EKSTRA
MENÜ

Nikah Sekeri

Nikah Sekeri haberleri sayfasında güncel ve son dakika Nikah Sekeri hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 300 Nikah Sekeri haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Nikah Sekeri Haberleri

Düğün sektörünü yoğun mesai bekliyor

Düğün sektörünü yoğun mesai bekliyor

Düğün Salonları ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Murat Dokak "Haziran ayında yüzde 20 olan doluluk, temmuz, ağustos ve eylülde yüzde 100'e ulaşacak" dedi.

30.06.2021Ekonomi
Nikâh şekeri yerine hayvanlar için mama dağıttı

Nikâh şekeri yerine hayvanlar için mama dağıttı

Her geçen gün hayvana şiddet haberleri artarken, bu kez umut verici iki güzel haber geldi. İşinsanı İzzet Cem Yazıcıoğlu ve avukat eşi Özlem Çakmak ile restoran işletmecisi Ahmet Çiftçi alkışı hak etti.

24.01.2021Gündem
Nikâh masasına geç kaldım işte...

Nikâh masasına geç kaldım işte...

Kambersiz düğün olmuyor da bensiz olabilir pekâlâ. Hem bu haftaki gibi yetişeceğim/yetişemeyeceğim gibi streslere girmemiş olurum!

24.11.2019Hürriyet Pazar
İlk proje girişimcilik kampı oldu.

İlk proje girişimcilik kampı oldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 2007 yılında kadın girişimci potansiyelinin geliştirilmesi, daha donanımlı hale getirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek üzere TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nu (KGK) kurdu. TOBB KGK, Türkiye’nin 81 ilinde girişimcilik ekosistemini kadınlar için daha elverişli hale getirmek için her yıl yüzlerce faaliyet gerçekleştiriyor. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kadınların iş dünyasında hak ettikleri yeri almalarını sağlamak için kurduğu TOBB KGK sayesinde kadınlar arasında girişimciliğin bir kariyer seçeneği olarak önemi her geçen gün artıyor. 6793 üyesi ile Türkiye’nin en geniş kadın girişimci ağı olan TOBB KGK’nın kurul üyeleri iş kadınları, profesyonel yöneticiler, girişimcilik konusunda akademik çalışma yapan akademisyenler ile bu sahada bölgesel ya da ulusal ölçekte faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşu yöneticilerinden ve girişimciliği destekleyen kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinden oluşuyor. Kadın Girişimciler Kurulu’nun Türkiye’nin 81 ilinde temsilcilikleri bulunuyor. TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları seçimle iş başına gelen 15 kişilik yönetim kurulundan oluşuyor. Biz de Hürriyet İK olarak her pazar, bir ilimizdeki Kadın Girişimciler Kurulu ile görüşerek kurulların ildeki girişimcilik ekosistemine katkılarını ve KGK yöneticilerinin hikayelerini anlatıyoruz. Bu hafta Kocaeli’deyiz.

Çocuklar Duymasının yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Haluk şehri terk ediyor

Çocuklar Duymasın'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Haluk şehri terk ediyor

Kanal D'nin sevilen ve uzun soluklu dizisi Çocuklar Duymasın'da bu hafta da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 75. bölümde Haluk ve Meltem boşanmanın ardından vedalaşarak yeni hayatlarına adım atmışlardı. Çocuklar Duymasın'ın 11 Nisan Perşembe günü ekranlara gelecek olan bölümünde Haluk evi ve şehri terk edecek. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Çocuklar duymasın'ın 76. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair bazı ipuçları...

9.04.2019Televizyon
Çocuklar Duymasının yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 75. bölümde neler oldu

Çocuklar Duymasın'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 75. bölümde neler oldu?

Her çarşamba Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen Çocuklar Duymasın'ın bu akşam ekranlara gelen 75. bölümü izleyenlere hüzünlü anlar yaşattı. Dizinin başrol karakterleri Haluk ve Meltem boşanmanın ardından vedalaşarak yeni hayatlarına adım attılar. Peki, Çocuklar Duymasın'ın önümüzdeki hafta ekranlara gelecek olan 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 75. bölümde neler oldu? İşte Çocuklar Duymasın ile ilgili merak edilenler...

3.04.2019Televizyon
Bir tek baba takım elbise giydi

Bir tek baba takım elbise giydi

Ankara’da beden eğitimi öğretmeni gelin ve damat nikâh töreninde davetlilere nikâh şekeri yerine düdük ve tohum dağıttı. Törene eşofmanla gelen gelin ve damat davetlilere çiçek yerine top attı. Davetliler de rahat kıyafetler giyerken damat "İkna edemedim. Ne yazık ki babam takım elbise ile geldi" dedi.

26.04.2018Gündem
Düğünümüz var  dostlar

Düğünümüz var dostlar

Bu haberi okumadan evlenmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Gelinlikten mekâna, aksesuardan nikah şekerine, 2018 ilkbahar-yazının en öne çıkan düğün trendleri burada...

Düğünün maliyeti 13 bin liradan başlıyor

Düğünün maliyeti 13 bin liradan başlıyor

Düğün sezonunun yaklaşmasıyla tatlı bir telaş içine giren evlenme hazırlığındaki çiftler, gelinlikten damatlığa, davetiyeden nikah şekerine, düğün salonundan ikramlara kadar hazırlıklara odaklandı.

