EKSTRA
MENÜ

Öğrenci

Öğrenci haberleri sayfasında güncel ve son dakika Öğrenci hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 117.134 Öğrenci haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Öğrenci Haberleri

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Meyer-Landruttan eğitimde işbirliği mesajı

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Meyer-Landrut'tan 'eğitimde işbirliği' mesajı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve beraberindeki heyeti kabul etti. Meyer-Landrut, görüşmede yaptığı konuşmada eğitimde işbirliğinin devamı vurgusunda bulundu.

18.10.2021Gündem
MEB - AB iş birliği devam ediyor

MEB - AB iş birliği devam ediyor

Özer, Avrupa Birliği ile eğitim alanında iş birliğimizin uzun yıllardır devam ettiğini hatırlatarak “Karşılıklı öğrenmenin, iyi uygulama ve politikaların, bilgi ve deneyimin paylaşılması çerçevesinde eğitim alanında yapılan iş birliğine büyük önem vermekteyiz. İlerleyen süreçte ‘Avrupa Eğitim Alanı ve Sonrası için (2021-2030) Eğitim ve Öğretimde Avrupa İş Birliği Stratejik Çerçevesi’ kapsamında iş birliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

18.10.2021Eğitim
Cumbre Vieja Yanardağı yıkıma yol açtı İki bine yakın ev yok oldu

Cumbre Vieja Yanardağı yıkıma yol açtı! İki bine yakın ev yok oldu

İspanya'nın güneybatısındaki Kanarya Adaları grubundaki yanardağ patlaması adeta bölgeyi yıkıp geçti. Lavlar bir ayda 1956 binayı kül ederken La Palma'da 4 bin 606 öğrenci 30 günün ardından okula döndü.

18.10.2021Dünya
Afyonkarahisarda 5 öğrenci hayatını kaybetmişti... İlçe milli eğitim ile okul müdürü görevden alındı

Afyonkarahisar'da 5 öğrenci hayatını kaybetmişti... İlçe milli eğitim ile okul müdürü görevden alındı

Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesindeki servis kazası sonrasında 5 öğrenci hayatını kaybetmişti. Başlatılan soruşturma kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgut Karakış ile okul müdürü Gülşen Şeyma Özdemir, görevden alındı.

18.10.2021Gündem
Marius Sumudica: Takım beklentilerimi çabuk kavradı...

Marius Sumudica: "Takım beklentilerimi çabuk kavradı..."

Süper Lig ekibi Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Marius Sumudica, takımın beklentilerini çok çabuk kavrağını ve Adana Demirspor deplasmanında sergilenen oyundan memnun olduğunu bildirdi.

18.10.2021Futbol
Diyarbakırda 15 öğrenciye cinsel taciz iddiası Öğretmen açığa alındı

Diyarbakır'da 15 öğrenciye cinsel taciz iddiası! Öğretmen açığa alındı

Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde 15 kız ve erkek öğrencisine ‘cinsel tacizde’ bulunduğu şikayeti üzerine hakkında adli ve idari soruşturma başlatılan öğretmen D.B., açığa alındı.

18.10.2021Gündem
Köy okullarına bilgisayar için Gönül Köprüsü” kurdular

Köy okullarına bilgisayar için "Gönül Köprüsü” kurdular

Bilişim Teknolojileri Bölümü öğrencileri, "Gönül Köprüsü Projesi" ile kamu kurumlarındaki bozuk bilgisayarları toplayıp tamir ederek köy okullarına ulaştırıyor.

18.10.2021Eğitim
Kıbrıs’ta Direniş ve Zafer Vakti…

Kıbrıs’ta Direniş ve Zafer Vakti…

Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı, büyük bir merakla beklenen “Kıbrıs Zafere Doğru” yeni sezon ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de başlıyor.

18.10.2021Televizyon
Ev ödevlerinin öğrenci eğitimi açısından önemi

Ev ödevlerinin öğrenci eğitimi açısından önemi

Öğrenme kişinin aktif olduğu bir süreçtir ve bireyin kendi çabası sonucu gerçekleşir. Bu çabayı okul dışında sürdürmenin yollarından biri de çocuğu ev ortamında aktif tutmaktır. Bu aktiviteyi sağlayan araçlardan biri de ev ödevleridir. Öğrencinin aktif olmasını sağlarken tekrarını da sağlayan en önemli araçlardır. Ev ödevleri öğrencinin okuldaki başarısında olduğu kadar bireysel gelişiminde de önem taşır. Ev ödevi konusunda önde gelen bir uzman olan Harris Cooper bu kavramı “okul dışında ve belli bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi için öğretmenler tarafından verilen görevler” olarak tanımlar.

