EKSTRA
MENÜ

Nestle

Nestle haberleri sayfasında güncel ve son dakika Nestle hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.007 Nestle haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Nestlé S.A. ya da Société des Produits Nestlé S.A., merkezi Vevey, İsviçre'de bulunan, dünyanın en büyük yiyecek ve içecek üreticisidir. Nestlé'nin ürün gamı içme suyundan bebek mamasına, kahveden süt ürünleri,şişelenmiş su, kahvaltılık tahıllar, kahve ve çay, şekerleme, süt ürünleri,eczacılık ürünleri,dondurma, dondurulmuş gıda, evcil hayvan gıda ve atıştırmalıklarına kadar uzanmaktadır.

Nestle Haberleri

Nestle Hangi Ülkenin Markası Ve Nerede Üretiliyor Nestle Ne Zaman Kuruldu, Sahibi Kim Ve Kısaca Tarihçesi

Nestle Hangi Ülkenin Markası Ve Nerede Üretiliyor? Nestle Ne Zaman Kuruldu, Sahibi Kim Ve Kısaca Tarihçesi

Günümüzde nestle markasını her çeşit üründe görebilmek mümkündür. Nestle, ürün çeşitliliğine sahip olan en büyük firmalardan bir tanesidir. Nestle’nin nerede üretildiğini, hangi ülkeye ait olduğunu ve sahibinin kim olduğunu sizin için derledik.

31.08.2021Araştırma
Rehber köpek sahiplenme başvurusunda %90ın üzerinde artış yaşandı

Rehber köpek sahiplenme başvurusunda %90'ın üzerinde artış yaşandı

Nestlé Purina PetCare Türkiye, kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki “Karanlıkta Diyalog” ve “Canımız Sokakta” projeleriyle Nestlé Purina PetCare’in global ölçekte hazırladığı Toplumda Purina Raporu’nda yer aldı. Rapora göre, Nestlé Purina PetCare Türkiye’nin Rehber Köpekler Derneği iş birliği ile düzenlediği “Karanlıkta Diyalog” etkinliği sonrasında, görme engellilerin rehber köpek sahiplenme başvurusunda yüzde 90'ın üzerinde artış oldu.

13.08.2021Ekonomi
Küp küp ihracat

Küp küp ihracat

Bursa’daki fabrikasında ürettiği küp domates ve salçaları 25’in üzerinde ülkeye ihraç eden Merko Gıda, pandemiye rağmen 8.5 milyon dolar yatırımla Frigo Pak Gıda’nın yüzde 25’ini satın aldı. Bu alımla Merko’nun gücünü arttırdığını söyleyen Merko Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Alistair Baran Blake, özellikle Avrupa ülkelerinde önemli bir atılım yapmayı hedeflediklerini ifade etti.

5.07.2021Ekonomi
Pandemi döneminde çalışan ebeveyn olmak

Pandemi döneminde çalışan ebeveyn olmak

Çalışan ebeveyn olmak, pandeminin de etkisiyle, önceki dönemlerde olduğundan daha zorlayıcı bir hal aldı. Uzaktan eğitimle birlikte çocukların evde geçirdikleri sürenin artması, küçük yaş gruplarının bakımı ve ev işleriyle ilgili sorumluluklar, çalışan ebeveynlerin pek çoğunda ciddi bir yorgunluğa neden oldu. Yeni bebeği olan ebeveynler ise bu zorlu dönemi daha büyük stresle geçiriyor. Peki çalışan ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmak için şirketler neler yapıyor?

30.06.2021Sağlık
Nestlé Türkiye, KAGİDER ortaklığıyla geleceğin kadın liderlerini yetiştirecek

Nestlé Türkiye, KAGİDER ortaklığıyla geleceğin kadın liderlerini yetiştirecek

Nestlé Türkiye, geleceğin ilham veren kadın liderlerini yetiştirmek amacıyla Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliğinde "Nestlé Akademi" programını hayata geçirdi. 360 derece tasarlanan gelişim programı ile, 30 yaş altı genç kadınların kendilerini ve yeteneklerini keşfederek, kariyerlerine donanımlı şekilde hazırlanmaları hedefleniyor. Nestlé Türkiye Yönetim Kurulu’nun kadın üyelerinin öğrencilere mentorluk vereceği program 6 ay sürecek.

