MENÜ

Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mustafa Öztürk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mustafa Öztürk haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 9.122 Mustafa Öztürk haberi bulunmuştur.

Mustafa Öztürk Haberleri

Osmaneli karpuzu tarlada 5, markette 75 kuruş

Osmaneli karpuzu tarlada 5, markette 75 kuruş

İlkbahardaki yoğun yağışlar nedeniyle hasadın gecikmesi, yazın da sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde olması nedeniyle rekoltenin yarı yarıya düştüğü Osmaneli karpuzu, tarlada kilogramı 5-10 kuruştan markette ise 75 kuruştan satılıyor .

2.08.2015Ekonomi
Sakaryada trafik kazası: 6 yaralı

Sakarya'da trafik kazası: 6 yaralı

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.

27.07.2015Gündem
Korkunç olayda kan parası iddiası

Korkunç olayda 'kan parası' iddiası

Bağdat Caddesi’nde çiçekçi Mehmet Emin Kaya’nın ölümüne neden olduğu gerekçesiyle aranan Murathan Öztürk’ün ailesinin Kaya ailesine kan parası teklif ettiği öne sürüldü. Aile teklifi reddettikleri için tehdit edildiklerini söyledi.

19.07.2015Gündem
10 numara lastik oyunu

10 numara lastik oyunu

Çevre kirliliğini engellemek için geri dönüşüm kapsamına alınan hurda lastikler, başka bir sorunu ortaya çıkardı. Geri dönüşüm sırasında ortaya çıkan yüksek yanma kapasitesine sahip ‘pirolitik sıvı yakıt’ın araçlarda mazot olarak kullandıldığı iddia edildi. Enerji sektörü yetkilileri ise söz konusu ürünün yasal hale getirilerek, fuel oil olarak kullanılmasını sağlamak için çalışma başlattıklarını söyledi.

10.06.2015Ekonomi
AKG Gazbetona ETA belgesi

AKG Gazbeton'a ETA belgesi

AKG Gazbeton, hiç yanmaz yeni nesil ısı yalıtım plağı Minepor ile ‘Avrupa Teknik Onayı’ olan ETA Belgesi’ni almaya hak kazandı.

31.05.2015Ege
1461 Trabzon: 2 - İnegölspor: 2

1461 Trabzon: 2 - İnegölspor: 2

Spor Toto 2. Lig play-off finalinde 1461 Trabzon, İnegölspor'a normal süresi ve uzatmaları 2-2'lik eşitlikle geçilen maçta penaltılarda 4-2 üstünlük sağlayarak PTT 1. Lig'e yükseldi.

25.05.2015Futbol
İzmir Belediyesi Meclisinde paralel yapı gerginliği

İzmir Belediyesi Meclisi'nde 'paralel yapı' gerginliği

GENEL Seçimler öncesi son İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi toplatısında CHP ve AKP Grupları arasında tartışmalar yaşanı. Altı saat süren toplantının en gergin bölümünde bir AKP'li Meclis üyesinin "Paralel yapıyla yanyanasınız" sözlerine kızan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Bugün paralel dediğiniz yapı ile kurduğunuz ilişkiler herkesin malumudur. Beraber yürüdünüz bu yollara, şimdi küstünüz. Herkes bu memlekette neler olduğunu, 17 Aralık'ları, 25 Aralık'ları biliyor" dedi.

17.05.2015Ege
Trabzonda otomobil devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

Trabzon'da otomobil devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

Akçaabat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

20.04.2015Gündem
Fikirtepe’de ruhsatını alamayan müteahhitler gayrimenkul fuarı MIPIM’e katılamadı

Fikirtepe’de ruhsatını alamayan müteahhitler gayrimenkul fuarı MIPIM’e katılamadı

Gayrimenkul fuarı MIPIM’de inşaat şirketleri ve belediyeler kentsel dönüşüm projeleri ile öne çıktı. İstanbul’da dönüşümün en popüler bölgesi Fikirtepe ise bu yıl tanıtılamadı. Yabancı yatırımcı ruhsatı alınan ve kat irtifakı kurulan projeleri seçince, Fikirtepe’nin tanıtım umudu 2016’ya kaldı.

12.03.2015Ekonomi

Yazar Sonuçları

Başkan Balıkesir’i öyle bir ateşledi ki

BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur bir uçak dolusu yatırımcıyı Balıkesir’de iki gün süreyle ağırladı.

8.05.2015