EKSTRA
MENÜ

Mutlu Meslekler

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 336 haberi bulunmuştur.

Mutlu Meslekler Haberleri

Dünyanın en mutlu meslekleri açıklandı İlk sırada bakın hangisi var...

Dünyanın en mutlu meslekleri açıklandı! İlk sırada bakın hangisi var...

Trade-schools dünyanın en mutlu mesleklerini açıkladı. Listede 29 meslek yer alıyor. Mesleklerin her birinin maaşları da araştırmada belirtilmiş durumda. İşte o liste...

22.07.2021Ekonomi
Dünyanın en mutlu meslekleri açıklandı İlk sırada bakın hangisi var...

Dünyanın en mutlu meslekleri açıklandı! İlk sırada bakın hangisi var...

Trade-schools dünyanın en mutlu mesleklerini açıkladı. Listede 29 meslek yer alıyor.

19.01.2020Ekonomi
2019un en mutlu meslekleri belli oldu Bakın ilk sırada hangisi var

2019'un en mutlu meslekleri belli oldu! Bakın ilk sırada hangisi var

Careerbliss 2019'un en mutlu ve mutsuz meslekleri açıkladı. Sıralama çalışma şartları, maaş gibi kriterler incelenerek yapılmıştır.

13.10.2019Ekonomi
2019un en mutlu meslekler belli oldu Bakın ilk sırada hangisi var

2019'un en mutlu meslekler belli oldu! Bakın ilk sırada hangisi var

Careerbliss 2019'un en mutlu ve mutsuz meslekleri açıkladı. Sıralama çalışma şartları, maaş gibi kriterler incelenerek yapılmıştır.

21.08.2019Ekonomi
En mutlu meslekler belli oldu Bakın ilk sırada hangisi var

En mutlu meslekler belli oldu! Bakın ilk sırada hangisi var

Careerbliss en mutlu ve mutsuz meslekleri açıkladı. Sıralama çalışma şartları, maaş gibi kriterler incelenerek yapılmıştır.

21.02.2019Ekonomi
En mutlu meslekler belli oldu İşte ilk sırada meslek...

En mutlu meslekler belli oldu! İşte ilk sırada meslek...

İnsanların iş hayatlarının en büyük bölümünü işyerlerinde geçiriyor. Peki en mutlu meslek grubu hangileri?

7.12.2018Kobi
Kızlar İngilizce’ye 1-0 önde başlıyor

Kızlar İngilizce’ye 1-0 önde başlıyor

Uluslararası birçok araştırmaya göre kadınlar erkeklerden daha iyi İngilizce konuşuyor. En son Education First Uluslararası Dil Merkezleri’nin Kasım 2014’te yayımladığı raporda, 63 ülkenin İngilizce yeterlilikleri mercek altına alındı.

31.01.2015Eğitim
En mutlu çalışanlar bu mesleklerde

En mutlu çalışanlar bu mesleklerde

Businessinsider.com internet sitesi yaptığı bir araştırma ile en mutlu meslekleri belirledi. Araştırma hem maaş hem de çalışan mutluluğu üzerinden yapıldı.

13.02.2014Ekonomi
‘Yol; öğretir, zihin açar, doğaya ve insanlığa karşı sorumluluklarımızı hatırlatır’

‘Yol; öğretir, zihin açar, doğaya ve insanlığa karşı sorumluluklarımızı hatırlatır’

Melih Uslu’nun altıncı kitabı ‘Arabayla Anadolu’ geçen hafta yayımlandı… Hürriyet Seyahat’in de yazarlarından olan Uslu’yla kitap için dört teker üzerinde yaptığı 22 bin 200 kilometre yolu, sevdiği rotaları, arabayla seyahatin inceliklerini ve yolda olmanın güzelliklerini konuştuk.

29.08.2021Seyahat
Günümüzün parlayan meslekleri

Günümüzün parlayan meslekleri

Eğitim uzmanları, üniversite tercih döneminde milyonca adayı uyarıyor: “Puan ve sıralama önemli olsa da tercih yaparken kendinize uygun meslekleri seçin. Sırf puanınız tuttuğu için değil, severek yapacağınız ve gelecekte size fayda sağlayacak bölümleri tercih edin.” Günümüzün özellikle de pandeminin ardından değişen şartlar meslekleri de etkiledi.

