EKSTRA
MENÜ

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nurgül Yeşilçay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.012 Nurgül Yeşilçay haberi bulunmuştur.

Nurgül Yeşilçay Afyonkarahisar'da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 2001'de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında rol aldığı İkinci Bahar dizisindeki Gülsüm rolü ile tanındı. 2002 yılında Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Asmalı Konak dizisinde Bahar Karadağ rolüyle ününü artırdı. Aynı yıl Teoman'la beraber Mumya Firarda filminde oynadı. 2003 yılında Abdullah Oğuz'un yönettiği Asmalı Konak dizisinin devam filmi olan Asmalı Konak-Hayat'ta Özcan Deniz'le başrolü paylaştı. Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı Eğreti Gelin filmindeki Kostak Emine rolü ile 2005 12. Adana Altın Koza Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Aynı yıl Hande Ataizi ile Melekler Adası dizisinde rol aldı. Aynı dizide rol alan Cem Özer ile 26 Ekim 2004'te evlendi. Hamileliğinin son ayında Melekler Adası dizisinden ayrıldı. 22 Mayıs 2005'te oğlu Osman Nejat'ı dünyaya getirdi.

 

Nurgül Yeşilçay Haberleri

Figüran olarak başlamıştı... Şimdi bölüm başı servet kazanıyor

Figüran olarak başlamıştı... Şimdi bölüm başı servet kazanıyor!

Ekranların şüphesiz en başarılı oyuncularından biri Nurgül Yeşilçay... İkinci Bahar'ın Gülsüm'ü, Asmalı Konak'ın Bahar'ı...

27.04.2021Magazin
Nurgül Yeşilçay’ın güzellik sırrı: Buz terapisi

Nurgül Yeşilçay’ın güzellik sırrı: Buz terapisi

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın güzellik sırrı; yüzüne sabahları buz, makyaj öncesi yumurta beyazı.

13.04.2021Magazin
Nurgül Yeşilçaydan samimi itiraflar: Asmalı Konak döneminde terapiye gittim

Nurgül Yeşilçay'dan samimi itiraflar: Asmalı Konak döneminde terapiye gittim

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Yeşilçay, oyunculuk macerasından Asmalı Konak'ın hayatındaki yerine kadar merak edilenleri anlattı.

1.04.2021Magazin
Nurgül Yeşilçay: Annem ölünce darmadağın olduk

Nurgül Yeşilçay: Annem ölünce darmadağın olduk

Nurgül Yeşilçay, 3 yıldır birlikte olduğu yapımcı Necati Kocabay’a olan aşkını anlattı. Kocabay’la ilişkisini hayatının dönüm noktası olarak gördüğünü belirten ünlü oyuncu, “Hayatımı N.Ö. ve N.S. diye ayırmamız lazım öncelikle. Eniştenizden önce ve sonra” dedi.

19.01.2021Magazin
Acun Ilıcalı: Bana baktığında ‘Bu adam normal’ dersin ama derinlere indikçe tatlı bir deli görebilirsin

Acun Ilıcalı: Bana baktığında ‘Bu adam normal’ dersin ama derinlere indikçe tatlı bir deli görebilirsin

Televizyonculuktaki başarısı ülke sınırlarını aştı. En son Variety dergisinin En Etkili 500 İşinsanı listesine giren tek Türk oldu. Bu sırada bir de futbol takımı satın aldı. Şimdi sırada dijital platformu var. Acun Ilıcalı’yla konuştuk.

Nurgül Yeşilçay, asıl soru şu bence: 2021 bizden neler bekliyor

Nurgül Yeşilçay, asıl soru şu bence: 2021 bizden neler bekliyor?

Beyazperdenin ve ekranın efsanevi isimlerinden... Sizi etkisi altına alması için iki dakika sohbet etmeniz yeterli. Zaten yeşil gözlerinin içine bakıp büyülenmemek imkânsız. Nurgül Yeşilçay, oyunculuğun ve birbiri ardına ekranda yer alan projelerinin yanı sıra yaptığı tablolarla da gündeme geliyor. 2020’nin son günlerinde buluşup aşkı, projelerini, ilişkisini ve geçen yılın muhasebesini yaptık: “Alışkanlıkların değiştiği bir yıl oldu, doğru bildiğimiz her şeyin yanlış olduğu söylendi.”

