EKSTRA
MENÜ

Nargile Kafe

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 244 haberi bulunmuştur.

Nargile Kafe Haberleri

Amin Younes, Fatih Saraçoğlunu unutmadı

Amin Younes, Fatih Saraçoğlu'nu unutmadı

Eintracht Frankfurt’ta forma giyen Amin Younes, Bayern Münih’e attığı golün ardından Almanya’nın Hanau kentinde geçen yıl ırkçı terör saldırısında yaşamını yitiren Fatih Saraçoğlu’nu andı.

20.02.2021Avrupa
Kumkapıda restoran ve nargile kafeye baskın

Kumkapı'da restoran ve nargile kafeye baskın

Fatih'te polis ekipleri, Kumkapı Balıkçılar Çarşısı'nda yaptıkları denetimde turistlerin kutlama yaptığı restorana baskın yaptı. Ekipler, yeni yıl için kutlama yapan yabancı turistlere ceza keserken, restoranda mühürlendi.

1.01.2021Gündem
Son dakika haberler: Yine şüpheli ölüm, yine aynı soru: Şeyda nasıl öldü Atladı mı, atıldı mı

Son dakika haberler: Yine şüpheli ölüm, yine aynı soru: Şeyda nasıl öldü? Atladı mı, atıldı mı?

Şüpheli bir kadın ölümünün bu kez Ataşehir’de yaşandığı ortaya çıktı. Ataşehir Belediyesi çalışanı Şeyda Yılmaz (46), önceki hafta 20 katlı rezidansın 8’inci katından düşmüş halde bulundu.

30.09.2020Gündem
‘İlk günler herkes söz verdi, şimdi kimse yok’

‘İlk günler herkes söz verdi, şimdi kimse yok’

Hanau’da 19 Şubat 2020’de ırkçı Alman Tobias Rathjen’in iki nargile bara gerçekleştirdiği baskında hayatını kaybeden Ferhat Unvar, Gökhan Gültekin, Fatih Saraçoğlu, Sedat Gürbüz ile Hamza Kurtovi (Bosnalı), Mercedes Kierpacz (Polonyalı), Kaloyan Velkov (Bulgar), Vili Viorel Pun (Romanyalı), Said Nasser El Hashemi (Afganistanlı), katliamın altıncı ayında ‘19 Şubat İnisiyatifi’ tarafından anıldı.

23.08.2020Avrupa
Nargile kafeler ne zaman açılacak İçişleri Bakanlığından genelge bekleniyor

Nargile kafeler ne zaman açılacak? İçişleri Bakanlığı'ndan genelge bekleniyor

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, 81 il valiliğine lokanta, restoran, kafe, kıraathane gibi iş yerlerinin çalışma saatlerine ilişkin genelge gönderildi. Genelge ile lokanta, restoran, kafe, kıraathane, çay bahçesi gibi işletmelerin çalışma saatine yönelik kısıtlamalar kaldırıldı. Bu gelişmenin ardından nargile kafelerin ne zaman açılacağı ve mekanlarda ne zaman nargile içilebileceği merak konusu oldu. Peki, nargile kafeler ne zaman açılacak?

23.07.2020Gündem
Sinema ve tiyatrolar ne zaman açılacak.. İşte etkinliklerin başlayacağı tarih..

Sinema ve tiyatrolar ne zaman açılacak.. İşte etkinliklerin başlayacağı tarih..

Sinema ve tiyatrolar açılacak mı? Corona virüsü nedeniyle kapatılan sinema ve tiyatroların durumuyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan açıklama geldi. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sonrası alınan yeni kararları duyuran Erdoğan, normalleşme adımlarında, sinema ve tiyatroların açılacak olan yerler arasında olduğunu söyledi. Mart ayından beri kapalı halde bulunan sinema ve tiyatrolar yeniden misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. İşte, ayrıntılar.

12.06.2020Gündem
Nargile kafeler ne zaman açılacak

Nargile kafeler ne zaman açılacak?

