MENÜ

Nevruz

Nevruz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nevruz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.655 Nevruz haberi bulunmuştur.

Nevruz Bayramı ya da kısaca Nevruz; Afganlar, Anadolu Türkleri, Arnavutlar, Azeriler, Farslar, Gürcüler, Karakalpaklar, Kazaklar, Kırgızlar, Kürtler, Özbekler, Tacikler, Türkmenler ve Zazalar tarafından kutlanan geleneksel yeni yıl ya da doğanın uyanışı ve bahar bayramı.

Nevruz Haberleri

Somut olmayan kültürel miras online sergisi

"Somut olmayan kültürel miras" online sergisi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğünce, UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Listelerine kaydedilen Türkiye'nin 18 somut olmayan kültürel miras unsurunun tanıtıldığı online sergi erişime açıldı.

22.04.2020Keyif
Azerbaycanda koronavirüsten ikinci ölüm

Azerbaycan'da koronavirüsten ikinci ölüm

Azerbaycan'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) teşhisiyle tedavi altında bulunan bir hasta daha hayatını kaybetti.

25.03.2020Dünya
Göz alıcı Munzur Vadisi bahar çiçekleriyle süslendi

Göz alıcı Munzur Vadisi bahar çiçekleriyle süslendi

Tunceli'nin Ovacık ilçesindeki Munzur Vadisi Milli Parkı'nda, havaların ısınmasıyla açan bahar çiçekleri göz alıcı güzellikler sunuyor.

25.03.2020Gündem
Ruhani’den ürküten açıklama: İkinci bir dalgayla karşılaşabiliriz

Ruhani’den ürküten açıklama: İkinci bir dalgayla karşılaşabiliriz

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarında birinci dalgayı aştıklarını ancak Nevruz Bayramı için tatile çıkan vatandaşların dönmesiyle ikinci dalganın başlayabileceğini belirtti.

25.03.2020Dünya
İrandan korkutan açıklama: Facia kapıda

İran'dan korkutan açıklama: Facia kapıda

İran'daki Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) Bilim Kurulu üyelerinden Prof. Dr. Mesud Merdani, 2 bine yakın can kaybının olduğu ülkesinde virüsün daha fazla yayılmasını önlemek için seyahat yasağı getirilmezse bir felaket yaşanabileceğini söyledi. Merdani, "Eğer İran'da Nevruz tatili ziyaretleşmelerinin önü alınmazsa facia kapıda demektir. İnsanlar gittikleri yere virüs götürebilecekleri gibi dönüşlerinde de virüs taşıyabilirler. İvedilikle seyahat yasağı getirilmez ise sağlık merkezlerimiz hastalara yetmeyecektir." dedi.

24.03.2020Dünya
Son dakika haberler... İrandan yeni Corona Virüsü kararı... Ruhaniden dikkat çeken açıklama

Son dakika haberler... İran'dan yeni 'Corona Virüsü' kararı... Ruhani'den dikkat çeken açıklama

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, yeni tip Corona Virüsü (Kovid-19) salgını nedeniyle ülke genelindeki kısıtlamaların 3 Nisan'a kadar uzatıldığını açıklarken, hastanelere başvuruların ve ölüm oranlarının düşmeye başladığını belirtti.

24.03.2020Dünya
Anadoluda baharın, bereketin ve birliğin sembolü: Semeni

Anadolu'da baharın, bereketin ve birliğin sembolü: Semeni

Türk dünyasında asırlardır kutlanan Nevruz Bayramı'nın sembolü olan semeni, Doğu Anadolu'da asırlardır yaşatılıyor.

23.03.2020Seyahat
Hamaney: ABD yardım teklif etti, reddettik

Hamaney: ABD yardım teklif etti, reddettik

İran’ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, ülkesinin koronavirüsle mücadele konusunda ABD yönetiminin yardım teklifini kabul etmediğini söyledi.

23.03.2020Dünya
Erdoğan’ın Nevruz mesajı: ‘Nevruz güzellik ve iyilikler getirsin’

Erdoğan’ın Nevruz mesajı: ‘Nevruz güzellik ve iyilikler getirsin’

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, bolluğun ve bereketin bayramı Nevruz’un, millet için güzellik ve iyilik getirmesi dileğinde bulunarak, “Baharın müjdecisi Nevruz’un, sahip olduğumuz değerlerin, zenginliklerin hatırlanmasına, korunmasına ve yeni nesillere aktarılmasına vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

22.03.2020Gündem
MHP lideri Bahçeliden Corona Virüsü açıklaması

MHP lideri Bahçeli'den 'Corona Virüsü' açıklaması

MHP lideri Devlet Bahçeli, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. "KOVİD-19 salgını adım adım dünyayı dolaşıyor. Bütün ülkeler ortak bir amaçta birleşip hastalığa karşı direniyor." diyen Bahçeli, "Şimdiden her ihtimale karşı hazırlıklı olmamız, hakim ve hadim bir iradeyle hareket etmemiz tarihi bir görevdir." ifadelerini kullandı.