25.06.2021Ekonomi
Dünya bu skandalı konuşuyordu... Gıda devlerine çocuk çalışan davasında flaş gelişme

Dünya bu skandalı konuşuyordu... Gıda devlerine çocuk çalışan davasında flaş gelişme!

ABD Yüksek Mahkemesi, gıda şirketleri Nestle ve Cargill'e açılan davayı reddetti. Dava Batı Afrika'da çocukların zorla çalıştırıldığı çiftliklerden kakao satın aldıkları gerekçesiyle açılmıştı.

19.06.2021Ekonomi
Dev şirket ifşa oldu Skandal ortaya çıktı.... Ürünlerinin yüzde 60ı sağlık testlerinde başarısız

Dev şirket ifşa oldu! Skandal ortaya çıktı.... Ürünlerinin yüzde 60'ı sağlık testlerinde başarısız

Dünyaca ünlü gıda üreticilerinden Nestle'nin şirket içi yazışmaları basına sızdırıldı. Financial Times tarafından yayımlanan yazışmalarda şirket ürünlerinin yüzde 60'ının sağlık testlerinde başarısız olduğuna yönelik ifadelerde bulunuyor.

31.05.2021Ekonomi
İsviçreli dev şirketten flaş satın alma İmzalar atıldı, anlaşmaya varıldı

İsviçreli dev şirketten flaş satın alma! İmzalar atıldı, anlaşmaya varıldı

Nestle SA, The Bountiful Company'nin temel markalarını 5,75 milyar dolara satın almak için KKR & Co. ile anlaşmaya vardı.

30.04.2021Ekonomi
Nesquik kağıt pipete geçişini tamamladı

Nesquik kağıt pipete geçişini tamamladı

Nesquik, sürdürülebilir bir gelecek için tüm ambalajlarındaki plastik pipet kullanımına son vererek kağıt pipete geçişini tamamladı. Hem dünyada hem Türkiye’de aromalı sütler pazarında öncü bir uygulamaya imza atan Nesquik Süt’ün, doğaya saygılı kağıt pipetli ürünleri Nisan ayı itibariyle raflarda yerini almaya başladı.

23.04.2021Hayat
Gönüllü adımlar, Help Steps ile Gıda Kurtarma Derneği’ne Bağışlanıyor

Gönüllü adımlar, Help Steps ile Gıda Kurtarma Derneği’ne Bağışlanıyor

Nestlé'nin düzenlediği yeni bir kampanya kapsamında, 22 Nisan – 22 Temmuz arasında atılacak gönüllü adımlar, gıda atığını önleyen ve fazla gıdaları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Gıda Kurtarma Derneği’ne bağışlanacak.

22.04.2021Hayat
Make-A-Wish® Türkiye ile Hepsiburada’dan anlamlı iş birliği

Make-A-Wish® Türkiye ile Hepsiburada’dan anlamlı iş birliği

Make-A-Wish® Türkiye (Bir Dilek Tut Derneği) Hepsiburada iş birliği ile Yıldızlı Markalar projesini hayata geçiriyor. Bu iş birliğinden elde edilen gelirler zorlu hastalıklarla mücadele eden çocuklara umut olacak.

8.04.2021Ekonomi
Nestlé Türkiye’nin Yeni CEO’su Yasser Abdul Malak Oldu

Nestlé Türkiye’nin Yeni CEO’su Yasser Abdul Malak Oldu

Nestlé bünyesinde 22 yıldır çeşitli üst düzey pozisyonlarda görev yapan ve hızlı tüketim ürünleri sektöründe güçlü bir birikime sahip olan Yasser Abdul Malak, Nestlé Türkiye’nin yeni genel müdürü olarak atandı.

