EKSTRA
MENÜ

Öğretici

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.252 haberi bulunmuştur.

Öğretici Haberleri

Yapay zeka bu kez Türkçe öğretmek için kolları sıvadı

Yapay zeka bu kez Türkçe öğretmek için kolları sıvadı

Son dönemde öğrenciler başta olmak üzere Türkiye’ye gelen yabancıların sayısındaki artış, Türkçe öğrenmek isteyenlerin sayısını da artırıyor. TÜBİTAK’ın finansal desteğiyle Türkçe'nin yabancı dil olarak öğretimi için yapay zekâ ve ses teknolojileri destekli bir eğitim platformu geliştiriliyor.

20.03.2020Teknoloji
2 milyon bilişim uzmanı yetiştirmeyi hedefliyor

2 milyon bilişim uzmanı yetiştirmeyi hedefliyor

Endüstriyel Dijital Dönüşüm Konferansı’nda Bilgi ve İletişim Teknolojileri Akademi Programı 2.0'ı duyuran Huawei, bu programla 2 milyon bilgi ve iletişim teknolojileri uzmanı yetiştirmeyi hedefliyor.

20.03.2020Teknoloji
Hastane talep etti, halk eğitim merkezinde maske dikimine başladı

Hastane talep etti, halk eğitim merkezinde maske dikimine başladı

MERSİN'in Erdemli ilçesinde halk eğitim merkezinin usta öğreticileri, İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği'nin talebi üzerine gönüllü maske dikimini başladı.

20.03.2020Gündem
Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM), internetten yayın yapacak

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM), internetten yayın yapacak

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında faaliyetine ara veren Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM), internetten bilim meraklılarına on-line yayın yapacak.

20.03.2020Teknoloji
Bakan Selçuk: Usta öğreticilik eğitimlerini uzaktan eğitimle yapacağız

Bakan Selçuk: 'Usta öğreticilik' eğitimlerini uzaktan eğitimle yapacağız

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Koronavirüs önlemlerinin mesleki eğitimi aksatmaması için de önlemlerimizi aldık. 'Usta öğreticilik' eğitimlerini uzaktan eğitimle yapacağız" dedi.

16.03.2020Gündem
MEB ‘uzaktan eğitim’ ile usta öğretici yetiştirecek

MEB ‘uzaktan eğitim’ ile usta öğretici yetiştirecek

MEB tarafından, binlerce ustanın ‘usta öğreticilik’ eğitimlerinin uzaktan eğitimle yapılmasının önünü açan düzenleme yapıldı. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, "Esnek bir yapı oluşturduk. Artık bu kurslar uzaktan eğitim yoluyla alınabilecek ve sınavlar da e-Sınav olarak düzenlenebilecek. Ayrıca bu kurslar nedeniyle iş kayıpları da oluşmayacak" dedi.

16.03.2020Eğitim
Son dakika haberleri... Okullar tatil mi Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk uzaktan eğitimin nasıl olacağını açıkladı

Son dakika haberleri... Okullar tatil mi? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk uzaktan eğitimin nasıl olacağını açıkladı

Okullar tatil mi? sorusunun cevabı belli oldu... Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki corona virüs toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın okulların 16 Mart tarihinden itibaren bir hafta, üniversitelerin ise 3 hafta boyunca tatil olacağını bildirdi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, corona virüse karşı alınan tedbirlerin ve uzaktan eğitim sürecine ilişkin detayları açıkladı

13.03.2020Gündem
Türk öğrenciler ABDdeki kampta uzayı keşfetti

Türk öğrenciler ABD'deki kampta uzayı keşfetti

ABD Uzay ve Roket Merkezi'nde (USSRC) düzenlenen uzay kampı programı Honeywell Liderlik Akademisi'ne bu yıl Türkiye'den iki lise öğrencisi katıldı.

