EKSTRA
MENÜ

O Ses Türkiye

O Ses Türkiye ile ilgili tüm haberleri ve son dakika O Ses Türkiye haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18.686 O Ses Türkiye haberi bulunmuştur.

O Ses Türkiye Haberleri

Yıldız Tilbeden ırkçılık açıklaması

Yıldız Tilbe'den 'ırkçılık' açıklaması

O Ses Türkiye çekimlerinde Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz arasında çekimlerin durmasına neden olan bir kavga çıktığı iddia edilmişti. Bu iddialardan sonra Yıldız Tilbe'den bir açıklama geldi.

13.10.2017Magazin
Gökhan Özoğuz kimdir

Gökhan Özoğuz kimdir?

O Ses Türkiye Gökhan Özoğuz, kendin has tarzı ve üslubuyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Peki O Ses Türkiye’nin sempatik jüri üyesi Gökhan Özoğuz kimdir, aslen nereli?

13.10.2017Magazin
O Ses Türkiyede kriz: Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz kavgası çekim durdurdu

O Ses Türkiye'de kriz: Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz kavgası çekim durdurdu

O Ses Türkiye'de kriz erken başladı. Cengiz Semercioğlu, Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz arasında yaşanan kavgayı köşesine taşıdı. Semercioğlu, iki ismin tartışması nedeniyle O Ses Türkiye'nin o günkü çekiminin iptal olduğunu yazdı. Yıldız Tilbe, gerginliğin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: 'O Ses World' olsaydı, her dilde güzel seslere dönerdim" dedi.

13.10.2017Kelebek
Bu görüntüleri Acun çekti

Bu görüntüleri Acun çekti

Yeni sezonda Yıldız Tilbe'nin de jüri üyeleri arasında yer aldığı 'O Ses Türkiye' yarışmasının çekimlerinde renkli anlar yaşandı. Tilbe bütün jüri üyelerini dansa kaldırdı. Hep birlikte sarılıp dans eden ekibi Acun Ilıcalı görüntüledi. Yıldız Tilbe dansıyla büyük beğeni aldı. Acun Ilıcalı'nın çektiği bu görüntüler önümüzdeki gün ekranlara gelecek.

11.10.2017Magazin
Bu görüntüleri Acun çekti

Bu görüntüleri Acun çekti

O Ses Türkiye çekimlerinde yaşanan eğlenceli anları Acun Ilıcalı böyle görüntüledi.

11.10.2017Televizyon
O Ses Türkiye bugün ne zaman O Ses Türkiye hangi günler yayınlanacak

O Ses Türkiye bugün ne zaman? O Ses Türkiye hangi günler yayınlanacak?

O Ses Türkiye bugün ne zaman yayınlanacak sorusu birçok takipçisi tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer aldı. O Ses Türkiye geçtiğimiz günlerde 7. sezonuyla izleyicilerine merhaba dedi. Yeni sezonda Yıldız Tilbe'yi de kadrosuna katan O Ses Türkiye oldukça heyecan yarattı. Sevilen şarkı yarışmasının takipçileri O Ses Türkiye'nin hangi günler yayınlanacağını merak ediyorlar. Peki, O Ses Türkiye bugün ne zaman? O Ses Türkiye hangi günler yayınlanacak?

9.10.2017Televizyon
Türk hayranları istedi Acun Ilıcalı yarışmaya çıkardı

Türk hayranları istedi Acun Ilıcalı yarışmaya çıkardı

Acun Ilıcalı açıkladı O Ses Türkiye'de bir ilk!

9.10.2017Televizyon
Türk hayranları istedi Acun Ilıcalı yarışmaya çıkardı

Türk hayranları istedi Acun Ilıcalı yarışmaya çıkardı

Azerbaycan’da koyun otlatırken söylediği türkü fenomen olan Pervin Seferov, dün akşam O Ses Türkiye’de boy gösterdi.

9.10.2017Ekran
O Ses Türkiyede Yıldız Tilbe sahneye böyle çıktı

O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe sahneye böyle çıktı

O Ses Türkiye yeni sezonundan ilk bölüm dün akşam TV8'de ekranlara geldi. Sibel Can'ın yerine jüri koltuğuna oturan Yıldız Tilbe stüdyoya girerken seyirci alkış yağmuruna tuttu.

8.10.2017Televizyon
O Ses Türkiye yeni sezona merhaba dedi

O Ses Türkiye yeni sezona merhaba dedi!

O Ses Türkiye yeni sezon ilk bölümü ile ekranlara geldi. Yeni sezonda Yıldız Tilbe'nin de juri üyeleri arasında yer aldığı yarışma, 7. sezonuna merhaba dedi. İşte, O Ses Türkiye 1. tanıtımı ve juri üyeleri hakkında bazı bilgiler

8.10.2017Magazin
O Ses Türkiye yeni sezona merhaba dedi

O Ses Türkiye yeni sezona merhaba dedi!

