EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Nuri Alço

Nuri Alço haberleri sayfasında güncel ve son dakika Nuri Alço hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 532 Nuri Alço haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Nuri Alço Haberleri

Nuri Alço, NARO için savcılığa başvurdu

Nuri Alço, NARO için savcılığa başvurdu

Kendi adına ‘‘Nuri Alço Revival Organization’’ (NARO) adlı bir internet sitesi açılan ve adı duvarlara yazılan Nuri Alço, ne yapacağını şaşırmış durumda.

13.02.2002Gündem
NARO hortladı

NARO hortladı

Nuri Alço adını kullanarak, duvarlara slogan yazan NARO'cular yeniden ortaya çıktı. Üst geçitlere, tren istasyonlarına NARO adıyla yine sloganlar yazıldı.

14.01.2003Gündem
Ömercikten Ömerçipe

Ömercik'ten Ömerçip'e

Sinema ve TV dünyasının ünlü sanatçısı Zeki Alasya, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve ‘‘Kahpe Bizans’’ gibi eski Türk filmlerine göndermeler yapan çalışmasına start verdi. Alasya'nın yöneteceği ‘‘Ömerçip’’ adlı film, Ömercik, Yumurcak ve Sezercik gibi 1970'lerde fırtına gibi esen çocuk filmlerinin komedi versiyonu olacak.

29.01.2003Kelebek
Ömerçip

Ömerçip

Yeşilçam'ın efsanevi yönetmeni Ertem Eğilmez'in Türk sinemasının belli bir dönemine mizahi bir pencereden baktığı Arabesk hala sinemaseverlerin belleğinde. Yılların oyuncusu Zeki Alasya'da yönetmenliğini üstlendiği Ömerçip'te benzer bir ana firkirden hareket ediyor. 60'lı ve 70'liyılların melodramlarını 'ti'ye alan Ömerçip, bir çok ünlü oyuncuyu biraraya getiriyor.

30.04.2003Kelebek
Sinema salonlarında X-Men 2 bereketi

Sinema salonlarında X-Men 2 bereketi

Tüm dünya sinemalarıyla aynı anda ülkemizde de gösterime giren ''X-Men 2'', vizyona çıktığı hafta rekor kırdı. Film, 3 gün içerisinde 75 bin 438 kişiyi sinema salonlarına çekti. Filmin Türkiye dağıtımını üstlenen Özen Film'in yetkililerinden aldığı bilgiye göre, ''X-Men 2'', büyük bir rekora imza attı. Gösterime haftasonu giren ve 3 gün içerisinde 75 bin 438 izleyiciye ulaşan yapım, Türkiye'de Mayıs ayında en iyi açılışı yapan film unvanına sahip oldu.

7.05.2003Gündem
Şifre Ömerçip

Şifre Ömerçip

Kış sezonu boyunca Etiler'deki Friends&Trends adlı mekanın popüler şifreli partileri, Ortaköy'de yeni açılan Zihni&Friends'e taşındı. İzzet Çapa'nın işlettiği yeni mekanın ilk partisinde ‘‘Yeşilçam Gecesi’’ yapılırken barın girişinde film seti havası yaratıldı.

7.05.2003Kelebek
NAROcular 2. kuruluş yıldönümünü kutluyor

NARO'cular 2. kuruluş yıldönümünü kutluyor

Türk sinemasının ünlü aktörlerinden Nuri Alço'nun adından yola çıkarak duvar yazılarıyla varlıklarını ilan eden NARO grubu, ikinci kuruluş yılını yarın Bağdat Caddesi'nde kutlayacak. Kimliklerini gizli tutan NARO'cular, kutlamayı basın merkezlerine gönderdikleri e-mail'lerle ilan ediyorlar.

8.09.2003Gündem
NARO’cular polisten önce geldi

NARO’cular polisten önce geldi

Kimliklerini gizli tutarak basın kuruluşlarına gönderdikleri elektronik posta mesajlarıyla ikinci kuruluş yıllarını kutlayacaklarını ilan eden ‘‘Nuri Alço Revival Organization’’ (NARO) grubu, polisi alarma geçirdi.

11.09.2003Gündem
Özel kalem Nuri Alço

Özel kalem Nuri Alço

Kötü adam rollerin aranılan oyuncusu Nuri Alço, çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak olan ve başrolünde Zeki Alasya’nın oynadğı ‘Cumhurbaba’ adlı filmde, cumhurbaşkanının özel kalem müdürünü canlandıracak.

7.04.2004Kelebek
‘Nuri Alço taktiği’ artık sökmeyecek

‘Nuri Alço taktiği’ artık sökmeyecek

Geçen yıl sadece İngiltere’de bin kadın, ‘İçkime katılan ilaçla uyutulup, tecavüze uğradım’ diye polise koşunca, üreticiler harekete geçti. ‘İçki dedektifi’ adıyla üretilen damla sayesinde, artık kadehteki içkinin masum olup olmadığı 2 dakika içinde anlaşılacak.

