EKSTRA
MENÜ

Narın Faydaları

Narın Faydaları haberleri sayfasında güncel ve son dakika Narın Faydaları hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 73 Narın Faydaları haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Narın Faydaları Haberleri

Nar Ekşisinin Faydaları

Nar Ekşisinin Faydaları

Nar ekşisi, tatlı ekşi tadı ile çoğu kişi oldukça tercih edilen bir sostur. Nar ekşisini salatalarımıza çekinmeden ekliyoruz fakat nar ekşinin faydalarını biliyor muyuz? İşte nar ekşisinin faydaları…

Adaçayı faydaları nelerdir Unutkanlığa iyi geliyor

Adaçayı faydaları nelerdir? Unutkanlığa iyi geliyor

Adaçayı'nın faydaları saymakla bitmiyor. Alzheimer hastalarının kullandığı ilaçların temel maddelerinden birisini oluşturan Adaçayı, faydaları ile alternatif tıpçıların sıkça kullandığı bitki grupları arasında yer alıyor. İşte, sakinleştirici etkisi de bulunan Adaçayı'nın faydaları hakkında detaylı bilgiler

28.02.2018Gündem
Biberiye nedir, faydaları nelerdir

Biberiye nedir, faydaları nelerdir?

Güneşli Akdeniz kıyılarına özgü olan biberiye Ballıbabagiller familyasının hep yeşil kalan bir üyesidir. Cins ismi Rosmarinus, Latince’de “denizden” anlamına gelir ve bitkinin kıyı şeridi habitatına ve soluk okyanus mavisi narin damlamsı çiçeklerine atıfta bulunur. Peki Biberiye nedir, faydaları nelerdir?

27.02.2018Gündem
Hafızaya iyi gelen bitkilerden Bacopanun faydaları neler Bacopa nasıl kullanılır

Hafızaya iyi gelen bitkilerden Bacopa'nun faydaları neler? Bacopa nasıl kullanılır?

Bacopa, hafızaya iyi gelen bitkiler arasında yer alıyor. Modern Batı bitkisel tıbbında bacopa gerginliği azaltma ve stresi önlemede kullanırken; bitkisel tıp uygulayıcıları duygusal sağlık, fiziksel dayanıklılık ve sağlıklı bir bağışıklık sistemi için de bu bitkiyi öneriyor. Peki hafızaya iyi gelen bitkilerden Bacopa'nun faydaları neler? Bacopa nasıl kullanılır?

27.02.2018Gündem
1 bardak nar suyu, 10 bardak yeşil çay etkisinde

1 bardak nar suyu, 10 bardak yeşil çay etkisinde!

Kış aylarının vazgeçilmezi narın bilinmeyen faydaları...

15.01.2016Sağlık
Ebru Şallı, Osman Müftüoğlunun sorularını yanıtladı

Ebru Şallı, Osman Müftüoğlu'nun sorularını yanıtladı

Bu hafta Ebru Şallı’nın sağlık analizini yaptım. Beslenme konusunda dikkatli olduğunu söyleyen Şallı, spor yapmayı da yaşam tarzı haline getirmiş.

14.11.2015Magazin
Mucize Kış Meyveleri

Mucize Kış Meyveleri!

Kış meyve ve sebzeleri belki yaz kadar çeşitli değil ama çok yararlı...

Narın kabuğu, suyundan daha faydalı

Narın kabuğu, suyundan daha faydalı

Birçok kanser türünü önleyen nar kabuğunu nasıl tüketmelisiniz?

14.01.2014Sağlık
LSD ilaç olamaz

LSD ilaç olamaz

BELLİ ki, çok kızmıştı. “Bu röportaj sorunlu. Kötülüğe platform sunulmuş” diyor, LSD’yi “yasal olmayan ilaç” olarak tanımlayan sözlerin doğruymuş gibi yayımlanmasının etik olmadığını vurguluyordu uzun mesajında.

15.09.2013OkurTemsilcisi
Türklük’ü bırakın, bize Türkçe lazım

Türklük’ü bırakın, bize Türkçe lazım

Topkapı Sarayı’ndan Dolmabahçe’ye uzanan tarihi süreçte, Türkçe, Anadolu insanının zihinsel yapısını belirleyen temel bir unsur oldu. Bu yüzden Türkler bugün Fransızlardan yahut Kazaklardan ziyade Kürtlere benziyor. Ve yine bu yüzden yeni Anayasa’da “Türklük” vurgusu bence hiç önemli değil, ama artık ortak dilimiz olan “Türkçe” bir olmazsa olmaz…

24.05.2013Gündem
Body Series cildinizi şımartıyor

Body Series cildinizi şımartıyor!

G&H’dan cildinize sihirli dokunuşlar...

31.07.2012Alışveriş
Nar üretimine ilgi arttı

Nar üretimine ilgi arttı

Mersin'in Tarsus ilçesinde, nar üreticilerinin, İran'daki rekoltenin bu yıl düşük olacağı bilgisi üzerine dalında ürün almak isteyen tüccarı geri çevirmeye başladığı bildirildi.

10.09.2009Gündem
Tarlada 80 kuruş tezgahta 3 TL

Tarlada 80 kuruş tezgahta 3 TL

Akdeniz kuşağındaki üreticinin, alternatif ürün arayışında gözdesi olan narın, üretim alanları ve rekoltesi her geçen gün artmasına rağmen, ihracat talebi ve aracı karı nedeniyle iç piyasada fiyatının sürekli artış gösterdiği bildirildi.

10.03.2009Ekonomi
Son trend: Nar suyu

Son trend: Nar suyu

Kolestrolü, şekeri dengeliyor, ishali kesiyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor... Uzmanlara göre C vitamini deposu, bu nedenle kış mevsiminde bolca tüketmekte fayda var.

Yazar Sonuçları

Nezleyim, gribim ne yapayım?

“Hapşırıyorum, burnum akıyor, gözüm sulanıyor, her yerim ağrıyor, yorgun ve bitkinim” diyenlerin önemli bir bölümünün sorunu grip değil, nezle. Peki nezlenin tedavisi ne?

13.01.2017

Hangi çikolata

Aslında son derece sağlıklı ve besleyici bir gıda olmasına rağmen, içine karıştırılanlar yüzünden çikolata, çikolata olmaktan çıkıyor. Peki hangisini tüketmek gerek?

19.10.2016

Ebru Şallı neler anlattı?

Bu hafta Ebru Şallı’nın sağlık analizini yaptım. Beslenme konusunda dikkatli olduğunu söyleyen Şallı, spor yapmayı da yaşam tarzı haline getirmiş.

14.11.2015

Yılbaşının en güzel kadını

Gecenin en güzel kadını olmak için çok fazla şeye ihtiyacınız yok. Doğru ürünleri kullanmanız yeterli. İşte, Estee Lauder’ın seçenekleri...

11.12.2014
Hastalıkları engelleyen iki güçlü antioksidan

Hastalıkları engelleyen iki güçlü antioksidan

Bağışıklık sistemini güçlendirip vücudu enfeksiyonlardan koruyorlar.

12.11.2013