EKSTRA
MENÜ

Nun Okulları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.380 haberi bulunmuştur.

Nun Okulları Haberleri

Ramazanın ışığını yakalayın

Ramazan'ın ışığını yakalayın

NUN Eğitim ve Kültür Vakfı bu yıl ikincisini düzenleyerek geleneksel hale getirdiği uluslararası fotoğraf yarışması ile tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini Ramazanın ışığını birlikte yakalamaya davet ediyor.

18.04.2021Gündem
Ülkemize matematik alanında büyük gurur yaşatan Ahmet Zahit Çonkar: Özellikle sayıları hep çok merak ederdim...

Ülkemize matematik alanında büyük gurur yaşatan Ahmet Zahit Çonkar: Özellikle sayıları hep çok merak ederdim...

İngilizce olarak düzenlenen, Kanada merkezli Uluslararası Caribou Matematik Yarışması’nda kendi kategorisinde 2 bin 283 öğrenci arasında birinci olan 2’nci sınıf öğrencisi Ahmet Zahit Çonkar’la bu gurur veren başarısını konuştuk. Anne-babası Nuran-Mehmet Emin Çonkar’dan ve NUN Okulları Müdürü Nur İpek’ten de Ahmet Zahit’in yarışmaya hazırlık sürecini dinledik.

İlk mezunları dünyaya açılıyor

İlk mezunları dünyaya açılıyor

Eğitim dünyasına “Hedefimiz Dünyayı İyileştirmek” parolasıyla giren NUN Okulları’nın ilk mezunları dünya üniversitelerine kabul edildi.

24.02.2021Eğitim
NUN Okulları öğrencileri dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabul aldı

NUN Okulları öğrencileri dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabul aldı

Öğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen NUN Okulları, bu yıl ilk mezunlarını veriyor! Öğrencilerin potansiyel yeteneklerini keşfetmeye ve geliştirmeye odaklanan; araştıran, sorgulayan, duyarlı birer dünya vatandaşı yetiştirmeyi hedefleyen NUN Okullarının ilk mezunları %100 Uluslararası Bakalorya başarısı elde ederek dünyanın en prestijli üniversitelerinden kabuller aldı!

22.02.2021Eğitim
NUN okulları öğrencisinden Matematikte dünya birinciliği

NUN okulları öğrencisinden Matematik'te dünya birinciliği!

NUN Okulları 2. Sınıf öğrencisi Ahmet Zahit Çonkar, Kanada Merkezli düzenlenen ve İngilizce olarak yapılan Uluslararası Caribou Matematik Yarışmasında kendi kategorisinde 2.283 öğrenci arasında birinci olmayı başardı.

18.02.2021Gündem
NUN Okullarından yüzde 100 Uluslararası Bakalorya Başarısı

NUN Okullarından yüzde 100 Uluslararası Bakalorya Başarısı!

Öğrencilerin akademik başarıları kadar “iyi insan” olma yolculuğunu da önemseyen ve Türkiye’de IB eğitimini PYP, MYP ve DP düzeyinde süreklilik içerisinde uygulayarak veren sayılı kurumlardan biri olan NUN Okulları, ilk mezunları ile %100 başarı elde etti!

20.01.2021Eğitim
16 üniversiteye rektör atandı

16 üniversiteye rektör atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 16 üniversiteye rektör atadı. Ak Parti eski milletvekili Necdet Ünüvar, Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne atanırken, bazı rektörler ikinci kez aynı göreve getirildi. Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, 2016'da rektör olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök, Atatürk Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, ikinci kez rektör olarak atandı.

