EKSTRA
MENÜ

Nilüfer Çevikel

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 24 haberi bulunmuştur.

Nilüfer Çevikel Haberleri

DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel: Dijital OSB’ler oluşturulmalı

DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel: Dijital OSB’ler oluşturulmalı

Sanayideki dijital dönüşümün, dünya ekonomisinde dengeleri değiştirmeye başladığını belirten DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel, “Organize Sanayi Bölgeleri, planlı sanayi üretiminin, istihdamın ve ihracatın kaynağı haline gelmiş durumda, dijitalleşme bu kadar ön plandayken dijital OSB’lerin oluşturulması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

22.04.2021Ekonomi
‘Önceliğimiz dijital dönüşüm’

‘Önceliğimiz dijital dönüşüm’

Nilüfer Çevikel Türkiye Genç İş İnsanları Derneği’nin (TÜGİAD) genel kurulunda yapılan seçimlerde ilk kadın genel başkan olarak seçildi. Yeni dönemde Avrupa Yeşil Mutabakatı ve dijital dönüşüm konularına odaklanacaklarını söyleyen Çevikel, “Muasır medeniyetler seviyesine ancak kadınların çalıştığı bir toplum ile gelebiliriz” dedi.

7.04.2021Ekonomi
‘Hıza ayak uyduran ayakta kalır’

‘Hıza ayak uyduran ayakta kalır’

DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel, “Dünya artık teknoloji ile çok küçüldü. Hıza ayak uyduran, kaliteli üretim yapan firmalar ayakta kalacak. Biz de DOSABSİAD üyelerini bu sürece hazırlıyoruz” dedi.

26.02.2021Ekonomi
TÜGİADda yeni dönem

TÜGİAD'da yeni dönem

Türkiye’nin genç iş insanlarının ulusal ve uluslararası boyutta en büyük temsilcisi TÜGİAD’da, ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel görevine başladı.

13.01.2021Ekonomi
DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel: Çarkların dönmesi için sorumluluk aldık

DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel: Çarkların dönmesi için sorumluluk aldık

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel, tüm dünyada ekonomiye olumsuz etkileri bulunan koronavirüs salgını sonrası tekstil ve otomotiv sektörlerinde Türkiye’nin lokomotifi konumunda bulunan Bursa’nın, yaşanan gelişmelere anlık tepkiler veren kentlerin başında geldiğini söyledi.

22.05.2020Ekonomi
En az kayıpla atlatacağız

En az kayıpla atlatacağız

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel, tüm dünyayı etkileyen virüs salgınının insanların hayatını tehdit ederken, toplumsal yaşamı ve ticari faaliyetleri de asgari düzeye indirdiğini söyledi.

3.04.2020Ekonomi
TÜGİADın yeni başkanı belli oldu

TÜGİAD'ın yeni başkanı belli oldu

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) 17'inci Olağan Genel Kurulu toplantısında yeni başkanını seçti. Yeni başkan Anıl Alirıza Şohoğlu oldu.

17.12.2018Ekonomi
TÜGİK Yönetim Kurulunun yarısı kadınlardan oluştu

TÜGİK Yönetim Kurulu'nun yarısı kadınlardan oluştu

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu’nun (TÜGİK) 1 Mart 2014 Cumartesi günü gerçekleşen kongresinde göreve gelen Yönetim Kurulu’ndaki 18 üyenin 9’u kadınlardan oluştu. TÜGİK’te üst üste üçüncü kez Genel Başkanlığı üstlenen Erkan Güral, “İş dünyasında kadınlarımız daha etkili ve daha yoğun olarak yer almalı. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz ‘Pembe Yaka’ projesini çok yakında başlatacağız. Yönetim Kurulumuzun yarısını kadınlardan oluşturarak ezberleri bozduk, çünkü TÜGİK olarak kadınlarımıza inanıyoruz,” dedi.

9.03.2014Ekonomi
TÜGİK yönetiminin yarısı kadınlardan oluştu

TÜGİK yönetiminin yarısı kadınlardan oluştu

TÜGİK’in 1 Mart 2014 Cumartesi günü gerçekleşen kongresinde göreve gelen Yönetim Kurulu’ndaki 18 üyenin 9’u kadınlardan oluştu. TÜGİK’te üst üste üçüncü kez Genel Başkanlığı üstlenen Erkan Güral, “İş dünyasında kadınlarımız daha etkili ve daha yoğun olarak yer almalı. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz ‘Pembe Yaka’ projesini çok yakında başlatacağız. Yönetim Kurulumuzun yarısını kadınlardan oluşturarak ezberleri bozduk; çünkü TÜGİK olarak kadınlarımıza inanıyoruz” dedi.

5.03.2014Ekonomi
Bankalarda özel kasa kalmadı

Bankalarda özel kasa kalmadı

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkanı Erkan Güral, "Vatandaş parasını altına yatırıp banka kasasında saklıyor. Bankalarda özel kasa kalmadı" dedi.

20.02.2012Ekonomi
11 yıla 11 kadın

11 yıla 11 kadın

Kendi adını taşıyan markasını yarattığı ilk günden bu yana 11 yılı geride bırakan Arzu Kaprol, “11 Yıl 11 Kadın” adlı fotoğraf sergisiyle başarısını perçinledi.

18.05.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

Karamsar olmayalım gençlere bakalım

TÜGİAD beğendiğim sivil toplum örgütlerinden...

19.09.2020

Kurtuluş nitelikli ihracatta

DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel, “Türkiye ithal ettiği makina teçhizat gibi yabancı ürünlerle değil; yazılımını kendi geliştirdiği, dışarıya bağımlı olmadığı yerli ve milli enstrümanları kullanarak üretim yapmalıdır. Ülkenin kurtuluşu ihracattadır ve burada nicelikten çok nitelik önemlidir” dedi.

20.08.2020

FETÖ’nün savunma sanayisine sızma operasyonu nasıl kilitlendi?

Mahkemelerde FETÖ/PYD iddianamelerinde en çok adı geçen şirketlerden biri savunma sanayiinde uzmanlaşan Milsoft. Bugün hisselerinin yüzde 50 ortağı FETÖ bağlantılı Mehmet Sungur yüzünden TMSF’nin kayyum atadığı şirketin öyküsü aslında cemaatin Bank Asya üzerinden nasıl operasyon yürüttüğüne ciddi bir örnek. Şirketin kurucusu İsmail Başyiğit hakkında cemaatle ilgili olarak hiçbir soruşturma yok. Ama TMSF’nin elinde bulunan yüzde 50 hisse nedeniyle Milsoft’un ile ilgili belirsizlik var.

9.09.2017

Ağaoğlu ile yemekte

Ali Ağaoğlu, son model lüks arabaları, helikopteri, yatı ve boğazda sahip olduğu yalılarıyla gündemden düşmüyor.

14.05.2009