EKSTRA
MENÜ

Nuri Alço

Nuri Alço haberleri sayfasında güncel ve son dakika Nuri Alço hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 532 Nuri Alço haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Nuri Alço Haberleri

Tanju Gürsu toprağa verildi

Tanju Gürsu toprağa verildi

Türk sinemasının ünlü oyuncularından Tanju Gürsu, son yolculuğuna uğurlandı.

9.06.2016Magazin
Tekirdağda Kiraz Festivali Rio Karnavalına döndü

Tekirdağ'da Kiraz Festivali Rio Karnavalına döndü

Tekirdağ’da bu yıl 52’ncisi düzenlenen ‘Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali’ Rio Karnavalını aratmadı. Etkinlikler kapsamında düzenlenen kortej, Varna Bandosu, Bulgaristan gösteri grupları, Afrika, Brezilya ve Kolombiya dans gruplarının animasyon gösterileri büyük ilgi çekti.    Süleymanpaşa ilçesinde Endüstri Meslek Lisesi önünden başlayan kortej, Tekira AVM önünden devam ederek, Valilik önünde son buldu. Korteje, Saba Tümer, Nuri Alço ve birçok ünlünün yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve ilçe belediye başkanları ile yurt dışından temsilciler katıldı. Varna Bandosu, Bulgaristan gösteri grupları, Afrika, Brezilya ve Kolombiya dans gruplarının animasyon gösterileri vatandaşlar tarafından keyifle izlenirken, katılımcılar unutulmaz bir gün yaşadı.  Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak, valilik binası önündeki Atatürk anıtına çelenk sunmasının ardından açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Bugün 52’ncisi yapılan festivalimiz başladı. 52 yıl bir geleneği sürdürmek, önemli bir olaydır. Bu geleneği, layıkıyla sürdürme konusunda, gösterdiği çabalarından dolayı büyükşehire çok teşekkür ediyorum. Tekirdağ Belediyesi’nin büyükşehire dönüşümüyle beraber, iki yıllık ara dönemde emaneten bu festivali yapan belediyenin başkanı olarak, bunu büyük bir gönül huzuru içinde Kadir Albyarak’a devretmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.  Kentin isminin tüm ilçelerini kapsadığını dolayısıyla festivalin de tüm ili kapsayacak şekilde kutlanması gerektiğini aktaran Albayrak ise, “Gelecek yıllarda çok daha kapsamlı festivaller düzenlemeyi düşünüyoruz. Bu sene ülkemizin genel durumu itibariyle, festivalin daha çok şenlik ve konser kısımlarını iptal ettik. Ama bu demek değildir ki, Türkiye'yi bugün bu hale getiren ayrılıkçı güçler hiç umutlanmasınlar. 500 şehit veririz, bin şehit veririz, Çanakkale'de olduğu gibi 250 bin şehit veririz. Gerekirse 80 milyon şehit veririz ama b

2.06.2016Ne Oluyor
Nuri Alçonun cüzdanı çalındı

Nuri Alço'nun cüzdanı çalındı

Pazartesi günü son yolculuğuna uğurlanan Oya Aydoğan'ın cenazesinde hırsızlık skandalı yaşandığı ortaya çıktı. Nuri Alço'nun cüzdanı çalındı.

18.05.2016Magazin
Oya Aydoğanı onbinler uğurladı

Oya Aydoğan'ı onbinler uğurladı!

Oya Aydoğan'ın cenazesi Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen törenin ardından Levent Afet Yolal Camii'ne getirildi. Oya Aydoğan'ın cami avlusuna getirilen tabutunun başında yakınları ve sanatçı dostları bekledi. Bir dönem Oya Aydoğan'la arası açık olan Fahriye Evcen de cenazeye katılanlar arasındaydı. Evcen, 'Erken gelen bir ölüm şoke oldum' dedi.

17.05.2016Magazin
Gözyaşları sel oldu, Oya Aydoğana acı veda

Gözyaşları sel oldu, Oya Aydoğan'a acı veda

Oya Aydoğan bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Oya Aydoğan içinCemal Reşit Rey Salonu’nda düzenlenen cenaze töreninde gözyaşları adeta sel oldu. Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre, Oya Aydoğan için yazdığı mektubu okurken fenalık geçirdi. 