14.08.2020Eğitim
Havada karada ve denizde mühendisim

Havada karada ve denizde mühendisim

Kendisini “Havada, karada, denizde mühendisim” diye nitelendiriyor Prof. Dr. Tamer Yılmaz. Ama, yaşamının büyük kısmı eğitim dünyasının içinde geçti. Meslek lisesinin ardından lisansını gemi mühendisliği, yüksek lisansını otomobil mühendisliğinde ve doktorasını uçak mühendisliğinde yaptı. Çevresinde üniversiteyi kazanan tek meslek liseli olan Yılmaz, kazandığı üniversiteyi de dereceyle bitirince kariyerini akademiden yana kullandı. Düzenli, çalışkan olmak ve istikrar çok önemli. Ayrıca cesaret ve güçlü iletişim de başarıda önemli bir etken olduğunun altını çiziyor.

9.12.2019Eğitim
15 Temmuz Batı Balkanlarda etkinliklerle anılacak

15 Temmuz Batı Balkanlar'da etkinliklerle anılacak

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 2016 yılının 15 Temmuz gecesi gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin 3. yılında Batı Balkan ülkelerinde çok sayıda anma etkinliği düzenlenecek, bu ülkelerde yaşayanlara FETÖ tehlikesi anlatılacak.

8.07.2019Dünya
Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar: Milli Teknoloji hamlesiyle gençlerimizin potansiyeli artıyor

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar: Milli Teknoloji hamlesiyle gençlerimizin potansiyeli artıyor

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar "A sınıfı işler, A sınıfı, donanımlı insanlarla yapılıyor. Bu anlamda da bu ekosistemi güçlendirmemiz gerekiyor. Bizi ileriye taşıyacak bu ekosistem" dedi. Bayraktar, savunma sanayinde de yerliliğin arttığını belirtti.

6.04.2019Ekonomi
Bakan Selçuk: Ders sayısı gelecek yıl azaltılacak

Bakan Selçuk: Ders sayısı gelecek yıl azaltılacak

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, ortaöğretimde ders sayısının gelecek eğitim öğretim yılından itibaren azaltılacağını söyledi. 9’uncu sınıflarda uygulamaya konulacak modelin detayları yaklaşık bir ay içerisinde kamuoyuyla paylaşılacak.

10.03.2019Eğitim
Ders sayısı gelecek yıl azaltılacak

Ders sayısı gelecek yıl azaltılacak

MİLLİ Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, ortaöğretimde ders sayısının gelecek eğitim yılından itibaren azaltılacağını söyledi. 9’uncu sınıflarda uygulamaya konulacak modelin detayları yaklaşık bir ay içerisinde kamuoyuyla paylaşılacak. İstanbul Beykoz’daki NUN Okulları’nda düzenlenen ‘Eğitimde 1 Adım Ötesi’ zirvesine katılan Bakan Selçuk, öğrencilerin yönelmek istediği alanda derinleşemediğini söyledi.

10.03.2019Eğitim
Ortaöğretimle ilgili yeni bir şey yapacağız dedi... Hemen önümüzdeki yıl başlayacak

''Ortaöğretimle ilgili yeni bir şey yapacağız'' dedi... Hemen önümüzdeki yıl başlayacak

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Ortaöğretimle ilgili yeni bir şey yapacağız. Eğitimde model olarak kabul edilen ülkelerdeki liselerde, 5-6 ders var. Bizde 16-17 ders var. Bu çok adil bir durum değil. Bizim çocuklarımız yüzeysel kalıyorlar, yönelmek istediği alanda derinleşemiyor. Bunu yeniden yapılandırmamız lazım. Hemen önümüzdeki yıl, 9. sınıflardan itibaren bu başlayacak. Bununla ilgili modelimizi de yaklaşık bir ay içinde Türkiye ile paylaşmış olacağız." dedi.

9.03.2019Gündem
Bakan Selçuk: Okullar mobil olarak izlenecek

Bakan Selçuk: Okullar mobil olarak izlenecek

‘Okul Profili’ çalışmasının 13 Mart’ta duyurulacağını belirten Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, okulların mobil olarak da izleneceğini açıkladı.

