EKSTRA
MENÜ

Nem

Nem ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nem haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.093 Nem haberi bulunmuştur.

Nem Haberleri

Swap izi nedir, kaç gün kalır, ne işe yarar Swap testi nedir, nasıl alınır

Swap izi nedir, kaç gün kalır, ne işe yarar? Swap testi nedir, nasıl alınır?

Son günlerde Müge Anlı’nın programında katil zanlısını bulmak için kullanılan bir yöntem olarak adı geçen swap izinin ne olduğu, ne işe yaradığı ve nasıl alındığı herkes tarafından araştırılmaya başlandı. Suç olaylarında şüphelilerden alınan swap izleriyle delillerin netleştirilmesi daha kolay bir hal alıyor. Zanlılar, kolay kolay geçmeyen swap izleriyle daha hızlı bulunabiliyor ve böylelikle dava süreci uzamamış oluyor. Peki swap izi nedir, kaç gün kalır, ne işe yarar, nasıl alınır? Swap testi nasıl olur? İşte detaylar…

22.06.2021Gündem
Antalyada turistler bulutlu havada da sahili doldurdu

Antalya'da turistler bulutlu havada da sahili doldurdu

ANTALYA’da sokağa çıkma kısıtlamasından muaf turistler, bulutlu havaya rağmen Konyaaltı sahilinde denize girerek günü değerlendirdi.

20.06.2021Gündem
‘Susuz kalan beynin ilk çığlığı baş ağrısıdır’

‘Susuz kalan beynin ilk çığlığı baş ağrısıdır’

Migren şiddetli ataklarla seyreden bir baş ağrısı tipi. Türkiye’de 4 kişiden 3’ü hayat kalitesini düşüren bu hastalığı bilmiyor. Haziran başında Türkiye Migren Raporu’nu açıklayan Küresel Migren ve Ağrı Derneği Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Derya Uludüz: “Migreni olanlar genellikle pratik, hassas yapıya sahip ve mükemmeliyetçidir. Annede migren varsa çocuğa geçme ihtimali yüzde 70. Kadınlarda 3 kat daha sık görülür.”

20.06.2021Hürriyet Pazar
Bu nasıl canilik Mucize kurtuluşu gözyaşlarıyla anlattı

Bu nasıl canilik! Mucize kurtuluşu gözyaşlarıyla anlattı

13 yıllık eşi tarafından götürüldüğü ormanlık alanda önce dövülüp ardından üzerine benzin dökülerek ateşe verilen Ayşe Aydın yaşadığı kâbus dolu günleri anlattı. 2 buçuk ay süren yaşam mücadelesinden zaferle çıkan Ayşe Aydın, 'Çok bağırdım. 'Yanıyorum' dedim. Güldü, haykırdı. 'Sen nasıl yanıyorsun?' dedi. Sigara içti, ben yanana kadar. 'Çocukları da yakacağım' dedi. Sonra 'Öldü' diyerek bıraktı, gitti. Asfalt yola kadar yürüdüm. Allah razı olsun insanlar varmış, onlardan yardım istedim.'' şeklinde konuştu.

16.06.2021Gündem
Kısıtlamadan muaf turistlerin deniz keyfi

Kısıtlamadan muaf turistlerin deniz keyfi

Antalya’da sokağa çıkma kısıtlamasından muaf turistler, güneşli ve sıcak havayı Konyaaltı Sahili’nde denize girerek değerlendirdi.

13.06.2021Ekonomi
Komedon Nedir Ve Nasıl Oluşur Komedon Nasıl Geçer Ve Aleti Nasıl Kullanılır Komedon Tedavisi Ve Temizliği

Komedon Nedir Ve Nasıl Oluşur? Komedon Nasıl Geçer Ve Aleti Nasıl Kullanılır? Komedon Tedavisi Ve Temizliği

Günümüzde gelişen cilt hastalıklarını etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Özellikle cilt yüzeyinde oluşan iltihaplar çevresel nedenlerden dolayı oluşabilir. Komedon nedir ve nasıl oluşur? Komedon nasıl geçer ve aleti nasıl kullanılır? Komedon tedavisi ve temizliği nasıldır? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