O Ses Türkiye yeni sezon ilk bölümü ile ekranlara geldi. Yeni sezonda Yıldız Tilbe'nin de juri üyeleri arasında yer aldığı yarışma, 7. sezonuna merhaba dedi. İşte, O Ses Türkiye 1. tanıtımı ve juri üyeleri hakkında bazı bilgiler

8.10.2017Televizyon
O Ses Türkiye 7. Sezon 1. bölüm tanıtımı

O Ses Türkiye 7. Sezon 1. bölüm tanıtımı

Ekranların fenomen yarışması O Ses Türkiye ilk bölümüyle bu akşam 20:00'da TV8'de...

7.10.2017Ekran
Acun Ilıcalıdan o iddialara cevap

Acun Ilıcalı'dan o iddialara cevap

Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı'nın bir reklamda oynama hayalini gerçekleştirmek için merkezi ABD'de bulunan, çok uluslu bir şirketin Türkiye'deki CEO'sunun kapısını çaldığı yönünde çıkan haberlere cevap verdi.

6.10.2017Magazin
Acun Ilıcalıdan o iddialara cevap

Acun Ilıcalı'dan o iddialara cevap

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın bir reklamda oynama hayalini gerçekleştirmek için merkezi ABD'de bulunan, çok uluslu bir şirketin Türkiye'deki CEO'sunun kapısını çaldığı yönünde çıkan haberlere cevap verdi. İşte Acun Ilıcalı7nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama: Şeyma ve bir markanın işbirliğinde anlaşamadıklarına ve benim de bu konuda ısrarcı olduğuma dair bu haber tamamen hayal ürünüdür. Bahsedilen toplantının konusu Acun Medya’yla markanın işbirliğidir ve toplantı Acun Medya’da gerçekleşmistir. Bu şekilde yalan haberler veya sosyal medyanın hastalıklı ruhları ne kadar saldırırsa saldırsın sevgili eşim Şeyma’ ya zarar veremezsiniz. Siz sevgiden uzaklaştıkça Şeyma'ya olan sevgi de o kadar artıyor. Bakın şu görüntülere. Sosyal medyada oluşan küçücük bir başlangıç şu an milyonlarca takipçiye dönüşmüş durumda. Bunların hepsi geçen gün O Ses Türkiye stüdyolarında çekildi. Ve bu gördüğünüz insanlar asla bazıları gibi art niyetli, nefret dolu, sevgisiz değiller.Şeyma instagram’ı 1 yıldır aktif ve çok başarılı bir şekilde kullanıyor. Türkiye'de son 1 yılda takipçi sayısı en çok artan kullanıcılardan biri. Televizyonda izlenen biri nasıl başarılıysa instagram’da içerik üretip çok takip edilen biri de o kadar başarılıdır. Şeyma’nın bir videosunun ulaştığı 3-4 milyonluk izlenme sayısına bugün televizyonda ulaşabilen program sayısı azdır.Ama eğer merak ediyorsanız, ülkemizin çok çok önemli iki markasından biri Şeyma’yla işbirliği için anlaştı, diğeri de anlaşmak üzere ve bu konularla ilgili benim herhangi bir teşebbüsüm olmadı.

6.10.2017Magazin
Yıldız Tilbenın haftalık ücreti belli oldu

Yıldız Tilbe'nın haftalık ücreti belli oldu

O Ses Türkiye'nin yeni sezonda Sibel Can'ın yerine jüri koltuğuna oturan Yıldız Tilbe'nin aldığı ücret belli oldu.

6.10.2017Magazin
O Ses Türkiye yeni sezonu ne zaman başlayacak

O Ses Türkiye yeni sezonu ne zaman başlayacak?

O Ses Türkiye yeni sezon tarihi merak konusu oldu. Bu yıl yedinci sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan O Ses Türkiye'nin en büyük sürprizi Sibel Can'ın yerine Yıldız Tilbe oldu. O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda bu sene Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan ve Hakan kardeşler ve Hadise yer alacak. Peki O Ses Türkiye yeni sezonu ne zaman başlayacak?

3.10.2017Televizyon
O Ses Türkiyeden ilk görüntüler geldi... Jüride o isim yok

O Ses Türkiye'den ilk görüntüler geldi... Jüride o isim yok

O Ses Türkiye jüri üyelerinin netleşmesi ardından yeni sezona dair ilk görüntüler de geldi. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından jürinin yeni ismi Yıldız Tilbe'nin görüntülerini paylaştı.