Koronavirüs salgınını önleme tedbirleri kapsamında nargile salonu, eğlence merkezi, gece kulübü, bar gibi tütün ürünlerinin yaygın olarak kullanıldığı mekanlar, geçici süreyle kapatılmıştı. Normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte özellikle nargile kafe müdavimi pek çok kişi de mekanların ne zaman açılacağını merak ediyor. Peki, nargile kafeler ne zaman açılacak?

4.06.2020Gündem
Sinema ve tiyatrolar ne zaman açılacak Konserler ne zaman başlayacak

Sinema ve tiyatrolar ne zaman açılacak? Konserler ne zaman başlayacak?

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü mücadelesinde sinema filmleri ertelenerek, tiyatro oyunları ve konserler iptal edilmişti. Mart ayından beri ülkemizde corona virüsüne yönelik genişletilen çalışmalar devam ederken, resmi yetkililerden gelen normalleşme mesajlarıyla beraber, sinema ve tiyatroların ne zaman açılacağı konserlerin yeniden ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki, Sinema ve tiyatrolar ne zaman açılacak? Konserler ne zaman başlayacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

1.05.2020Gündem
Kahvehaneler, kafeler, düğün salonları, kuaförler ne zaman açılacak

Kahvehaneler, kafeler, düğün salonları, kuaförler ne zaman açılacak?

Koronavirüsü nedeniyle, birçok işletme sağlık önlemleri çerçevesinde İçişleri Bakanlığı'nca yayınlanan genelgeyle kapatılmıştı. Ülkemizde corona virüsü önlemleri devam ederken, AVM'lerin açılmasının gündeme gelmesiyle beraber, kafeler, düğün salonları ve bazı işletmelerin ne zaman açılacağı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, Kahvehaneler, kafeler, düğün salonları, kuaförler, ne zaman açılacak? İşte, faaliyeti durdurulan bazı iş yerlerinin açılacağı tarihle ilgili ayrıntılı bilgiler...

26.04.2020Gündem
Kafeler ne zaman açılacak

Kafeler ne zaman açılacak?

Corona virüsüne alınan tedbirler kapsamında, insanların toplu olarak etkileşimde bulunduğu işletmelerin faaliyetlerine ara verilmişti. Bu kapsamda her gün yüz binlerce insana hizmet veren kafeler de açılmıyor. Buralara çalışan binlerce insan ücretsiz izinle evlerinde otururken, kafelerin yeniden müşterilere hizmet vereceği gün bekleniyor. Peki, kafeler ne zaman açılacak?

20.04.2020Gündem
Spor salonları, kafeler, kahvehaneler, düğün salonları ne zaman açılacak Kaç gün kapalı kalacak

Spor salonları, kafeler, kahvehaneler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı kalacak?

Tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan corona virüsü önlemleri kapsamında, bazı işletmelerin faaliyetleri geçici süreliğine durduruldu. Corona virüsü yayılma riskinin önüne geçmek adına toplum sağlığı göz önüne alınarak, yapılan düzenleme çerçevesinde, umuma açık olan yerlerin kapatılmasıyla resmi yetkililerin yapacağı açıklamalar pek çok vatandaşın gündeminde gelmeye başladı. Peki, Spor salonları, kafeler, kahvehaneler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı kalacak? İşte, ayrıntılar.

14.04.2020Gündem
Kuaöfler, berberler, lokantalar, dükkanlar ve AVMler ne zaman açılacak

Kuaöfler, berberler, lokantalar, dükkanlar ve AVM'ler ne zaman açılacak?

Corona virüsü nedeniyle kapatılan kuaför, berber, kafe, AVM gibi yerlerin ne zaman faaliyet göstereceği internette en fazla araştırılan konuların başında geliyor. İçişleri Bakanlığı'nın talimatına göre, bu yerlerin açılacağı tarihi araştıran vatandaşlar resmi mercilerden gelecek bilgileri sorguluyor. Peki, kuaförler, berberler, lokantalar, dükkanlar ve AVM'ler ne zaman açılacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

1.04.2020Gündem
AVMler, iş yerleri, kuaöfler ve düğün salonları ne zaman açılacak

AVM'ler, iş yerleri, kuaöfler ve düğün salonları ne zaman açılacak?