18.10.2021Eğitim
Okulun iklimini değiştirmek gerekiyor

Okulun iklimini değiştirmek gerekiyor

Okulda şiddetle mücadelenin en iyi yolunun okul iklimini iyileştirmektir. Okul iklimi, okulda hissedilen psikolojik atmosferdir. Bu atmosferi oluşturan; okul binası, düzen ve disiplin, öğrenciler arası iletişim, öğretmenler arası iletişim ve öğretmen-öğrenci iletişimi ve aile katılımı olmak üzere 6 faktör vardır. Bu faktörlerden en önemlisi öğrenci açısından öğretmenleri ile iletişim boyutudur.

18.10.2021Eğitim
Eğitim aksamasın diye kapı kapı dolaşıyorlar

Eğitim aksamasın diye kapı kapı dolaşıyorlar

Van'ın Gürpınar ilçesinin kırsal Günbaşı Mahallesi'ndeki ilkokulda görev yapan öğretmenler Nuran Gür, Fatma Birol ve Murat Erdoğan, öğleye kadar öğrencilere eğitim veriyor, öğleden sonra da kapı kapı dolaşıp, koronavirüs aşısı konusunda bilgilendirme yaparak olmayanları ikna etmeye çalışıyor.

18.10.2021Gündem
ATA AÖF ders kayıt ücreti hangi bankalara yatırılacak Ders kaydı nasıl yapılır 2021 2022 ATA AÖF ders kayıt tarihleri açıklandı

ATA AÖF ders kayıt ücreti hangi bankalara yatırılacak? Ders kaydı nasıl yapılır? 2021 2022 ATA AÖF ders kayıt tarihleri açıklandı!

ATA AÖF ders kayıt tarihi ve başvuru ücreti öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Lisans ve ön lisans eğitimlerini açıktan tamamlayanlar, 2021-2022 ATA AÖF Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ders Kayıtları Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden yapacaklar. Maksimum 10 ders, 30 kredi ile yapılacak ATA AÖF ders kayıtlarının ücreti üniversitenin internet sitesinde açıklanan bankalara internet üzerinden yada şube ve ATM'ler aracılığı ile yatırılacak. Peki, ATA AÖF ders kayıtları ne zaman bitecek ve nasıl yapılır? İşte, ATA AÖF ders kayıtları hakkında ayrıntılı bilgiler.

17.10.2021Gündem
Liseye giden göçmen öğrenci sayısı Alman öğrencilerden daha az

Liseye giden göçmen öğrenci sayısı Alman öğrencilerden daha az

Frankfurt’ta yapılan bir araştırma, göçmen kökenli çocukların, Alman çocuklara göre daha azının liseye gittiğini ortaya koydu.

17.10.2021Avrupa
Covid öğrenciler için kabus gibi geçti Peki ya öğretmenler Akıl sağlığımı kaybettim...

Covid öğrenciler için kabus gibi geçti! Peki ya öğretmenler? 'Akıl sağlığımı kaybettim...'

Covid-19 nedeniyle yaşanan kapanmalar ve Delta varyantının yarattığı tehdit, eğitim alanında ciddi bir belirsizliğe neden oluyor. Salgın döneminin getirdiği psikolojik ve sosyal sorunlarla boğuşan öğrenciler haklı olarak çok konuşuldu. Peki ya eğitimciler? İşte, yaklaşık 2 yıllık süreçte dünya genelindeki pek çok öğretmenin yaşadığı sorunlar…

17.10.2021Gündem
Okullarda ilk ara tatil ne zaman başlayacak İşte kasım ara tatili başlangıç takvimi

Okullarda ilk ara tatil ne zaman başlayacak? İşte kasım ara tatili başlangıç takvimi

'Ara tatil ne zaman?' sorusu, şu günlerde öğrencilerin yanı sıra eğitimciler ve öğrenci ailelerince de merak ediliyor. Yaklaşık bir haftalık bir dinlenme arası olarak planlanan ara tatilin, 2021-2022 eğitim yılında ilk etabı için tarih araştırmaları hız kazandı. Peki, ara tatil ne zaman başlayacak?

16.10.2021Gündem
Endonezyada korkunç olay: 11 çocuk nehri temizlerken boğuldu

Endonezya'da korkunç olay: 11 çocuk nehri temizlerken boğuldu!

Endonezya'da yaşanan korkunç trajedi gündeme bomba gibi düştü. Nehir temizleme çalışmalarına katılan çocuklarda 11'i boğularak hayatını kaybetti. Çocukların el ele tutuşmuş olduğu detayı ise adeta yürekleri yaktı.

