EKSTRA
MENÜ

Mutlu Kaya

Mutlu Kaya haberleri sayfasında güncel ve son dakika Mutlu Kaya hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.366 Mutlu Kaya haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Mutlu Kaya Haberleri

Asırlık nine 104üncü yaşını huzurevinde kutladı

"Asırlık nine" 104'üncü yaşını huzurevinde kutladı

ahramanmaraş Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan Fatma Yılmaz'ın 104'üncü yaş günü için sürpriz doğum günü partisi düzenlendi.

2.09.2021Haber
Mutlu Kaya kimdir, ne zaman vuruldu Mutlu Kayanın hikayesi Paylaş Benimlede

Mutlu Kaya kimdir, ne zaman vuruldu? Mutlu Kaya'nın hikayesi Paylaş Benimle'de

Mutlu Kaya Paylaş Benimle programıyla bir kez daha gündeme geldi. Altı yıl önce eski erkek arkadaşı tarafından başından vurulan ve mucizevi şekilde hayatta kalan Mutlu Kaya, yıllar sonra Paylaş Benimle programına konuk oldu. Mutlu Kaya ilk kez katıldığı ses yarışmasıyla adından söz ettirmişti. Peki, Mutlu Kaya kimdir, kaç yaşında, ne zaman vurulmuştu? İşte Mutlu Kaya’nın hayatıyla ilgili bilgiler…

29.07.2021Magazin
Mutlu Kayanın ablasını öldüren erkek arkadaşının yargılanmasına başlandı

Mutlu Kaya'nın ablasını öldüren erkek arkadaşının yargılanmasına başlandı

Televizyon kanalındaki ses yarışmasıyla tanınan ve 6 yıl önce erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak tekerlekli sandalyeye mahkum bırakılan Mutlu Kaya'nın ablası Dilek Kaya'nın öldürülmesine ilişkin ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle erkek arkadaşının yargılanmasına başlandı.

21.04.2021Haber
Mutlu Kayanın ablasını öldüren erkek arkadaşının yargılanmasına başlandı

Mutlu Kaya'nın ablasını öldüren erkek arkadaşının yargılanmasına başlandı

Televizyon kanalındaki ses yarışmasıyla tanınan ve 6 yıl önce erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak tekerlekli sandalyeye mahkum bırakılan Mutlu Kaya'nın ablası Dilek Kaya'nın öldürülmesine ilişkin ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle erkek arkadaşının yargılanmasına başlandı. Dilek ile o gece film izledikten sonra kıskançlık yüzenden tartışmaya başladıklarını iddia eden Çalışkan, boğuşma sırasında silahın ateş aldığını söyledi. Duruşmada dinlenen tanık Serkan Sarı ise olay gecesi arkadaşlarıyla evde okey oynamak için sanık Yusuf'u aradıklarını anlatarak, "Hakkınızı helal edin. 'Dilek uyan aşkım bu bir rüya' diye sesini duyduk. Daha sonra olayın bu şekilde yaşanıldığını öğrendik." ifadelerini kullandı.

21.04.2021Gündem
Kâbus hapisten geri döndü

Kâbus hapisten geri döndü

Veysi Ercan beş sene önce Mutlu Kaya’yı başından vurup yüzde 92 engelli kalmasına neden oldu. Cem Kara 2011’de evlendiği Zeliha Erdemir’e boşandıktan sonra da şiddet uygulamaya devam etti. Yeni infaz yasası nedeniyle Ercan cezasının son iki yılını dışarıda denetimle geçirecek, Kara da temmuzda serbest kalacak. Yeniden şiddete maruz kalma tedirginliği yaşayan Mutlu Kaya ve Zeliha Erdemir ile yaşadıklarını ve bundan sonrası için neler hissettiklerini konuştuk.