Corona virüsü önemleri kapsamında, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, birçok iş yeri ve halkın toplu alanda bulunmasını kolaylaştıran yerler kapatıldı. Sosyal mesafeyi göz önünde bulundurarak, düğün salonları, kuaförler ve AVM'ler başta olmak üzere faaliyeti durdurulan yerlerin ne zaman açılacağı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, AVM'ler, iş yerleri, kuaförler ve düğün salonları ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

30.03.2020Gündem
Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak Kaç gün kapalı olacak

Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı olacak?

İçişleri Bakanlığı tarafından corona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında, vatandaşların toplu alanda bulunması konusunda kısıtlamaya girilmişti. Bu çerçevede corona virüsü yayılma riskinin önüne geçmek adına, düğün salonları, kuaförler, kahvehanelerin faaliyetleri durduruldu. Corona virüsüyle ilgili yetkililer son durum açıklamalarını yaparken, vatandaşlar da umuma açık olan yerlerin ne zaman açılacağını araştırmaya başladı. Peki, Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı olacak?

26.03.2020Gündem
KRV’de korona cezaları can yakıyor

KRV’de korona cezaları can yakıyor

Almanya’da koronavirüsle mücadele kapsamında alınan önlemlerin uygulanması konusunda yetkililer ve polis son derece katı davranıyor. Sokaklarda veya parklarda iki kişiden fazla bir araya gelenlere müdahale ediliyor, restoran, nargile kafe ve bar sahiplerine nefes aldırılmıyor. Peki kurallara uymamanın cezası nedir?

24.03.2020Avrupa
Eskişehirde corona virüs önlemleri... Hepsi tek tek kaldırılıyor

Eskişehir'de corona virüs önlemleri... Hepsi tek tek kaldırılıyor

ESKİŞEHİR'de koronavirüse karşı alınan tedbiler kapsamında, 'evinizde kalın' çağrılarına uymayan vatandaşlar için belediye harekete geçti. Özellikle risk grubundaki 60 yaş üzeri vatandaşların kullandığı banklar geçici olarak kaldırıldı. Ayrıca Eskişehir Valiliği tarafından İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunda korona virüse tedbir amaçlı alınan kararlar açıklandı.

21.03.2020Gündem
Koronavirüs genelgesine uymayan işletmecilere ceza

Koronavirüs genelgesine uymayan işletmecilere ceza

İçişleri Bakanlığı, Koronavirüs Tedbirleri Genelgesi kapsamında 149 bin 382 işyerinin geçici süreliğine faaliyetlerine ara verdiğini açıkladı. Tedbir kararına uymayan 187 işyerinin tekrar kapatıldığını, 37 işletmeci hakkında suç duyurusunda bulunulduğu bilgisi paylaşıldı.

20.03.2020Ekonomi
Bakanlık duyurdu Corona virüs tedbirlerine uymayanlara ceza

Bakanlık duyurdu! Corona virüs tedbirlerine uymayanlara ceza

İçişleri Bakanlığınca 81 İl Valiliğine gönderilen “Koronavirüs Tedbirleri” genelgesi kapsamında 15-18 Mart tarihleri arasında ülke genelinde 149 bin 382 işyeri, geçici süreliğine faaliyetlerine ara verdi. Koronavirüs tedbirlerine uymayan işyeri işletmecileri hakkında TCK’nın ilgili maddelerine göre Cumhuriyet Başsavcılıklarına suç duyurusunda bulunuldu.

19.03.2020Ekonomi
Sitede oturan herkesi ilgilendiriyor Aidatlar düşecek mi

Sitede oturan herkesi ilgilendiriyor! Aidatlar düşecek mi?