10.06.2021Araştırma
Biyom Nedir, Kaça Ayrılır Biyom Çeşitleri, Özellikleri Ve Örnekleri

Biyom Nedir, Kaça Ayrılır? Biyom Çeşitleri, Özellikleri Ve Örnekleri

Biyom, geniş ekosistemleri tanımlamak amacı doğrultusunda kullanılan biyolojik bir terimdir. Benzer iklim tiplerinin görülmesinin söz konusu olduğu bölgelerde yaşayan canlı grupları için de aynı terim kullanılmaktadır. Merak eden okurlar için Biyom nedir, kaça ayrılır? Biyom çeşitleri, özellikleri ve örneklerini derledik.

9.06.2021Araştırma
Sls Nedir Ve Zararları Nelerdir Sls Neden Zararlıdır

Sls Nedir Ve Zararları Nelerdir? Sls Neden Zararlıdır

Günümüzde bazı kimyasal ürünler insan sağlığını tehdit etmektedir. Özellikle SLS denilen Sodyum Lauril Sülfat da çok merak ediliyor. SLS nedir ve zararları nelerdir? SLS neden zararlıdır? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

9.06.2021Araştırma
Bağıl Nem Nedir, Neyle Ölçülür Bağıl Nem En Fazla Nerede Bulunur Bağıl Nem İle Sıcaklık İlişkisi

Bağıl Nem Nedir, Neyle Ölçülür? Bağıl Nem En Fazla Nerede Bulunur? Bağıl Nem İle Sıcaklık İlişkisi

Bağıl nem, aynı sıcaklıkta var olan gerçek olan buhar basıncının, denge olan buhar basıncına oranı bizim elimizde doyma oranının olmasını sağlar. Bu doyma oranı 100 ile çarpıldığı zaman bağıl nem ortaya çıkmış olur. Havanın doygunluk durumundan ne kadar uzak olunduğunu gösteren tanıma bağıl nem adı verilir. Buhar basıncı, denge buhar basıncına eşit olduğu takdirde, doymuş havaya ait olan bağıl nem 0 anlamını taşır. Bağıl nem ile buharlaşma arasında da bir bağlantı bulunur. İşte, merak edilen tüm detaylar.

9.06.2021Araştırma
Cilt sağlığımızı korumak ve cildimizi güçlendirmek için ne yapmalıyız

Cilt sağlığımızı korumak ve cildimizi güçlendirmek için ne yapmalıyız?

30’lu yaşlardan sonra her yıl cilt kalitemizden %3 oranında kayıp yaşadığımızı biliyor muydunuz? Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Uzmanı Dr. Yusuf Topal, cildimizde yaşanan hacim, sıkılık ve kendini yenileme özelliğindeki kayıpların nedenlerini ve nasıl önüne geçileceğini anlattı.

Nem Nedir Ve Ne Zaman Çıktı Xem Ne Demek Kripto Para Nem Coin Nasıl Alınır

Nem Nedir Ve Ne Zaman Çıktı? Xem Ne Demek? Kripto Para Nem Coin Nasıl Alınır?

Dünya'da kripto para çılgınlığı devam etmektedir. Son 10 yılda hayatımıza giren kripto paralar halen daha tartışma konusudur. NEM ise o kripto paralardan bir tanesidir. En güvenilir kripto paralar arasında yer almaktadır. Son günlerde NEM kripto parası ile ilgili araştırmalar yoğun bir şekilde devam etmektedir. Peki NEM nedir? NEM ne zaman çıkmıştır? XEM nedir? NEM coini almak istesek nereden alabiliriz? İşte NEM coin ve kripto parası ile ilgili tüm detaylar.

7.06.2021Ekonomi
Koş koşabildiğin kadar

Koş koşabildiğin kadar!

Kendimizi açık havaya attığımız günler geldi. Sevdiğimiz sokakları peşi sıra adımlarken bunu düzenli bir spora çevirmeye, mesela koşuya başlamaya ne dersiniz? Onlarca çeşit arasından kararınızı verip kendinize koşuya uygun bir ayakkabı, şort ve tişört aldınız diyelim. Peki yeter mi? Sporunuzu daha konforlu hale getirecek aksesuarları da ihmal etmeyin. Uzman jürimiz en iyilerini seçti.