9.03.2019Eğitim
Bakan Soylu müjdeyi verdi 15 bin polis alınacak

Bakan Soylu müjdeyi verdi! 15 bin polis alınacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "15 bin yeni polis alıyoruz. Bunun büyük bir bölümünü İstanbul'a vereceğiz. İstanbul'u dünyanın en güvenli şehri haline getireceğiz." dedi.

26.02.2019Gündem
Bakan Selçuk: Okullar arasındaki 68’lik farkı yüzde 20’ye indirmek istiyoruz

Bakan Selçuk: Okullar arasındaki 68’lik farkı yüzde 20’ye indirmek istiyoruz

Öğretmenlere seslenen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Öğrencilerinize sözleriniz ile değil halinizle örnek olun” dedi. Okullar arasındaki farka dikkat çeken Bakan Selçuk, “Beş senede en iyi imkanlara sahip okul ile en kötü şartlardaki okulun arasındaki yüzde 68’lik farkı yüzde 20’ye indirmek istiyoruz”

30.11.2018Eğitim
ABDden FETÖyü şoke eden karar... Reddedildi

ABD'den FETÖ'yü şoke eden karar... Reddedildi

FETÖ ABD'nin Tennessee eyaletinde ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde yeni üç okul açma talebi, bölgenin eğitim kurulu tarafından reddedildi

24.08.2017Dünya
Tuncelide 45 günde FETÖden 160 gözaltı

Tunceli'de 45 günde FETÖ'den 160 gözaltı

Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek'in FETÖ'nün yapılanmadığını belirttiği Tunceli'de, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra düzenlenen operasyonlarda 160 kişinin gözaltına alındığı, bunlardan 140'ının ise tutuklandığı belirtildi. Tunceli Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, "FETÖ'nün, merkez nüfusu 32 bin olan Tunceli'deki 4 okulu, 1 dershanesi ve 3 yurdunu kapattık. 160 kişiyi gözaltına aldık. FETÖ'nün Tunceli'deki idari kurumlarındaki tüm yapılanmasını çökerttik" dedi.

2.09.2016Gündem
FETÖnün okulları kar makinesi gibi çalışıyor

"FETÖ'nün okulları kar makinesi gibi çalışıyor"

FETÖ'nün uluslararası yasadışı faaliyetlerini soruşturan hukukçu Robert Amsterdam, Forbes'a yazdığı makalede "Yakından bakıldığında örgütün yer altında gizli, ileri derecede gelişmiş organizasyonel kabiliyeti bulunduğu gayet açık görülecektir" dedi

12.08.2016Gündem
Şükrü Boydakın eşi de Kayseride gözaltına alındı

Şükrü Boydak'ın eşi de Kayseri'de gözaltına alındı

Kayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "imamlarından" oldukları iddiasıyla gözaltına alınan, aralarında Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Şükrü Boydak'ın eşi Aliye Boydak'ın da bulunduğu 15 kişi adliyeye sevk edildi. 

27.07.2016Ekonomi
Fidan Dikme Yarışmasından Türkiyeye ödül

Fidan Dikme Yarışması'ndan Türkiye'ye ödül

Orman Genel Müdürlüğü’nün, okulları ücretsiz fidanlarla ve gerekli teknik yardımlarla desteklediği Dünya Okullar Arası Fidan Dikme Yarışması'nda, Türkiye iki ayrı kategoride ödül kazandı.

12.11.2014Eğitim
Öğrencilerden Valiye tweet yağmuru

Öğrencilerden Vali'ye tweet yağmuru

İstanbul'da okulların tatil edildiğini dün gece yarısı İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Twitter'dan açıkladı. O saate kadar öğrenciler deyim yerindeyse Vali'nin Twitter hesabını ablukaya aldılar. ''Vali amca ne olur okullar tatil edilsin'' diye yazdılar. Vali Mutlu da Meteoroloji'den gelen son bilgiler doğrultusunda eğitime ara verildiğini duyurdu.Ancak tatil haberi çocuklar uyuduktan sonra gece yarısı 01.00'den sonra alındı. Çocuklar haberi sabah öğrendiler.