16.05.2016Haber
Oya Aydoğana acı veda

Oya Aydoğan'a acı veda

Aort damarı yırtılmasısonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Oya Aydoğan için ilktören Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenleniyor. Törene katılanAydoğan'ın yakınları ise ünlü sanatçının tabutuna sarılarak gözyaşıdöktü.Evinde patates kızarması yerken fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede dünsabah saatlerinde hayatını kaybeden 59 yaşındaki Oya Aydoğan için ilktören, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenleniyor. Ünlü sanatçınınkonser salonuna getirilen tabutunun üzerine yakınları ve sanatçıdostları karanfil bıraktı. Ünlü sanatçının tabutuna sarılan sevenlerigözyaşlarına boğuldu. Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğdu ise annesinintabutunun başında dua etti.Törene katılan ünlü sanatçı Nuri Alço, “Kendini oğluna adamış birinsan. Güzel bir insandı. Çok genç yaşta kaybetti. Hastanedebaşındaydık. Bir umut vardı ama beyin fonksiyonları buna yanıtvermeyince hayatını kaybetti. Bizim camiamız şok oldu” diye konuştu.Aydoğan, buradaki törenin ardından ikindi namazını müteakip LeventCamii'nde kılınacak cenaze namazından sonra Ulus Mezarlığı'nda toprağaverilecek.

16.05.2016Ne Oluyor
Oya Aydoğanın sağlık durumu hakkında yeni haber

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu hakkında yeni haber!

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili dün akşam sevindirici bir haber geldi. Oya Aydoğan'ın durumunun iyiye gittiği bugün uyandırılabileceği belirtildi. Oya Aydoğan'ın kanamasının durduğunun ve tansiyonun normale gittiği öğrenildi

11.05.2016Kelebek
Oya Aydoğanın sağlık durumu ile ilgili yeni açıklama

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili yeni açıklama

Oya Aydoğan'dan akşam saatlerinde iyi haber geldi... Boğazına takılan patatesi çıkartmaya çalışırken aort damarı yırtılan ünlü oyuncu Oya Aydoğan’ın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Kanaması durdurularak, tansiyonu normale döndürülen Aydoğan’ın yarın uyandırılacağı belirtildi. Oya Aydoğan, doktorlar tarafından uyutulurken, birçok ünlü isim yakın arkadaşlarını ziyaret için hastaneye geldi.

10.05.2016Kelebek
Oya Aydoğanın sağlık durumu ile ilgili son açıklama

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili son açıklama

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili hastaneden yeni bir açıklama yapıldı. Boğazına takılan patatesi çıkartmak isterken aort damarını yırtan Oya Aydoğan'ın yoğun bakımda uyutulduğu, 48 saat daha uyandırılmayacağı açıklandı. Hastane yetkilileri Oya Aydoğan için ikinci bir ameliyatın düşünülmediğini söyledi. Oya Aydoğan'ın annesinin de yıllar önce benzer bir rahatsızlık geçirdiği öğrenildi.

10.05.2016Magazin
Son yolculuğunda yalnız bırakmadılar

Son yolculuğunda yalnız bırakmadılar

Daha önce yaşamını yitiren Yeşilçam oyuncularının sessiz sedasız gömülmesi yürekleri burkmuştu. Ancak önceki gün toprağa verilen Adnan Mersinli'yi oyuncu dostları yalnız bırakmadı.

21.04.2016Gündem
Yönetmen Ülkü Erakalının cenazesi toprağa verildi

Yönetmen Ülkü Erakalın'ın cenazesi toprağa verildi

Tedavi gördüğü hastanede 82 yaşında hayatını kaybeden yönetmen Ülkü Erakalın'ın cenazesi, İstanbul'da defnedildi. Teşvikiye Camisi'ndeki törene, Erakalın'ın yakınları ve sevenleri katıldı. Erakalın'ın cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Kulaksız Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenazeye katılan oyuncu Nuri Alço,  "Gerçekten Türk sineması en önemli yönetmenlerinden birini kaybetti. Çok duygusal ve hassas biriydi. Aşk filmlerinin büyük yönetmeniydi. Türk sinemasının öncülerindendi, aşk filmlerinin en iyilerini o çekmişti. Yönetmenliğinde, oyuncuya yön veren, duyguyu ve hissi yaşatabilen prensip sahibi biriydi. Elim hastalığı onu alıp götürdü, başımız sağ olsun." dedi.