21.03.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktaydan Nevruz Bayramı mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan Nevruz Bayramı mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, baharın müjdeleyicisi nevruzun başta Türkiye olmak üzere tüm insanlığa sağlık, sevgi, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

21.03.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandan Nevruz mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Nevruz mesajı

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Dünya Nevruz Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Erdoğan'ın mesajında şu ifadeler yer aldı;

21.03.2020Gündem
Son dakika haberi: Ruhaniden corona virüs mesajı

Son dakika haberi: Ruhani'den corona virüs mesajı

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, "Birlik ve beraberlikle İran corona virüs mücadelesini kazanacaktır" açıklamasında bulundu.

20.03.2020Dünya
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ İstanbulda 9 saatlik elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ İstanbul'da 9 saatlik elektrik kesintisi programı

BEDAŞ planlı elektrik kesintileri programında yer alan bilgilere göre, İstanbul'da 9 saat süreyle geçerli olacak elektrik kesintileri bilgisi paylaşıldı. İstanbul'un Esenler, Sultangazi, Avcılar, Başakşehir gibi birçok ilçesinde yaşanacak olan elektriklerin ne zaman son bulacağını öğrenmek isteyenler, 'Elektrikler ne zaman gelecek?' sorusunun yanıtını sorguluyor. İşte, 20 Mart İstanbul elektrik kesintisi programı.

19.03.2020Gündem
İranda tarihi Tebriz Çarşısı koronavirüs nedeniyle kapatıldı

İran'da tarihi Tebriz Çarşısı koronavirüs nedeniyle kapatıldı

İran'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında Tebriz kentindeki tarihi kapalı çarşı iki günlüğüne kapatıldı.

17.03.2020Seyahat
Kazakistanda Corona virüs nedeniyle olağanüstü hal ilan edildi

Kazakistan'da Corona virüs nedeniyle olağanüstü hal ilan edildi

Kazakistan'da diplomatlar ve uluslararası örgüt temsilcileri dışında ülkeye yabancı vatandaşların girişi yarından itibaren askıya alınacak. Özbekistan'da yarından itibaren ülkeye giriş çıkışlar kapatılacak. Rusya'da gün içinde Kovid-19 vaka sayısı, 4 kişi artarak, 63'e yükseldi. Azerbaycan'da yeni tip koronavirüs 4 kişide daha rastlandı

15.03.2020Dünya
Rusyada Kovid-19 vakası 59a ulaştı

Rusya'da Kovid-19 vakası 59'a ulaştı

Rusya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tespit edilen kişi sayısı 59’a yükseldi.

14.03.2020Dünya
Gürcistan vatandaşları İtalya’dan tahliye edildi

Gürcistan vatandaşları İtalya’dan tahliye edildi

Çin’in ardından koronavirüsü nedeniyle en fazla can kaybının yaşandığı İtalya’da bulunan 156 Gürcistan vatandaşı özel uçaklarla tahliye edildi.

11.03.2020Dünya
İran Cumhurbaşkanı Ruhani’den corona virüs açıklaması

İran Cumhurbaşkanı Ruhani’den corona virüs açıklaması

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, halka yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgınını ciddiye almaları, ancak korkuya neden olabilecek asılsız söylentilere kulak asmamaları çağrısında bulundu.

11.03.2020Dünya
Fransada Corona Virüsünden ölenlerin sayısı 33e yükseldi

Fransa'da Corona Virüsü'nden ölenlerin sayısı 33'e yükseldi

Fransa'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 33'e çıktı.

10.03.2020Dünya
İranda koronavirüs nedeniyle müze ve tarihi mekanlar ziyarete kapatıldı

İran'da koronavirüs nedeniyle müze ve tarihi mekanlar ziyarete kapatıldı

İran'da yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) daha fazla yayılmasının önlenmesi kapsamında ülke genelindeki tüm müze, saray ve tarihi mekanların ziyaretçilere kapatıldığı bildirildi.

10.03.2020Dünya
Corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmesi: Corona virüs nedeniyle okulları iptal ettiler, şehirlere giriş çıkışı yasakladılar

Corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmesi: Corona virüs nedeniyle okulları iptal ettiler, şehirlere giriş çıkışı yasakladılar!