27.12.2020Hürriyet Pazar
Hakan Gence, Nurgül Yeşilçay’la konuştu

Hakan Gence, Nurgül Yeşilçay’la konuştu

Nurgül Yeşilçay: Hakan Gence; oyunculuğu, birbiri ardına başlayan projeleri ve yaptığı resimlerle gündeme gelen Nurgül Yeşilçay’la konuştu: “Alışkanlıkların değiştiği bir yıl oldu, doğru bildiğimiz her şeyin yanlış olduğu söylendi.” Bugün Hürriyet Pazar’da. @nurgulyesilcayy @hakangence📷 @muhsinakgunofficial 🎥 @uygartaylan Mekân: JW Marriott Istanbul Bosphorus #nurgulyesilcay #kefaret #vahsiseyler

26.12.2020Magazin
Nurgül Yeşilçay: Adam aldatmış küfürü ben yedim

Nurgül Yeşilçay: Adam aldatmış küfürü ben yedim

Instagram'da soru-cevap yapan Nurgül Yeşilçay'dan ilginç itiraf.

21.12.2020Magazin
Cinsellik en yalın ve masum halimizle kendimiz olduğumuz yer

Cinsellik en yalın ve masum halimizle kendimiz olduğumuz yer

“Hiç güzelliğimin içine hapsolmadım” diyor. Masum, iyi kalpli, yardımsever olduğunu söylüyor ama arada içinden bir kabadayı çıktığını da itiraf ediyor. Öyle ki tacizci bir adamı mekândan çıkarmışlığı bile var... “Kendisiyle dalga geçebilen herkes güzeldir” diyen Azra Akın’la evliliğini, aşkı, bebeğini ve değişen güzellik algısını konuştuk.

13.12.2020Hürriyet Pazar
Nurgül Yeşilçay isyan etti: Eve sığamayan hayatlar

Nurgül Yeşilçay isyan etti: Eve sığamayan hayatlar

NURGÜL Yeşilçay, kadın cinayetlerine sosyal medyada isyan etti.

3.12.2020Magazin
Kefaret dizisinin oyuncuları kimler İşte Kefaret dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Kefaret dizisinin oyuncuları kimler? İşte Kefaret dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu ve senaryosunu Mahinur Ergun ile Melih Çam’ın kaleme aldığı ‘Kefaret’ dizisinin izleyiciyle buluşuyor. Kefaret dizisi özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan, iki çocuk annesi “Zeynep”in (Nurgül Yeşilçay) rüya gibi hayatının bir anda değişmesi üzerine yaşadıkları konu alınacak. Peki, Kefaret dizisinin oyuncuları kimler? İşte Kefaret dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu...

22.11.2020Televizyon
Kefaret ne demek İşte TDK’ya göre kefaret kelimesinin anlamı

Kefaret ne demek? İşte TDK’ya göre kefaret kelimesinin anlamı

Kefaret kelimesi bir dizi projesiyle gündeme geldi. Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un başrollerini paylaştığı Kefaret, 22 Kasım Pazar akşamı macerasına başlayacak. Tanıtımlarıyla birlikte kadro kadar dizisinin isminin anlamı da merak konusu oldu. Peki, kefaret ne demek? İşte kefaret kelimesinin anlamı…

19.11.2020Gündem
Kefaret dizisi ne zaman başlıyor İşte Kefaret dizisi oyuncuları

Kefaret dizisi ne zaman başlıyor? İşte Kefaret dizisi oyuncuları

Yeni dizi Kefaret’ten ilk detaylar gelmeye başladı. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Kefaret’in kadrosu ve yayın tarihi belli oldu. Dizide; özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan, iki çocuk annesi “Zeynep”in (Nurgül Yeşilçay) rüya gibi hayatının bir anda değişmesi üzerine yaşadıkları konu alınacak. Kefaret dizisi ne zaman başlıyor? Kefaret dizisi oyuncuları kimler?

10.11.2020Televizyon
Nilsu Berfin Aktaş kimdir kaç yaşında Koronavirüse yakalanan Nilsu Berfin Aktaş hangi dizilerde ve filmler oynadı

Nilsu Berfin Aktaş kimdir kaç yaşında? Koronavirüs'e yakalanan Nilsu Berfin Aktaş hangi dizilerde ve filmler oynadı?