14.06.2020Hürriyet Pazar
Mutlu Kayanın ablası Dilek Kayayı öldüren erkek arkadaşı tutuklandı

 Mutlu Kaya'nın ablası Dilek Kaya'yı öldüren erkek arkadaşı tutuklandı

Diyarbakır’da bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra erkek arkadaşı tarafından başından vurulması sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın ablasını öldüren erkek arkadaşı, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

26.03.2020Gündem
Mutlu Kayanın ablasını öldüren astsubay sevgili tutuklandı

Mutlu Kaya'nın ablasını öldüren astsubay sevgili tutuklandı

Diyarbakır'da katıldığı ses yarışmasında adını duyuran ve erkek arkadaşı tarafından vurulan Mutlu Kaya'nın ablası Dilek Kaya'yı (30) tabancayla ateş edip öldüren, birlikte yaşadığı erkek arkadaşı astsubay üstçavuş Yusuf Ç., mahkemece tutuklandı.

23.03.2020Gündem
Son dakika haberleri... Mutlu Kayanın ablası sevgilisi tarafından öldürüldü 4 yıl önceki bu görüntüsü ortaya çıktı

Son dakika haberleri... Mutlu Kaya'nın ablası sevgilisi tarafından öldürüldü! 4 yıl önceki bu görüntüsü ortaya çıktı

Diyarbakır’da bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra erkek arkadaşı tarafından başından vurulması sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın ablası erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak öldürüldü. Abla Kaya’nın 4 yıl önceki bir basın açıklamasında erkek şiddetine karşı sokaklarda olacaklarını söylediği ortaya çıktı. Dilek Kaya, “Sokaklarda olacağız, şiddete uğrayan bütün kadınları savunmak için önünüzde bulunacağız” demiş.

23.03.2020Gündem
Ablası da sevgili kurbanı

Ablası da sevgili kurbanı

Mutlu Kaya bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra erkek arkadaşı tarafından başından vurularak ağır yaralanmıştı. Mutlu hayata tutunabildi ancak ablası Dilek onun kadar şanslı değildi. Astsubay erkek arkadaşı tarafından silahla vurulan Dilek Kaya hayatını kaybetti.

23.03.2020Gündem
Mutlu Kaya’nın ablası erkek arkadaşı tarafından öldürüldü

Mutlu Kaya’nın ablası erkek arkadaşı tarafından öldürüldü

Diyarbakır’da bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra erkek arkadaşı tarafından başından vurulması sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın ablası, erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak öldürüldü.

22.03.2020Haber
Mutlu Kaya kimdir

Mutlu Kaya kimdir?

Diyarbakır’da bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra erkek arkadaşı tarafından başından vurulması sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya'nın ablası, erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak öldürüldü. Haberler ardından Mutlu Kaya bir kez daha gündeme geldi. Peki, Mutlu Kaya kimdir?

22.03.2020Gündem
Mutlu Kaya’nın ablası erkek arkadaşı tarafından öldürüldü

Mutlu Kaya’nın ablası erkek arkadaşı tarafından öldürüldü

Diyarbakır'da bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra erkek arkadaşı tarafından vurulan Mutlu Kaya'nın ablası Dilek Kaya da erkek arkadaşı tarafından tabancayla vuruldu. Dilek Kaya yaşamını yitirirken, birlikte yaşadığı erkek arkadaşı astsubay üstçavuş Yusuf Ç. gözaltına alındı.

22.03.2020Gündem
Mutlu Kayadan iyi haber

Mutlu Kaya'dan iyi haber

Türkiye Mutlu Kaya'nın adını bir televizyon kanalında düzenlenen ses yarışması ile duydu. Eski erkek arkadaşı tarafından 2015 yılında başından vuruldu. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan Mutlu, firavunlara da uygulandığı belirtilen tedavi yöntemiyle yürümeye başladı

24.10.2018Gündem
Mutlu Kaya: Onları her gördüğümde yeniden vurulmuş gibi oluyorum

Mutlu Kaya: Onları her gördüğümde yeniden vurulmuş gibi oluyorum

Bir televizyon kanalındaki ses yarışmasıyla tanınan ve Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde eski erkek arkadaşının silahlı saldırısında ağır yaralanan Mutlu Kaya, sahneye çıkma hayaliyle yaşama bağlandı. Mutlu Kaya, "Her gün bir kadının öldürüldüğünü, bıçaklandığını ya da kafasından vurulduğunu televizyondan izliyorum. Onları her gördüğümde yeniden vurulmuş gibi oluyorum" dedi.