Gelen son dakika haberine göre, İran'da ölümlere yol açan yeni tip corona virüs (Kovid-19) nedeniyle önlemler üst seviyeye çıkartıldı. Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tüm spor faaliyetleri iptal edildiği belirtildi. Daha önce İran Sanayi, Maden ve Ticaret Bakanı Rıza Rahmani'nin de yeni tip Corona virüse (Kovid-19) yakalandığı açıklanmıştı. Bu arada, salgına karşı alınan tedbirler kapsamında tüm kentlerde dezenfekte çalışmaları sürerken Mazenderan, Fars, İsfahan, Rezevi Horasanı ve Erdebil valilikleri yayınladıkları bildiriyle nevruz tatilinde yolcu kabul etmeyeceklerini, şehirlere girişi engelleyeceklerini duyurdu. Ayrıca, İran'da koronavirüs nedeniyle okullar ve üniversiteler 20 Mart'a kadar tatil edildi.

6.03.2020Dünya
Baharın müjdecisi cemre düştü mü 2020 üçüncü cemre ne zaman düşüyor

Baharın müjdecisi cemre düştü mü? 2020 üçüncü cemre ne zaman düşüyor?

Baharın müjdecisi olan cemre düşmesiyle ilgili araştırmalar, hava sıcaklığını artmasıyla beraber hız kazandı. Sırasıyla havaya, suya ve toprağa düşen cemrenin 2020 yılında ne zaman düşeceği pek çok kişinin merak ettiği konulardan. Kış aylarının sona ermesi olarak bilinen cemre düşmesi birer hafta aralıkla düşüyor. Peki, Baharın müjdecisi cemre düştü mü? 2020 üçüncü cemre ne zaman düşüyor? İşte, o konu hakkında detaylar.

5.03.2020Gündem
3. cemre ne zaman düşüyor Cemre toprağa ne zaman düşecek

3. cemre ne zaman düşüyor? Cemre toprağa ne zaman düşecek?

'Üçüncü cemre ne zaman düşer?' ve 'cemre düştü mü?' gibi sorularına yanıt arayan vatandaşlar, doğayı renklendirecek bu olayın detaylarını araştırmaya başladı. İkinci cemrenin düşmesi ve hava sıcaklıklarının bir nebze de olsa artış göstermesi, birçok vatandaş tarafından heyecanla karşılandı. Peki, 3. cemre ne zaman düşüyor? Cemre toprağa ne zaman düşecek?

3.03.2020Gündem
Cemre toprağa ne zaman düşer Üçüncü cemre ne zaman düşecek

Cemre toprağa ne zaman düşer? Üçüncü cemre ne zaman düşecek?

Bahar aylarının habercisi cemreler düşmeye devam ediyor. Birinci cemrenin havaya, ikinci cemrenin de suya düşmesinin ardından son olarak toprağa düşmesi beklenen üçüncü cemre olayının ne zaman gerçekleşeceği merak konusu oldu. Peki, 2020'nin üçüncü cemresi ne zaman düşecek?

1.03.2020Gündem
Turizmde hızlı başlangıç

Turizmde hızlı başlangıç

Türkiye 2019’u 45 milyon yabancı turistle kapatmış, toplamda ise 52 milyon turist ağırlamıştı.

25.02.2020Ekonomi
İranda koronavirüsten 5 kişi öldü Vanda Kapıköy Gümrük Kapısında önlemler başladı

İran'da koronavirüsten 5 kişi öldü! Van'da Kapıköy Gümrük Kapısı'nda önlemler başladı

Türkiye'nin sınır komşusu İran'da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 5'e yükselirken, Van'da da bir dizi önlemler alınmaya başlandı. Van'ın İran'a açılan Kapıköy Gümrük Kapısı'nda görevli personel maske ve eldiven kullanmaya başlarken, Türkiye'ye giriş yapan bazı İranlıların da maske taktığı görüldü.Kapıdan giriş yapan İranlılar, çok korktuklarını ancak ülkelerinde gerekli tedbirlerin alındığını söylediler.

21.02.2020Gündem
Komşuda koronavirüsten 2 kişi öldü, Vanda acil toplantı yapıldı

Komşuda koronavirüsten 2 kişi öldü, Van'da acil toplantı yapıldı

İran'da koronavirüs nedeniyle 2 kişinin hayatını kaybetmesi sonrası Van’da Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez başkanlığında toplantı yapıldı. Toplantıda virüse karşı acil tedbirler alınması kararlaştırıldı. Kapıköy Gümrük Kapısı'na termal kamera montajı yapılması, sağlık odası kurulması ve yabancılarla irtibat halinde olan gümrük kapısında çalışan personelin koruyucu maske ve ekipman kullanması ile korona virüsü hakkında eğitimden geçirilmesi kararı alındı.