11.03.2020Teknoloji
Söyleşideki sürpriz: Bebek geliyor

Söyleşideki sürpriz: Bebek geliyor

Aile Meclisi’nin bu haftaki konukları CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre ile akademisyen eşi Perrin Emre. Emre çiftinin 9 yaşında Ali Miran ve 2 yaşında Can Arhan isimlerinde iki evlatları var. Dört kişilik çekirdek bir aile... Söyleşimize bir sürprizle başlıyoruz. Aileye bir bebek daha geliyor ve Emre çifti bu haberi ilk bizimle paylaşıyor. Yakınları da müjdeli haberi bu röportajla öğrenecek.

9.03.2020Gündem
Yozgat’tan Mars’a bir uzay yolculuğu: Elif Eda Güneş

Yozgat’tan Mars’a bir uzay yolculuğu: Elif Eda Güneş

Elif Eda Güneş Yozgat’ta doğdu, köy okulunda binbir güçlükle okudu. Elif Eda Güneş, Mars’a gönderilen keşif aracını tasarlayan şirketin yarışmasına proje gönderdi, yapay zekâ geliştirdi. 19 yaşındaki Elif Eda Güneş, köy köy gezip kız çocuklarına ilham oluyor.

8.03.2020Gündem
VR’ın yakaladığı ivme eğitimi yeniden şekillendiriyor

VR’ın yakaladığı ivme eğitimi yeniden şekillendiriyor

2019’da dünya genelinde 171 milyon kullanıcıya ulaşan ve 2023’e kadar 5,5 milyar dolar gelire ulaşılması beklenen sanal gerçeklik teknoloji pazarında üreticilerden biri olan HTC’nin Vive, sanal geçeklik ekipmanlarını farklı sektörlere entegre ederek VR’ın yaygınlaşmasına destek oluyor. Sanal gerçekliğin sadece eğlence sektörünü değil farklı sektörleri de değiştirerek geliştiğini belirten HTC Türkiye Ülke Müdürü Batuhan Başal, sanal gerçeklikte yaşanan gelişmeler ile özellikle eğitimde yeni bir döneme adım adım ilerlendiğini ifade etti.

4.03.2020Teknoloji
Pooh Patoloji Testi nedir İşte Winnie The Pooh Karakterleri

Pooh Patoloji Testi nedir? İşte Winnie The Pooh Karakterleri

Pooh Patoloji sosyal medya platformu Twitter’in en çok konuşulan konuları arasına girdi. Pooh Patoloji Testi’nin trend topic listesine girmesinden sonra pek çok kullanıcı 33 sorudan oluşan testi yapıp ekran görüntülerini paylaşıyor. Peki, Pooh Patoloji Testi nedir? İşte teste konu olan İşte Winnie The Pooh Karakterleri

2.03.2020Teknoloji
Alak suresinin ilk 5 ayetinin anlamı nedir Alak suresinin ilk 5 ayetinin meali ve tafsiri

Alak suresinin ilk 5 ayetinin anlamı nedir? Alak suresinin ilk 5 ayetinin meali ve tafsiri

Alak suresi Kur'an'ın 96. suresidir. Sure 19 ayetten oluşur. İnananlar için son ayetinde tilavet secdesi yapılması gerekmektedir. Mekke'de indiğine inanılan sure ismini ikinci âyette geçen kan pıhtısı anlamına gelen 'alak' kelimesinden almıştır. Alak suresinin ilk 5 ayetinin anlamı, meali ve tefsirini bir araya getirdik. Peki, Alak suresinin ilk 5 ayetinin anlamı nedir? Alak suresinin ilk 5 ayetinin meali ve tafsiri

27.02.2020Namaz Sureleri
Şubat ayının en popüler çocuk etkinliği hangisi

Şubat ayının en popüler çocuk etkinliği hangisi?

Şubat ayında çocuklar birbirinden keyifli aktivitelerle eğlenceye doyacak! Çocuklar için hem eğitici hem de öğretici olan bu etkinliklere ailece katılabilirsiniz.

Üzümün Gelişim Günlükleri raflarda

'Üzüm'ün Gelişim Günlükleri' raflarda

Çocuklar için eğitici, öğretici ve eğlenceli öykü kitapları kaleme alan yayıncı ve yazar Işıl Erverdi ile uzman psikologlar İrem Akın ve Duygu Karaer'in hazırladığı 'Üzüm'ün Gelişim Günlükleri' Kumdan Kale etiketiyle çıktı.