18.04.2018Gündem
Sete gelip hesap sordu

Sete gelip hesap sordu

“Kadın” dizisinin başarılı oyuncusu Seray Kaya, Women’s Style Türkiye dergisine konuştu, “kötü kadın” imajıyla ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

10.04.2018Magazin
Mutlu Kaya dimdik ayakta

Mutlu Kaya dimdik ayakta!

Mutlu Kaya, güzel sesli, güzel gözlü genç kız kara günleri geride bıraktı gelecekle ilgili düşüncelerini de Show Haber'e anlattı...

7.02.2018Magazin
20 bilet satın aldı, Piyangodan 1 milyon 250 bin TL kazandı...

20 bilet satın aldı, Piyangodan 1 milyon 250 bin TL kazandı...

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde 5 milyon liralık ikramiyenin isabet ettiği isimlerden Ordulu TIR şoförü Mutlu Kaya oldu. Evli ve iki çocuk babası Mutlu Kaya günün ilerleyen saatlerinde hakkındaki yorumlardan ve gelen telefonlardan bunalarak sosyal medyadan tepki gösterdi. Numaralarının dağıtıldığını belirten Mutlu, "Allah rızası için rahat bırakın yine diyorum değil 1 milyon 100 milyon da çıksa ben yine eski TIR şoförü olacağım, yollarda olacağım" diye yazdı.

2.01.2018Gündem
Kentlerde milyoner heyecanı Milli Piyango gerçekte nereye çıktı

Kentlerde milyoner heyecanı! Milli Piyango gerçekte nereye çıktı?

Milli Piyango İdaresi'nin yılbaşı büyük ikramiyesi 9794035 numaralı bilete isabet etti. Büyük ikramiyenin çeyrek bilete isabet etmesi ile 61 milyon TL dörde bölündü. Talihlilerin biletleri KKTC, Samsun, Antalya ve İstanbul'da satıldığının belirlenmesi ise Antalya’da büyük heyecan yaşatırken, İstanbul’dan satıl aldığı ’2551923’ numaralı çeyrek bilete 5 milyon TL isabet eden Ordulu TIR sürücüsü Mutlu Kaya, 61 milyon TL’lik büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletten birinin de Ordu Akkuş nüfusuna kayıtlı, ismini bilmediği birine çıktığını iddia etti.

2.01.2018Gündem
Mutlu Kaya davasında gerekçeli karar  açıklandı

  Mutlu Kaya davasında gerekçeli karar açıklandı

Katıldığı ses yarışmasıyla tanınan Mutlu Kaya'yı Diyarbakır'ın Ergani ilçesindeki evinde silahla ağır yaralayan sanığın, 15 yıl hapis cezasına çarptırılmasına ilişkin gerekçeli karar yazıldı.

1.07.2016Gündem
ABDdeki O Seste cinayet: Saldırıya uğrayan genç şarkıcı Christine Grimmie hayatını kaybetti

ABD'deki O Ses'te cinayet: Saldırıya uğrayan genç şarkıcı Christine Grimmie hayatını kaybetti

Ülkemizde de O Ses Türkiye adıyla yayınlanan yarışmanın ABD versiyonu The Voice'un eski yarışmacılarından Christina Grimmie, Orlando kentinde verdiği bir konser sonrasında uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

11.06.2016Magazin
Mutlu Kayayı vuran zanlının cezası belli oldu

Mutlu Kaya'yı vuran zanlının cezası belli oldu

Diyarbakır’da 19 yaşındaki Mutlu Kaya’yı silahla vurarak ağır yaralayan eski erkek arkadaşı 26 yaşındaki Veysi Ercan, herhangi bir indirim uygulanmadan 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

9.06.2016Gündem
Mutlu Kaya, Oya Aydoğanı anlattı

Mutlu Kaya, Oya Aydoğan'ı anlattı

Katıldığı müzik yarışması devam ederken, evinde başından vurulan ve verdiği yaşam mücadelesinden galip çıkan Mutlu Kaya, Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Kaya, yaşadıklarını canlı yayında anlattı.