20.02.2020Gündem
Nevruz ne zaman 2020 Nevruzu ne zaman kutlanacak

Nevruz ne zaman? 2020 Nevruzu ne zaman kutlanacak?

Her yıl Balkanlar'dan Orta Asya'ya kadar oldukça geniş bir coğrafyada kutlanan Nevruz'un ne olduğu ve 2020'de hangi tarihlerde kutlandığı çok sayıda kişi tarafından merak ediliyor. Peki, Nevruz ne zaman? 2020 Nevruzu ne zaman kutlanacak?

13.02.2020Gündem
2020 yılında ilk cemre ne zaman düşecek Cemre düşme tarihleri

2020 yılında ilk cemre ne zaman düşecek? Cemre düşme tarihleri

Havaların ne zaman ısınacağını merak eden pek çok kişi, ilk cemre ne zaman düşecek sorusuna cevap aramaya başladı. Cemre düşme tarihleri sonrasında sırasıyla hava, su ve toprak ısınacak. İlk cemre havaya düşecek ve havalar bir anda ısınmaya başlayacak. İkinci cemre ise suya düşecek, bu aşama havaları biraz daha yumuşatacak. Peki, ilk cemre ne zaman düşecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

20.01.2020Gündem
İlk cemre ne zaman düşecek 2020 cemre düşme tarihleri

İlk cemre ne zaman düşecek? 2020 cemre düşme tarihleri

İlk cemre ne zaman düşecek sorusu, sıcaklıkların ne zaman artacağını merak eden birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Önce havaya düşen cemre, sonra suya son olarak ise toprağa düşmektedir. Böylece hava sıcaklıkları tam anlamıyla artacak ve bahar mevsimine girilmiş olacak. Peki, ilk cemre ne zaman düşecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

4.01.2020Gündem
Google 2020 yılbaşı arifesini Doodle yaparak kullanıcılarına sürpriz yaptı

Google 2020 yılbaşı arifesini Doodle yaparak kullanıcılarına sürpriz yaptı!

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, yılbaşı arifesinde sürpriz bir doodle çıkarttı. 31 Aralık'ta kullanıcılarına eğlenceli tasarım sunan Google ana sayfasında havai fişek gösterilerinin yer aldığı bir görsel hazırladı. Her sene olduğu gibi bu yıl da 2020 yılına dünya ülkeleri farklı saatlerde adım atacak. İşte, 2020 yılına saatler kala araştırılan dünyada yılbaşı ile ilgili merak edilen bilgiler.

30.12.2019Gündem
Yılbaşı  gecesi  kim, ne  yiyor Anadolu’da arabaşı,  İspanya’da 12 üzüm

Yılbaşı gecesi kim, ne yiyor? Anadolu’da arabaşı, İspanya’da 12 üzüm

Her kültürün yeni yılı karşılama geleneği kendine özgü. Kimi ömrü uzasın diye noodle yiyor, kimi bol para getirsin diye mercimek. Önümüzdeki günlerin anlam ve önemine binaen Anadolu topraklarından dünyaya açılıp farklı yılbaşı sofralarına konuk oluyoruz.

29.12.2019Hürriyet Pazar
Otellerin doluluğu yüzde 90a ulaştı Adım atacak yer kalmadı...

Otellerin doluluğu yüzde 90'a ulaştı! Adım atacak yer kalmadı...

TURİZMİN başkenti Antalya’da, yılbaşı tatili nedeniyle 5 yıldızlı otellerde yer kalmadı. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, Sanatçı konseri olan otellerimiz tamamen doldu. Butik oteller ise yüzde 90 doluluğa ulaştı. Birkaç güne onlar da dolacak" dedi. Kentte, şehir içi otellerinde yer bulmak ise mümkün.

26.12.2019Ekonomi
Yılbaşında Antalyaya yoğun ilgi

Yılbaşında Antalya'ya yoğun ilgi

Turizmin başkenti Antalya'da, yılbaşı tatili nedeniyle 5 yıldızlı otellerde yer kalmadı. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, "Sanatçı konseri olan otellerimiz tamamen doldu. Butik oteller ise yüzde 90 doluluğa ulaştı. Birkaç güne onlar da dolacak" dedi. Kentte, şehir içi otellerinde yer bulmak ise mümkün.