18.02.2020Kitap Sanat
Kişi Tacize Uğradığında Ne Yapmalıdır

Kişi Tacize Uğradığında Ne Yapmalıdır?

Bir insanın bir diğerinin haklarını hiçe sayarak sürekli olarak rahatsız etmesi anlamına gelen hoş olmayan bir davranış biçimine taciz denmektedir. Kelime hukuki bir anlamda kullanıldığı zaman tehdit edici, rahatsızlık veren ve toplum tarafından tasvip edilmeyen davranışları kasteder. Avukat Elvan Kılıç, kişilerin tacize uğradığında ne yapması gerektiğini anlattı...

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş açıklamalar

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Suriye’de Türk askerine yönelik rejim saldırılarının ardından bölgede yaşanan gelişmelerle ilgili “Bizim elimizde kapı gibi bir Adana Mutabakatı var. Biz oraya Adana Mutabakatı çerçevesinde gittik. Hani ‘Siz oraya nasıl gidiyorsunuz, burası Suriye’nin topraklarıdır’ gibi yaklaşım gösterenlere bu bir cevaptır. Gözlem noktaları kuruldu. Burada Soçi mutabakatının teminatı var” çıkışını yaptı.

15.02.2020Gündem
Şiddete uğrayan kadın ne yapmalıdır

Şiddete uğrayan kadın ne yapmalıdır?

Bir insanın bir diğerinin haklarını hiçe sayarak sürekli olarak rahatsız etmesi anlamına gelen hoş olmayan bir davranış biçimine taciz denmektedir. Kelime hukuki bir anlamda kullanıldığı zaman tehdit edici, rahatsızlık veren ve toplum tarafından tasvip edilmeyen davranışları kasteder. Avukat Elvan Kılıç şiddete uğrayan kadınların ne yapması gerektiği ile ilgili tüm soruları yanıtlıyor.

12.02.2020Life Style
Kaan Yıldırım: Mehmet Ali bana göre çok ciddi

Kaan Yıldırım: Mehmet Ali bana göre çok ciddi

“Hekimoğlu” dizisinin Doktor Mehmet Ali’si Kaan Yıldırım, BeStyle dergisinin yeni sayısına kapak oldu. Mehmet Ali’nin aksine rahat, esprili ve neşeli olduğunu belirten ünlü oyuncu, “Açıkçası Mehmet Ali bana göre çok ciddi. Mehmet Ali’nin ciddiyeti beni bile daraltıyor bazen. Kurallara aşırı bağlı biri, ben kuralları esnetmeyi severim” diyor.

11.02.2020Televizyon
Hüseyin Çimşir: Her şeyden önce taraftarım

Hüseyin Çimşir: "Her şeyden önce taraftarım'

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda hedeflerinin belli olduğunu, bunu sonuna kadar kovalayacaklarını belirtti.

6.02.2020Futbol
Bir cennete düştüm ve oradan çıkmak istemedim

Bir cennete düştüm ve oradan çıkmak istemedim

Cannes Film Festivali'nde Büyük Ödüle layık görülen "Bir Zamanlar Anadolu'da" filminin senarist ve oyuncularından, "Peri Gazozu" ve "Cin Aynası" kitaplarını kaleme alan, oyuncu, yönetmen ve yazar Ercan Kesal, "Ben kütüphaneye gittiğim ilk günü cennete düştüm diye hep tarif ederim. Bir cennete düştüm ve ondan sonra hiç çıkmak istemedim oradan." dedi.

5.02.2020Keyif
Hüseyin Çimşir: Hikayesi okunan bir antrenör olmak istiyorum

Hüseyin Çimşir: "Hikayesi okunan bir antrenör olmak istiyorum"

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, bordo-mavili kulübün medya biriminin sorularını yanıtladı. Hazırlanan videoda kendisi ve hedefleriyle ilgili sorulara samimi cevaplar veren Çimşir, "Hikayesi okunan bir antrenör olmak istiyorum" diye konuştu.

