EKSTRA
MENÜ

Nermin Bezmen

Nermin Bezmen haberleri sayfasında güncel ve son dakika Nermin Bezmen hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 200 Nermin Bezmen haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Nermin Bezmen Haberleri

Görmeyenlerin ışığı olun, kitap seslendirin

Görmeyenlerin ışığı olun, kitap seslendirin

Milli Kütüphane, görme engelliler için kitapları seslendirecek, onların “gözü olacak” gönüllüler arıyor.

7.04.2007Eğitim
Avare

Avare

18.02.2007Kelebek
Akşam işten çıkan soluğu ralli okulunda alıyor

Akşam işten çıkan soluğu ralli okulunda alıyor

İstanbul Otomobil Kulübü'nün (İSOK) rallici yetiştirmek için açtığı Renç Koçibey Eğitim Semineri'ne geçen yıl 8 bin kişi başvurmuş, 200'ü katılabilmişti. Bu sene başvuranlar daha da fazla. Katılım için ön şart ehliyet sahibi olmak. Öğrenciler arasında Ferrari delisi bir sigortacı, çocukken TIR şoförü olmak isteyen bir emlakçı, araba kullanmayı seven gençler var.

26.10.2002Spor Arena
Halil Bezmen ABDde yakalandı

Halil Bezmen ABD'de yakalandı

İnterpol tarafından kırmızı bültenle aranan Halil Bezmen, ABD'nin Connecticut şehrindeki evinde yakalandı. Yıllardır ABD'de yaşadığı bilindiği halde bir türlü yakalanamayan Bezmen'i FBI tutukladı.

29.07.2002Ekonomi
Halil Bezmen ABDde yakalandı

Halil Bezmen ABD'de yakalandı

Kırmızı bültenle aranan kaçak işadamı Halil Bezmen, cuma günü ABD'deki evinde gözaltına alındı. Bezmen, 8 yıl önce ABD'ye kaçmıştı.

29.07.2002Gündem
Hayatımdaki tek hatam oğlum Halile güvenmek

Hayatımdaki tek hatam oğlum Halil'e güvenmek

Fuad Bezmen'in hayatını anlatan ve Nermin Bezmen tarafından kaleme alınan ‘‘Bir Duayenin Hatıratı’’ adlı kitaba göre, baba Bezmen, oğlu Halil'i hiçbir zaman affetmedi.

19.04.2002Ekonomi
Halil, Kanlıcadaki evden beni kovdu

Halil, Kanlıca'daki evden beni kovdu

Fuad Bezmen'in aktardığı, Nermin Bezmen'in kaleme aldığı ‘‘Bir Duayenin Hatıratı’’ adlı kitap, sadece bir ailenin tarihini değil, zaman içinde değişen değer yargılarının yarattığı trajik sonuçları da gözler önüne seriyor.

5.04.2002Gündem
Elif Kramerden eski sevgiliye sigorta davası

Elif Kramer'den eski sevgiliye 'sigorta' davası

Eski manken Elif Kramer'in, 6 yıla yakın bir süre birlikte olduğu Pamir Cazım Bezmen’e karşı dava açtığı anlaşıldı. Kramer, sevgilisi Bezmen’in de ortak olduğu şirkette çalıştığını, ancak sigortasının yapılmadığı iddiasında. Şirket adına yapılan savunmada ise, Kramer’in çalışan değil Bezmen ile sevgili oldukları belirtildi. İş mahkemesi davayı geri çevirdi. Son kararı Yargıtay söyleyecek.

25.09.2016Ekonomi
Babaların gözüyle annelerin yüzü

Babaların gözüyle annelerin yüzü

Anneyiz Biz dergisi ve anneyiz.biz internet sitesi işbirliğiyle düzenlenen "Babaların Gözüyle Annelerin Yüzü" sergisi, çocuklarının babaları tarafından çekilmiş ünlü ve ünsüz annelerin fotoğraflarından oluşuyor. Sergi kapsamında babalar eşlerinin anneliğini kelimelere dökerek de anlatıyor. Türkiye çapında 60 annenin fotoğraflandığı ve 75 fotoğrafın yer aldığı sergi, 13 Mayıs tarihine kadar İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi’nde gezilebilir.