2.04.2021Ekonomi
Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ve Pınar Süt güne besleyici ve nefis bir başlangıç yapmanıza yardımcı oluyor

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ve Pınar Süt güne besleyici ve nefis bir başlangıç yapmanıza yardımcı oluyor

Güne besleyici şekilde başlamanıza yardımcı olan kahvaltı, günlük protein, karbonhidrat, vitamin, mineral ve lif alımına büyük ölçüde katkıda bulunuyor. Dengeli bir kahvaltıda 1 porsiyon tahıl grubu, 1 porsiyon süt ürünleri, 1 porsiyon meyve ve uygun bir protein kaynağı tüketimi öneriliyor. Dengeli bir kahvaltının çocuklar ve yetişkinler için önemli olduğu bilinciyle faaliyetlerini sürdüren Nestlé Kahvaltılık Gevrekler, sütün sevilen markası Pınar Süt ile iş birliğine 2021 yılında da devam ediyor ve besleyici kahvaltılara lezzet katıyor.

11.03.2021Gündem
Ürünlere barkodlu ‘kimlik kartı’

Ürünlere barkodlu ‘kimlik kartı’

Migros, tüketicilerin mağaza ve online alışverişleri sırasında ürünlerle ilgili daha kapsamlı, detaylı ve doğru bilgiye ulaşması amacıyla Consumer Goods Forum’un GS1 iş birliğiyle yürüttüğü global projenin Türkiye kanadının öncülüğünü üstlendi.

29.01.2021Ekonomi
GS1 Global Yönetim Kurulu’na Türkiye’den ilk ve tek üye

GS1 Global Yönetim Kurulu’na Türkiye’den ilk ve tek üye

Migros, İcra Başkanı Özgür Tort’un Dünya Perakende Başkanlığı’nı üstlendiği Consumer Goods Forum (CGF) tarafından GS1 iş birliğinde yürütülen ürün bilgilerinin dijitalleştirilmesi ve standartlaştırılması projesinin Türkiye kanadına öncülük ediyor. GS1 Türkiye Yönetim Kurulu üyesi olan Özgür Tort, çalışmanın küresel işleyişine de katkı sağlayabilmek adına GS1 Global Yönetim Kurulu’na Türkiye’den ilk ve tek üye olarak katıldı.

28.01.2021Ekonomi
Uzaktan eğitime destek işbirliği

Uzaktan eğitime destek işbirliği

TEV, gençlere teknoloji desteği sağlamak için geçen yıl başlattığı işbirliğine bu yıl da devam ediyor. Üniversitelilere burs ve online eğitim desteği veren kurumlar, bu yıl pandemi nedeniyle artan teknoloji ihtiyacına karşılık öğrencilere TEV’in başlattığı ‘Uzaktan Eğitimde Eşit Fırsat Hareketi’ ile destek veriyor.

25.12.2020Eğitim
250 milyon TL yatırımla 400 kişiye istihdam

250 milyon TL yatırımla 400 kişiye istihdam

Nestle Türkiye Medikal Beslenme Ürünleri Fabrikası’nın temeli Bursa’da atıldı

31.10.2020Ekonomi
Bakan Varank: Pandemide Türk sanayisi kendini ispatladı

Bakan Varank: Pandemide Türk sanayisi kendini ispatladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank "Pandemide Türk sanayisi kendini ispatladı. Acil durumlara müdahale kapasitesiyle gücünü gösterdi. Zor zamanlarda nasıl inovatif çözümler üretebileceğini kanıtladı." dedi.

30.10.2020Ekonomi
Gıda devinden satın alma ABDli şirkete 2,6 milyar dolarlık teklif

Gıda devinden satın alma! ABD'li şirkete 2,6 milyar dolarlık teklif

Dünyanın en büyük gıda şirketlerinden Nestle, fıstık alerjisi tedavisi üreticisi ABD'li Aimmune Therapeutics'i 2,6 milyar dolara satın almak için anlaşmaya varıldığını duyurdu.

31.08.2020Ekonomi
Koronavirüs gündeminde önceliğimiz dayanışma

Koronavirüs gündeminde önceliğimiz dayanışma

Nestlé Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü İlkay Kayganacı “İçinden geçtiğimiz zorlu dönemlerden çıkabilmenin anahtarının, çok boyutlu bir dayanışmada yer aldığına inanıyoruz.” dedi.