16.10.2021Dünya
Lisede Endüstri 4.0

Lisede Endüstri 4.0

Bursa'da öğrenciler, yenilenen atölyelerdeki uygulamalı derslerde "Endüstri 4.0" kapsamında insansız fabrika deneyimi yaşıyor.

16.10.2021Eğitim
Avrupada görülmemiş skandal kadınları sokağa döktü

Avrupa'da görülmemiş skandal kadınları sokağa döktü!

Belçika'nın başkenti Brüksel'de kentin göbeğindeki iki kafede çok sayıda kadına içkilerine uyuşturucu katılarak tecavüz edildiği iddiası üzerine, savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

16.10.2021Dünya
Okuldaki skandal görüntüler tepki çekmişti Öğretmen için karar verildi

Okuldaki skandal görüntüler tepki çekmişti! Öğretmen için karar verildi

Konya'da okula yeni başlayan ve ağlayarak annesini isteyen A.Ç.'yi, ''Terbiyesiz; ağla ağla, seni disipline yollayacağım. Ulan sizi bana sayıyla mı verdiler?” diye azarlayan sınıf öğretmeni Ayşe I.'nın tedbir amaçlı görev yeri değiştirildi. Ayşe I. başka bir okulda evde eğitim öğretmeni olarak görevlendirildi.

16.10.2021Gündem
Şimdi her yer kıpır kıpır

Şimdi her yer kıpır kıpır

Sonbahar yeni konserler, sergiler ve festivallerle devam ediyor. Bunca seçenek arasında ilgimizi çekecek bir etkinlik bulmak kolay ama biletler çabuk tükendiği için yer bulmak zor olabilir...

Belçika taciz iddiasıyla çalkalanıyor Kadınlar sokağa döküldü

Belçika taciz iddiasıyla çalkalanıyor! Kadınlar sokağa döküldü

Belçika'nın başkenti Brüksel'de öğrencilerin yoğun olarak gittiği iki kafede, çok sayıda kadının içkilerine uyuşturucu katılarak tecavüz edildiği haberleri üzerine, savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

15.10.2021Dünya
Hakkari Valiliği duyurdu 18 yaşından küçüklere otobüs ve uçak bilet satışı yasaklandı

Hakkari Valiliği duyurdu! 18 yaşından küçüklere otobüs ve uçak bilet satışı yasaklandı

Hakkari'de, 18 yaşından küçüklere otobüs terminalleri, hava yolları acenteleri ve bilet satış noktalarında bilet satışının yapılmayacağı bildirildi.

15.10.2021Gündem
Milli Eğitim Bakanı Özerden Okullar tatil olacak mı sorusuna yanıt

Milli Eğitim Bakanı Özer'den 'Okullar tatil olacak mı?' sorusuna yanıt

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğrencilerin "Okullar tatil olacak mı?" sorusuna, "Okullar tatil olmayacak." diye yanıt verdi.

15.10.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İmam hatiplerin fetret dönemini biz bitirdik

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İmam hatiplerin fetret dönemini biz bitirdik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeniden Açılışının 70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'na katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Katsayı uygulamasını kaldırıp 4+4+4 uygulamasını başlatarak imam hatiplilerin fetret devrini biz sonlandırdık" dedi.

15.10.2021Gündem
Ağrıda servis minibüsü duraktaki öğrenciye ve duvara çarptı: 7 öğrenci yaralı

Ağrı'da servis minibüsü duraktaki öğrenciye ve duvara çarptı: 7 öğrenci yaralı

Ağrı'da servis minibüsünün duraktaki üniversite öğrencisine ve yurt bahçesinin duvarına çarpması sonucu 7 öğrenci yaralandı.

15.10.2021Gündem
Tavuk sote ve pilav yiyen 29 öğrenci hastanelik oldu

Tavuk sote ve pilav yiyen 29 öğrenci hastanelik oldu

OSMANİYE'nin merkeze bağlı Dereli köyündeki İl Genel Meclisi İlkokulu ve İl Genel Meclisi Ortaokulu'nun yemekhanesinde tavuk sote ve pilav yiyip, ayran içtikten sonra fenalaşan 29 öğrenci, zehirlenme şüphesiyle çeşitli hastanelere kaldırıldı.

15.10.2021Haber
29 öğrenci hastanelik oldu Zehirlenme şüphesi...

29 öğrenci hastanelik oldu! Zehirlenme şüphesi...