Koronavirüs salgınıyla birlikte spor salonu, hamam, sauna gibi yerler ikinci bir emre kadar kapatıldı. Bu tarz sosyal alanları bulunduran sitelerde ise merak edilen konu aidatlar oldu. Aktivite alanlarını kullanamayan malikler olağanüstü genel kurul talep edip aidatlarda değişiklik isteyebilir.

19.03.2020Ekonomi
Bankalar açık mı Bankalar çalışıyor mu

Bankalar açık mı? Bankalar çalışıyor mu?

Corona virüsü salgını tedbirleri kapsamında bazı işletmelerin faaliyetleri geçici olarak durduruldu. İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca faaliyetlerine ara verilen işletmelerin arasında bankaların olup olmadığı merak konusu oldu. Pek çok vatandaş bu konuda bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Bankalar açık mı? Bankalar çalışıyor mu?

18.03.2020Gündem
Sivasta açık olan kafe ve kahvelere polisten Corona Virüs denetimi

Sivas'ta açık olan kafe ve kahvelere polisten Corona Virüs denetimi

SİVAS'ta, koronavirüs önlemleri kapsamında geçici olarak kapatılmasına karar verilen iş yerleri, polis ekipleri tarafından kontrol edildi. Açık olan iş yerleri, sahiplerinin uyarılmasının ardından kapatıldı.

17.03.2020Gündem
Düğün dernek bir süre yok

Düğün dernek bir süre yok

Koronavirüsle mücadele kapsamında tiyatro, sinema, konser salonu, düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, internet kafe, kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil) ve spor merkezleri dahil birçok mekânda faaliyetler bir süreliğine durduruldu. Yasaklar AVM ve müziksiz restoranları kapsamadı.

17.03.2020Gündem
Son dakika haberleri... Corona virüsü önlemleri: Kahvehaneler, kafeler, spor salonları kapatılıyor

Son dakika haberleri... Corona virüsü önlemleri: Kahvehaneler, kafeler, spor salonları kapatılıyor

Corona virüsü ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine “Coronavirüs Tedbirleri” konulu ek bir genelge daha gönderdi. Genelge ile bugün saat 24.00 itibariyle tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetleri geçici bir süreliğine durdurulacak

16.03.2020Gündem
Nargilede corona virüs tehlikesi Bazı ülkeler tamamen yasakladı...

Nargilede corona virüs tehlikesi! Bazı ülkeler tamamen yasakladı...

Özellikle gençler arasında yüksek kullanım oranıyla akciğer hastalıkları açısından risk oluşturan nargile kullanımı, corona virüs bulaştırma açısından da büyük risk taşıyor. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, vaka sayısının yaklaşık 270’e ulaştığı Katar’da, nargile kafelerin yasaklandığına işaret ederek ülkemizde de aynı önlem alınması gerektiğini söyledi.

12.03.2020Gündem
Almanya’da nargile kafeye saldıran 4 kişi gözaltına alındı

Almanya’da nargile kafeye saldıran 4 kişi gözaltına alındı

Almanya’nın Fransa sınırına yakın Saarlouis kasabasında bir nargile kafeye silahlı saldırı düzenleyen 4 kişi gözaltına alındı.

9.03.2020Avrupa
Teröristin babası susuyor

Teröristin babası susuyor

HANAU’da iki nargile kafe ve bir büfeyi basarak içeridekilere kurşun yağdıran ırkçı terörist Tobias Rathjen (43), saldırıdan sonra kaldığı anne babasının evinin bodrum katında ölü bulunmuştu.

23.02.2020Dünya
Son dakika haberi... Türkler şokta: Çok korkuyoruz, bize uyku yok Yalçın abi

Son dakika haberi... Türkler şokta: Çok korkuyoruz, bize uyku yok Yalçın abi

Almanya’da geçen çarşamba gecesi neo-Nazi teröristin yaptığı katliamın yankıları sürüyor. Bu ülkede yaşayan Türkler kaygılı. Offenbach’ta yaşayan Karslı Recep, “Korkuyoruz, her an bizim de başımıza böyle bir felaket gelmesinden. Geceleri derin uykuya dalmaktan korkuyoruz” diyor.