Nilsu Berfin Aktaş, yakalandığı Koronavirüs hastalığının ardından araştırılan isim olmaya başladı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli dizide Gökçe isimli karaktere hayat veren Nilsu Berfin Aktaş, kariyerinde ilk kez bir dizi projesinde yer almaktadır. Peki, henüz kariyerinin çok başında olan Nilsu Berfin Aktaş kimdir kaç yaşında? İşte, Nilsu Berfin Aktaş'ın oynadığı diziler ve filmler

10.11.2020Hayat
Kefaret dizisi oyuncuları kimler İşte Kefaret dizisinin konusu ve oyuncuları

Kefaret dizisi oyuncuları kimler? İşte Kefaret dizisinin konusu ve oyuncuları

Kefaret dizisinin detayları belli oldu. Çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da başlayan dizide; özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan, iki çocuk annesi Zeynep’in (Nurgül Yeşilçay) rüya gibi hayatının bir anda değişmesi üzerine yaşadıkları konu alınacak. Peki, Kefaret dizisi oyuncuları kimler? İşte Kefaret dizisinin konusu ve oyuncuları…

25.10.2020Televizyon
Nurgül Yeşilçay: Düğün gelecek yaza

Nurgül Yeşilçay: Düğün gelecek yaza

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay ve yapımcı Necati Kocabay aşkı devam ediyor. Yeşilçay, dizi çekimleri başlamadan önce sevgilisiyle Bodrum’da enerji depoladı.

16.09.2020Magazin
Kefaret dizisi oyuncuları arasında kimler var Kefaret hangi kitaptan uyarlama

Kefaret dizisi oyuncuları arasında kimler var? Kefaret hangi kitaptan uyarlama?

Kefaret dizisi oyuncuları ve konusu ile kamuoyuna duyuruldu. Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Kefaret dizisi, özel bir okulda müzik öğretmeni olarak görev alana Zeynep ile Başkomiser Sinan'ın başından geçen olayları ekrana taşıyacak. Peki, Kefaret dizisi oyuncuları arasında kimler yer alıyor? İşte, kitap uyarlaması olan dizi hakkında bazı bilgiler

15.09.2020Televizyon
Nurgül Yeşilçay ve yeğeninin sıra dışı mutfak halleri

Nurgül Yeşilçay ve yeğeninin sıra dışı mutfak halleri!

Nurgül Yeşilçay, yeğeni ile evde akrobatik hareketlerle eğlenerek yemek yaptığı videoyu takipçileriyle sosyal medya hesabından paylaştı.

28.08.2020Magazin
Nurgül Yeşilçay ve yeğeninin sıra dışı mutfak halleri

Nurgül Yeşilçay ve yeğeninin sıra dışı mutfak halleri!

Nurgül Yeşilçay ve yeğeni, eğlenceli halleri ile mutfakta yaptıkları yemeklerin anlarını paylaştı

28.08.2020Magazin
Nurgül Yeşilçay ve Azra Akından Yağmur Tanrısevsine 30 yaş kutlaması

Nurgül Yeşilçay ve Azra Akın'dan Yağmur Tanrısevsin'e 30 yaş kutlaması

Yağmur Tanrısevsin yeni yaşını oyuncu arkadaşları Nurgül Yeşilçay ve Azra Akın’la kutladı. 30 yaşına basan oyuncu, doğum günü hediyesi olarak “Bir Dilek Tut” derneğine bağış yapılmasını istedi.

26.08.2020Magazin
Nurgül Yeşilçayın asistanları Azra Akın ve Yağmur Tanrısevsin oldu

Nurgül Yeşilçay'ın asistanları Azra Akın ve Yağmur Tanrısevsin oldu

Pandemi öncesinde bir sergi açan Nurgül Yeşilçay karantina dönemi gelince sergisini bitirmek durumunda kalmıştı. Yeşilçay, bir süredir bir figürü boyama telaşında… ‘Vahşi Şeyler’ dizisinde rol almaya hazırlanan oyuncu, çekimler başlamadan eserini bitirmek için kendine asistan tuttu. Azra Akın ve Yağmur Tanrısevsin’den yardım isteyen Yeşilçay, birlikte boyama işlemlerini tamamlıyor.

24.08.2020Magazin
Şimdi ne izleyeyim

Şimdi ne izleyeyim

“Kösem Sultan” dizisini bitiren Cardi B., attığı tweet de “O kadar çok kabus gördüm ki, sanırım Kösem’in nasıl öldüğünü izleyerek tam uyuyamadım. Şimdi ne izleyeyim, Türkler” diye sordu.

