EKSTRA
MENÜ

Okullara Kar Tatili

Okullara Kar Tatili haberleri sayfasında güncel ve son dakika Okullara Kar Tatili hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 421 Okullara Kar Tatili haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Okullara Kar Tatili Haberleri

6 ilde okullara kar tatili

6 ilde okullara kar tatili

Trabzon ve Ordu'da il genelinde, Şırnak, Kastamonu, Giresun ve Karabük'te ise bazı ilçelerde etkili olan kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime bir gün ara verildi.

15.02.2017Gündem
Okullara kar tatili

Okullara kar tatili

Etkili olan kar yağışı sonucu bazı il ve ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.

14.02.2017Eğitim
İki ilde okullara kar tatili

İki ilde okullara kar tatili

Nevşehir merkez ve Konya'nın 7 ilçesinde kar yağışı sebebiyle eğitime bugün için ara verildi.

12.01.2017Gündem
Samsunda yarın okullar tatil mi Valilikten açıklama geldi

Samsun'da yarın okullar tatil mi? Valilikten açıklama geldi

Samsun'da yarın (9 Ocak pazartesi) günü okullar tatil olup olmayacağı ile ilgili Samsun Valiliği'nden açıklama geldi. Samsun'da Valilikten yapılan açıklamaya göre yarın tüm okullar tatil edildi. Samsun’da hava sıcaklığı 1 günde 25 derece birden düşünce, yoğun kar yağışı etkili oldu.

8.01.2017Gündem
Edirne, Tekirdağ, Bilecik ve Kırklarelinde bugün (9 Ocak pazartesi) okullar tatil mi

Edirne, Tekirdağ, Bilecik ve Kırklareli'nde bugün (9 Ocak pazartesi) okullar tatil mi?

Yoğun kar yağışının ardından tatil haberleri peş peşe geliyor. Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli'nde (9 Ocak pazartesi) okullar tatil mi sorusu yanıtını buldu, açıklama geldi. Bilecik Valiliği'nden yapılan açıklamada ise olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle Söğüt ve Yenipazar ilçeleri ile bağlı köylerinde önlem amaçlı olarak eğitime 9 Ocak Pazartesi günü 1 gün süreyle ara verildiği belirtildi.

8.01.2017Gündem
Kocaeli, Düzce, Zonguldak, Nevşehirde okullar yarın tatil mi

Kocaeli, Düzce, Zonguldak, Nevşehir'de okullar yarın tatil mi?

Kocaeli'de öğrenciler 'yarın okullar tatil mi?' sorusuna yanıt arıyordu. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların yarın için bir gün tatil edildiğini açıkladı. Düzce, Zonguldak ve Nevşehir'den de açıklamalar geldi.

8.01.2017Gündem
Hangi illerde okullar tatil İstanbul, Sivas, Kırşehir, Bolu, Kocaeli... İşte tüm iller...

Hangi illerde okullar tatil? İstanbul, Sivas, Kırşehir, Bolu, Kocaeli... İşte tüm iller...

İstanbul'da bugün (9 Ocak pazartesi) günü okullar tatil edildi. Ankara'da okullar tatil değil. Peki başka hangi illerde okullar tatil? Yurtta kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 30'dan şehirde bugün eğitim öğretim yapılmayacak. Sivas Çorum, Kocaeli, Bursa, Yalova, Nevşehir, Edirne, Tekirdağ, Kastamonu, Tokat, Kırklareli, Samsun, Amasya, Aksaray, Sakarya, Niğde ve Bolu il genelinde de okullar bugün tatil edildi. İşte okulların tatil olduğu il ve ilçeler

8.01.2017Gündem
Ankarada okullara kar tatili

Ankara'da okullara kar tatili

Yoğun kar yağışı ve kış şartları gerekçesiyle bugün Ankara da dahil birçok kentte okullar tatil edildi.

29.12.2016Haber
İstanbulda kar tatili bekleyen öğrencilerden Vasip Şahine esprili tweetler

İstanbul'da kar tatili bekleyen öğrencilerden Vasip Şahin'e esprili tweetler

Yoğun kar yağışı ve kış şartları gerekçesiyle bugün Ankara da dahil birçok kentte okullar tatil edildi. Meteoroloji'nin İstanbul için kar yağışı uyarısı yapmasının ardından öğrenciler 'Bugün İstanbul'da okullar tatil mi' sorusuna kilitlendi. Kar tatili beklentisi içindeki öğrenciler İstanbul Valisi Vasip Şahin’e Twitter’dan esprili mesajlar göndererek tatil isteklerini duyurdular.

29.12.2016Gündem