7.04.2016Haber
Yönetmen Ülkü Erakalının cenazesi toprağa verildi

Yönetmen Ülkü Erakalın'ın cenazesi toprağa verildi      

Tedavi gördüğü hastanede 82 yaşında hayatını kaybeden yönetmen Ülkü Erakalın'ın cenazesi, İstanbul'da defnedildi.

7.04.2016Magazin
Asena “İdam Çıksın” diye isyan etti

Asena “İdam Çıksın” diye isyan etti!

Önceki gün evinde silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden bir zamanların popüler dans grubu Mezdeke’nin üyesi olan Aynur Kanbur’un arkadaşı Asena, Kanbur’un cenazesinde isyan etti. Asena, “İdam çıksın” diyerek haykırdı. Detaylar haberimizde…

26.03.2016Magazin
Mezdeke dansçısı Aynur Kanbur son yolculuğuna uğurlandı

Mezdeke dansçısı Aynur Kanbur son yolculuğuna uğurlandı

Mezdeke'nin dansçılarından Aynur Kanbur'un cenaze törenine çok sayıda ünlü isim katıldı.

26.03.2016Magazin
Antalyaspordan Nuri Alço müziğine ilginç yanıt

Antalyaspor'dan 'Nuri Alço' müziğine ilginç yanıt

Antalyaspor'un Fenerbahçe'yi 4-2 yendiği maçta, Nuri Alço'nun oynadığı filmlerde kullanılan 'The End' müziğinin statta çalınmasıyla ilgili eleştirilere yanıt veren Asbaşkan Hasan Ali Ceylan, "Fenerbahçe'ye karşı bir imada bulunmadık. Bu skora dayalı çalınan bir müzik değil. Bu galibiyet önemli olmayan konularla önemsizleştirilmemeli" dedi.

10.02.2016Futbol

Antalya-Fenerbahçe maçında isyan ettiren olay: Reziller!

Fanatik gazetesi yazarı Nilay Yılmaz, geçtiğimiz cuma günü oynanan Antalyaspor-Fenerbahçe maçında yaşanan bir olaya dikkat çekip, büyük yankı yaratacak bir yazı kaleme aldı. Ev sahibi takımın attığı gollerden sonra statta 1970'li yılların Türk filmlerindeki 'tecavüz' müziğinin çalındığını vurgulayan Yılmaz'ın yazısı şöyle:

10.02.2016Futbol
Beşiktaşlılar düğünde buluştu

Beşiktaşlılar düğünde buluştu

Beşiktaş camiası siyah beyazlı kulübün Dış Transferlerden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları'nın yeğeni Özlem Torunoğulları ile Reyhan Öztürk'ün düğün töreninde bir araya geldi.

7.02.2016Futbol
Wilma Elles: Temel ile Dursun fıkraları beni çok güldürüyor

Wilma Elles: 'Temel ile Dursun fıkraları beni çok güldürüyor'

Alay Cihan, Tahsin Taşkın, Hülya Polat, Esin Civangil, Metin Yıldırım, Yakup Yavru, Metin Keçeci, Eşref Kolçak, Nuri Alço ve Özlem Savaş gibi isimlerle kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Wilma Elles filmin vizyona girmesini iple çektiğini belirtti.

5.02.2016Magazin
İftarlık Gazoz filminin galası yapıldı

'İftarlık Gazoz' filminin galası yapıldı

Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği, başrolünde Cem Yılmaz’ın oynadığı “İftarlık Gazoz” filminin galası Kanyon AVM’de yapıldı. Gala gecesine Yılmaz’ın esprili açıklamaları damga vurdu.

28.01.2016Magazin
Wilma Elles horon tepti

Wilma Elles horon tepti

Yıllar önce Almanya’dan ülkemize gelerek oyunculuğa başlayan ve kendini Türk halkına sevdiren başarılı oyuncu Wilma Elles 5 Şubat’ta vizyona girecek olan “Temel ile Dursun İstanbul’da” isimli komedi filminde Elena karakterini canlandırdı.