Salgınla mücadele ortamından yeni ‘lovemark’lar çıkar mı

Salgınla mücadele ortamından yeni ‘lovemark’lar çıkar mı?

2020 yılı şimdiden hem markalar hem de tüketiciler için iletişim dinamiklerinin değiştiği, ezberlerin bozulduğu bir yıl olarak kayıtlara geçti. Peki, zorlu koşullara rağmen tüketicilerin gözünde “lovemark” olmayı başarmak mümkün mü?

18.05.2020Teknoloji
Rekabet Kurumu’ndan 29 firmaya soruşturma

Rekabet Kurumu’ndan 29 firmaya soruşturma

Rekabet Kurumu, içlerinde zincir marketlerin de bulunduğu 29 teşebbüs hakkında, “4054 sayılı Rekabetin Korunması Hakkında Kanun’u ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi” amacıyla soruşturma başlattı.

8.05.2020Ekonomi
Unilever dünyaca ünlü çay markalarını satıyor

Unilever dünyaca ünlü çay markalarını satıyor

Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Unilever, Lipton ve Pucca çay markalarını 6 milyar euroya satması bekleniyor.

12.02.2020Ekonomi
Total istasyonlarından, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel tatlı sürpriz

Total istasyonlarından, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel tatlı sürpriz

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Total istasyonlarındaki Bonjour Market ve Cafe Bonjour ziyaretçilerini tatlı bir sürpriz bekliyor.

11.02.2020Otomobil
Dev şirketten flaş karar

Dev şirketten flaş karar

Nestle, pankreasları yağ, protein ve karbonhidratları parçalamak için yeterli enzim sağlamadığından yiyecekleri düzgün bir şekilde sindiremeyenlere yönelik ilaç olan Zenpep’i satın almak için Allergan ile anlaşmaya vardı.

27.01.2020Ekonomi
Davos yarın başlıyor

Davos yarın başlıyor

İsviçre'nin Davos kasabasında 21-24 Ocak'ta gerçekleştirilecek 50'inci Dünya Ekonomik Forumu'na, 3 bin civarında iş insanı, siyasetçi, akademisyen ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katılacak.

20.01.2020Ekonomi
Türkiye’nin ‘En Hızlı Büyüyen İkinci Teknoloji Şirketi’ seçildi

Türkiye’nin ‘En Hızlı Büyüyen İkinci Teknoloji Şirketi’ seçildi

Yeni nesil araştırma ve perakende teknolojileri şirketi REM People, ‘Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı 2019’ sonuçlarına göre Türkiye’nin ‘En Hızlı Büyüyen İkinci Teknoloji Şirketi’ oldu.

15.01.2020Teknoloji
Ara tatil ne zaman Okullar ikinci ara tatile ne zaman girecek

Ara tatil ne zaman? Okullar ikinci ara tatile ne zaman girecek?

Milyonlarca öğrencinin gözü ara tatilde. Ara tatillerden ilkini geçtiğimiz 2019 yılının kasım ayında yapan milyonlarca öğrenci, şimdi ise nisan ayında yapılması planlanan ara tatile odaklandı. Farklı kademelerden öğrenciler, MEB'in açıkladığı ara tatil takvimini sorguluyor. Peki, Ara tatil ne zaman? Okullar ikinci ara tatile ne zaman girecek?

5.01.2020Gündem
43 ülkeye teknoloji ihracatı yapan Türk girişim ilk yatırımını aldı

43 ülkeye teknoloji ihracatı yapan Türk girişim ilk yatırımını aldı

Yeni nesil araştırma ve perakende teknolojileri şirketi REM People, İstanbul Portföy ve BUBA Ventures’ın 2016 yılında güçlerini birleştirerek kurdukları İstanbul merkezli girişim sermayesi fonu Bosphorist Venture Capital’den ilk yatırımını aldı. REM People, 12 milyon dolarlık değerleme üzerinden yapılan Pre-Serie A Yatırımı ile birlikte Avrupa, Asya Pasifik ve MENA Bölgesi’ndeki etkinliğini daha da pekiştirecek

2.01.2020Teknoloji
Dev şirket yeniden hisse geri alımına hazırlanıyor

Dev şirket yeniden hisse geri alımına hazırlanıyor

Nestle, gelecek yıldan itibaren yaklaşık 21 milyar dolarlık hissesini geri almaya hazırlandığını duyurdu.