11.03.2018 Ekonomi
Düğün Davetiyeniz, Yeni Sezonun Trend Boho Konseptiyle Fark Yaratsın

Düğün Davetiyeniz, Yeni Sezonun Trend Boho Konseptiyle Fark Yaratsın!

Düğününüzün konseptini belirlediniz... Peki davetiyeniz konsepte uygun mu? Yeni sezonda Boho tarz davetiyeler revaçta...

15.12.2017Alışveriş
Gelinliğin Vazgeçilmez Unsuru Gelin Buketleri

Gelinliğin Vazgeçilmez Unsuru Gelin Buketleri

Gelinliğin vazgeçilmez unsuru gelin buketleri, bu sezon Bohem tarzdaki tasarımlarla vazgeçilmez olacak... Bir gelin adayının zarafeti ve şıklığıyla taşıdığı gelinliklerin en önemli aksesuarı gelin buketleridir.

5.12.2017Alışveriş
2018in Gelinlik Modasına bohem tarz damgasını vuracak

2018'in Gelinlik Modası'na bohem tarz damgasını vuracak!

16. Yılında Evlilik Hazırlıkları Fuarı, 'Boho' Konseptiyle Çiftleri 70'lerin büyülü dünyasına götürecek...

4.11.2017Stil
Damat iPhone 8 dağıttı zannedildi... Gerçek çok farklı çıktı

Damat iPhone 8 dağıttı zannedildi... Gerçek çok farklı çıktı

Suudi Arabistan'da bir düğünde koli koli iPhone 8 dağıtıldı haberleri sosyal medyada çok konuşulmuştu. Ancak gerçek farklı çıktı. Düğüne katılan damadın bir akrabası, davetin nişan olduğunu söyledi ve iPhone kutularına benzer paketlerin içinde şeker olduğunu açıkladı.

26.10.2017Dünya
Damat herkese iPhone 8 hediye etti

Damat herkese iPhone 8 hediye etti

Suudi Arabistan’da gerçekleştirilen bir düğünde damat düğüne katılan herkese iPhone 8 hediye etti. Suudi Arabistan’da gerçekleştirilen bir düğünde inanılması zor bir olay yaşandı. Suudi Arabistan'da gerçekleştirilen düğünde damat, davetlilere nikah şekeri yerine yüzlerce iPhone 8 hediye etti. Düğünün bir davetlisi tarafından çekilip paylaşılan videoda, görevlilerin tepsilerle hediye paketi haline getirilmiş yüzlerce iPhone 8'i müzik eşliğinde salona getirdiği görülüyor.

25.10.2017Haber
Düğüne gelen herkese iPhone 8 hediye edildi

Düğüne gelen herkese iPhone 8 hediye edildi

Suudi Arabistan’da gerçekleştirilen bir düğünde damat düğüne katılan herkese iPhone 8 hediye etti.

25.10.2017Dünya
Ev hanımıydı, şimdi 6 ülkeye çikolata ihraç ediyor

Ev hanımıydı, şimdi 6 ülkeye çikolata ihraç ediyor

Batman’da Neşe Yıldız adlı ev hanımı, ailesi ve KOSGEB desteğiyle 6 yıl önce açtığı iş yerinden, 6 ülkeye çikolata ihraç ediyor.

11.10.2017Ekonomi
TEGV ürünleriyle eğitime destek olun

TEGV ürünleriyle eğitime destek olun

TEGV, sevdiklerinize alacağınız hediyelerle çocukların eğitimine de destek olma imkânı sunuyor.

7.08.2017Eğitim
Hobi olarak başladı Şimdi tüm Türkiyeye satıyor

Hobi olarak başladı! Şimdi tüm Türkiye'ye satıyor

Kahramanmaraş’ta hobi olarak başladığı kokulu taş tozuna patent alan Yaşar Topuz, şimdi ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına gönderiyor.

19.07.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Biz Türkler nikâh şekerini Lükres Borjiya'nın kına gecesinde mi öğrendik

Dün Hürriyet ve New York Times’ın manşetinde benzer bir haber vardı. Pandemi sırasında yasaklanan düğünlerin yeniden başlaması.

8.06.2021

Türkiye'nin 24 saat en önemli canlı tv yayını

Akşamları yapılan siyasi tartışmalar mı... Parti gruplarından canlı aktarılan sahneler mi...

12.03.2021

Mikro kredi tetikledi Karaman-Almanya ‘nikâh hattı’ kurdu

CITIBANK’ın “Mikro Girişimci Ödülleri”nin jüri toplantısındayız.

1.10.2017

Sokaklar doğal ortam değil

Doğal ortam diyerek hayranları sokaklara terk eden zihniyetleri kınıyorum. Barınakların da göstermelik olduğunu düşünüyorum.

17.08.2017

Evleniyoruz, mutluyuz!

Altınlarınız hazır mı? Çünkü düğün sezonuna resmen girmiş bulunuyoruz. Peki bu sene gideceğimiz düğünlerde ne mi göreceğiz? Renklerden lokasyona, davetiyeden gelinliğe, damatlığa, müzikten fotoğraflara hepimizi çok şaşırtacak düğünler bizi bekliyor.

6.05.2017