8.01.2013Gündem
Alanyasporda Gaziantep FK maçı öncesi tek eksik

Alanyaspor'da Gaziantep FK maçı öncesi tek eksik

Aytemiz Alanyaspor, ligin 36’ncı haftasında evinde Gaziantep Futbol Kulübü’nü ağırlayacak. Akdeniz temsilcisi bugüne dek rakibini ağırladığı hiçbir maçı kaybetmezken, kalesinde de hiç gol görmedi.

21.04.2021Futbol
Pandemi döneminde müzik eğitimi

Pandemi döneminde müzik eğitimi

‘Pandemi’ kelimesinin hayatımıza girdiği ilk günden bu yana 1 yıldan uzun süre geçti. Kısa bir zaman içinde de artık neredeyse her gün kullandığımız bir kelime hâline geldi. ‘Yeni normal’ dediğimiz bu süreçte tüm hayatımız, ‘Pandemi’ dönemi koşullarına göre çoktan evrildi bile. Her ne kadar temennim bu kelimeyi kısa süre içinde mümkünse unutmak olsa da, günümüz koşullarında hayatımızı sürdürebilmenin tek yolu, pandemiyle yaşayabilmeyi öğrenmek.

19.04.2021Eğitim
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Ramazan ayında kapanma ihtimalini ve aşı çalışmalarını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Ramazan ayında kapanma ihtimalini ve aşı çalışmalarını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Koca, 'Ramazanda tam kapanma olacak mı?' sorusuna "Ramazan ayını özellikle tedbirler konusunda çok önemli görmeliyiz. Bilim Kurulu, kapsayıcı şekilde alternatifli bir hazırlık yaptı. Ben de yarın Kabine Toplantısı'nda bunları dile getirmiş olacağım" şeklinde cevap verdi

12.04.2021Haber
Son dakika haberi: Ramazanda kapanma olacak mı Sağlık Bakanı Fahrettin Kocadan önemli açıklamalar

Son dakika haberi: Ramazanda kapanma olacak mı? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan önemli açıklamalar

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Koca, 'Ramazanda tam kapanma olacak mı?' sorusuna "Ramazan ayını özellikle tedbirler konusunda çok önemli görmeliyiz. Bilim Kurulu, kapsayıcı şekilde alternatifli bir hazırlık yaptı. Ben de yarın Kabine Toplantısı'nda bunları dile getirmiş olacağım" şeklinde cevap verdi

12.04.2021Gündem
21. Yüzyılda Değişen Öğrenme Kültürü tartışılıyor

21. Yüzyılda Değişen Öğrenme Kültürü tartışılıyor

TEGV’in düzenlediği 4. Uluslararası Nirun Şahingiray Eğitim Forumu, 22 Mayıs’ta açılış konuşmaları ve paneller, 24-28 Mayıs tarihleri arasında ise paralel oturumlarla yapılacak. Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından ve miras bağışçısı Nirun Şahingiray anısına düzenlenecek çevrimiçi etkinliğin bu yılki ana teması, “21. Yüzyılda Değişen Öğrenme Kültürü- Değişim hiç bu kadar gerçek olmamıştı” olarak belirlendi

12.04.2021Eğitim
Alanyaspor 3 - 2 Denizlispor (Maç özeti)

Alanyaspor 3 - 2 Denizlispor (Maç özeti)

Süper Lig'in 34. haftasında Alanyaspor ile Denizlispor kozlarını paylaştı. Karşılaşmada 2-0 yenik duruma düşen ev sahibi ekip, müthiş bir geri dönüşe imza atarak sahadan 3 puanla ayrıldı.

