EKSTRA
MENÜ

Öğrenciye Dayak

Öğrenciye Dayak haberleri sayfasında güncel ve son dakika Öğrenciye Dayak hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 166 Öğrenciye Dayak haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Öğrenciye Dayak Haberleri

Öğretmenden engelli öğrenciye dayak

Öğretmenden engelli öğrenciye dayak!

ANTALYA’da yüzde 62 işitme engelli İ.T.’ye (9) arkadaşıyla kavga ettiği için okulda öğretmen tarafından tokat atıldığı iddia edildi. Rapor alan aile, öğretmen hakkında şikayetçi oldu.

11.12.2018Gündem
Okulda skandal görüntüler... Soruşturma başlatıldı

Okulda skandal görüntüler... Soruşturma başlatıldı

Öğrencilerine şiddet uyguladığı gerekçesiyle soruşturma açılan İzmir'in Kemalpaşa ilçesindeki 75. Yıl Ortaokulu'nda görevli müdür yardımcısı M.Y., açığa alındı.

29.11.2018Gündem
Kızını dövdüğünü iddia ettiği öğretmeni hastanelik etti

Kızını dövdüğünü iddia ettiği öğretmeni hastanelik etti

AYDIN'ın Nazilli ilçesinde Kadir S. (31), kızını dövdüğünü iddia ettiği öğretmeni Nesmein Buluttekin'i okulda yumrukladı. Merdivenlerden yuvarlanan, başını kalorifer peteklerine çarpan Buluttekin hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan veli Kadir S., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

1.11.2018Gündem
Velilerden biri otizmli 6 öğrenciye dayak isyanı

Velilerden biri otizmli 6 öğrenciye dayak isyanı

Ankara Gölbaşı Hacılar Ortaokulu’nda öğrencilerin, din kültürü ve Kuran öğretmeni Cengizhan Demirhan tarafından dövülmesine ilişkin skandal büyüyor. Biri otizm hastası olmak üzere 6 öğrencinin ailesi, Demirhan’dan ve şikâyetleri yargıya yansıtmayan okul idaresinden şikâyetçi oldu.

27.05.2018Gündem
10 yaşındaki engelli öğrenciye dayak

10 yaşındaki engelli öğrenciye dayak!

Burdur'un Bucak ilçesinde 10 yaşındaki engelli öğrenciye şiddet uyguladığı iddia edilen öğretmen ile okul müdürü ve müdür yardımcısı görevden uzaklaştırılırken, haklarında adli ve idare soruşturma başlatıldı.

2.01.2018Gündem
Sınıfta dehşet dakikaları O öğretmen için flaş karar

Sınıfta dehşet dakikaları! O öğretmen için flaş karar

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bir lisede öğretmenin öğrenciye sınıfta şiddet uygulaması diğer bir öğrenci tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde öğrenciyi yazı tahtasının önüne çekerek diz çöktüren öğretmen, peş peşe tokat atıyor. Daha sonra öğrencinin saçından tutarak kaçmasını önledi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, soruşturmanın selameti açısından öğretmen S.K'nin okuldan uzaklaştırıldığı belirtildi.

27.12.2017Gündem
Hakimden sanık öğretmene tepki

Hakimden sanık öğretmene tepki

ESENLER’de Dr. İlhami Faydagör İlkokulu’nda öğrencisinin yüzüne kitapla vurup, dört dikiş atılmasına neden olduğu iddiasıyla 1,5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan öğretmen Nadir D. savunmasında “Sınıfta kitapla dolaşıyordum. Bir ara kitap çocuğun gözüne değmiş” dedi. Öğrenci H.S.S.’nin annesi Songül S. oğluna dayak atan öğretmenin aynı okulda görev yaptığını, bu yüzden oğlunu başka okula verdiğini söyledi.

20.11.2017Gündem
İsyan ettiren görüntüde flaş gelişme...

İsyan ettiren görüntüde flaş gelişme...

Adana’da bir sınıf öğretmeni, tahtaya kaldırdığı öğrencisini ‘D’ harfini yazamadığı için dövdü. Hakkında soruşturma başlatılan öğretmen açığa alındı.