11.08.2020Televizyon
Nurgül Uluç kimdir, kaç yaşında vefat etti ve hangi dizilerde oynamıştı Oyuncu Nurgül Uluç hayatını kaybetti

Nurgül Uluç kimdir, kaç yaşında vefat etti ve hangi dizilerde oynamıştı? Oyuncu Nurgül Uluç hayatını kaybetti!

Bir süredir kanser tedavisi gören oyuncu Nurgül Uluç hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu Nurgül Uluç'un cenazesi toprağa verilmek üzere Elazığ'a gönderildi. Kanser hastalığı ile mücadele eden Uluç, 'Melekler Adası' isimli dizide rol alarak televizyon kariyerine başarı sağlamıştı. Peki, Nurgül Uluç kimdir ve kaç yaşında vefat etti? İşte, Nurgül Uluç'un hayatıyla ilgili merak edilen bilgiler.

9.08.2020Magazin
Afra Saraçoğlu K Pop dansı ile dikkatleri üzerine çekti

Afra Saraçoğlu K Pop dansı ile dikkatleri üzerine çekti!

Genç oyuncu Afra Saraçoğlu, yayınladığı son Instagram gönderisinde K Pop dans performansını paylaştı. K Pop müzik türünü yeni keşfettiğini ifade eden Afra Saraçoğlu, dans hocasıyla birlikte K Pop türündeki dans performansını takipçileriyle paylaştı. İşte, Afra Saraçoğlu'nun o performansı

9.08.2020Magazin
Uraz Kaygılaroğlu aşka geldi

Uraz Kaygılaroğlu aşka geldi!

Kim nereye tatile gitti, sosyal medyada hangi pozu paylaştı, şehirde kalanlar nerede görüntülendi... Kısa bir magazin turuna ne dersiniz?

25.07.2020Magazin
Son 24 Saatte Magazin Gündemi (17.06.2020)

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (17.06.2020)

İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları...

17.06.2020Magazin
Nurgül sezonu açtı

Nurgül sezonu açtı

Sezon açıldı, birçok ünlü rotayı Ege'ye ve Akdeniz'e çevirdi... Bazı isimler ise şehirde kalmayı tercih etti! İşte sosyal medyada paylaşılan günün tatil fotoğrafları!

17.06.2020Magazin
Nurgül Yeşilçay ile Necati Kocabay Ege yolcusu

Nurgül Yeşilçay ile Necati Kocabay Ege yolcusu

Nurgül Yeşilçay, seyahat yasağının kalkmasının ardından önceki gün sevgilisi Necati Kocabay’la Ege tatiline çıktı.

6.06.2020Magazin
Tiyatro emekçileri için dayanışma zamanı

Tiyatro emekçileri için dayanışma zamanı

Covid-19 salgınıyla perdelerini kapatan tiyatro çalışanları için ‘Dayanışmanın 100’ü Şiir’ platformunu kuruldu. 100 sanatçının şiir okuyarak katıldığı kampanyanın internet sitesi üzerinden toplanacak destekler, tiyatro emekçilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak.

28.05.2020Kitap Sanat
Şiirler tiyatro emekçileri için

Şiirler tiyatro emekçileri için

Ünlü sanatçılar, Covid-19 salgınıyla perdelerini kapatan tiyatro çalışanları için bir araya gelerek “Dayanışmanın 100’ü Şiir” platformunu kurdu. 100 sanatçının şiir okuyarak katıldığı kampanyada internet sitesi üzerinden toplanacak bağışlar, tiyatro emekçilerinin ihtiyaçları için kullanılacak.

28.05.2020Keyif
Sanatçılar, tiyatro emekçileri için şiir okudu

Sanatçılar, tiyatro emekçileri için şiir okudu

"Dayanışmanın 100'ü Şiir" kampanyası kapsamında tiyatro emekçilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için bir araya gelen sanatçılar, 51 şairin şiirlerini seslendirdi

27.05.2020Keyif
Ünlü oyuncu Perihan Savaş: 13 yaşında evlendim, ben bir çocuk gelindim

Ünlü oyuncu Perihan Savaş: 13 yaşında evlendim, ben bir çocuk gelindim

Perihan Savaş’ın başrolünde yer aldığı kısa film ‘Parıldayan İncinin Tuhaf Hikâyesi’, ABD başta olmak üzere yurtdışında festivalleri dolaşıyor, adaylıklar alıyor. Bayramı çocukları ve torunlarıyla geçirmeye hazırlanan Savaş’la filmlerini aratmayan hayat hikâyesinden Yeşilçam’a uzanan duygu dolu bir sohbete daldık.