Gönüllü kadınlar, pazardaki sebze meyve atıklarını toplayıp gübreye dönüştürüyor

Gönüllü kadınlar, pazardaki sebze meyve atıklarını toplayıp gübreye dönüştürüyor

Tarımsal kuraklığın etkilerini azaltıp, yıpranan toprağın iyileştirilmesi, verimin artırılması ve sağlıklı gıdaların üretilmesi amacıyla Topraktan Tabağa Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve Kayapınar Belediyesi iş birliğiyle semt pazarlarında çöpe giden sebze meyve atıkları gönüllüler tarafından toplanıp, çeşitli işlemlerin ardından kompost gübreye dönüştürülerek yeniden tarıma kazandırılıyor.

30.05.2021Ekonomi
Konyaaltı Plajında kısıtlama öncesi yoğunluk

Konyaaltı Plajı'nda kısıtlama öncesi yoğunluk

Antalya'nın Konyaaltı Sahili 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala tatilcilerin ve kent sakinlerinin akınına uğradı. Bazı tatilcilerin plaja çadır kurduğu görüldü.

28.05.2021Ekonomi
Konyaaltı Plajında kısıtlama öncesi yoğunluk

Konyaaltı Plajı'nda kısıtlama öncesi yoğunluk

ANTALYA'nın Konyaaltı Sahili 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala tatilcilerin ve kent sakinlerinin akınına uğradı. Bazı tatilcilerin plaja çadır kurduğu görüldü.

28.05.2021Gündem
Torf Nedir, Nerede Bulunur Torf Toprak Nerelerde Kullanılır

Torf Nedir, Nerede Bulunur? Torf Toprak Nerelerde Kullanılır?

Torf toprak, organik maddelerden hazırlanan bir verimli bir toprak türüdür. Bu toprak çeşidinde yapay olan hiçbir madde bulunmaz. Genellikle ılıman ve nemli bölgelerin bitkileri için bu toprak tercih edilir. Torf, toprağı, siyah, kahverengi ya da sarı renklerde olur ve besin maddesi içermez. Torf nedir, nerede bulunur? İşte, tüm detaylar.

27.05.2021Araştırma
Saban Nedir Saban Ne Zaman Bulundu Saban Neyden Yapılır

Saban Nedir? Saban Ne Zaman Bulundu? Saban Neyden Yapılır?

Saban, kırsal alanlarda yaşayan insanların bildiği ancak, diğer insanların adını duyduklarında merak ettikleri ve ilgi duydukları bir kelimedir. Saban nedir? Saban ne zaman bulundu? Saban neyden yapılır? İşte, tüm detaylar.

27.05.2021Araştırma
Nem Nedir Havada Nem Nasıl Oluşur Nem Ve Sıcaklık İlişkisi

Nem Nedir? Havada Nem Nasıl Oluşur? Nem Ve Sıcaklık İlişkisi

Nem kavramı, günlük hayatta insanları duyduğu bir kelime olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanların büyük çoğunluğunun nemin ne olduğunu bilmesine karşın konuyla alakalı bilgi sahibi olmayan insanlar bulunmaktadır. Sizin için Nem nedir? Havada nem nasıl oluşur? Nem ve Sıcaklık ilişkisi konularını detayları ile derledik.

27.05.2021Araştırma
Yoğuşma nedir Yoğuşma konu anlatımı

Yoğuşma nedir? Yoğuşma konu anlatımı

Maddelerin bir fazdan başka bir faza geçmesine hal değişimi denir. Suların buharlaşması ya da suyun donarak buz halini alması bu değişimlere örnektir. Çeşitli işlemler ile maddeler oldukları halden katı, sıvı ve gaz gibi başka hallere dönüşebilirler. Hal değişimlerinden bir tanesi olan yoğuşma nedir ve nasıl gerçekleşir tüm detaylarıyla derledik.

27.05.2021Araştırma
Hava Durumu Nedir Hava Durumu Nasıl Öğrenilir

Hava Durumu Nedir? Hava Durumu Nasıl Öğrenilir?