21.01.2016Magazin
Saba Tümerin iç çamaşırı sorusu utandırdı

Saba Tümer'in iç çamaşırı sorusu utandırdı

Saba Tümer,sunuculuğunu yaptığı programda konuklarından Faik Öztürk'e laf arasında"İç çamaşırın var mı?" diye sorunca stüdyo kahkahaya boğuldu.TV8'de yayınlanan Saba ile Oyuna Geldik programında Saba Tümer,konuklarından Faik Öztürk'ün çorap giymediğini duyunca çok şaşırdı. FaikÖztürk yıllardır çorap giymediğini ve her yere çorapsız gittiğinianlattı. Saba Tümer lafarasında "Bi tek çorap mı giymiyorsun iç çamaşırın falan var mı?" diyesorunca stüdyo kahkahaya boğuldu.

21.01.2016Ne Oluyor
Temel ile Dursun İstanbul’da

Temel ile Dursun İstanbul’da

Temel ile Dursun İstanbul’da isimli sinema filminin çekimlerine İstanbul’da start verildi.

10.01.2016Magazin
Bahar Öztan: Zafer işareti yaparak ameliyata girdim

Bahar Öztan: Zafer işareti yaparak ameliyata girdim

Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzel’ lakaplı oyuncusu Bahar Öztan şu sıralar hayatının en zor günlerini geçiriyor. Öztan, üç ay önce karnındaki şişlik şikayetiyle hastaneye başvurdu, doktorların yumurtalık kanseri tanısı karşısında şoke oldu. Vakit kaybetmeden ameliyata alınan Öztan, dün istirahat etmeye çekildiği evinde Hürriyet’e konuştu.

17.12.2015Magazin
Uzaklarda arama ekibi önce gala yaptı sonra eğlendi

'Uzaklarda arama' ekibi önce gala yaptı sonra eğlendi

Türkan Şoray’ın 34 yıl sonra yönetmen koltuğuna oturduğu “Uzaklarda Arama”nın galası Kanyon’da yapıldı. Ekip galanın ardından Nişantaşı’ndaki Vanity adlı mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

26.11.2015Magazin
Nuri Alço ünlü olmadan önce ne iş yapıyordu

Nuri Alço ünlü olmadan önce ne iş yapıyordu

Kanal D’nin, yeni yarışma programı “İlker Ayrık’ la Bir Sıfır” ın dün akşam yayınlanan ikinci bölümüne Yeşilçam’ın sevilen oyuncusu Nuri Alço konuk oldu. Yarışmacılara ünlü oyuncunun geçmişiyle ilgili sorular soruldu. Alço'nun ilk işini öğrenen konuklar gülme krizine girdi.

15.11.2015Magazin
Nuri Alçonun meşhur olmadan önceki mesleği neydi

Nuri Alço'nun meşhur olmadan önceki mesleği neydi?

İlker Ayrık'la Bir Sıfır'a Nuri Alço konuk oluyor; hakkında bilinmeyen bir soruya cevap aranıyor!

15.11.2015Ne Oluyor
İlk adımını iyi attın, Allah sonunu hayretsin

'İlk adımını iyi attın, Allah sonunu hayretsin'

Kanal D'nin yepyeni programı “İlker Ayrık ile 1-0” la 13 Kasım Cuma akşamı sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

6.11.2015Magazin
İlker Ayrıkla Bir Sıfır

"İlker Ayrık'la Bir Sıfır"

Türk sinemasının kötü adamı olarak bilinen usta oyuncu Nuri Alço "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" yarışmasının konuğu oldu.

6.11.2015Ne Oluyor
Dostları Efkan Efekan’ı andı

Dostları Efkan Efekan’ı andı

7 Eylül 2005’te vefat eden sinema oyuncusu Efkan Efekan, ölüm yıldönümünde arkadaşları tarafından anıldı.

8.09.2015Magazin
9 yeni film vizyonda

9 yeni film vizyonda

Türkiye'deki sinemalarda bu hafta 1'i yerli 9 film vizyona girecek.

16.07.2015Keyif
Nuri Alço anjiyo oldu

Nuri Alço anjiyo oldu

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Nuri Alço'ya anjiyo yapıldı.

27.06.2015Magazin

Yazar Sonuçları

İktidar: Hodri meydan, Muhalefet: İşte meydan

KILIÇDAROĞLU, CNN Türk’te “Diplomatik dili bırakıyoruz, mücadele yöntemlerini sertleştireceğiz” dedi.

14.04.2016