3.02.2020Futbol
7 kıta 69 ülke: Barkın Laçin Özdemir Özel Röportaj

7 kıta 69 ülke: Barkın Laçin Özdemir Özel Röportaj

7 kıta 69 ülkeye ayak basan en genç Türk olan "Dijital Göçebe" Barkın Laçin Özdemir ile Hürriyet'e özel çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

27.01.2020Etkinlikler
Tatilde önce eğlence sonra ders

Tatilde önce eğlence sonra ders

18 milyon öğrenci yarıyıl tatiline başladı. Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Zeynep Kızıltepe, ilk ve ortaokul ile lise öğrencilerine tatili iyi değerlendirmeleri için önerilerde bulundu. Müzeler ve tiyatrolar da sömestre özel birçok etkinlik düzenliyor. Çocukların izleyebileceği filmler de sinema salonlarında gösterime girdi. Bu etkinliklerden birkaçını sizler için derledik.

21.01.2020Eğitim
Çocukça eğlence Kanyonda

Çocukça eğlence Kanyon'da!

Kanyon, her yıl olduğu gibi bu yıl da 18 – 31 Ocak tarihleri arasında tatil heyecanı yaşayan çocuklara, birbirinden eğitici, öğretici ve yaratıcı etkinlikler sunmaya hazırlanıyor.

20.01.2020Etkinlikler
Fiyatları biz uçurduk

Fiyatları biz uçurduk

Zor bir yılı geride bırakan inşaat sektörü 2020’den umutlu. “Yapılan hatalardan ders çıkardık” diyen İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, “Firmaların rekabeti yüzünden arsa fiyatı tavan yaptı. Sonunda binlerce proje sekteye uğradı” dedi.

15.01.2020Ekonomi
İNDER, 2020de konut satışlarının 1.2 milyon adedi aşmasını bekliyor

İNDER, 2020'de konut satışlarının 1.2 milyon adedi aşmasını bekliyor

İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım "Bu yıl toplam konut satışlarının 1.2 milyon adedi aşmasını bekliyoruz. Bu satışların en az 50 bin adedinin de yabancılara satılacağı yönünde öngörümüz bulunuyor” dedi.

14.01.2020Emlak
Magic: ManaStrike, 3D grafikleriyle dikkat çekiyor

Magic: ManaStrike, 3D grafikleriyle dikkat çekiyor

Netmarble, efsanevi oyun serisi Magic: The Gathering’in yapımcısı Wizards of the Coast ile işbirliği yaparak yeni bir mobil strateji oyunu geliştiriyor. Magic: ManaStrike adlı oyun, Magic: The Gathering kartları ve karakterlerinden esinlenen, farklı pek çok büyülerin yer aldığı gerçek zamanlı bir mobil savaş deneyimini yüksek kaliteli 3D grafikler eşliğinde sunuyor.

14.01.2020Teknoloji
Sömestir keyfi Vadistanbul’da çıkar

Sömestir keyfi Vadistanbul’da çıkar

Doğayla kent yaşamının buluştuğu pek çok farklı konsepti tek çatı altında toplayan Vadistanbul, yarı yıl tatilinde çocukları birbirinden keyifli ve öğretici atölyelerle ağırlamaya hazırlanıyor.

13.01.2020Etkinlikler
Magic: ManaStrike ön kayıtları açıldı

Magic: ManaStrike ön kayıtları açıldı

Netmarble Corp. bugün Magic: ManaStrike ön kayıtlarının başladığını duyurdu. Magic: ManaStrike oyununu indirmek için ön kayıt yaptıran oyuncular, oyun açıldığında ve öğretici bölümünü tamamladığında çeşitli oyun içi ödüller kazanacak.