3.10.2017Gündem
İlk gün sürprizi

İlk gün sürprizi

'İstanbullu Gelin'in 'Süreyya'sı Aslı Enver mutluluğu Ocak 2016'da şarkıcı Murat Boz'da bulmuştu.

3.10.2017Magazin
O Ses Türkiyeden ilk görüntüler

O Ses Türkiye'den ilk görüntüler!

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'nin yeni sezon jürisinde Sibel Can'ın yerine Yıldız Tilbe getirildi. Acun Ilıcalı, Tilbe'nin O Ses Türkiye'de şarkı söylediği anları Instagram hikayesinden paylaştı.

3.10.2017Magazin
İşte O SesTürkiye jürisi

İşte "O SesTürkiye" jürisi

Geçtiğimiz sezon Sibel Can'ın jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye'de bu sene Yıldız Tilbe katıldı. Yıldız Tilbe'ye bu sene Murat Boz, Athena Gökhan ile son sezonun şampiyonu olan Hadise eşlik edecek

2.10.2017Televizyon
Murat Bozdan samimi açıklamalar: Acun beni Hülyaya sormuş...

Murat Boz'dan samimi açıklamalar: 'Acun beni Hülya'ya sormuş...'

Hülya Avşar yeni sezona hızlı başladı. Star TV ekranlarında yayınlanan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti'nde Hülya Avşar'ın ilk konuğu Murat Boz oldu. Hülya Avşar'ın sorularını yanıtlayan Murat Boz şaşırtan itiraflarda bulundu.

30.09.2017Magazin
Oyunculukları kadar sesleri de şahane olan 10 ünlü

Oyunculukları kadar sesleri de şahane olan 10 ünlü

Türkiye’nin güzelliği ve oyunculuğu ile büyüleyen kadınları sesleriyle de herkesi kendine hayran bırakıyor. İşte rol aldıkları dizi ve filmlerdeki şarkı performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken Türkiye’nin güzel oyuncuları….

22.09.2017Etkinlikler
Murat Boz’la düet yapmak isterim

Murat Boz’la düet yapmak isterim

2013 yılında katıldığı “O Ses Türkiye” yarışmasıyla tanınan Güven Yüreyi, ilk single’ı “Sen Maşallah”ı beğeniye sundu. Yeni çalışmasından bahseden şarkıcı, takımında yarıştığı Murat Boz ile düet yapmak istediğinin de altını çizdi.

22.08.2017Magazin
8 milyon izlenme

8 milyon izlenme

“O Ses Türkiye” yarışmasıyla dikkat çeken Gökçe Özgül’ün Sertab Erener’in “Vur Yüreğim” şarkısını seslendirdiği video ilgi gördü.

18.08.2017Keyif
Hadiseden O Ses Türkiye açıklaması

Hadise'den O Ses Türkiye açıklaması

Hadise önceki gün ablası Hülya Açıkgöz'ün sahibi olduğu Bodrum Yalıkavak Tilkicik Koyu’ndaki mekanda sahne aldı. Hadise 'O Ses Türkiye' jürisini açıkladı.

14.08.2017Televizyon
O Ses Türkiyede ayrılık

O Ses Türkiye'de ayrılık!

Sibel Can bir yıl boyunca jüri üyesi olduğu 'O Ses Türkiye'den ayrıldı.

5.08.2017Televizyon
Yıldız Tilbe, O Ses Türkiyede olacak mı Acun Ilıcalı sosyal medyadan açıkladı

Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye'de olacak mı? Acun Ilıcalı sosyal medyadan açıkladı

Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye'de olacak mı? sorularına yanıt geldi. Acun Ilıcalı, önümüzdeki sezon başlayacak olan ‘O Ses Türkiye’nin jüri koltuğuna Yıldız Tilbe’nin oturacağı iddialarına sosyal medyadan açıklık getirdi.

28.07.2017Televizyon
Yıldız Tilbe O Ses Türkiyede olacak mı

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'de olacak mı?

Yıldız Tilbe'nin, O Ses Türkiye'ye jüri olacağı iddia edilmişti. Acun Ilıcalı, o iddialara ilk kez yanıt verdi.

21.07.2017Televizyon
3 Adam yeni sezonda olmayacak mı

3 Adam yeni sezonda olmayacak mı?

Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu "3 Adam" programı yeni sezonda yayınlanmayacak.

13.07.2017Televizyon
O Ses Türkiye yarışmacısına bıçaklı, sopalı, palalı saldırı

O Ses Türkiye yarışmacısına bıçaklı, sopalı, palalı saldırı

O Ses Türkiye yarışmasına katılan ‘Frenki’ lakaplı Murat Özel, kimliği belirsiz kişi ve kişilerin bıçaklı, sopalı ve palalı saldırıya uğradı.