Osmaniye'nin Dereli köyünde ilkokul ile ortaokulun yemekhanesinde tavuk ve pilav yiyen 29 öğrenci, zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

15.10.2021Gündem
Munzur Üniversitesi’ne ‘Güvenli Kampüs Belgesi’

Munzur Üniversitesi’ne ‘Güvenli Kampüs Belgesi’

"Küresel Salgın Bağlamında Yükseköğretim Kurumları’nda Sağlıklı ve Temiz Ortamların Geliştirilmesi Kılavuzu"ndaki koşulları yerine getiren Tunceli'nin Munzur Üniversitesi "Güvenli Kampüs" belgesi aldı.

15.10.2021Eğitim
Bakan Özer: Öğretmenlerin yüzde 91’i antikorlu

Bakan Özer: Öğretmenlerin yüzde 91’i antikorlu

Özer, "Türkiye’nin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazım. En az iki doz aşı olmuş ve antikor oluşturmuş öğretmen sayımız yüzde 91’lere ulaştı" dedi.

15.10.2021Eğitim
Bakan Özer: Türkiyenin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazım

Bakan Özer: Türkiye'nin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazım

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, depreme karşı yenilenen Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yeniden hizmete açılması dolayısıyla düzenlenen törende, "Türkiye'nin normalleşmesi için eğitim sisteminin normalleşmesi lazım. En az iki doz aşı olmuş ve antikor oluşturmuş öğretmen sayımız yüzde 91'lere ulaştı" dedi. Özer, "Bugün itibarıyla tüm sınıfları kapalı olan hiçbir okulumuz bulunmamaktadır. Okulların açık olmasındaki en büyük avantajımız öğretmenlerimizin aşılı olmasıdır" dedi.

15.10.2021Gündem
Diyarbakırda 15 öğrenciye cinsel taciz iddiası Öğretmenin görev yeri değişti

Diyarbakır'da 15 öğrenciye 'cinsel taciz' iddiası! Öğretmenin görev yeri değişti

Diyarbakır'da 15 kız ve erkek öğrenci, öğretmenleri D.B.'nin cinsel tacizine uğradıklarını öne sürerek, durumu ailelerine anlattı. Ailelerin suç duyurusunun ardından D.B.'nin görev yeri değiştirildi, hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

15.10.2021Gündem
Pegasus endişesi dev anlaşmayı iptal ettirdi

Pegasus endişesi dev anlaşmayı iptal ettirdi

Cambridge Üniversitesi, Pegasus casus yazılımını kullandığı endişesiyle BAE'yle yapacağı 400 milyon sterlin değerindeki anlaşmayı durdurdu

15.10.2021Dünya
Sultangazide öğrenci kavgası kamerada

Sultangazi'de öğrenci kavgası kamerada

İstanbul Sultangazi'de cadde ortasında bir grup öğrenci, okul çıkışı tartıştıkları arkadaşlarını tekme tokat dövdü. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

15.10.2021Haber
Sultangazide öğrenci kavgası

Sultangazi'de öğrenci kavgası

İstanbul Sultangazi'de cadde ortasında bir grup öğrenci, okul çıkışı tartıştıkları arkadaşlarını tekme tokat dövdü. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

15.10.2021Gündem
Üniversitede 230 bin ‘ek’ şans rehberi

Üniversitede 230 bin ‘ek’ şans rehberi

ÖSYM tarafından bu yıl ilk kez yapılacak olan ikinci ek yerleştirme tercih süreci dün başladı.

15.10.2021Eğitim
Dolunay, Ege’nin iki yakasından da görünür

Dolunay, Ege’nin iki yakasından da görünür

Başar Başarır’ın 2000’li yılların başında Ege’nin iki kıyısından bir aşk öyküsü anlattığı yeni romanı ‘Dolunay İki Gece Sürer’, edebi zevk alarak, ağlanacak halimize sık sık gülerek, çok şey öğrenip düşünerek okunuyor.

14.10.2021Kitap Sanat
Görüntüler tepki çekmişti Dayakçı öğretmen için flaş karar

Görüntüler tepki çekmişti! Dayakçı öğretmen için flaş karar

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde, sınıfta gürültü yaptığı gerekçesiyle öğrencisini döven öğretmen, valilik tarafından görevden alınarak hakkında soruşturma başlatıldı.

14.10.2021Gündem
Lisede öğrenciye şiddet uygulayan öğretmen için karar

Lisede öğrenciye şiddet uygulayan öğretmen için karar

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde, sınıfta gürültü yaptığı gerekçesiyle öğrencisini döven öğretmen, Valilik tarafından görevden alınarak hakkında soruşturma başlatıldı.

