EKSTRA
MENÜ

Nurettin Lüleci

Nurettin Lüleci ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nurettin Lüleci haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 41 Nurettin Lüleci haberi bulunmuştur.

Nurettin Lüleci Haberleri

Kök Hücre Tedavisi Kozmetik Amaçlarla Kullanılabilir Mi

Kök Hücre Tedavisi Kozmetik Amaçlarla Kullanılabilir Mi?

Kök hücre tedavisi birçok hastalığın tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Peki kök hücre tedavisi kozmetik amaçlarla kullanılabilir mi? Algoloji ve Ağrı Uzmanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, kök hücreyle yüz ve vücut gençleştirme ve saç dökülmesi tedavisini anlattı.

11.12.2019İyi Yaşam
Bel fıtığında ameliyatsız tedavi mümkün mü

Bel fıtığında ameliyatsız tedavi mümkün mü?

Algoloji ve Ağrı Tedavisi Uzmanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, “Bel fıtığında ameliyatsız tedavi ve kişiye özel fıtık tedavisi” hakkında bilgi verdi. Günümüzde bel fıtığı sorunu yaşayanların çok küçük bir kısmının ameliyata ihtiyaç duyduğu ortaya konmuştur. Artık bel fıtığı, ameliyata gerek kalmadan kişiye özel şekilde tedavi edilmektedir. Kişiye göre lazerle, ozon terapiyle ya da enjeksiyonla bel fıtığı tedavisi uygulanmaktadır.

Bel fıtığı ameliyat sonrası ağrıları nasıl tedavi edilir

Bel fıtığı ameliyat sonrası ağrıları nasıl tedavi edilir?

Algoloji ve Ağrı Tedavisi Uzmanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, “Bel fıtığı ameliyatı olmuş ama ağrıları geçmemiş hastalara tedavi nasıl uygulanır?” sorusuna tüm ayrıntılarıyla birlikte cevap verdi. Bel fıtığı ameliyatından sonra hastanın şikayetlerinin geçmediği görülebilmektedir. Bu durum “başarısız bel cerrahisi” olarak adlandırılır. Ameliyattan sonra ağrıları geçmeyen hastalara epidural lizis uygulanmakta ve bu ağrılar son bulmaktadır.

Dünya Anadolu tıbbını keşfediyor

Dünya Anadolu tıbbını keşfediyor

Anadolu Tıbbının dünyaya açılması amacıyla Cumhurbaşkanlığı himayesinde İstanbul’da çok özel bir tıp kongresi ve fuarı düzenlenecek.

5.02.2019Sağlık
Ozon tedavisi hakkında bilinmesi gerekenler

Ozon tedavisi hakkında bilinmesi gerekenler

Algoloji / Ağrı Tedavisi Uzmanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci cevapladı; Ozon tedavisi hakkında bilinmesi gerekenler

Boyun ağrıları dikkate alınmalı

Boyun ağrıları dikkate alınmalı!

Günümüzde yaşamın hızlı akışı, yetişmek zorunda olduğumuz yerler, yetiştirmek zorunda olduğumuz işler ve stres derken vücudumuza gerekli önemi göstermiyoruz. Oysa vücudumuz ihmal edilemeyecek kadar hassas bir mekanizmadır. Gerekli itina gösterilmezse çeşitli sakatlanmalar da kaçınılmaz olur. Algoloji Uzmanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, boyun fıtığı hakkında merak edilenleri sizler için cevapladı.

27.03.2018Sağlık
Tıp dünyasındaki dijital gelişmeler

Tıp dünyasındaki dijital gelişmeler!

Algoloji-Ağrı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, son yıllarda sağlık alanında geliştirilen teknolojiler hakkında açıklamalarda bulundu.

13.12.2017Sağlık
Telomer tedavisi nedir İşte telomer tedavisi hakkında tüm merak edilenler

Telomer tedavisi nedir? İşte telomer tedavisi hakkında tüm merak edilenler

Algoloji-Ağrı Uzmanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, son dönemde gündeme gelen telomer tedavisi hakkında merak edilenleri sizler için anlattı.

9.11.2017Sağlık
En etkin ve en doğal yüz maskesi

En etkin ve en doğal yüz maskesi

Ağrı tedavisinde kullanılan bentonit hakkında açıklamalarda bulunan Algoloji-Ağrı Uzmanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, bentonitin bilinmeyen yönlerini anlattı.