12.04.2021Spor Arena
Son dakika haberi: Bakan Selçuk duyurdu: 125 bin öğretmen önümüzdeki günlerde aşılanacak

Son dakika haberi: Bakan Selçuk duyurdu: 125 bin öğretmen önümüzdeki günlerde aşılanacak

Bir televizyon kanalında canlı yayına katılan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, milyonlarca aileyi ilgilendiren önemli açıklamalarda bulundu. Öğretmenlerin yüzde 10'ununun aşılandığını açıklayan Bakan Selçuk, 125 bin öğretmenin önümüzdeki günlerde aşılanacağını duyurdu. Öte yandan Bakan Selçuk, 25 Nisan'da yapılacak bursluluk sınavı ve Adaylık Kaldırma Sınavı'nın ertelendiğini açıkladı.

8.04.2021Gündem
Son dakika... Yalovada uzaktan eğitim kararı

Son dakika... Yalova'da uzaktan eğitim kararı

Yalova'da İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflarda yarından itibaren tam zamanlı uzaktan eğitime geçildi.

6.04.2021Gündem
Bazı illerde yüz yüze eğitime ara verildi

Bazı illerde yüz yüze eğitime ara verildi

Artan vaka sayıları nedeniyle COVID-19 tedbirleri kapsamında Samsun, Manisa, Erzurum, Eskişehir, Yalova ve Kastamonu'nun da aralarında bulunduğu bazı illerde uzaktan eğitime geçildi.

6.04.2021Eğitim
Bakan Selçuk: Meslektaşlarıma müteşekkirim

Bakan Selçuk: Meslektaşlarıma müteşekkirim

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ‘Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları’ ve ‘Ziya Öğretmen Bizim Okulda’ programları kapsamında meslektaşları ve öğrencilerle buluşmayı sürdürüyor.

1.04.2021Eğitim
Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Ben de istiyorum okulların tamamıyla açılmasını ama...

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Ben de istiyorum okulların tamamıyla açılmasını ama...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların tamamen açılmasını kendisinin de arzuladığını, ancak kontrollü devam etmek istedikleri, öğretmenlerin ve öğrencilerin sağlığını düşündükleri için tedbirli ve güvenli şekilde adım attıklarını belirtti. Selçuk, "Sağlık önceliğimiz, koşullar izin verdikçe tüm evlatlarımızı yüz yüze eğitimde okullarına kavuşturmak isteriz" dedi.

1.04.2021Gündem
‘Sonbaharda seçim olur diyen darı ambarı dişliyor’

‘Sonbaharda seçim olur diyen darı ambarı dişliyor’

Seçimlerin Haziran 2023’te yapılacağını yineleyen MHP Lideri Devlet Bahçeli, “Sonbaharda seçim olur diyenler, rüyalarında darı ambarı dişliyorlar. Süveyş Kanalı’nda bir tanker nasıl karaya oturmuşsa, zillet ittifakı da öyle sandığa çöküp kalacaktır” dedi.

31.03.2021Gündem
MHP lideri Bahçeliden İstanbul Sözleşmesi açıklaması

MHP lideri Bahçeli'den İstanbul Sözleşmesi açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İstanbul Sözleşmesi beklentileri karşılayamamış, sadra şifa olamamıştır. Sözleşmeyi imzalayıp taraf olmak kadar, çekilmek de imzacı bir ülke adına haktır, hukuki bir tasarruftur. Bu itibarla, İstanbul Sözleşmesi’nin yayınlanmış bir Cumhurbaşkanlığı Kararıyla feshi doğru ve yerinde bir uygulamadır" dedi.