14.10.2021Haber
AK Partili Numan Kurtulmuş, Artuklu Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreninde konuştu

AK Partili Numan Kurtulmuş, Artuklu Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuştu

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Mardin'de üniversite öğrencilerine seslenerek "Güçlü bir Türkiye ideali, yeni hakkaniyetli bir dünya kurulması tezimizin ve iddiamızın da en besleyici en destekleyici ana unsurudur, ana direğidir. Bu hedeflere sahip, bilgi, ilim, hikmet ve irfanla donanmış gençlerimiz Türkiye'nin geleceğidir. Biz gençlerimize güveniyoruz." dedi.

14.10.2021Gündem
İtalyan öğrenci kaçırılıp işkenceyle öldürülmüştü... Dünyanın beklediği dava başlıyor

İtalyan öğrenci kaçırılıp işkenceyle öldürülmüştü... Dünyanın beklediği dava başlıyor!

2016 yılında Cambridge Üniversitesi'nde doktora yaparken Mısır'da kaçırılıp öldürülen İtalyan Giulio Regeni'nin davası bugün başladı. Akılalmaz detaylara sahip olayda Regeni'nin annesi oğlunu sadece burnunun ucundan teşhis edebildiğini ifade etmişti...

14.10.2021Dünya
Ders kitapları yönetmeliği yenilendi

Ders kitapları yönetmeliği yenilendi

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Bakanlığa bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarında okutulacak ders kitabı ve diğer eğitim araç-gereçlerinin niteliklerinin arttırılmasına yönelik usul ve esaslar yeniden düzenlendi.

14.10.2021Eğitim
Teknoloji, Türkiye genelinde işletmeleri geleceğe taşıyacak

Teknoloji, Türkiye genelinde işletmeleri geleceğe taşıyacak

Dell Technologies, dijital dönüşümün Türkiye genelinde işletmeler ve hükümet açısından önemli bir odak noktası haline gelmesiyle bilişim gündemini ileriye götürme konusundaki kararlılığını güçlendirdi. Sanal ortamda düzenlenen Dell Technologies Türkiye Forum 2021'de bir araya gelen olan iş liderleri ve sektör uzmanları, teknolojinin işletmelerin gelecekteki başarılarını şekillendirmeye nasıl yardımcı olacağına dair görüşlerini paylaştı. Bu kapsamda Dell Technologies Ülke Müdürü Işıl Hasdemir, teknolojinin işletmeleri nasıl geleceğe taşıyacağını Hürriyet'e anlattı.

14.10.2021Teknoloji
Öğrencilerini kahraman yapıyor, hikayelerini yazıyor

Öğrencilerini kahraman yapıyor, hikayelerini yazıyor

Maris Serpil Türker, 20 yıllık ilkokul öğretmeni. Deniz Biyolojisi alanında yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamış. Urla Asiye Hüseyin Akyüz Bilim İlkokulu’nda 17 yıldır çalışıyor. Aynı zamanda sınıfındaki öğrencilerin karakteri olduğu fantastik öykü kitapları yazıyor. Geçen yıl mezun ettiği ve 4 yılı birlikte geçirdiği öğrencilerini anlattığı Garip Olaylar Sınıfı tam 12 kitaptan oluşan bir fantastik seri oldu. Şimdi de bu yıl birinci sınıfa başlayan yeni öğrencileriyle yeni hikayeler yazmaya başladı.

14.10.2021Eğitim
Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akar: Gereken ne varsa yapılacak

Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akar: Gereken ne varsa yapılacak

Milli Savunma Bakanı Akar Suriye’nin kuzeyindeki terör saldırıları ile ilgili olarak, 'Gereken ne varsa yeri, zamanı gelince Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde yapılacak. Kimsenin şüphesi olmasın.' dedi.

14.10.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Bisiklet yollarının devamı ne oldu da yapılmıyor?

Tarih: 26 Kasım 2019. Yer: Ankara Büyükşehir Belediyesi(ABB) Konferans Salonu. ABB, 6 etaptan oluşan 53.6 kilometre uzunluğundaki “Bisiklet Yolu Projesi” için lansman yapmış... ABB Başkanı Mansur Yavaş, “Üç ay içinde başlayarak bir yıl içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz” demişti.

18.10.2021

Pandemi çocukları böyle değiştirdi

Yüz yüze eğitimde 40 gün geride kaldı, bir buçuk yıl sonra sınıflara dönen öğretmenler, öğrencilerindeki değişimi anlattı: Göz teması kuramıyorlar, bireyselleşip duygusallaşmışlar, dikkatlerini toparlayamıyorlar, yazmayı unutmuşlar...

16.10.2021

Fahrelnissa Zeid kitabı

Sanatçıların, edebiyatçıların biyografileri, onların çalışmalarının kuşaktan kuşağa geçmesini sağlar.

14.10.2021