18.10.2017Gündem
Kadın öğretmen 9 yaşındaki öğrencisinin dişini kırdı

Kadın öğretmen 9 yaşındaki öğrencisinin dişini kırdı

Adana'da ilkokulda kadın öğretmenin 9 yaşındaki kız öğrencisini darp ederek dişini kırdığı öne sürüldü.

18.05.2017Gündem
Öğrencisini döven öğretmen için flaş karar

Öğrencisini döven öğretmen için flaş karar

İstanbul Ümraniye'de öğrencisine derste şiddet uygulayan ilkokul öğretmeni gözaltına alındı.

14.11.2016Gündem
Öğretmenden öğrenciye dayak kamerada

Öğretmenden öğrenciye dayak kamerada

Ümraniye'de bir ilkokulda öğrencilerinin tahtaya yazı yazamamasına sinirlenen öğretmen, öğrencilerine dayak attı. O anlar bir öğrencinin cep telefonu kameralarına saniye saniye kaydedildi.Ümraniye'de bir ilk okulda meydana gelen olayda iddiaya göre, T.K. isimli öğretmen öğrencilerinden tahtaya yazı yazmalarını istedi. Tahtaya çıkan öğrenciler yazmakta zorlanınca öğretmen T.K. sinirlenerek öğrencilerine hakaret etmeye başladı. Ardından öğretmen T.K.'nin öğrencisine vurmaya başladı. Öğrenciye tokat atan öğretmen, kimi zaman da öğrencisini itekledi. O anları ise sınıfta bulunan bir öğrenci kaydetti.Cep telefonuna yansıyan görüntülerde öğretmen çocuklarla birlikte tahtaya yazı yazıyor. Daha sonra yazı yazamayan öğrencisine sinirlenen öğretmen hakaret etmeye başlıyor. Ardından çocuklar bir süre daha yazı yazmaya çalışıyor fakat daha çok sinirlenen öğretmen, öğrencilerden bir tanesine tokat atıyor,öğretmen ardından öğrencisini itekleyerek hakaret ediyor. Öğretmeninden dayak yiyen öğrenci ise korkulu gözlerle yerine oturuyor.

11.11.2016Haber
’Sakız çiğneyen’ kız öğrenciye dayak iddiası

’Sakız çiğneyen’ kız öğrenciye dayak iddiası

Erzurum’da bir kız öğrenci, sakız çiğnediği için diğer bir kız öğrenci tarafından dövüldüğünü ileri sürerek şikayetçi oldu.

24.10.2016Gündem
İşte Türkiyenin konuştuğu Kampüs Cadıları

İşte Türkiye'nin konuştuğu 'Kampüs Cadıları'

Tacizci olduğu öne sürülen erkek öğrenciye dayak görüntüleriyle bir anda ülke gündemine yerleştiler. Kendilerine “Kampus Cadıları” diyorlar. Cadılar, “1 yıldır önce konuşup uyarıyoruz, taciz devam ederse pataklıyoruz” diyor

31.03.2016Gündem
Öğrenciye dayak kamerada

Öğrenciye dayak kamerada

Çin'de öğrencisini döven kadın öğretmen kameralara yansıdı.Bir öğrenci tarafından telefonla kaydedilen görüntülerde öğretmen, ödevini yapmadığı gerekçesiyle öğrencisine birkaç kez tokat attı. Görüntülerin ortaya çıkmasıyla birlikte öğretmen tokat attığı öğrencisinin ailesinden özür diledi.

27.12.2015Haber
Eğitmenden folklor ekibine tokatlı’ motivasyon

Eğitmenden folklor ekibine 'tokatlı’ motivasyon

TÜRKİYE Halk Oyunları Federasyonu tarafından Kars’ta düzenlenen grup birinciliği yarışmasında bir eğitmenin, ekipte bulunan çocuklara gösteri öncesi tokat atması şaşkınlıkla karşılandı. Tokat atma anını görüntüleyen yerel televizyon kameramanı ise, eğitmenin saldırısına uğradığını iddia etti.