30.03.2021Gündem
Hamza Dağdan Kürşat Ayvatoğlu açıklaması: Yakın ekibimde değil, arkadaşları şantaj yapmış

Hamza Dağ'dan 'Kürşat Ayvatoğlu' açıklaması: 'Yakın ekibimde değil, arkadaşları şantaj yapmış'

AK Parti Genel Merkezi’nde büro görevlisi olarak çalışan Kürşat Ayvatoğlu, uyuşturucu temin etmek suçlamasıyla gözaltına alındı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Ayvatoğlu'nun genel merkezde çalıştığını, yakın ekibinin içinde çalışan biri olmadığını belirterek, 'İfadelere bakılırsa kendi içlerindeki mesele, arkadaşları ile ilgili konu. Orada bir takım şantajlar elimizde görüntüler var gibi bir takım şeyler söylenmiş'' dedi.

29.03.2021Gündem
Öğretmenler, köy okulunu güzelleştirdi

Öğretmenler, köy okulunu güzelleştirdi

BATMAN'ın Gercüş ilçesinde bir araya gelen öğretmenler, merkeze 8 kilometre uzaklıktaki köy okulunu boyadı, öğrencilerin masasına sürpriz hediyeler bıraktı. Öğretmenler, gönüllü olarak okulları güzelleştirme çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

24.03.2021Gündem
TBMM Başkanı Şentop, Türkiye Maarif Vakfı 10. Ülke Temsilcileri İstişare Toplantısında konuştu

TBMM Başkanı Şentop, Türkiye Maarif Vakfı 10. Ülke Temsilcileri İstişare Toplantısı'nda konuştu

TBMM Başkanı Şentop, 'Salgın sonrası yeni normalimiz zorunlu değişim gerektiren online eğitim ve online hizmetler hayatımızda kalıcı olarak bulunmaya devam edecektir.'dedi.

22.03.2021Gündem
Çekyada neler oldu Koronaya veda partisinden, korona partisine

Çekya'da neler oldu? Koronaya veda partisinden, korona partisine!

Çekya’da Covid-19 sağlık sisteminin üzerindeki baskıyı yoğunlaştırdı. Hastaneler neredeyse yüzde 100 doluluk oranına ulaştı. Öfkeli halk protestoların şiddetini de arttırdı. İşte Çekya’da yaşananlar…

15.03.2021Dünya
İTÜnün 248 yıllık birikimi, Doğa Kolejine taşındı

İTÜ'nün 248 yıllık birikimi, Doğa Koleji'ne taşındı

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren, İTÜ ETA Vakfı ile bu büyük eğitim geleneğini, Doğa Koleji'ne taşıdıklarını, İTÜ'nün 248 yıllık birikiminin, Doğa Koleji'nin en büyük zenginliğine dönüştüğünü söyledi.

5.03.2021Eğitim
Alanyaspor 1-1 Göztepe (Maçın özeti ve goller)

Alanyaspor 1-1 Göztepe (Maçın özeti ve goller)

Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Alanyaspor ile Göztepe 1-1 berabere kaldı. Alanyaspor'un galibiyet hasreti 4 maça çıkarken Göztepe'nin 3 maçlık galibiyet serisi sona erdi.

4.03.2021Spor Arena

Yazar Sonuçları

Diyarbakır'ı AB'ye kim taşıyacak

ANAP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın, 3 Kasım seçimlerinde aynı partiden Diyarbakır birinci sıra adayı. Partisi baraj gerginliği yaşarken Mardin Derik doğumlu Prof. Aydın Ayaydın'a neden Diyarbakır yolu göründü?

6.10.2002

'İrtica' düzenlemesi TSK’da FETÖ’yü önlemedi, güçlendirdi

Harp okullarına girişte “irtica” şartı kaldırıldı diye kıyamet koparılıyor.

29.03.2021

Takdirlik öğretmenler

'Pandemi var, elimizden ne gelir' demediler, çocukların eğitiminin kesilmemesi için her yolu denediler. Kimi cami minaresinden anons yaptı, kimi ev ev gezip ödev dağıttı. Kimi de eline fırça boya alıp okulları renklendirdi. İşte Türk halkının gönlünde takdir belgesi alan kahraman öğretmenlerden sadece birkaçı...

27.03.2021