EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Nükhet Duru

Nükhet Duru ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nükhet Duru haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.930 Nükhet Duru haberi bulunmuştur.

Nükhet Duru Haberleri

Kriz sanatçılara fiyat indirtti

Kriz sanatçılara fiyat indirtti

Türkiye'de yaşanan ekonomik kriz sanatçıları da vurdu. Kriz öncesi çok yüksek ücretlerle sahneye çıkan sanatçılar, iş yapabilmek için fiyatlarını yüzde 60'lara varan oranlarda düşürmek zorunda kaldı.

18.07.2001Kelebek
DMC sanatçılarının Bodrum çıkarması

DMC sanatçılarının Bodrum çıkarması

Gıda sektörünün tanınmış isimlerinden Pınar'ın sponsorluğunda, Hürriyet Gazetesi'nin katkılarıyla, Doğan Music Company'nin (DMC) sanatçılarının sahne alacağı Bodrum Kalesi konserleri, bugün başlıyor.

19.07.2001Kelebek
DMC sanatçılarının Bodrum çıkarması

DMC sanatçılarının Bodrum çıkarması

Gıda sektörünün tanınmış isimlerinden Pınar'ın sponsorluğunda, Hürriyet Gazetesi'nin katkılarıyla, Doğan Music Company'nin (DMC) sanatçılarının sahne alacağı Bodrum Kalesi konserleri, bugün başlıyor.

Müzikseverlerin ücretsiz olarak izleyebileceği ve Bodrum Kalesi'nin büyülü atmosferinde yapılacak konserler, üç gün sürecek. Bodrum Kalesi konserlerinde bu akşam Hande Yener, Reha, Emirkan ve Serap Sapaz sahneye çıkarken, yarın akşam Mirkelam, Levent Yüksel, Ebru Ethredge, Grup Düş, müzikseverlerle buluşuyor. Konser dizisinin son gününde ise, Nükhet Duru, Alpay, Pasaporte Latino ve İlhan sahneye çıkacak.


20.07.2001Kelebek
Nükhet Duru, Reha Muhtarı dava ediyor

Nükhet Duru, Reha Muhtar'ı dava ediyor

Show TV Genel Yayın Yönetmeni Reha Muhtar hakkında, sanatçı Nükhet Duru’ya hakaret ettiği gerekçesiyle 6 ay ile 3 yıl arasında hapis cezası istemiyle dava açıldı.

10.08.2001Gündem
DMCden müzik fırtınası

DMC'den müzik fırtınası

Doğan Music Company sanatçılarından Nükhet Duru, Ümit Yaşar ve Emirkan, önceki akşam Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi bahçesinde düzenlenen ücretsiz halk konserinde sahneye çıktı.

16.08.2001Kelebek
Ankarada yıldızlı geceler

Ankara'da 'yıldızlı geceler'

Müzik dünyasının ünlüleri Ankara'da buluşuyor. İstanbul Prodüksiyon'un düzenlediği ''Seğmenler Kültür ve Sanat Günleri'' Seğmenler Parkı Amfi Tiyatro'da Edip Akbayram'ın konseriyle başlayacak. Konserlere aralarında Mirkelam, Yaşar, Teoman, Candan Erçetin, İzel ve Kenan Doğulu'nun da bulunduğu sanatçılar katılıyor.

24.08.2001Gündem
50lik kadınlar kırmızı ruj sürmeyin ağzınız içi boşalmış karnıyarığa dönüyor

50'lik kadınlar kırmızı ruj sürmeyin ağzınız içi boşalmış karnıyarığa dönüyor

O, Türkiye'de makyaj denince akla gelen tek marka. Okunduğu gibi yazılıyor: Corci. Genç bir tiyatrocuyken, sınırlarını genişletmek, sanatını derinleştirmek için kaçtığı Londra'da alnına tiyatrocudan çok makyaj sanatçısı notu düşüldüğünü gördü.

25.08.2001Kelebek
Nükhet Durudan çocuklara destek şarkısı

Nükhet Duru'dan çocuklara destek şarkısı

Sanatçı Nükhet Duru, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından 19-21 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek ''Çocuk Özel Oturumu''na sunulmak üzere başlatılan ''Çocuklar İçin Evet Deyin'' başlıklı imza kampanyasına, ''Bu Çocuk Neden Ağlıyor'' adlı şarkıyı seslendirerek destek verdi.

31.08.2001Gündem
Çocuklar için imza kampanyası

Çocuklar için imza kampanyası

Nükhet Duru, UNİCEF'in dünya çapında düzenlediği ‘‘Çocuklar İçin Evet Deyin’’ kampanyası için herkesi imza kampanyasına çağırdı. Kampanyaya ne kadar çok imza gelirse, o ülkeye o kada çok yardım yapılacak.

4.09.2001Kelebek
Mankenler Kıbrısta yarıştı

Mankenler Kıbrıs'ta yarıştı

''Dünya'nın En İyi Mankeni (Best Model Of The World) - Türkiye 2001'' finali dün gece KKTC'de yapıldı. Girne'deki Rocks Otel'de yapılan yarışmada bayanlar dalında birinciliği Seray Akay, erkeklerde de Mehmet Akif Alakurt kazandı. Emel Müftüoğlu, Davut Güloğlu, Deniz Seki, Nükhet Duru ve Nil Burak şarkılarıyla geceye renk kattı.

15.10.2001Spor Arena
Ünlüler bu yıl da adliyedeydi

Ünlüler bu yıl da adliyedeydi

Sanat, müzik, sinema, podyum ve şov dünyasının ünlü isimleri Tarkan Tevetoğlu, Türkan Şoray, Kadir İnanır,Cem Yılmaz, Nükhet Duru, Harika Avcı, Buket Saygı, Fatih Ürek ve Tayfun Duygulu, ``sanık``, ``müşteki``, ``davalı`` ve ``davacı`` sıfatlarıyla 2001 yılında İstanbul`daki çeşitli adliyelere geldiler.

30.12.2001Gündem
Arto Tunçboyacıyan ve Ermeni Bahriyeliler

Arto Tunçboyacıyan ve Ermeni Bahriyeliler

‘‘Türkiye hakkında bugüne kadar hep negatif şeylerle büyümüşler, ben onları buraya getirdim ki, her şeyi kendi gözleriyle görsünler.’’ Perküsyon sanatçısı, şarkıcı ve Onno Tunç’un kardeşi Arto Tunçboyacıyan birlikte çalıştığı Armenian Navy Band (Ermenistan Bahriye Bandosu) için böyle söylüyor.

26.01.2002Gündem
Onu niye çalıştırıyorsun diyorlar Bir ışık gördüm kızda, sahnesi iyi

Onu niye çalıştırıyorsun diyorlar! Bir ışık gördüm kızda, sahnesi iyi

Günay Restaurant'ın sahibi Günay Tuncel, Günay'ı tarif ediyor: ‘‘Kalitenin müdavim olduğu yer.’’ Gerçekten de Günay adıyla, sanıyla, sanatçısıyla, İstanbul gece hayatında bir klasik.

2.03.2002Gündem

Sanatçılardan 'ana-çocuk' ölümlerine dur

Sağlık Bakanlığı'nın, ''Ana ve Çocuk Ölümlerini Önleme Projesi''ne aralarında Nilüfer, Nükhet Duru, Beyazıt Öztürk ve Ali Şan'ın bulunduğu ünlü kişilerden destek geldi. Sanatçılar, ana ve çocuk ölümlerini kamuoyunun gündemine getirecek proje kapsamındaki organizasyonlara katılacaklarını ve destekleyeceklerini bildirdiler.

19.03.2002Gündem