24.08.2021Eğitim
“Aşkın Tarifi” dizisinin Şebnem’i İdil Sivritepe: Yaşımı söylediğimde kimse inanmıyor

“Aşkın Tarifi” dizisinin Şebnem’i İdil Sivritepe: Yaşımı söylediğimde kimse inanmıyor

“Aşkın Tarifi” dizisinin Şebnem’i İdil Sivritepe ile diziyi ve özel hayatını konuştuk. Arp ve piyano çalan, oyunlar ve senaryolar yazan çok yönlü sanatçı, “İleriye yönelik o kadar çok projem var ki! Kadınların ürettiği projelerde olmak istiyor, onların hikayelerini dile getirmeyi diliyorum” diyor.

6.08.2021Televizyon
Tercih yaparken nelere dikkat etmeli

Tercih yaparken nelere dikkat etmeli?

Milyonlarca kişinin odak noktasını oluşturan YKS sonuçları açıklandı. ÖSYM takvimine göre 2021-YKS tercihleri 5-20 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. İşte üniversitelerden adaylara öneriler...

5.08.2021Eğitim
20 maddede YKS tercihi

20 maddede YKS tercihi

28 Temmuz’da açıklanan YKS’de tercih dönemi bugün başlıyor. Sel ve yangın felaketleri nedeniyle uzatılan tercih süresi, 20 Ağustos’ta son bulacak. Peki, hayatlarının gelecek 40-50 yılını belirleyecek olan meslek tercihi yapacak adaylar nelere dikkat etmeli? Ankara Üniversitesi Temel Eğitim Bölümü Başkanı Prof. Dr. Erten Gökçe, Hacettepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Öğretim Üyesi Doç. Dr. Arif Özer ile İTÜ Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi Koordinatörü Cem Demirbaş tercih döneminde adayların dikkat etmesi gerekenleri 20 madde halinde sıraladı.

5.08.2021Eğitim
Bakan Selçuk: Geleceğe mektup yazıyoruz

Bakan Selçuk: Geleceğe mektup yazıyoruz

Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından düzenlenen çevrimiçi ‘7’nci Eğitim Teknoloji Konferansı’nın açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk “Hem şimdiki zamandan hem de gelecekten sorumluyuz. Evlatlarımızın bugünün dünyasında güçlü biçimde var olmaları ve yarınlara güvenle bakabilmeleri tam da bununla ilişkili” dedi.

10.04.2021Eğitim
Usta flüt sanatçısı Bülent Evcil İtalyanın ünlü Falaut dergisinin kapağında yer aldı

Usta flüt sanatçısı Bülent Evcil İtalya'nın ünlü 'Falaut' dergisinin kapağında yer aldı

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) Müdürü ve flüt sanatçısı Bülent Evcil, İtalya'nın 30 yılı aşkın süredir yayın yapan ünlü sanat dergisi "Falaut"ın kapağında yer aldı.

2.03.2021Keyif
Kader sayısı nasıl hesaplanır Kader sayısının anlamı

Kader sayısı nasıl hesaplanır? Kader sayısının anlamı

Kader sayısı, isme denk gelen harflerin toplanmasıyla meydana gelmektedir. Doğum tarihinden bağımsız olarak hesaplanmakta olan kader sayısı için basit bir yöntem ele alınmaktadır. Bazı mecralarda doğum tarihinin hesaplanmasıyla da bulunduğu iddia edilmektedir. Ancak yoğun kanı, isminin denk geldiği harflere denk gelmektedir. Peki, kader sayısı nasıl hesaplanır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

29.01.2021Astroloji
2021’in en çok talep görecek meslekleri açıklandı Listeyi pandemi çok değiştirdi…

2021’in en çok talep görecek meslekleri açıklandı! Listeyi pandemi çok değiştirdi…

Sosyal iş ağı platfrormu LinkedIn, 2021'in meslekleriyle ilgili bir rapor yayınladı. Raporda 2020'deki meslek değişimleri ve 2021'de en çok talep görecek mesleklerin listesi yer alıyor. İşte pandemiyle değişen meslekler ve en çok talep görecek iş alanı...