27.01.2017Sağlık
Çoğu ağrılarımızın nedeni “cep telefonları”

Çoğu ağrılarımızın nedeni “cep telefonları”

Elektronik cihazların yaşamımızı işgal etmesi gibi bir olayla karşı karşıya olduğumuzu söyleyen Algoloji-Ağrı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, boyun, omuz, sırt egzersizlerinin ihmal edilmemesi gerektiğini vurguladı.

20.12.2016Sağlık
Uyku apnesi sendromu nedir, nasıl tedavi edilir

Uyku apnesi sendromu nedir, nasıl tedavi edilir?

Günümüzde sıkça gündeme gelen uygu apnesi dediğimiz, uyku sırasındaki solunum durmalarımız yaşamımızı tehdit etmekte önlem alınmaz ise ölüme bile yol açacak süreçleri tetiklemektedir. Özellikle kilo verememe problemi olanlar, yüksek tansiyonlular, kalp ve şeker hastaları risk altındadır.

27.01.2016Sağlık
CBÜde Çelebi dönemi

CBÜ'de Çelebi dönemi

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Kemal Çelebi, görevi düzenlenen törenle Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli’den devraldı.

29.11.2014Ege
CBÜde rektörlük devir teslimi

CBÜ'de rektörlük devir teslimi

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Kemal Çelebi, görevi düzenlenen törenle Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli'den devraldı. Devir teslim töreninde konuşan Prof. Dr. Pakdemirli, ülkenin içinden geçtiği kritik durumlar olduğunu belirtip, "Bir takım faturalar çıkmış olabilir. Bu olaylarla ilgili benim ilgim ve bilgim yok. Bir şekilde fatura bize çıkacaksa ilk yapacağımız şey bu faturanın bize ait olmadığını adrese iade etmektir. Eğer adres kabul etmiyorsa faturayı öderiz" dedi.

28.11.2014Ege
CBÜde rektörlük devir teslimi yapıldı

CBÜ'de rektörlük devir teslimi yapıldı

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Kemal Çelebi, görevi düzenlenen törenle Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli’den devraldı. Devir teslim töreninde konuşan Prof. Dr. Pakdemirli, ülkenin içinden geçtiği kritik durumlar olduğunu belirtip, "Bir takım faturalar çıkmış olabilir. Bu olaylarla ilgili benim ilgim ve bilgim yok. Bir şekilde fatura bize çıkacaksa ilk yapacağımız şey bu faturanın bize ait olmadığını adrese iade etmektir. Eğer adres kabul etmiyorsa faturayı öderiz" dedi.

28.11.2014Gündem
Nörolojik hastalıklara etkin tedavi

Nörolojik hastalıklara etkin tedavi

Vücuttaki toksik maddelerden etkilenen sinir dokularını da onarıyor!

15.11.2014Sağlık
Diz kireçlenmesine ameliyatsız çözüm

Diz kireçlenmesine ameliyatsız çözüm

Ameliyat ilk tercihiniz olmasın!

8.11.2014Sağlık
Sandıktan mevcut rektör Pakdemirli çıktı

Sandıktan mevcut rektör Pakdemirli çıktı

MANİSA Celal Bayar Üniversitesinde (CBÜ), saat 09.00 - 17.00 arasında ’rektör adayı belirleme seçimi’ gerçekleştirildi. Mevcut Rektör Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli, 204 oy alarak seçimde birinci oldu.

2.11.2014Ege
9 üniversitede rektörlük seçim heyecanı

9 üniversitede rektörlük seçim heyecanı

Üniversiteler rektör adaylarını seçmek için sandık başına gitti. 9 üniversite YÖK’e gönderilecek rektör adaylarını belirledi. YÖK Genel Kurulu’nda yapılacak değerlendirmenin ardından aday sayısı 3’e indirilecek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni rektörleri atayacak.

31.10.2014Eğitim
Celal Bayarda 10 adaylı seçim

Celal Bayar'da 10 adaylı seçim

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi’nde (CBÜ) 30 Ekim Perşembe günü rektörlük seçimi yapılacak.

29.10.2014Ege
Eski rektör yeniden aday

Eski rektör yeniden aday

Celal Bayar Üniversitesi’nin 30 Ekim’de yapılacak rektörlük seçimlerinde 11’inci aday, bir önceki Rektör Prof. Dr. Semra Öncü oldu. Rektörlüğünden önceki dönemlerde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Yardımcılığı görevlerinde de bulunan Semra Öncü "İlkelerimizi kabul eden arkadaşlarımızı yanımıza çağırıyoruz" dedi.