22.02.2020Dünya
Kardeşlerimizi vurdular Almanya’da aşırı sağcı terör: 4’ü Türk 9 kurban

Kardeşlerimizi vurdular! Almanya’da aşırı sağcı terör: 4’ü Türk 9 kurban

Hafta sonu camilere saldırı planı yapan ‘Sert Çekirdek’ isimli ırkçı bir çetenin çökertildiği Almanya’da bu kez aşırı sağcı bir cani Hanau kentinde Türk kökenlilerin bulunduğu iki kafe ile bir büfeye terör saldırısı düzenledi. Katliamda 4’ü Türk, 9 göçmen kökenli kişi hayatını kaybetti. Saldırgan annesini öldürüp intihar etti. Kanlı olayın tanıklarından Kenan Koçak, “Kardeşlerimizi, çocuklarımızı vurdular. Kalbimizin yarısı gitti” diyerek yaşananlara tepki gösterdi.

21.02.2020Dünya
Son dakika haberi: Almanyadaki ırkçı saldırılar bitmek bilmiyor 4 Türk öldürüldü... Es Reicht Yeter artık

Son dakika haberi: Almanya'daki ırkçı saldırılar bitmek bilmiyor! 4 Türk öldürüldü... Es Reicht! Yeter artık!

Bugüne kadar onlarca kurban verdiğimiz Almanya’daki ırkçı saldırılar bitmek bilmiyor. Bu kez neo-Nazi terörist Tobias Rathjen, Hanau’da 4’ü Türk 9 kişiyi katletti. Almanya'daki Türk toplumu endişeli. “Artık yeter” (Es reicht!) diyor. Çünkü Hanau katliamı Almanya’da Türklere yönelik ilk saldırı değil....

21.02.2020Dünya
‘Dünyayı bir ur gibi saran ırkçı saldırıların...’

‘Dünyayı bir ur gibi saran ırkçı saldırıların...’

TBMM Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul milletvekili Zafer Sırakaya, Hanau’daki ırkçı saldırıyı değerlendirdi:

20.02.2020Avrupa
Son dakika haberler: Almanyadaki saldırganın fotoğrafı ortaya çıktı İtiraf mektubu ve video bırakmış

Son dakika haberler: Almanya'daki saldırganın fotoğrafı ortaya çıktı! İtiraf mektubu ve video bırakmış

Almanya'nın Hessen Eyaleti'ne bağlı ve Frankfurt kenti yakınlarındaki Hanau kasabasında, iki ayrı kafe silahla tarandı. Olayda 9 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi de yaralandı. İki kişi olduğu belirtilen saldırganların yakalanması için operasyon başladı. AP, nargile kafeye saldırı gerçekleştiren şüphelilerden birinin evinde ölü bulunduğunu duyurdu. Ayrıca saldırganın yanında bir cesedin daha olduğu bilgisi geldi. Hedef alınan kafelerden birinin Türklere ait olduğu ve hayatını kaybeden 9 kişiden 5'inin Türk kökenli olduğu iddia ediliyor.

20.02.2020Dünya
Ölümü şüpheli bulundu, soruşturma başlatıldı

Ölümü şüpheli bulundu, soruşturma başlatıldı!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, gece yarısı yaralı geldiği evinde, eşine motosikletiyle kaza yaptığını söyledikten sonra hastaneye götürülen Mehmet Gülay, yaşamını yitirdi. Gülay'ın şüpheli ölümü üzerine soruşturma başlatıldı.