Teknolojinin gelişmesi ile birçok bilim dalı da buna paralel olarak gelişim göstermiştir. Bu alanlardan birisi de hava durumudur. Peki, gün içerisinde bir şekilde karşımıza çıkan hava durumu nedir? Hava durumu nasıl öğrenilir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

26.05.2021Araştırma
Higrometre Nedir Nasıl Çalışır Higrometre Neyi Ölçer

Higrometre Nedir? Nasıl Çalışır? Higrometre Neyi Ölçer?

Higrometre çoğu kişi tarafından bilinen bir alet değildir. Bu sebeple higrometrenin ne işe yaradığı ve ne amaç ile kullanıldığı insanlar tarafından merak edilmektedir. Higrometre nedir? Nasıl çalışır? Higrometre neyi ölçer? İşte, merak edilen tüm detaylar.

26.05.2021Araştırma
Evini zehir yuvasına çeviren kişi gözaltına alındı

Evini zehir yuvasına çeviren kişi gözaltına alındı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, kurduğu sistemle evin bir odasını uyuşturucu serasına dönüştüren M.B. (30) polisin yaptığı operasyonla gözaltına alındı. Evin içerisinde kurulan sistem, cep telefonu kamerasına yansırken, görenleri şaşırttı.

26.05.2021Gündem
Sıcaklığın 35 dereceyi bulmasıyla Konyaaltı Sahili, hıncahınç doldu

Sıcaklığın 35 dereceyi bulmasıyla Konyaaltı Sahili, hıncahınç doldu

Antalya'da sıcaklığın 35 dereceyi bulmasıyla Konyaltı sahili yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı.

25.05.2021Haber
Antalyada sahillere akın ettiler

Antalya'da sahillere akın ettiler!

Antalya'da sıcaklığın 35 dereceyi bulmasıyla Konyaltı sahili yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı.

25.05.2021Gündem
Dedektif gibi adım adım ilerlediler... Pandeminin seyrini değiştiren 60 yıllık bir küçük hata

Dedektif gibi adım adım ilerlediler... Pandeminin seyrini değiştiren 60 yıllık bir küçük hata

Geçtiğimiz günlerde Dünya Sağlık Örgütü ve ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, Covid-19'un bulaşma yollarıyla ilgili rehberlerinde küçük ama çok etkili bir değişiklik yaptı. O değişikliğin arka planında bir grup bilim insanının aylar boyunca samanlıkta iğne arar gibi çalışması yatıyordu. Dedektif romanlarını aratmayan bu hikayeyi okumaya hazır mısınız?

24.05.2021Dünya
35 derece sıcakta tulum içinde aşıya ikna

35 derece sıcakta tulum içinde aşıya ikna

Koronavirüs salgınıyla mücadelede ön safta yer alan aşı ikna ekipleri, her türlü hava koşulunda özel kıyafetler içinde görev başında. Antalya’da da İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan 35 kişilik aşı ikna ekibi, hem telefonla arayarak hem de evlere, tarla ve seralara giderek aşı yaptırmayanlarla görüşüyor.

24.05.2021Gündem
Mayıs sıkıntısı: Covid mi oldum, polen alerjisi mi

Mayıs sıkıntısı: Covid mi oldum, polen alerjisi mi?

Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte özellikle polenlere karşı alerjik nezle ve göz alerjisi gibi durumlar sıklıkla yaşanıyor. Hatta polen alerjisi ile koronavirüs belirtilerindeki benzerlikler insanları "korona mı oldum?" şüphesine bile düşürebiliyor. Peki koronavirüs enfeksiyonu ile polen alerjisi nasıl ayırt edilebilir? Uzmanlar hurriyet.com.tr'ye anlattı.

22.05.2021Gündem
Antalyada sahillere akın ettiler

Antalya'da sahillere akın ettiler!

Antalya'nın Konyaaltı Sahili'nde, tam kapanma sürecinin sona ermesinin ardından yaz günlerini aratmayan yoğunluk yaşandı. Sahile gelenler, sosyal mesafeyi korumaya özen gösterdi.