16.10.2014Eğitim
Üniversitede rektörlük için 10 aday yarışacak

Üniversitede rektörlük için 10 aday yarışacak

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Ekim ayının sonunda yapılacak olan rektörlük seçimlerinde Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurettin Gülmez adaylığını açıkladı. Adaylığını açıklayanların sayısı 10’a çıktı.

29.09.2014Eğitim
Rektörler yarışı kızıştı

Rektörler yarışı kızıştı

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi'nde (CBÜ) Ekim ayı içerisinde yapılması beklenen rektörlük seçiminde aday olduğunu açıklayan Prof. Dr. Nurettin Lüleci, "Ben de varım" dedi. Toplam 6 adayın bulunduğu rektörlük yarışında Lüleci, kendisine destek veren akademik üyelere baskı yapıldığını iddia etti.

11.09.2014Ege
Rektörlük yarışı hızlandı

Rektörlük yarışı hızlandı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde (CBÜ) Ekim ayı içerisinde yapılması beklenen rektörlük seçiminde aday olduğunu açıklayan Prof. Dr. Nurettin Lüleci, "Ben de varım" dedi. Toplam 6 adayın bulunduğu rektörlük yarışında Lüleci, kendisine destek veren akademik üyelere baskı yapıldığını iddia etti.

11.09.2014Eğitim
CBÜde rektör adayı sayısı 6 oldu

CBÜ'de rektör adayı sayısı 6 oldu

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi'nde Ekim ayında yapılacak rektörlük seçimlerinde aday sayısı 6'ya yükseldi. En son adaylığını açıklayan Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Var oldu.

10.09.2014Ege

Yazar Sonuçları

Kök hücre kaynaklarından materyal alma ve hastaya verilişi

Kök hücre tedavisi birçok hastalığın tedavisinde uygulanabilmektedir ve bu sebeple birçok hastaya da ümit olmaktadır. Peki bu süreç nasıl işler? Algoloji ve Ağrı Uzmanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, kök hücre tedavisi sürecini anlattı.

13.12.2019

Ozon tedavisi hakkında bilinmesi gerekenler

Güzellik ve ağrı tedavilerine kadar birçok alanda ozonun kullanıldığını belirten Algoloji ve Ağrı Uzmanı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, ozon tedavisi hakkında bilinmesi gerekenleri açıkladı.

24.10.2018

Sağlık teknolojisi nereye gidiyor?

Algoloji- Ağrı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, önümüzdeki yıllarda sağlık sektörüne etki edecek teknolojik gelişmeleri sizler için değerlendirdi.

13.12.2017

Bel fıtığında ameliyatsız tedavi yöntemi: Ozon

Algoloji- Ağrı Prof. Dr. Nurettin Lüleci, bel fıtığında ameliyatsız tedavi yöntemi ozon tedavisinin 5 dakikada yapılabildiğini belirtiyor, ozon tedavisi hakkında bilgi veriyor.

11.01.2017

Tehlikeli ağrılar neyin habercisi?

Nedeni ne olursa olsun ani ve şiddetli başlayan ağrılar dikkate alınmalı.

23.12.2015

Kadınları vuran hastalık “fibromiyalji”

Ağrı ve yorgunluk şikayetlerinin eşlik ettiği bu hastalığın tedavisi...

7.04.2015

Saç ekimi sonrası baş ağrısı olur mu?

Merak edilen bu sorunun yanıtını uzmanından öğrenelim.

7.01.2015

Anne adayları, çok fazla ayakta kalmayın!

Hamilelikte bel ağrılarından korunmak için nelere dikkat edilmeli?

17.12.2014

İleri yaşlarda ağrılar kabusunuz olmasın!

Ağrılardan ameliyat olmadan da kurtulabilirsiniz.

8.12.2014

Migrene kalıcı çözüm!

Migrene ilaçsız ve etkin bir tedavi yöntemi arayanlar için radyofrekans yöntemi.

29.09.2014

Ağrılardan kurtulmanın kolay yolu var mı?

Vücutta yaşlanma süreci yaşayan bütün organlarda hücre yenileyici etki gösteriyor.

23.09.2014

Bel fıtığı ameliyatsız tedavi edilir mi?

Ozon tedavisi hem fıtıktan hem de fıtığın neden olduğu ağrılardan kurtarıyor.

16.09.2014

Diz kireçlenmesine ameliyatsız tedavi yöntemleri!

Genç yaşlarda başlayan ağrılar yaşlılıkta kabusunuz olabilir.

10.09.2014

Hacamat yöntemi zararlı mı?

Teknolojinin çaresiz kaldığı ağrılara bu yöntem son veriyor.

1.09.2014