20.04.2015Gündem
Hakkaride iki ilkokul öğrencisine okul bahçesinde meydan dayağı

Hakkari'de iki ilkokul öğrencisine okul bahçesinde meydan dayağı

HAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi'nde ilköğretim 3 ve 4'üncü sınıf öğrencileri Esat Çanak ve Furkan Koparan okul bahçesine gelen 40- 45 yaşlarındaki bir kişi tarafından dövüldü. Dayak yiyen öğrencilerin aileleri olayın ardından darp raporu alarak savcılığa suç duyurusunda bulunurken, okulun güvenlik kamerası da olayı saniye saniye kaydetti.

26.03.2015Gündem
Türkmenistandaki tutuklu öğretmen Erdoğanın talebiyle serbest

Türkmenistan'daki tutuklu öğretmen Erdoğan'ın talebiyle serbest

Türkmenistan'da bir süredir tutuklu olan Hacı Hamit Hamdi Polat isimli Türk öğretmenin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talebi üzerine serbest bırakılmasına karar verildi.

7.11.2014Dünya
Temizlik görevlisinden öğrenciye dayak

Temizlik görevlisinden öğrenciye dayak

Güney Afrika'da Okulun temizlik görevlisi öğrenciyi elindeki süpürge ile dövdü.Olay,Güney Afrika'da Stanwest Combined okulu'nda yaşandı. Sınıfta bulunan çocuğa bir anda saldıran temizlik görevlisi, elindeki süpürge ile önce kafasına sert bir şekilde vurdu, darbenin etkisiyle çocuk yere yığılırken elindeki sopa kırıldı. Kırılan sopayla vurmaya devam eden görevli kendisini görüntüleyen öğrenciye de saldırdı.Hastaneye kaldırılan öğrenci muayenesinin ardından taburcu edildi. Saldırgan polis tarafından tutuklandı.

20.05.2014Haber
Yatağanda öğrenciye dayak iddiası

Yatağan'da öğrenciye dayak iddiası

MUĞLA’nın Yatağan İlçesi’ndeki 23 Nisan Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Ali K.’nın deneme sınavı sırasında arkadaşlarının gözü önünde öğretmeni D.B. tarafından dövüldüğünü iddia eden ailesi, şikayetçi oldu.

9.05.2013Gündem
Sevgi Bağı okulunda uygulamalı siddet

Sevgi Bağı okulunda uygulamalı siddet

Zonguldak’ta, 35 engelli öğrencinin eğitim gördüğü Sevgi Bağı Eğitim Uygulama Okulu’nda otizmli bir öğrenciye uygulanan şiddet cep telefonuyla çekilip ortaya çıkarılınca soruşturma açıldı. Otizmli öğrenciye birkaç kez fiziksel şiddet uygulayan öğretmen, ‘öğrencinin iyiliği için şaka yollu hafif vurduğunu’ iddia etti.

17.05.2012Gündem
OTİSTİK ÖĞRENCİYE DAYAK KAMERADA

OTİSTİK ÖĞRENCİYE DAYAK KAMERADA

Zonguldak'ın Kilimli Beldesi'ndeki bir okulda ücretli olarak görev yapan bir beden eğitimi öğretmeni derse girmek istemeyen 12 yaşındaki otistik öğrencinin başına pet şişesi ile bacağına da ayağı ile vurması, okulun karşısındaki üniversitedeki öğrenciler tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Öğrencilerin polise teslim ettiği görüntüleri izleyen engelli öğrencinin babası şikayetçi olurken, karakolda ifadesi alınan öğretmen serbest bırakıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, geçen yıl aralık ayında ücretli olarak göreve başlayan öğretmenle ilgili idari soruşturmanın sürdüğünü, ancak okulla ilişiğinin yarından itibaren kesileceğini söyledi.Durmuş SEVİNDİK ZONGULDAK, (DHA)

17.05.2012Haber
KIZ ÖĞRENCİDEN ERKEK ÖĞRENCİYE DAYAK

KIZ ÖĞRENCİDEN ERKEK ÖĞRENCİYE DAYAK

Kız öğrenci, erkek öğrenciyi sokak ortasında öyle bir dövdü ki...