20.05.2021Gündem
Deterjan Alerjisi Nedir, Neden Olur Ve Nasıl Geçer Deterjan Alerjisi Belirtileri Ve Tedavisi Hakkında Bilgi

Deterjan Alerjisi Nedir, Neden Olur Ve Nasıl Geçer? Deterjan Alerjisi Belirtileri Ve Tedavisi Hakkında Bilgi

İnsan vücudu bazı şeylere reaksiyon göstererek reaksiyon gösterir. Bu durumlara alerji ismi veriliyor. Her insanın bilmediği bir alerjisi bulunur. Deterjan alerjisi de bu alerjilerden biridir. Deterjan alerjisinin nasıl olduğu ve belirtileri birçok kişinin araştırıp bilgi almak istediği bir konudur. Deterjan alerjisi nedir, neden olur ve nasıl geçer? Deterjan alerjisi belirtileri ve tedavisi hakkında detayları derledik.

15.05.2021Sağlık
Bayramın son gününde de turistler sahillere akın etti

Bayramın son gününde de turistler sahillere akın etti

Turizm kenti Antalya'da kısıtlamadan muaf turistler, bayramın son gününde de Konyaaltı Sahili'nde güneşlenip, denize girdi.

15.05.2021Gündem
Türkiyenin 10uncu büyük mağarası büyülüyor

Türkiye'nin 10'uncu büyük mağarası büyülüyor

TÜRKİYE'nin 3 bin 350 metre uzunluğuyla 10'uncu büyük mağarası olan, Zonguldak'taki Gökgöl Mağarası, 2 yıl süren restorasyon çalışmalarının ardından 19 Mayıs'ta tekrar ziyarete açılıyor. Mağaranın gezilebilen 875 metrelik yürüyüş parkuru bölümünde fosil giriş, astım salonu, harikalar salonu ve mucizeler salonu bulunuyor.

15.05.2021Gündem
Antalyada turistler sahillere akın etti

Antalya'da turistler sahillere akın etti

Antalya'da Konyaaltı sahili, Ramazan Bayramı'nın 2'nci gününde de turistlerle doldu.

14.05.2021Gündem
Son dakika... Meteorolojinin nisan ayı raporunda büyük tehlike Üç bölgede olağanüstü kuraklık

Son dakika... Meteoroloji'nin nisan ayı raporunda büyük tehlike! Üç bölgede 'olağanüstü' kuraklık

Meteoroloji'nin nisan ayındaki kuraklık ve sıcaklık raporuna göre Türkiye'de Doğu Anadolu, Güneydoğu ve Ege'nin güney kesimlerinde 'şiddetli', 'çok şiddetli' ve 'olağanüstü' kuraklık görüldü.

12.05.2021Gündem
Membran Nedir Ve Ne İşe Yarar Membran Çeşitleri Ve Kullanım Alanları

Membran Nedir Ve Ne İşe Yarar? Membran Çeşitleri Ve Kullanım Alanları

Su, yaşam için büyük önem taşımakta olan temel unsurlardan birisi olarak kabul edilmektedir. Fakat suyun faydası olduğu gibi zararları da olabilmektedir. Sizin için Membran nedir ve ne işe yarar? Membran çeşitleri ve kullanım alanları konu başlıklarını tüm detayları ile derledik.

11.05.2021Araştırma
Bebek ıslak mendilleri nasıl seçilmeli

Bebek ıslak mendilleri nasıl seçilmeli?

Bebek ıslak mendilleri belki de en çok kullanılan bebek bakım ürünleridir. Diğer tüm bebek cilt bakım ürünleri gibi ıslak mendiller de dikkatli bir seçim yaptığınızda bebeğinizin cildi için güvenlidir. Peki en iyi ıslak mendiller nasıl seçilir, satın alırken neleri göz önünde bulundurmanız gerekir?