23.05.2016Magazin
Oya Aydoğan herkesten saklamış

Oya Aydoğan herkesten saklamış!

Şarkı yarışmasına katıldıktan sonra Diyarbakır'da silahlı saldırıya uğrayan Mutlu Kaya, Oya Aydoğan'ın herkesten gizli kendisine yardım ettiğini belirterek " O zaten bir melek" dedi.

18.05.2016Magazin
Mutlu Kaya davasında flaş karar

Mutlu Kaya davasında flaş karar

Bugün Diyarbakır’da görülen Mutlu Kaya duruşmasında, müştekinin avukatının talebi doğrultusunda tek celselik yayın yasağı kararı alındı.

12.05.2016Gündem
Mutlu Kaya davasına yayın yasağı

Mutlu Kaya davasına yayın yasağı

Bugün Diyarbakır’da görülen Mutlu Kaya duruşmasında, müştekinin avukatının talebi doğrultusunda tek celselik yayın yasağı kararı alındı.

12.05.2016Gündem
Güneş gözlüklü kadın

Güneş gözlüklü kadın

“CEO karakolda” başlıklı haberde, bir şirketin CEO’sunun, Litvanya’dan getirterek birlikte olduğu bir hayat kadınının telefonunu çalmakla suçlandığı aktarılıyordu.

13.03.2016OkurTemsilcisi
Ormandan şefkat eli

Orman'dan şefkat eli

Katıldığı bir ses yarışmasıyla adını duyuran ardından ise sevgilisinin silahlı saldırısına uğrayan Mutlu Kaya’ya siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman yardım elini uzattı.

9.03.2016Futbol
Mutlu Kaya kimdir İlk kez canlı yayına çıktı

Mutlu Kaya kimdir? İlk kez canlı yayına çıktı!

Katıldığı ses yarışması programında billur sesi ile gündeme oturan Mutlu Kaya, geçtiğimiz yıl silahlı saldırı sonucunda başından yaralanarak zor bir tedavi sürecine başlamıştı. Eski sağlığına kavuşmak için tedavi gören Kaya, ilk kez canlı yayına katıldı.

9.03.2016Kelebek
Mutlu Kaya aylar sonra ilk kez canlı yayında

Mutlu Kaya aylar sonra ilk kez canlı yayında

Bir müzik yarışmasında güzel sesi ile gönüllerde taht kuranMutlu Kaya, Renkli Sayfalar'da Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ınsorularını yanıtladı; Sibel Can'dan, İbrahim Tatlıses'e kadar tümkırgınlıklarını, mutluluklarını anlattı!

9.03.2016Ne Oluyor
Mutlu Kaya yaşadıklarını Renkli Sayfalarda anlattı

Mutlu Kaya yaşadıklarını Renkli Sayfalar'da anlattı

Şarkı yarışmasına katıldıktan sonra Diyarbakır'daki evinde silahlı saldırıya uğrayan Mutlu Kaya, Renkli Sayfalar'a konuk oldu.Evinden canlı yayınla programa bağlanan Kaya, 38 günlük yoğun bakımı ve yaşadığı süreci anlattı.

9.03.2016Magazin
Türkiye 2015te Googleda en çok neleri aradı

Türkiye 2015'te Google'da en çok neleri aradı?

2015’te neleri merak ettik, kimleri aradık, hangi diyetleri uyguladık, hangi şarkılarla eğlendik? Hangi ünlüleri en çok aradık? İşte Google'ın 2015 yılında en çok arananları...