10.05.2007Kelebek

Yazar Sonuçları

Kırmızı Parti

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri", geçtiğimiz gün Maslak Refresh Venue’de gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

15.02.2007

Uyar'a göre 'İslami sermaye' nedir

GEÇMİŞTE YİMPAŞ ve 'yeşil sermaye' konusunda yazdıklarımız bugün daha anlamlı hale geliyor.

4.11.2006

Vicdani red için yeni düzenleme gerekli

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin (AİHM) hafta içinde “zorunlu askerlik” konusunda verdiği karar hafife alınmamalı. Aslında, AİHM, Türkiye’nin koşullarını gözeten bir karar aldı. Ancak, şimdiden harekete geçilmezse ilerde başımıza dert alabiliriz.

27.01.2006

Yeni bir aşk

Twigy terliklerinin sahibi Sinan Öncel’in adı bir zamanlar Canan Bozkurt’la anılıyordu.

5.01.2006

Mutluluğun fotoğrafı

Derin Mermerci ile Ralph Tezman’ın ilişkisinin biteceğine kimse ihtimal vermezdi ama umulmayan oldu, sevgililer ani bir kararla yollarını ayırdı.

3.02.2005

Apar topar askere aldılar

Pamir-Nermin Bezmen çiftinin üç yıldır manken Elif Kramer’le aşk yaşayan oğulları Cazım, 4 gün önce evinden alınarak askerlik şubesine götürülmüş, oradan da acemiliğini yapacağı Burdur’a gönderilmiş.

26.08.2004

50 yaşını aştığına inanmak çok zor

Zaman zaman sansasyonel olaylara adları karışan Bezmen Ailesi’nin en sessiz sedasız, en mütevazı yaşayan ismi Pamir Bezmen.

25.08.2004

Saat 10'da Kordon'da

RUMUZ: BAHAR
Umu46@mynet.com

4.08.2004

Her yaşta insan

‘Aptal ve tembel insanlarla bir arada olmak... Kapalı ve klostrofobik bir yerde bulunmak... Karşındakinin gözünün içine baka baka yalan söylediğine tanık olmak... İkiyüzlü ve samimiyetsiz birileriyle konuşmak... Bakımsız ve ter kokan insanların taaruzuna maruz kalmak... Sürpriz ziyaretçilere kapıyı açmak... Sadece seks partneri arayanlardan mail almak...’

26.05.2004

Ölüm de aşka dahil

Seneler önceydi... Bebek sırtlarında olağanüstü kişilikli bir eve davet edilmiştim. Rengi, konumu, kokusu, dokusu, salonun şekli, duvardaki resimler, Bebek koyunu gören o teras, sürreeldi. Masal evi gibi... Nermin ve Pamir Bezmen’in evi... Çok etkilenmiştim o evden, sürekli birbirine dokunan ve 24 saat dip dibe yaşayan o çiftten... Biraz da şaşırmıştım. Ama yani aralarındaki kimya, aşk, sevgi, şefkat, tutku, elektrik, adı her neyse, fark edilmeyecek gibi değildi. Ben tanığım yani. Büyük aşktı, derin aşktı... Di’li geçmiş zaman kullanıyorum çünkü 10 Ocak’ta taraflardan biri, ani bir beyin kanaması geçirdi, diğerini burada bırakarak gitti... Bu röportajdan sonra öğrendim ki, ölüm de aşka dahil olabiliyormuş.

31.01.2009

Beşiktaş aşkı açılış tarihine de yansıdı

Beşiktaş Kulübü eski başkanlarından Serdar Bilgili, Beşiktaş-Akaretler’de yaptırdığı W Otel’in açılışının planladığı tarihte olması için durup dinlenmeden çalışıyor.

14.03.2008

Baba Tuna, anne Yasemin, oğul Can!

Bir aile olma manifestosu yazıyorum bugün size. Biraz kızgınlık, biraz stres ve üzüntüyle. Kişisel bir bakış açısı, tamamen annece bir duygu ile...

15.04.2007

Gelin adayı şov yaptı

Nermin-Pamir Bezmen çiftinin oğlu Cazım, üç yıldır Elif Kramer ile birlikte...

3.04.2006

Deniz Akkaya’yı Narin unutturdu

Kayserili bağışsever ailenin oğlu Ali Rıza Özderici, adını Deniz Akkaya ile yaşadığı aşkla duyurdu.

1.09.2004

Neden, Kayseri-Rize kavgası

Tayyip Erdoğan ile Abdullah Gül arasındaki gizli çekişme su yüzüne çıktı

7.04.2003