10.01.2020Teknoloji
Yusuf Erdoğan: Aklımda Kasımpaşa ve Galatasaray vardı

Yusuf Erdoğan: "Aklımda Kasımpaşa ve Galatasaray vardı"

Kasımpaşalı futbolcu Yusuf Erdoğan, yaz transfer döneminde Avrupa'dan birkaç tane teklif aldığını açıklayarak, "Benim o dönem iki takım vardı aklımda. Birisi şu an oynadığım kulüp Kasımpaşa, diğeri Galatasaray’dı. Avrupa’ya gitmek için gitmek istemedim" diye konuştu.

8.01.2020Futbol
Çocuklar yarıyıl tatilinde sanatla buluşacak

Çocuklar yarıyıl tatilinde sanatla buluşacak

İstanbul Modern çocuklara sanatla dolu, eğlenceli ve yaratıcı bir yarıyıl tatili sunuyor. Bir Sanat Çalışmasını Çözümlemek, Foto Kolaj, Çamurdan Heykeller, Geleceğin Mimarları, Baskı Resim Atölyesi, Resimler ve Kostümler ve daha pek çok atölye programı yarıyıl tatilinde çocukları bekliyor.

7.01.2020Etkinlikler
MasterChef  finaline bile hastaneden çıkıp giden şampiyon Cemre Uyanık

MasterChef finaline bile hastaneden çıkıp giden şampiyon Cemre Uyanık

Yemekle aranız nasıl? Mutfağa girer misiniz? Yemek yarışmalarını takip eder misiniz? Tüm bu sorulara yanıtınız hayır olsa bile çok muhtemel ki ‘MasterChef Türkiye’nin son şampiyonu Cemre Uyanık’ı duydunuz. 28 yaşındaki Uyanık, geçen pazar final yapan yarışmayı ve onunla eşzamanlı olarak yürüttüğü hücre bağış sürecini anlattı.

Attıkları ilmeklerle ev ekonomilerine katkı sağlıyorlar

Attıkları ilmeklerle ev ekonomilerine katkı sağlıyorlar

BİTLİS'in Tatvan Kaymakamlığı tarafından açılan halı dokuma kursuna katılan 25 kadın, hem halı dokuyor, hem de ev ekonomisine katkı sunuyor.

2.01.2020Gündem
Hoş geldin 2020... Yeni yıl, yeni hayat

Hoş geldin 2020... Yeni yıl, yeni hayat

Yeni bir yıla girerken Hürriyet’in tüm yazarlarına sorduk: “2019 yılında kişisel olarak hayatınızı anlamlı kılan en önemli üç olay nedir?”, “2020 yılında hayatınıza anlam katmasını umut ederek beklediğiniz üç olay nedir?” İşte hem geçen yılın kısa bir özetini hem de kişisel ajandadan Türkiye’nin geleceğine uzanan 2020 beklentilerini içeren yanıtlar... Sağlıktan spora, aşktan seyahate, çevreden adalete, sanattan eğitime uzanan yeni yıl dilekleri...

1.01.2020Gündem
Son dakikacılar için  En iyi 10 hediye

Son dakikacılar için ' En iyi 10 hediye'

Teknoloji, gastronomi, müzik ve kent yazarlarından oluşan jüri seçti...

App Storedan 6 gün 6 uygulama sürprizi

App Store'dan 6 gün 6 uygulama sürprizi

Apple'ın milyonlarca uygulamaya ev sahipliği yapan uygulama mağazası App Store, yeni yıl öncesi sürpriz bir kampanyayla kullanıcılarının karşısına çıktı. 6 gün 6 özel oyun/uygulama özel fiyatlarla vitrindeki yerini aldı.

26.12.2019Teknoloji
3. KOD Ödülleri Eğitim Oyunu Yarışması için başvurular başladı

3. KOD Ödülleri Eğitim Oyunu Yarışması için başvurular başladı

Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), matematik ve fen bilimleri alanlarındaki eğitim oyunlarının ödüllendirildiği ve üçüncüsünün bu yıl düzenlediği KOD Ödülleri Eğitim Oyunu Yarışması’nın başvuruları başladı.

25.12.2019Teknoloji
Sıra Dışı Bir Gün İçin, Parçaları Birleştirin

Sıra Dışı Bir Gün İçin, Parçaları Birleştirin!