16.12.2015Teknoloji
Silahla yaralanan Mutlu Kaya 6 ay sonra ifade verdi

Silahla yaralanan Mutlu Kaya 6 ay sonra ifade verdi

Bir televizyon kanalındaki ses yarışmasıyla tanınan Mutlu Kaya, 6 ay önce Diyarbakır'ın Ergani ilçesindeki evinde silahla yaralanmasına ilişkin dava kapsamında tedavi gördüğü hastanede ifade verdi. Mutlu Kaya, "Veysi Ercan olay günü kapımıza gelerek, 'Kaçalım' dedi. Kaçmayacağımı söylediğimde bir dakika düşünmeden silahı kafama doğru sıktı. Silah ateş almadı. Kaçarken arkamdan bir daha sıktı, değmedi, bir daha sıktı. Dördüncü kurşun kapıyı kapatırken camından bana isabet etti. Her şeyi hatırlıyorum. Beni rahatsız ediyor, sürekli anne ve babamla tehdit ediyordu. Onunla korktuğum için görüştüm. Yarışmaya katılmamdan dolayı sorun çıkardı. Bu yüzden beni mahvetti ve öldürdü. Olay günü görüşmek istemediğimi belirttiğimde, 'Gelir, evinizi tarar, ağabeyini öldürürüm' dedi" ifadelerini kullandı.

20.11.2015Gündem
Mutlu Kaya’ya İtalya’dan teklif var

Mutlu Kaya’ya İtalya’dan teklif var

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde eski erkek arkadaşı tarafından tabanca ile vurularak yaralanan 19 yaşındaki Mutlu Kaya, GATA'daki tedavisinin ardından şehre döndü. 15 gündür Diyarbakır'da özel bir hastanede tedavi gören Mutlu Kaya, her şeyin çok güzel geçtiğini söyledi. Kaya, "Hastaneden çıktıktan sonra müziğe devam etmek istiyorum. Görüşmelerim devam ediyor. İtalya'dan teklif geldi.DİYARBAKIR (CİHAN)

17.10.2015Haber
Mutlu Kayayı vuran erkek arkadaşı: Ateş ederken Mutluyu görmedim

Mutlu Kaya'yı vuran erkek arkadaşı: Ateş ederken Mutlu'yu görmedim

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde 19 yaşındaki Mutlu Kaya'yı silahla vurarak ağır yaraladığı gerekçesiyle tutuklanan eski erkek arkadaşı 26 yaşındaki Veysi Ercan ilk duruşmada, olayın anlık geliştiğini belirterek Mutlu'nun kendisine hakaretler yağdırdığını iddia etti "Ben de sinirlendim ve eve doğru ateş ettim. Işık kapalıydı ve ateş ederken Mutlu'yu görmedim. Mermiler ona isabet etmiş. Kızdığım için evin kapısına sıktım" dedi.

8.10.2015Gündem
Mutlu Kaya eski sağlığına kavuşuyor

Mutlu Kaya eski sağlığına kavuşuyor

DİYARBAKIR’ın Ergani İlçesi’nde eski erkek arkadaşı tarafından tabanca ile vurularak yaralanan 19 yaşındaki Mutlu Kaya, GATA’daki tedavisinin ardından evine döndü.

17.09.2015Magazin
Kaya: En çok şarkı söylemeyi özledim

Kaya: 'En çok şarkı söylemeyi özledim'

Uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya tedavi gördüğü Ankara GATA'dan taburcu edilerek Diyarbakır'daki evine getirildi. Hala olayın şokunda olduğunu söyleyen Kaya en çok şarkı söylemeyi özlediğini söyledi.

17.09.2015Haber
Mutlu Kaya evine döndü

Mutlu Kaya evine döndü

Diyarbakır'ın Ergani İlçesi’nde eski erkek arkadaşı tarafından tabanca ile vurularak yaralanan 19 yaşındaki Mutlu Kaya, GATA’daki tedavisinin ardından evine döndü.

16.09.2015Gündem