19.01.2021Ekonomi
İnsanlık virüsten daha güçlü ama sadece işbirliği yaptığında

İnsanlık virüsten daha güçlü ama sadece işbirliği yaptığında!

Yuval Noah Harari bir tarihçi ama ona geçmişten çok gelecek soruluyor. Salgın patlak verdiğinde CNN, Financial Times, Time hemen onun kapısını çaldı, pandemiyle ilgili görüşlerini öğrenmek istedi. Biz de Harari’yle yeni kitabı vesilesiyle konuştuk. COVID-19’un bırakacağı izlere ilişkin sorularımızı her yıl girdiği iki aylık sessizlik inzivasından hemen önce yanıtladı.

Ofis hediyeleri - Kişiye özel orijinal ve şık ofis hediyeleri

Ofis hediyeleri - Kişiye özel orijinal ve şık ofis hediyeleri

Sevdiklerinize, eşinize, dostunuza ofis hediyeleri alarak onların mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak bazen ofis hediyeleri alırken ne alacağım diye düşüncelere kapılabilirsiniz. Ofis hediyeleri nedir, ofis hediyesi alırken nelere dikkat etmek gerekir, ofis hediyesi çeşitleri nelerdir sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

2021de büyük değişime hazır olun Dinçer Güner ve Aygül Aydın’a yeni yılla ilgili öngörülerini sorduk...

2021'de büyük değişime hazır olun! Dinçer Güner ve Aygül Aydın’a yeni yılla ilgili öngörülerini sorduk...

2020’nin bu denli zor geçeceğini ne ekonomistler ne de biliminsanları söyledi. Tüm bu olup bitenler en çok astrologların dilindeydi... Peki 2021 nasıl geçecek? İsabetli tahminleriyle popüler iki astroloji yazarımıza, Dinçer Güner ve Aygül Aydın’a yeni yılla ilgili öngörülerini sorduk...

20.12.2020Hürriyet Pazar
En iyi meslekler listesi - En çok kazanan 10 meslek ve kazançları

En iyi meslekler listesi - En çok kazanan 10 meslek ve kazançları

Meslek seçimi bir insan için çok önemlidir. İlkokuldan başlayıp kişinin mesleki seçiminin en güzel şekilde olabilmesi için yıllar boyunca eğitim almaktadır. Peki, en iyi meslekler hangisidir? En fazla para kazandıran meslekler hangileridir? İşte en çok kazanan 10 meslek ve kazançları.

28.09.2020Yaşam
7. Sınıf Sosyal Bilgiler Yeni Meslekler konu anlatımı

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Yeni Meslekler konu anlatımı

Meslek seçimi her birey için oldukça önemli seçimlerden bir tanesidir. Meslek seçiminin doğru yapılması kişinin hayat boyu isteyerek çalışacağı, mutlu çalışabileceği bir meslek anlamına gelmektedir. Kişiler hayatlarını idame ettirebilmek amacıyla meslek seçerek çalışır. Meslek seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Yedinci sınıf sosyal bilgiler yeni meslekler konu anlatımı ile ilgili detayları derledik.

24.08.20207. SINIF
‘Çayda çıra’dan virüs avcılığına

‘Çayda çıra’dan virüs avcılığına

TV kanallarında sanatçı ve siyasetçilerden daha sık gördüğümüz, son dört ayımızda neredeyse ailemizden biri gibi olan enfeksiyon uzmanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın bir zamanlar halk dansları festivallerinin aranılan ismi olduğunu biliyor muydunuz? Peki 1960’lı yıllarda Elazığ’ın köylerini kiminle ve ne için arşın arşın geziyordu? Mehmet Hoca’yla geçmişe ufak bir yolculuk yaptık, sanat ve dans dolu bir gençlikten virüslerin cirit attığı tıp dünyasına nasıl geçiş yaptığını dinledik...