25.11.2011Eğlence
Türkiyede YGS isyanı

Türkiye'de YGS isyanı

Türkiye'nin dört bir yanında YGS eylemleri sürüyor. Bugün İstanbul ve Ankara'da öğrenciler sokaklara döküldü. İstanbul Taksim'de öğrenciler kendilerini birbirlerine zincirlerken, Ankara'da öğrenciler polise yumurta attı.

16.04.2011Gündem
Mizahçıların gözüyle polisten öğrenciye dayak

Mizahçıların gözüyle polisten öğrenciye dayak

Mizah dergileri polisin öğrencilere yönelik sert müdahalelerini kapaklarına taşıdı.

9.12.2010Gündem
Pansiyonda 5 öğrenciden 1 öğrenciye dayak iddiası

Pansiyonda 5 öğrenciden 1 öğrenciye dayak iddiası

ESKİŞEHİR’in Mahmudiye İlçesi'ndeki Yunus Emre Öğretmen Lisesi pansiyonunda kalan 5 öğrencinin, cep telefonu ve MP3’ün kaybolmasından sorumlu tuttukları 15 yaşındaki M.E.'yi banyoda 2.5 saat süreyle dövdükleri öne sürüldü. Erol’un ailesi Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

1.11.2010Gündem
Otistik öğrenciye dayak iddiası

Otistik öğrenciye dayak iddiası

MUĞLA'nın Ortaca İlçesi'ndeki özel bir rehabilitasyon merkezinin öğretmeni 35 yaşındaki M.Ş. hakkında, derste 12 yaşındaki otistik T.Ç.'yi dövdüğü iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

22.05.2010Gündem
Öğretmenden öğrenciye dayak iddiası

Öğretmenden öğrenciye dayak iddiası

Alanya'da bir ilköğretim okulunda, müdür yardımcısı ve bir öğretmenin kollarından tuttuğu 8. sınıf öğrencisini, beden eğitimi öğretmeninin kafa atarak darp ettiği iddia edildi.

14.05.2010Gündem
Öğretmenden öğrenciye dayak iddiası

Öğretmenden öğrenciye dayak iddiası

TRABZON’da Akçaabat İlçesi'nde bir lisede öğretmen Mustafa Ç.'nin öğrencisi 16 yaşındaki Mustafa E.'yi dövdüğü iddia edildi. 50 yaşındaki Mustafa Ç., suçlamayı kabul etmedi.

2.03.2010Gündem
Ispartada öğrenciye dayak iddiası

Isparta'da öğrenciye dayak iddiası

ISPARTA'da hiperaktif olduğu belirtilen 3'üncü sınıf öğrencisi 10 yaşındaki B.A.'nın, öğretmeni Y.Y. tarafından dövülürken, burnunun kanadığı iddia edildi. Çocuğun annesinin şikayeti üzerine İl Milli Eğitim Müdürlüğü inceleme başlattı.

12.11.2009Gündem
İlköğretim okulunda öğrenciye dayak iddiası

İlköğretim okulunda öğrenciye dayak iddiası

ŞANLIURFA'da, ilköğretim öğrencisi 9 yaşındaki Kevser K., öğretmeninin sorduğu soruyu bilmediği gerekçesiyle kendisine tokat atıp tekmelediğini, ayağında çatlak oluştuğunu iddia etti. Küçük kızın ailesi savcılığa suç duyurusunda bulunurken; sözleşmeli öğretmenlik yapan Mehmet D.'nin okulla ilişiğinin kesildiği açıklandı.

19.01.2009Gündem
Silifkede öğrenciye dayak iddiası

Silifke'de öğrenciye dayak iddiası

Mersin'in Silifke ilçesinde bir veli, ilköğretim okulunda okuyan çocuğuna dayak attığı iddiasıyla beden eğitimi öğretmeni hakkında şikayetçi oldu.

22.10.2008Gündem
Alevi öğrenciye dayak Mecliste

Alevi öğrenciye dayak Meclis'te

CHP İstanbul Milletvekili Çetin Soysal, İstanbul Şişli’de bir lisede Alevi öğrencinin Din Kültürü öğretmeni tarafından dövüldüğü iddialarını Meclis gündemine taşıdı.