İkinci Şans oyuncuları, konusu nedir İkinci Şans filmi nerede çekildi

İkinci Şans oyuncuları, konusu nedir? İkinci Şans filmi nerede çekildi?

İkinci Şans filmi bu akşam yeniden ekrana gelecek. Film, Asmalı Konak’ta canlandırdıkları Seymen ve Bahar karakterleri ile hafızalara kazınan Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ı yeniden bir araya getiriyor. İkinci Şans oyuncuları, konusu nedir? Filmde birbirinden taban tabana zıt iki yalnız insanın yollarının kesişmesi anlatılıyor. İşte İkinci Şans filmi oyuncuları ve konusu…

20.05.2020Televizyon
Nurgül Yeşilçaydan öğrenci evi paylaşımı

Nurgül Yeşilçay'dan 'öğrenci evi' paylaşımı

Nurgül Yeşilçay, bir reklamda gösterilen şık ve tertemiz öğrenci evine isyan etti. Güzel oyuncu, paylaştığı dağınık bir ev fotoğrafına "İşte öğrenci evi" yazarak herkesi güldürdü.

10.05.2020Magazin
Bu çocukları tanıyabildiniz mi

Bu çocukları tanıyabildiniz mi?

Dizi ve filmlerin aranılan oyuncuları, tanımakta zorlanacağımız çocukluk halleriyle videoda bir araya geldi.

23.04.2020Keyif
Bu çocukları tanıyabildiniz mi

Bu çocukları tanıyabildiniz mi?

 Dünün çocukları bugünün ünlü sanatçıları oldu Ünlü oyunculuk ajansı bu kez sanatçılarının çocukluk hallerini paylaşarak 23 Nisan kutlaması yaptı izleyenler sevdikleri dizilerin yıldızlarının çocukluk hallerini tanımakta zorlandı  Dizi ve filmlerin aranılan oyuncuları, tanımakta zorlanacağımız çocukluk halleriyle videoda bir araya geldi. Aralarında Burcu Özberk’ten Nurgül Yeşilçay’a, Dilan Çiçek Deniz’den Ebru Akel, Emre Karayel, Devrim Yakut, Yağmur Tanrısevsin, Yusuf Çim, Furkan Andıç  ve  Yurdaer Okur’a kadar onlarca ünlü oyuncu bağlı oldukları Icon Ajans’ın 23 Nisan kutlama videosunda bu kez çocukluk halleriyle yer aldı.  Büyüyünce sanatçı olmak isteyen çocuklara ilham olmak için 23 Nisan’da çocukluk halleriyle bir araya geldilerAfili Aşk dizisinin Ayşe’si, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın İlyas’ı, Kuruluş Osman’ın Balgay’ı, Tutunamayanlar’ın İrem’i, Hakan Muhafız’ın Zeynep’i, Çukur’un Sena’sı Erkenci Kuş’un Leyla’sı ve daha niceleri… Onlar çocukluk hayallerinin peşinden koşmaktan vaz geçmediler. Yılmadan, zorlukları aşarak, hayalerinin peşinden koşan ve  bugün televizyon dizileri ile sinema filmlerinde başrol oyuncusu olan ünlüler 23 Nisan’da günümüz çocuklarına esin kaynağı olmak için çocukluk fotoğraflarıyla bir araya geldiler.

23.04.2020Magazin
Necati Kocabaydan ev fotoğrafı: Addams Ailesi

Necati Kocabay'dan ev fotoğrafı: Addams Ailesi

Nurgül Yeşilçay ve sevgilisi Necati Kocabay, evde korona günlerine özel fotoğraf çekimi yaptı.

23.04.2020Magazin
Yumurtanın en lezzetli 7 hali

Yumurtanın en lezzetli 7 hali

Her şey YouTuber Duygu Özaslan’ın mutfağa girip hepi topu sahanda yumurta pişirecekken “Şimdi ‘sunny side up’ yapacağım” demesiyle başladı. Nurgül Yeşilçay, durumla dalga geçen ve binlerce beğeni alan ‘French toast’ videosuyla katıldı tartışmalara. Sosyal medyada ‘TT’ olan ‘yumurta’ya gastronomi yazarımız Vedat Milor da kayıtsız kalmadı ve “Teessüf ederim. Menemen gibi kompleks yumurta yemeklerini tartışa tartışa geldiğimiz ileri noktaları tek kalemde silerek ‘sunny side up’ ile en başa nasıl dönebildiniz?” diye yazdı. Bütün hafta konuşulan yumurtaya biz de İtalyan fritatta’dan patateslisine kadar ünlü şeflerin tarifleriyle dahil olduk. ( Melis YILMAZ)

