma kapandığı bildirildi. İstanbul- Konya, Konya- İstanbul arası uçak seferleri de iptal oldu.

29.12.2008Gündem