22.01.2008Eğitim
Yurtta öğrenciye dayak iddiası

Yurtta öğrenciye dayak iddiası

BARTIN’ın Kurucaşile İlçesi’nde, Çok Programlı Lise öğrencisi H.K., ders çalışmadığı gerekçesi ile öğretmeninin kendisini dövdüğünü iddia etti.

21.01.2008Gündem
Öğretmenden öğrenciye dayak

Öğretmenden öğrenciye dayak

Adana'da, bir ilköğretim okulu öğrencisinin, az not verdi diye itiraz ettiği öğretmeni tarafından dişinin kırıldığı öne sürüldü.

26.05.2007Gündem
Derste gülen öğrenciye dayak iddiası

Derste gülen öğrenciye dayak iddiası

MARMARİS'te bir ilköğretim okulu öğrencisi, güldüğü için kendisini dövdüğünü iddia ettiği öğretmeninden şikayetçi oldu. Okul müdürü de dayak iddiasını araştırdığını söyledi.

2.05.2007Eğitim
Öğrenciye dayak attı sonra özür diledi

Öğrenciye dayak attı sonra özür diledi

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde öğrencisine dayak attığı ileri sürülen okul müdürünün, daha sonra öğrencinin velisinden özür dilediği bildirildi.

17.10.2006Gündem
Yemek yemeden oruç tutan öğrenciye dayak iddiası

Yemek yemeden oruç tutan öğrenciye dayak iddiası

Sinop merkeze bağlı Beştaşağa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nda 8’nci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Aysel Şahin, yemek yemeden sadece su içip oruç tuttuğu gerekçesiyle nöbetçi öğretmen 42 yaşındaki İbrahim Kaya tarafından dövüldüğünü iddia etti.

17.10.2006Gündem
Denizlide öğrenciye dayak iddiası

Denizli'de öğrenciye dayak iddiası

Denizli'nin Tavas ilçesinde, bir ilköğretim okulunda müdür yardımcısının, oğluyla kavga eden öğrenciyi dövdüğü iddia edildi.

16.05.2006Gündem
Mini etekli öğrenciye dayak yok uyarı var

Mini etekli öğrenciye dayak yok uyarı var

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Maltepe Kız Meslek Lisesi öğrencisi 16 yaşındaki Ö.S.’yi eteğini kısa bulduğu için dövdüğü iddia edilen polis D.A.M. hakkında inceleme başlatıldığını söyledi.

10.05.2006Gündem
Cerrah: Kız öğrenciye dayak iddiası soruşturuluyor

Cerrah: Kız öğrenciye dayak iddiası soruşturuluyor

Maltepe'de kısa etek giyen bir kız öğrenciyi dövdüğü ileri sürülen polis memuru hakkında inceleme başlatıldı.

10.05.2006Gündem
Öğrenciye dayak iddiası jandarmaya taşındı

Öğrenciye dayak iddiası jandarmaya taşındı

Düzce'nin Yığılca İlçesi'nde, oğlunun öğretmeni tarafından dövüldüğünü iddia eden baba, öğretmen hakkında jandarmaya şikayette bulundu.

25.11.2004Gündem
Tuzlada öğrenciye dayak iddiası

Tuzla'da öğrenciye dayak iddiası

Tuzla'da bir ilköğretim okulu öğrencisinin ailesi, çocuklarını dövdüğü gerekçesiyle öğretmen hakkında şikayetçi oldu.

18.09.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Amerika’da okulda dayak tartışması

Libya’ya, Irak’a gitmeden... Amerikalıların suç ve cezaya bakışını anlatan bir tartışmadan bahsedeceğim bu hafta. Son bir aydır alevlenen... Üzerine çok kafa yorulacak bir hikâye. Soru şu: Okulda öğrenciye dayak atılsın mı, atılmasın mı?

2.04.2011

Yatay faşizm

LAİKLİK, Anayasa ve yasalar marifetiyle, birey ve toplumu dinin baskılarına karşı korur. Laikliğin din, inanç ve vicdan özgürlüğünün güvencesi (garantörü) olduğunu ileri süren bütün düşünceler mugalatadan başka bir şey değildir. Nasıl laiklikle ilgili yasalar varsa, din, inanç ve vicdan özgürlükleriyle ilgili yasalar vardır.

20.12.2007