Nurgül Yeşilçay Sahanda Yumurta diyemeyen Youtuber Duygu Özaslan ile dalga geçti

Nurgül Yeşilçay "Sahanda Yumurta" diyemeyen Youtuber Duygu Özaslan ile dalga geçti

Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda “Merhaba bugün sizlere french toast yapacağım. French toast’un Türkçesi ne ya? Siz ne diyorsunuz pis fakirler buna?”‬ diyerek Duygu Özaslan'ı ti'ye aldı

12.04.2020Magazin
Nurgül Yeşilçay, Sahanda Yumurta diyemeyen youtuber Duygu Özaslan ile böyle dalga geçti...

Nurgül Yeşilçay, "Sahanda Yumurta" diyemeyen youtuber Duygu Özaslan ile böyle dalga geçti...

Nurgül Yeşilçay, “Merhaba bugün sizlere french toast yapacağım. French toast’un Türkçesi ne ya? Siz ne diyorsunuz pis fakirler buna?”‬ diyerek Duygu Özaslan'ı ti'ye aldı

12.04.2020Magazin
Nurgül Yeşilçay hem spor hem temizlik yaptı

Nurgül Yeşilçay hem spor hem temizlik yaptı

Nurgül Yeşilçay, Instagram hesabında eğlenceli bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu takipçilerine evlerini temizlerken yapabilecekleri spor hareketlerini gösterdi.

10.04.2020Magazin
Nurgül Yeşilçay hem spor hem temizlik yaptı

Nurgül Yeşilçay hem spor hem temizlik yaptı

Nurgül Yeşilçay, Instagram hesabında eğlenceli bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu takipçilerine evlerini temizlerken yapabilecekleri spor hareketlerini gösterdi.

10.04.2020Magazin
Nurgül Yeşilçaydan komik maske

Nurgül Yeşilçay'dan komik maske

Nurgül Yeşilçay, kağıt poşetle kendisine komik bir maske yaptı ve bu anları takipçileriyle paylaştı.

8.04.2020Magazin
Hamarat Nurgül Yeşilçay

Hamarat Nurgül Yeşilçay!

Corona virüs nedeniyle evden çıkmayan Nurgül Yeşilçay, kendini ev işlerine adadı.

2.04.2020Magazin

Yazar Sonuçları

Sinemada Mısır sevenlere...

Geçen hafta Mısır’da 18 kral ve dört kraliçe mumyası, ‘Firavunların Altın Geçidi’ isimli bir kortej eşliğinde Kahire’deki neo-klasik müzeden Gize’deki Mısır Medeniyeti Ulusal Müzesi’ne devlet töreniyle taşındı. Biz de bu vesileyle Antik Mısır’da geçen, tarihe göndermeler yapan ve zihinlerde yer edinen filmlerden oluşan bir seçki hazırladık.

10.04.2021

İtalyan intikamı: Michele Morrone

İtalya, Can Yaman’ın bu ülkenin kadınları ve genç kızları arasında yakaladığı popülerliğe Michele Morrone ile cevap verdi. İrem Derici’den Seda Sayan’a, modacılardan şarkıcılara herkes hayranı. Yoksa siz hâlâ radarınıza almadınız mı?

4.04.2021

Yeni ay, yeni dizilerle geliyor

Senaryolar yazılıyor; kostümler, dekorlar hazırlanıyor; setler harıl harıl çalışıyor; yeni diziler gümbür gümbür geliyor. İşte önümüzdeki ay ekranda olması beklenenler ve haklarında bildiklerimiz...

24.10.2020

Yalının satışına mahkemeden engel

Feryal Gülman, diziler sayesinde ünü Orta Doğu’ya kadar ulaşan dillere destan yalısını 245 milyon liraya satılığa çıkarmıştı. Boşanma aşamasında olduğu Kemal Gülman, mahkemeye başvurarak satışı durdurdu.

28.09.2020

İki adam ve yapılması gereken iki şey

Birinci adam... Dar paçalı maganda

27.09.2020

Haftanın testi

Soruları bu kez oyuncu Nilgün Belgün’e sordum, bir yanlışı çıktı. Bakalım siz kaç alacaksınız...

13.04.2020