19.07.2020Gündem
Üniversite sonucunu pazar tezgahında öğrendim

Üniversite sonucunu pazar tezgahında öğrendim

Koronavirüs ile mücadelede adını dünyaya duyuran gözbebeğimiz Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, hastalığın yoğun olduğu İstanbul’da bir günde yüzlerce hastaya hizmet verip, hızlıca süreci iyi yöneten bir kurum oldu. “Koronavirüs’te en iyiyi yapmak için çalışıyoruz, çok hızlı organize olduk” diyen Dekan Prof. Dr. M.Sait Gönen, Cerrahpaşa’nın büyük bir çınar olduğunu daha önceki salgınlarda da öncülük yaptığını anlattı.

15.05.2020Eğitim
Çocuklarınıza sorumluluk verin

Çocuklarınıza sorumluluk verin

Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, Türkiye’de geniş kitlelere, psikolojinin insan ihtiyaçları ve iş hayatının sorunları için bir çözüm olduğunu gösteren öncülerden biridir. Stres ve beden dili kavramlarını Prof. Dr. Zuhal Baltaş’la birlikte Türkiye’ye tanıttı. 1989 yılında yayınlanan “Üstün Başarı” kitabı öğrenmenin nörobilimsel temelleri ile öğrencilerin ihtiyaçları arasında köprü kuran ilk çalışma oldu.

8.05.2020Eğitim
Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, Nuran Çakmakçının sorularını yanıtladı

Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, Nuran Çakmakçı'nın sorularını yanıtladı

Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, Hürriyet Gazetesi Eğitim Yazarı Nuran Çakmakçı'nın Instagram hesabı ile Hürriyet Youtube kanalında canlı yayın konuğu oldu.

1.05.2020Eğitim
Gençler öğrenmekten zevk almayı öğrenmeli

Gençler öğrenmekten zevk almayı öğrenmeli

Beş çocuklu mütevazı bir ailenin en büyüğü olarak dünyaya gelen Prof. Dr. Haluk Gürgen, çocukluğu döneminde okuduğu şiir ve dinlediği hikayelerin, en önemlisi okuduğu kitapların bugünlere gelmesinde en büyük katkı olduğunu belirtiyor.

1.05.2020Eğitim
Akademisyenin bilim misyoneri olması lazım

Akademisyenin bilim misyoneri olması lazım

MEF Üniversitesitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut, gençlerin yetkinliklerinin geliştirilmesi ve geleceğe hazırlanması konusunda en fazla çaba gösteren akademisyenlerden biri.

24.04.2020Eğitim
Eğitimde dijital dönüşüm artık geri döndürülemez

Eğitimde dijital dönüşüm artık geri döndürülemez

Eve kapandığımız, 16 milyon ilk ve ortaöğretim öğrencisinin, 4 milyonu aşkın üniversite öğrencisinin uzaktan eğitim aldığı bu dönemde, kuşkusuz gözler online eğitime çevrildi. Bu salgın gösterdi ki tüm dünyada eğitim alanında önemli bir değişim yaşanıyor. Bu değişimi yakalayıp, yönetmek gerekiyor.

13.04.2020Eğitim
Bir inanç ve aşk romanı: ‘Akşam Yıldızı’

Bir inanç ve aşk romanı: ‘Akşam Yıldızı’

Troya kazıları başkanı Prof. Rüstem Aslan, İskender Pala’nın Göbeklitepe romanı ‘Akşam Yıldızı’nı yazdı: “Bu romanı arkeolog olarak değil, sözün ve edebiyatın peşinden giden bir biri olarak okudum. Eğer arkeolog olarak okusaydım, yayınevine ‘O resimler, o dipnotlar ve kaynakça keşke olmasıydı’ derdim. Çünkü akademik anlamda bu konu çok ama çok tartışılmakta; çünkü her sene yeni bir kazı sonucu bildiklerimizi altüst etmekte; çünkü ‘Akşam Yıldızı’ romanın bunlara ihtiyacı yok.”