12.07.2017Gündem
O Ses Türkiyede jüri üyeleri değişiyor mu Acun Ilıcalı açıkladı

'O Ses Türkiye'de jüri üyeleri değişiyor mu?' Acun Ilıcalı açıkladı

Acun Ilıcalı, 'O Ses Türkiye'de jüri üyeleri değişiyor' haberlerine yanıt verdi. Murat Boz hariç tüm jüriyi değiştirme kararı aldığı iddia edilen Acun Ilıcalı, Twitter adresinden açıklamada bulundu.

4.07.2017Televizyon
Sidenur Töre kimdir, kaç yaşında

Sidenur Töre kimdir, kaç yaşında?

İrem Derici ile Eğlenmene Bak programında görülen Sidenur Töre’nin hayatı merak konusu oldu. O Ses Türkiye 2014 sezonunda yarışman Sidenur Töre, yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biriydi. Peki, Sidenur Töre kimdir?

25.06.2017Kelebek
Acun Ilıcalıdan Survivor canlı yayında büyük gaf

Acun Ilıcalı'dan Survivor canlı yayında büyük gaf!

Acun Ilıcalı Survivor'ın yarı finalinde büyük bir hata yaptı. Ilıcalı "Survivor'ın yarı finaline hoş geldiniz" diyeceğine "O Ses Türkiye'nin yarı finaline hoş geldiniz" dedi.

22.06.2017Televizyon
İrem Derici: Zayıfladıktan sonra kendimle sevişiyorum

İrem Derici: Zayıfladıktan sonra kendimle sevişiyorum

En sık kullandığı küfrü sordum, hepsini söyledi. “Estetikler, silikonlar?” dedim, “Zayıfladıktan sonra halimi görseniz gazetede para toplayıp siz yaptırırdınız” dedi. “Zayıflayınca hayatında ne değişti” dedim, “Kendimle sevişiyorum” dedi... Müziğin çılgın kadını bu! Şimdi o çılgınlığını ekrana taşımaya hazırlanıyor, Kanal D’de müzik yarışması sunacak. İrem Derici’yle röportaj yaparken o kadar güldük eğlendik ki, okurken siz de bu çılgın kadına çok güleceksi-niz...

10.06.2017Magazin
İrem Dericiden yeni program

İrem Derici'den yeni program

POP müziğin sevilen isimlerinden İrem Derici, yarışma sunucusu oluyor.

8.06.2017Televizyon
Deniz Seki ‘O Ses Türkiye’nin jüri üyesi mi olacak

Deniz Seki ‘O Ses Türkiye’nin jüri üyesi mi olacak?

Cezaevinden dün tahliye olan şarkıcı Deniz Seki'ye teklif yağıyor…

6.06.2017Televizyon
Athena yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde olacak mı

Athena yeni sezonda O Ses Türkiye jürisinde olacak mı?

Athena üyeleriyle Caddebostan’da, müştemilattan çevirdikleri yeni stüdyolarında buluştum. Grup yeni albümlerinin kayıtlarını burada yapacak. Ve Athena tarihinde ilk kez gruba bir kadın müzisyen katılacak... 17 yıl aradan sonra Açıkhava konserine hazırlanan Athena’ya aklıma gelen her soruyu sordum. Gökhan, “Dışarıdan baktığınızda aslında ne görüyorsanız ben oyum. Bir dindar görüyorsanız bir dindarım. Bir ateist görüyorsanız bir ateistim. Bir solcu görüyorsanız bir solcuyum. Bir ülkücü görüyorsanız bir ülkücüyüm. Ama aslında hiçbiri değilim. Ben benim” dedi.

3.06.2017Magazin
O Ses Türkiye Dodan sahneye çıkıyor

'O Ses Türkiye Dodan' sahneye çıkıyor

O Ses Türkiye yarışmasının 2017 şampiyonu 'Dodan', 28 Nisan'da Ataköy'de sahne alacak. 29 Nisan’da ise aynı mekanda renkli sesi, müziği, yorumu ve besteci kimliğiyle tanınan 'Cem Adrian' canlı performans sergileyecek

25.04.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Yıldız Tilbe: Türk olduğunu bilseydim dönerdim...

Yıldız Tilbe, İsrail’le kriz yaşandığı dönemde attığı “Allah Hitler’den razı olsun” tweet’i nedeniyle çok eleştirilmişti...

12.10.2017

Deniz Seki’yi kahramanlaştıran kim?

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Deniz Seki’nin tahliyesi ve sonrasında yaşananlarla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

9.06.2017