31.12.2019Ekonomi
Purina BetterwithPets Ödülü Başvuruları Türkiyeye Açıldı

Purina BetterwithPets Ödülü Başvuruları Türkiye'ye Açıldı

Evcil hayvanlar ve onlarla yakın ilişkide olan insanlara daha rahat ve uyum içinde bir yaşam sunmak için projeler geliştiren Nestlé Purina bu yıl Betterwithpets ödülü başvurularını Türkiye’ye de açtı.

24.12.2019Alışveriş
Türkiye kararı 2 dakika sürdü

Türkiye kararı 2 dakika sürdü

GEÇEN mart ayında Nestle Türkiye’nin CEO’su olarak atanan Ansgar Bornemann, eşiyle birlikte İstanbul’a gelmeye 2 dakika içinde karar verdiklerini söyledi.

13.12.2019Ekonomi
Nisan ara tatili o tarihte başlayacak İkinci ara tatil ne zaman

Nisan ara tatili o tarihte başlayacak! İkinci ara tatil ne zaman?

Öğrenci ve öğretmenler için farklı aktivitelerin uygulandığı ara tatillerden ilki geçtiğimiz kasım ayında yapıldı. Şimdi ise ikinci ara tatil olarak planlanan nisan ara tatili bekleniyor. Peki, ikinci ara tatil ne zaman? Nisan ara tatili ne zaman?

1.12.2019Gündem
İlkokul öğrencilerine ‘beslenme’ eğitimi

İlkokul öğrencilerine ‘beslenme’ eğitimi

İlkokul öğrencileri, yılda 32 saatlik bir eğitimle, beslenme ve fiziksel aktivitenin temel prensiplerini öğreniyor. Gıda konusunda pozitif bir yaklaşım geliştiren öğrenciler bu eğitimle yeme ve içme alışkanlıklarının iyileştirilmesi ve fiziksel aktivitenin arttırılması konusunda tavsiyeler alıyor.

27.11.2019Eğitim
Devlerden ‘plastik’ sözü

Devlerden ‘plastik’ sözü

GLOBAL Compact Türkiye, İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği ile Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), plastik kirliliğiyle mücadele için İş Dünyası Plastik Girişimi’ni oluşturdu.

21.11.2019Ekonomi
İş dünyası plastik kirliliğine karşı güçlerini birleştirdi

İş dünyası plastik kirliliğine karşı güçlerini birleştirdi

Global Compact Türkiye, İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği ve TÜSİAD iş birliğiyle plastik kirliliğiyle mücadele için oluşturulan İş Dünyası Plastik Girişimi'ne Türkiye'de faaliyet gösteren 26 ulusal ve küresel şirket dahil oldu.

20.11.2019Ekonomi
Felix’in #Sendepatile kampanyası başlıyor

Felix’in #Sendepatile kampanyası başlıyor

80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanların sağlıklı beslenmesinde öncülüğünü sürdüren Nestlé Purina, Felix markası ile Dünya Hayvanları Koruma Günü için gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesinin 4. senesinde bir kez daha #Sendepatile diyor. Sosyal medya üzerinden #SenDePatile hashtagiyle yapılan paylaşımlar sayesinde barınaklardaki hayvanlara mama bağışlanacak. Hedef 5 ton mama için 5 milyon adım.

8.10.2019Etkinlikler
AdColony Intelligence Summit için geri sayım

AdColony Intelligence Summit için geri sayım

İstanbul da 2-3 Eylül de düzenlenecek olan AdColony Intelligence Summit, dünyanın önde gelen şirketlerinin medya ajansı temsilcileri, reklam verenler ve marka temsilcileri ile yerli ve yabancı konuşmacıları ikinci kez bir araya getirmeye hazırlanıyor.

26.08.2019Teknoloji

Yazar Sonuçları

Küresel kıyamette menünüz ne olsun?