8.04.2004Kelebek
İşte Özcan’ın eşi

İşte Özcan’ın eşi

Özcan Deniz’in yeni dizisi ‘Haziran Gecesi’ yeni yüzleri ekrana taşıyacak. Dizide Deniz’in eşini oynayan Burcu Kara da bunlardan biri... Öğretmen anne-babanın kızı olan, oyunculuk için ailesini binbir güçlükle ikna eden Kara, dizide deli divane aşık olduğu Baran’ı yasak aşkından ayırmak ve evine bağlamak için zorlu bir savaşa girecek.

20.07.2004Kelebek
Evimden canlı yayın yapacağım

Evimden canlı yayın yapacağım

Mehmet Ali Erbil, hakkındaki ‘Kariyerinde düşüş yaşıyor’ söylentilerine aldırmadan yoluna devam ediyor. ‘Hırsız Var’ ve ‘Hababam Sınıfı Askerde’ filmlerinde başrol oynayan usta şovmen, hem yeni filmlerini, hem de gündemde olan ünlü isimleri Kelebek için değerlendirdi.

6.12.2004Kelebek
‘Naro’cular Küba’da

‘Naro’cular Küba’da

Ferhan Şensoy, Zeki Alasya, Ayça Tekindor, Sinan Çetin, Tamer Karadağlı gibi zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan ‘Şans Kapıyı Kırınca’ adlı film, daha vizyona girmeden konuşulmaya başlandı.

9.12.2004Kelebek
Ahu Tuğba ve Nuri Alço ikilisi yıllar sonra kamera karşısında

Ahu Tuğba ve Nuri Alço ikilisi yıllar sonra kamera karşısında

İki kült isim, Ahu Tuğba ve Nuri Alço’nun uzun zamandır birlikte sesi soluğu çıkmıyordu. Onların çektiği filmler yüzünden annelerimizin, ‘Aman yavrum sakın dışarda kola içme’ dediği günler çok geride kaldı. Ama onlar yeni çekmeye başladıkları Esir Gönüller adlı diziyle kaldıkları yerden devam ediyorlar. Değişen bir şey yok.

19.03.2005Kelebek
Ahu Tuğba ve Nuri Alço ikilisi yıllar sonra kamera karşısında

Ahu Tuğba ve Nuri Alço ikilisi yıllar sonra kamera karşısında

Nuri Alço eski filmleri için, "Coşkun direkt tecavüz eder, ben iyi niyetle yaklaşır tuzağa düşürüp tecavüz ederim" diyor.

19.03.2005Kelebek
Medyadan MAGAZİN ALINTILARI

Medyadan MAGAZİN ALINTILARI

Ben yalan söylemem, yalanı faydalıysa söylerim, zararlıysa zaten söylemem – Mankenler zannedilenden daha akıllıymış – İyi tecavüzcü, kötü tecavüzcü – Maksat haber yapmak mı Teoman’ı dövmek mi - Mısır püskülü, kiraz sapı suyu, hemoroid kremi, yok artık... – Cinler ne yer, ne içer, hiç merak ettiniz mi – Sosyete korkmadan günah işleyebilirmiş – Afrodit evlenirse nerede evlenir – Bir Karıncayiyen eksikti televizyonda – Ropörtejjj ve sair alıntılar

27.03.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Hayattaki yeni hedeflerim

TÜRKİYE son derece dinamik bir ülke.

Sabit olarak kalabilen hiçbir şey yok gibi bu toplumda.

11.02.2002

Demokrasi'nin yalanları

Garip olaylar yaşamak sanırım dünyada bir ABD bir de Türkiye'nin tekelinde. Gazetelere baksanıza. Sadece bugün değil, herhangi bir gün.

13.02.2002

Turkcell kayıtları, Telsim'de

PAZARTESİ günü, saat 11.45 civarında otomobilimdeki telefon çaldı. Kibar bir kadın sesi, ‘‘İyi günler beyefendi, kiminle görüşüyorum?’’ diye sordu.

13.02.2002

AKP’nin jönleri

TÜRK sinemasında herkesin bildiği karakterler vardır. Bazı artistler ile canlandırdıkları karakterleri birbirine öyle yapışmıştır ki, onları ayırmak mümkün değildir.

19.01.2003

Formula 1’i 50 kamera çekecek

Formula 1 heyacanı geçtiğimiz hafta sonu CNN Türk’te Avustralya ayağıyla başlamıştı.

13.03.2005

Bu iki filme dikkat

Artık söyleyeceklerimi uyarı olarak mı algılarsınız, yoksa ‘Muhakkak seyretmeliyim bu filmleri, tutmayın beni’ mi dersiniz, orası size kalmış.

15.07.2005