22.03.2020Kitap Sanat
Cem Yılmaz, Ahmet Hakanın sorularını yanıtladı: Önce komi sonra komik

Cem Yılmaz, Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı: Önce komi sonra komik

Lüks bir otel odasında konuştuk Cem Yılmaz’la... Konuşmamızın en başında hemen otelcilik geçmişine gönderme yaptı...

18.01.2020Magazin
Milli Savaş Uçağı için Malezyaya ortaklık daveti

Milli Savaş Uçağı için Malezya'ya ortaklık daveti

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ Genel Müdürü Temel Kotil, "Malezya, Milli Muharip Uçak Projesi'ne davet ediliyor. 'Bitirelim sonra satarız' da bir metot ama ortak almak daha iyi." dedi.

10.01.2020Teknoloji
Hoş geldin 2020... Yeni yıl, yeni hayat

Hoş geldin 2020... Yeni yıl, yeni hayat

Yeni bir yıla girerken Hürriyet’in tüm yazarlarına sorduk: “2019 yılında kişisel olarak hayatınızı anlamlı kılan en önemli üç olay nedir?”, “2020 yılında hayatınıza anlam katmasını umut ederek beklediğiniz üç olay nedir?” İşte hem geçen yılın kısa bir özetini hem de kişisel ajandadan Türkiye’nin geleceğine uzanan 2020 beklentilerini içeren yanıtlar... Sağlıktan spora, aşktan seyahate, çevreden adalete, sanattan eğitime uzanan yeni yıl dilekleri...

1.01.2020Gündem
Bazı meslekler 20 yıl sonra yok olacak

Bazı meslekler 20 yıl sonra yok olacak

Bazı mesleklerin zaman içerisinde kendiliğinden yok olacağını belirten Kartezyen Danışmanlık’ın Kurucusu Meltem Turhan Yöndem, ‘Meslek tercihi 20 yıl sonrası düşünülerek yapılmalı. Bazı meslekler 20 yıl içerisinde yok olacak ve bu meslekler arasında bugünün vazgeçilmez meslekleri de var. Ancak bilgi teknolojileri tüm meslekleri şekillendirerek belirleyici rol üstlenecek” dedi. Yöndem’e göre doktorlardan avukatlara, öğretmenlerden onkologlara tüm meslek grupları yeni yapıya kavuşacak. Geleceğin meslekleri arasında ise; drone filo yöneticiliği, beyin büyütme uzmanlığı, Blockchain mimarlığı yer alıyor.

25.11.2019Teknoloji
TÜSİADdan “Sosyal ve Duygusal Öğrenme Becerileri” raporu

TÜSİAD'dan “Sosyal ve Duygusal Öğrenme Becerileri” raporu

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski “Sosyal duygusal becerileri güçlü olarak yetiştirilmiş yeni kuşakların, işteki ağırlığı arttıkça hem kurum kültüründe kendilerinden bir parça bulmaları hem de bu kültürü geliştirmeleri kolaylaşacaktır” dedi.

6.11.2019Ekonomi
Cem Yılmaz: Ben bu işe Nasreddin Hoca’yla başladım buralara sonra düştüm

Cem Yılmaz: Ben bu işe Nasreddin Hoca’yla başladım buralara sonra düştüm

O kadar bomba espri güme gitti ki bu söyleşide, sansürsüz koysam krize girerdiniz.

20.10.2019Hürriyet Pazar

Yazar Sonuçları

Can Baydar’dan Yine Yine Yine Dinlemek İsteyeceğiniz Bir Şarkı ‘Yine’

Can Baydar’ın yeni şarkısı ‘Yine’ pozitifliğiyle dinleyiciye yaz enerjisi yaşatıyor. Geçtiğimiz aylarda yayınladığı ‘Ateş’ ile müzik listelerinde yer alan sanatçı yeni çalışmasında da söz ve müziğin altına imzasını atıyor. ‘Yine’ hakkında “Kariyerimde uzun zamandır paylaşmadığım kadar pozitif güzel bir yaz enerjisi var şarkının” diyen Sevgili Can Baydar’la yüz yüze yaptığımız bu röportajda kendimizi müziğin ve sohbetin akışına bıraktık.

