EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Okullar Ne Zaman Aciliyor

Okullar Ne Zaman Aciliyor haberleri sayfasında güncel ve son dakika Okullar Ne Zaman Aciliyor hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 231 Okullar Ne Zaman Aciliyor haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Okullar Ne Zaman Aciliyor Haberleri

Yangın kapısı reklamı yapıyorum

Yangın kapısı reklamı yapıyorum!

Hürriyet’te bir ilanı vardı, G-Mall yangınından bilistifâde verilmiş belli, “Bu kapı hayat kurtarır” diyen. Biraz reklama girecek ama, benim sinema salonum yahut süpermarketim olmadığına göre, kimse beni çıkar temin etmekle suçlamayacaktır nasılsa. Söz konusu olan ‘YANGIN KAPISI’ ...

21.12.2004Kelebek
Erdoğan: Vurgunlar gün ışığına çıkacak

Erdoğan: Vurgunlar gün ışığına çıkacak

"Ulusa Sesleniş'' konuşması yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu çalışmalarını tamamlayınca, çevrilen dolaplar, üstü örtülen pislikler, vurgun ve talanlar gün ışığına çıkartılınca ve hesap sorulunca kimlerin ortalığı neden bulandırmak istedikleri daha iyi anlaşılacak'' dedi.

6.06.2003Gündem
Bonus Card sizi yakından tanıyor

Bonus Card sizi yakından tanıyor

Bonus Card'daki çip sayesinde müşterilerin mağazaya geliş sıklığı, harcama tutarı, harcama zamanı gibi bilgileri yakından talip ediliyor.

7.08.2002Ekonomi
Yağışlar hayatı felç etti

Yağışlar hayatı felç etti

Yağış ve fırtına, 4 katlı otelin çökmesine neden oldu. İki gün daha sürmesi beklenen soğuk ve yağışlı hava nedeniyle 3 kişi hayatını kaybetti, bir çocuk kayboldu.

9.12.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Öğretmen

KENDİSİYLE bir yerde karşılaştık. İsmini, görev yerini burada açıklamıyorum. Aksi takdirde başı derhal derde girer, görevden alınır, meslekten bile atılır.

13.09.2003

Çocuk gözü ile bayram (3)

BİR çocuğun not defterinden: Bayram sonrası taktikleri.

14.02.2003

İftar sonrası

ŞİŞLİ Belediyesi'nin Mecidiyeköy'deki iftar çadırında her akşam 750 kişi iftar yemeği yiyor; bir o kadar kişiye de yer olmadığı için kumanya dağıtılıyor.

3.12.2002