Bebek bakımında olması gereken en önemli ürünler

Bebek bakımında olması gereken en önemli ürünler

Bebekler için doğru bakım ürünlerini seçmek çok önemlidir. Doğru bebek bakım ürünleri bebeğinizin cildine veya gözlerine zarar vermemeli, bebeğinizin cildini kurutmamalı veya cildin doğal bariyerini bozmamalıdır. İşte bebeğinizin bakımında ihtiyaç duyacağınız en önemli ürünler…

Dehidrasyon Nedir Ve Nasıl Oluşur Dehidrasyon Belirtileri Nelerdir

Dehidrasyon Nedir Ve Nasıl Oluşur? Dehidrasyon Belirtileri Nelerdir

Dehidrasyon; ihtiyaçtan daha fazla sıvı alındığında veya kaybedildiğinde, bunun sonucunda vücutta normal işlevlerin yerine getirilmesi konusunda yeterli sıvı ve su olmadığında meydana gelen duruma verilen isimdir. Peki dehidrasyon nedir ve nasıl oluşur? Dehidrasyon belirtileri nelerdir? İşte ayrıntılar.

10.05.2021Sağlık

Yazar Sonuçları

Arı ürünleri ve cilt sağlığı

Günümüzde hava kirliliği, zararlı güneş ışınları, stres, kozmetik ürünlerdeki kimyasallar ve sağlıksız beslenme ile hasar gören cildimizin doğal ürünler ile bakımı önemli bir konu haline geldi. Cildimiz zararlı ışınlar ve enfeksiyonlara karşı koruma sağlayan bir bariyer görevi görür. Arı ürünleri yüksek antioksidan içeriğiyle cilt bariyerinin nem dengesini ve hijyenini sağlayan doğal desteklerdir.

21.06.2021

Neden cilt bakımı yaptırmalıyız?

Hâlâ çok fazla “Cilt bakımı yaptırmalı mıyım?” ya da “Neden cilt bakımı yaptırmalıyım?” gibi sorular alıyorum. Kimileri için alışkanlık, kimileri için keyif olarak nitelendirebileceğimiz cilt bakımı aslında cildimiz için bir gereklilik. Bu yazımda “Neden cilt bakımı yaptırmalıyız?” sorusunun cevabını bulacaksınız.

21.06.2021

Şehrin çılgın seyir defteri

Cumartesi günü “İstanbul yanıyor” diye bir video koydu ressam bir arkadaşım.

21.06.2021

WWDC 2021'de akılda kalanlar

Bu akşam Apple, yazılım dünyasının bugününü ve geleceğini şekillendiren yeni çözümlerini ilk kez WWDC 2021'de sahneye çıkardı. Geçen yıl olduğu gibi WWDC 2021 de internet üzerinden gerçekleştirildi ve katılım herkese ücretsiz oldu. Peki bu etkinlikte neler öne çıktı?

7.06.2021

Güzelleşmek için yaz molası vermek şart değil

Özellikle ilkbaharda kendileri için medikal estetik ya da estetik operasyon düşünenlerde “yaz gelmeden halletmeliyim” telaşını görüyoruz. Bu haftaki yazımda yazın hangi operasyonların ve müdahalelerin yapılabileceğini paylaşmak istedim.

31.05.2021

Yaz Beslenmesi Nasıl Olmalı?

Yaz aylarında sıcaklığın artmasıyla vücutta su kaybı gerçekleşiyor. Peki yaz aylarında nasıl beslenmek gerekiyor?

26.05.2021

Kristal dolgu ile "V etkisi"

Medikal estetik sektörüne farklı soluk kazandıran yeni jenerasyon dolgu Hidroksiapatit, dünyada 1990’ların başından beri kullanıyor ve son derece iyi sonuçlar veriyor. Diğer dolgu maddelerinden farklı olarak derideki kolajen miktarını artırmasıyla biliniyor.

24.05.2021

Güneşlenme rehberi

Havalar ısınmaya, güneş içimizi ısıtmaya başladı. Bugün sizlere “güneşe çıkma rehberi” niteliğinde bir yazı hazırladım. Gönül rahatlığıyla güneşe çıkabilmek için neler yapılmalı, onları kaleme aldım.

24.05.2021

Yaz aylarında kahvaltı ve beslenme

Yaz aylarının başlaması ile artan hava sıcaklıkları birtakım sorunları da beraberinde getirmektedir. Sıcaklık ve nem artışına bağlı olarak vücut ısısı artmakta ve metabolizma bu yeni duruma uyum sağlamaya çalışmaktadır. Siz de metabolizmanızın yaza en kolay şekilde adapte olmasını istiyorsanız, beslenmenizle dikkat edin.

15.05.2021