1.02.2020Gündem
Yer: Aksaray 3 Temmuzda talimat gönderildi... Hala düzelmedi

Yer: Aksaray! 3 Temmuz'da talimat gönderildi... Hala düzelmedi

İŞ yeri tabelalarının yüzde 75’inin Türkçe olması kuralına rağmen Arap turist ve Suriyeli göçmenlerin çoğunluk olarak yaşadığı Aksaray ve çevresinde birçok tabela yine Arapça. Tabelasında tamamen Arapça karakter bulunan birçok işletme sahibi, İstanbul Valiliği’nin 3 Temmuz'da gönderdiği talimatın kendilerine henüz ulaşmadığını söylüyor.

19.08.2019Ekonomi
Bebekteki ünlü nargile kafeye silahlı saldırı

Bebek'teki ünlü nargile kafeye silahlı saldırı

Bebek'te bulunan ünlü nargile kafeye silahlı saldırı gerçekleştirildi. Lüks bir cip ile olay yerine gelerek saldırıyı gerçekleştirdikleri belirtilen kişiler, saldırının ardından geldikleri ciple kaçtı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken kafe etrafındaki araçlara kurşun isabet etti. Polis olayla ilgili çalışma başlattı.

9.08.2018Haber
Nargile kafede korku dolu anlar

Nargile kafede korku dolu anlar

ADAPAZARI'nda bulunan kafede, nargile kömürlerinin alev alması sonucu dumandan zehirlenen 8 kişi hastaneye kaldırıldı.

8.07.2018Gündem
Kafede korku dolu anlar Nargile kömürleri tutuştu

Kafede korku dolu anlar! Nargile kömürleri tutuştu

ADAPAZARI'nda bulunan kafede, nargile kömürlerinin alev alması sonucu dumandan zehirlenen 8 kişi hastaneye kaldırıldı.

8.07.2018Gündem
Nargile zehir saçıyor, hürriyet.com.tr araştırdı

Nargile zehir saçıyor, hürriyet.com.tr araştırdı

Nargileye tütünle birlikte uyuşturucu özelliği olan bazı bitkilerin karıştırıldığı iddiasını hem nargileseverlere hem de tütün satıcılarına sorduk, numuneler alıp analize gönderdik. Uzmanların ciddi uyarılarına rağmen birçok vatandaş tehlikeyi görmezden geliyor. İşte İstanbul’un nargile raporu...

13.04.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Bağrımızda taş, konserdeyiz arkadaş

Pandemi döneminde en özlediğim hadise, çok açık farkla konsere gitmek oldu.

25.03.2021

Minimum mobilizasyon ve sosyalizasyon

Bu bir küresel salgın. Dünyada bazı bilim adamları dışında sanırım kimse bir salgını ya da bu boyutta bir salgını beklemiyordu.

17.03.2020

Zıkkımın kökünü mü yiyeceğiz ne yiyeceğiz?

“HADİ biraz protein alalım” diyerek azıcık ET yiyeceğiz...

6.09.2018

Drakula kütüğünü Ankara'ya aldırmış

Ankara ve sosyal medya geçtiğimiz günlerde yoğun sisin etkisi altında kaldı. Kentte trafik tehlikeli bir hal aldı ve aksadı, uçaklar rötar yaptı, moraller bozuldu.

17.12.2017

Hedef nargileci de olabilirdi

IŞİD denilen katil sürüsünün Müslüman, gayrimüslim, din diyanet, Allah korkusu diye bir derdi yok.

3.01.2017

Siz Kabataş Marşı’nı bilir misiniz?

PROJE okullar başlığı altında, köklü geleneğe sahip okullara operasyon yapılıyor.

4.10.2016

Yazı güzelleştirecek 60 yeni şey

Koca ramazanı yedik, bayrama ramak var. Önümüz tatil, güneş, seyahat... Plaj, kum, sefahat... Bildikleriniz cepte dursun, buyurun size 2016’dan Türk sahillerine yeni vuranlar, karpuz kabuğunun yüzme arkadaşları, denizle mehtabın iki sayfada sezon hediyeleri, stilden spora, televizyondan tiyatroya uzmanların seçtikleri, önerdikleri...

2.07.2016