26.12.2019Seyahat
Elektrikler ne zaman gelecek 20 Kasım İstanbul elektrik kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 20 Kasım İstanbul elektrik kesinti programı

İstanbul'da yaşanan elektrik kesintilerinin ardından bölgelerinde elektriklerin ne zaman geleceğini merak eden vatandaşlar, elektrikler ne zaman gelecek sorusunu internette sıklıkla arıyorlar. İstanbul'da hem arıza kaynaklı hem de planlı elektrik kesintileri mevcut.

20.11.2019Gündem
Londra’da açılan karma sergi Türk ve yabancı ressamları buluşturdu

Londra’da açılan karma sergi Türk ve yabancı ressamları buluşturdu

Londra’nın sanat alanında en popüler semtlerinden biri olan Camden’ın uğrak yeri Camden Image Gallery’de 5-8 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen Beyond Words Karma Sergisi, Türkiye’den çok sayıda ressam ve heykeltıraşın yanı sıra, dünyanın farklı yerlerinden gelen çok sayıda yabancı sanatçının katılımıyla özel bir davetle kapılarını sanatseverlere açtı.

6.11.2019Avrupa
İstanbul elektrik kesintisi programında son durum.. İşte bölge bölge elektrik kesintisi tablosu

İstanbul elektrik kesintisi programında son durum.. İşte bölge bölge elektrik kesintisi tablosu

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar bölgelerindeki elektrik kesintilerinin ne zaman düzeleceğini merak ediyorlar. Bölge bölge yayınlanan planlı kesintiler listesinde bir çok ilçe için kesinti saatleri açıklandı. Peki İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası'nda elektrik kesintilerinde son durum nedir?

31.10.2019Gündem
Diyarbakırlı anneler mücadelelerinden vazgeçmesin

'Diyarbakırlı anneler mücadelelerinden vazgeçmesin'

Diyarbakır'da öldürülen kadın teröristin annesi Hatice Aydemir, "Diyarbakırlı anneler mücadelelerinden ve çocuklarından hiç vazgeçmesinler. Bu çocuklar da hiçbir zaman devletten korkmasın. Gelip teslim olsunlar." dedi.

16.10.2019Gündem
Son dakika... Azerbaycan Başbakanı Nevruz Memmedov istifa etti

Son dakika... Azerbaycan Başbakanı Nevruz Memmedov istifa etti

Azerbaycan Başbakanı Nevruz Memmedov, başbakanlık görevinden istifa etti. Ali Asadov parlamentonun da onayıyla Azerbaycan'ın yeni başbakanı oldu.

8.10.2019Dünya
Tahliye oldu

Tahliye oldu

ESKİ HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) ‘hak ihlali’ kararının ardından dün cezaevinden tahliye edildi.

5.10.2019Gündem
AYM tahliye yolunu açtı

AYM tahliye yolunu açtı

ANAYASA Mahkemesi Genel Kurulu, ‘terör örgütü propagandası’ suçundan 3 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan eski HDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder’in ifade özgürlüğünün ihlal edildiğine karar verdi.

4.10.2019Gündem
Anayasa Mahkemesinin Sırrı Süreyya Önder kararının gerekçesi  açıklandı

Anayasa Mahkemesinin Sırrı Süreyya Önder kararının gerekçesi açıklandı

Anayasa Mahkemesi Genel Kurulunun, bir toplantıdaki açıklamaları nedeniyle "terör örgütünün propagandasını yapmak" suçundan mahkum edilen eski HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in "ifade özgürlüğü hakkının ihlal edildiğine" ilişkin kararının gerekçesi açıklandı.

3.10.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Normale 'dönüş' bayramı

Bir ramazanı daha geride bıraktık. Şimdi Türkiye için yavaş yavaş normale dönme, 1.8 milyar Müslüman için ise kutlama zamanı...

23.05.2020

Sorbe deyince havalı, şerbet deyince demode mi?

Fransızların dünyaya yaydığı sorbenin atasının bizim geleneksel şerbetimiz olduğunu biliyor muydunuz? Şerbete yeteri kadar sahip çıkamamamız üzücü. Zaman tünelinde tatlı bir yolculuk yapalım bugün.

17.05.2020

93 yaşında ölen tadımcı günde ne kadar içiyordu

DÜN Mehmet Yalçın’ın T24’teki harika yazısından öğrendim.

22.03.2020

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olmalı

Hafta sonu ülke genelinde hava güzel olacak...

21.03.2020

Sevgililer Günü’nün kurtlu öyküsü

Hayır kurtlanmış anlamında değil, içinde gerçek kurt var!

15.02.2020

Güneş durdu ağaç süslendi

Ne yılbaşının ne de ağaç süslemenin başka bir dinle ilgisi var. Olsa ne olacak zaten ama yok!

21.12.2019