25.08.2021

10 adımda doğru tercih

Yüz binlerce üniversite adayı, bugünlerde kafalarında onlarca soru işaretiyle tercih yapmaya çalışıyor. Adayların bu zorlu tercih sürecini kolaylaştırmanın yolu deneyimli uzmanlara kulak vermek. İşte onlardan biri olan eğitim uzmanı Salim Ünsal, tercih yaparken dikkat edilmesi gereken 10 püf noktayı sıraladı:

8.08.2021

Nuri Bey’in üniversiteli çocukları

Nuri Bayraktar’ısizlere ‘babalar günü’nde tanıtmak isterdim ama kurban bayramına denk geldi. Örnek bir babanın çocuklarını yetiştirmede gösterdiği azim ve kararlılığı, fedakarlığı sohbet kıvamında bir röportaj ile yansıtmaya çalışacağım.

21.07.2021

Lokanta yasak, kongre serbest! 65 yaşa özgürlük

Bir yıl önce Dünya Sağlık Örgütü-WHO yaş dilimlerini yeniden düzenledi. Buna göre;

4.02.2021

Genellikle her şeyi tek başına yapardı çünkü o 'olağanüstü' idi

Futbolda ‘olağanüstü’lerin beyinlerinde, diğerlerinden farklı olarak ilaveten bir radar bulunur. Neredeyim, o nerede... Bütün bunları yapacak zeka, hissetme ve görüş yeteneğine sahiptir. Bazılarının 3-5 kişiyle yaptığı sonuca gitme işini tek başına yapabilir. Maradona bunu genellikle tek başına yaptı.

27.11.2020

Geleceğin meslekleri üzerine

Dr. Şebnem Özdemir ile Eylül ayında Sn. Birol Güven’in Gelecek Geliyor Programı’na konuk olduğumda tanıştım. Öncesinde de özellikle veri bilimi ve yapay zeka odaklı çalışmalarını takip ediyordum. Şebnem Hoca, İstinye Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölüm Başkanlığı’nı yürütüyor ve aynı zamanda Massachusetts Institute of Technology (MIT)’de Bilgisayar Bilimi ve Yapay Zeka Lab’ında araştırma işbirlikçisi olarak çalışmalarına devam ediyor. Futuristler Derneği Başkan Yardımcısı da olan Dr. Özdemir, ülkemizde özellikle yapay zekanın gelişimi, uygulama alanları ve geleceğin meslekleri odağında öncü çalışmalar gerçekleştiren akademisyenlerin de başında geliyor.

21.11.2020

Büyüyünce ne olacaksın?

Bana, “ Büyüyünce ne olacaksın?” diye soruyorlar. Tam ne dediklerini anlamıyorum.

13.11.2020

Kasaplardan ‘şefkat’ tepkisi

Psikolog-yazar Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu ve eşi Yıldız Cüceloğlu, gençlere meslek seçimleri hakkında önerilerde bulunurken ‘şefkatli insanların kasaplık mesleğini yapamayacağını’ söyledi, tartışmanın fitili ateşlendi. Kasaplar Federasyonu, “Nereden biliyorsunuz şefkatli olmadığımızı?” diyerek özür beklediklerini açıkladı. Eğitimciler ve psikologlar ise Cüceloğlu’nun yanında. Zira meslek seçimi potansiyel işi.

17.08.2020

Sahaya sandalye atıp maç yöneten hakemler!

Bilmem hiç duydunuz mu; hakem dünyasında, hiç koşmayan hakemler için, “Orta sahaya sandalye atmış maç yönetiyor” derler.

7.05.2020

Popüler akım: Meslek değiştirmek

Günümüzde, uzun yıllar sürdürdüğü kariyerini sonlandırıp bambaşka bir sektörde iş hayatına atılan ya da henüz bitirdiği eğitimini bir kenara bırakıp hiçbir tecrübesi olmadığı halde farklı bir iş alanına yönelen bireylere sık sık şahit oluyoruz.

2.03.2020

Önce komi sonra komik

Lüks bir otel odasında konuştuk Cem Yılmaz’la... Konuşmamızın en başında hemen otelcilik geçmişine gönderme yaptı...

18.01.2020