Dünyaya, keşfetmek için gelmiş olanlar bir adım öne çıksın! Dünyaca ünlü çocuk ve aile eğlence merkezi Legoland; İstanbul’da hem çocuklara hem de yetişkinlere keyifli vakit geçirip yaratıcılıklarını geliştirecekleri eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunuyor.

Yazar Sonuçları

28 Şubat sergi defterine yazdığım birkaç cümle

Pazartesi günü akşamüzeri Topkapı Sarayı Darphane-i Amire binasında açılan bir sergiyi gezdim.

11.03.2020

Tüm sıfatlarıma sahip çıkıyorum

Komedyen, bir sosyal medya fenomeni, aynı zamanda avukat ve mütercim tercüman… “Şimdi tüm sıfatlarıma sahip çıkıyorum” diyen Miray Akovalıgil, iddialı kostümünden özgün dansına kadar muhteşem dönüşümünü haykırdığı, bir yandan güldürürken bir yandan da kadın kimliğini kutladığı stand up gösterisiyle karşılıyor bizi.

28.02.2020

Ezber bozan bir aile olduk

Ünlü oyuncu Umut Oğuz ile yaklaşık iki yıl önce hedeflerini, hayallerini konuşurken “Her yeni rolümde ve işimde kendimi yeniden keşfediyorum,” demişti. Sanırım bu kadar kısa sürede bir aile röportajı yapacağımızı ve kendisiyle ilgili en büyük keşfinin babalığı olacağını ikimiz de hayal edememiştik.

14.02.2020

Bir kişi tacize uğradığında ne yapmalı?

Bir insanın bir diğerinin haklarını hiçe sayarak sürekli olarak rahatsız etmesi anlamına gelen hoş olmayan bir davranış biçimine taciz denmektedir. Kelime hukuki bir anlamda kullanıldığı zaman tehdit edici, rahatsızlık veren ve toplum tarafından tasvip edilmeyen davranışları kasteder.

12.02.2020

Tacize ya da şiddete uğrayan kişi ne yapmalı?

Taciz; bir insanın bir diğerinin haklarını hiçe sayarak sürekli olarak rahatsız etmesi anlamına gelen hoş olmayan bir davranış biçimidir.

6.02.2020

2019'dan öğrendiklerim

Birkaç gün önce yaşım 40 oldu... Meslekte 15, Hürriyet’te 5’inci yılıma girdim. Bu yazıyı her sene kaleme alıyorum ve yıllar geçtikçe şunu fark ediyorum: Her sene öğrendiğim şeylerin sayısı katlanıyor.

9.01.2020

Bırakınız uyumsuz bırakınız başarısız olsunlar

Eğitimci-yazar Şafak Altun, ‘Doğanın İnovasyonu – Yenilik İçin Doğadan İlham Al’ kitabında ebeveynlere yol haritası çiziyor, inovatif çocuklar yetiştirmenin püf noktalarını açıklıyor. “Uyumsuz olmak iyidir” diyen Altun’la kitabını konuştuk.

4.01.2020

Pencere kenarında bir yıl

Sosyal medyaya üç yıldır, Tık Sokağı’ndaki bir binanın giriş katındaki pencereden bakıyorum. Meraklı bir komşu gibi olan biteni izlediğim pencere kenarından bu yıl da pek çok olaya şahit oldum. Mülteci papağanlar, Ankaray’daki Örümcek Adam, yapıları, pavyonları, dinozorları ve hız yapan dolmuşlarıyla bir Ankara dövmesi, Büyük Kelebek Toplantısı ile Harry Potter’ın ‘Şahgaga’sı, pencereden gördüklerimden sadece birkaçı. Yıl boyunca mahallede şahit olduklarımı sizin için derledim. Herkese neşeli, zahmetsiz, güzel bir yıl dilerim.

1.01.2020

Yılın son güneş tutulması ve 2019 yılının bilanço hesabı!

Yılın son güneş tutulmasından hepinize merhaba sevgili Dostlarım, Sizler bu satırları okurken güneş muhtemelen tutulmuş olacaktır J

26.12.2019