Yemek kültürü savaşta, barışta, tarihin her döneminde yaşanılan siyasal, sosyal ve çevresel olaylara göre etkilenmiştir. Nasıl ki, Covid-19 salgınından etkilen yemek kültürü yaşadığımız iklim değişikliklerinden de etkileneceği aşikar. Dünya üzerindeki nüfus arttıkça, üretim biçimleri ve tüketim alışkanlıkları da değişmekte.

29.08.2021

Şirketleri büyütmek bizim elimizde

ŞERİFE Eren ve yakın çalışma arkadaşlarının TAİDER Aile İşletmeleri Derneği’ni kurarken heyecanlarını bugün gibi hatırlıyorum. TAİDER kuruluşundan bu yana çok mesafe katetti, üye sayısı arttı, ses getiren etkinliklere imza attılar.

10.07.2021

Bursa mutfağı İstanbul’u titretti

Tarihiyle, doğasıyla, tarımdaki zenginliğiyle, gıda endüstrisindeki markaların gastronomi ile değer yaratan birbirinden lezzetli ürünleriyle öne çıkan Bursa, İstanbul’daki Gastro Show’da güçlü bir şekilde yerini aldı.

4.07.2021

Tatlı rüyalar

Sıkıntılı konuları ‘tatlıya bağladığımız’ çok olmuştur, ‘tatlı yiyelim tatlı konuşalım’ diyerek dost kazandığımız insanlar da olmuştur…

27.06.2021

Pazarlamanın dijital öncelikli dönüşümü ve geleceği

İçinde bulunduğumuz ve işletmeleri ve sektörleri radikal bir biçimde etkileyen değişim süreci, pazarlamanın geleneksel tanımının ve uygulama alanlarının da yeniden gözden geçirilmesini gerektiriyor… Yeni teknolojiler, özelikle yapay zekâ, büyük veri, 5G ve IoT (nesnelerin interneti), her sektördeki firmaların müşterileri ile etkileşim kurma şeklini önemli ölçüde değiştiriyor. Bu teknolojiler ve hayatımıza giren artan dijital kanallar ile pa-zarlamacılar artık, müşterilerinin yaşamlarına değer katmak için her zamankinden daha fazla fırsata sahipler.

9.02.2021

Önceki gün Davos'ta paydaş kapitalizme geçen 61 şirket

Önceki gün Davos’un “online” koridorlarında dolaşırken çok önemli bir gelişmeye tanık oldum.

28.01.2021

Covid-19 maskesiyle en ilginç sağlık dileği mesajı

Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan’ın Azerbaycan’da taktığı COVID maskesi herkes gibi benim de dikkatimi çekti.

11.12.2020

Gastronomi kitapları protokolde

Valilik, belediye, kurum ve STK’lar misafirlerine, ziyaretlerde anı olması adına çeşitli hediyeler verirler. Son dönemde bu konuda güzel bir uygulama ile misafirlere bölgeyi, şehri, şehrin ürünlerini, şehrin ve ülkenin değerlerini anlatan kitaplar verilmeye başlandı.

16.11.2020

Rehber köpekler görme engellilerin gözleri olmak istiyor

Rehber köpekler eğitimini ve engelli bireylerin hayatlarına nasıl dokunduklarını mutlaka okumuşsunuzdur. Ama ben bir rehber köpeğin görme engelli birinin hayatını nasıl değiştirdiğine bizzat şahit oldum.

5.03.2020

Kalder 30. yılında belediyelere “kalite rehberliği” yapacak

TÜRKİYE’nin en eski sivil toplum kuruluşlarından biri Türkiye Kalite Derneği KalDer.

3.02.2020

Fıstığın bol olsun Gaziantep

Memleketi kalkındıracak, ona katma değer yaratacak, işsize iş, aşsıza aş sağlayacak, memleket insanının üretimine üretim, toprağına toprak katacak her projenin başımızın üstünde yeri vardır.

6.11.2019

Ege’nin ekim ajandası

İş işten geçmeden, mevsim alıp başını gitmeden... Ege’ye gelin, ekim ajandasını ezberleyin.

12.10.2019