MENÜ

Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mustafa Öztürk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mustafa Öztürk haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 9.118 Mustafa Öztürk haberi bulunmuştur.

Mustafa Öztürk Haberleri

10 fakülteye dekan atandı

10 fakülteye dekan atandı

Aralarında Ankara, Ege, İTÜ’nün de bulunduğu üniversitelerin çeşitli fakültelerine dekan ataması yapıldı. Yükseköğretim Kurulu’ndan (YÖK) yapılan açıklamaya göre, Bingöl Üniversitesi’nin seçimle belirlenen 3 rektör adayı da Cumhubaşkanlığı’na sunuldu.

19.02.2016Eğitim
Havamız ‘orta’da

Havamız ‘orta’da

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye genelinde 200 noktada hava kalitesi ölçümü yapıyor.

7.01.2016Gündem
Müsteşardan düğün yasağı açıklaması: Yasaklar kalkmadı cezalar düştü

Müsteşardan düğün yasağı açıklaması: Yasaklar kalkmadı cezalar düştü 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Mustafa Öztürk, sokak düğünleri ve asker uğurlamaları için yasakların kalkmadığını belirterek, “Gürültü kirliliğiyle ilgili cezalar Çevre Kanunu’nda 50 bin liradan başlıyordu. Cezalar çok yüksek olduğu için hiç uygulanmıyordu. O nedenle cezaları Kabahatlar Kanunu çerçevesine aldık. Bu kanunda cezalar 150 liradan başladığı için daha uygulanabilir olacak” dedi.

20.11.2015Ekonomi
Pamukovada taşocağı alanında 200 ton kimyasal atık bulundu

Pamukova'da taşocağı alanında 200 ton kimyasal atık bulundu

Çevre Bakanlığı Müsteşarı Mustafa Öztürk, 1 Ekim Perşembe günü Sakarya'nın Pamukova ilçesindeki bir taşocağı alanında gömülü halde tahmini 200 tonluk kimyasal atık bulunduğunu ve atığın içeriği ilgili çalışmanın TÜBİTAK tarafından gerçekleşeceğini söyledi.

5.10.2015Ekonomi
Batmanda Belediye Başkanıyla birlikte 83 kişiye gözaltı

Batman'da Belediye Başkanıyla birlikte 83 kişiye gözaltı

Batman'ın Sason İlçesi'ne bağlı Kelhasan Köyü Kilim Mezrası'nda düzenlenen ve 1 PKK'lı teröristin öldürüldüğü ve sivillerin girişine yasak operasyon bölgesine girmek isteyen Batman Belediye Başkanı Sabri Özdemir, Vekili Gülistan Akel ve 83 kişi Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

19.09.2015Gündem
Kim bu Osmanlı Ocakları

Kim bu Osmanlı Ocakları?

Son günlerde bazı sivil toplum örgütleri ile siyasi parti binalarına yönelik eylemlerde adları geçen Osmanlı Ocakları merak konusu oldu. MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, “Hürriyet’e alçakça ve şerefsizce saldırı olmuştur. Bu saldırıları da AKP’nin kurdurttuğu Osmanlı Ocakları üzerinden yaptıklarını düşünüyoruz" derken, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ise partilerinin Sincan İlçe Başkanlığı'na saldıran kişilerin, kendilerini 'Osmanlı Ocakları' üyesi olarak tanıttıklarını iddia etti. Peki kim bu Osmanlı Ocakları? Sorunun yanıtı, NOKTA Dergisi'nden Ertuğrul Erbaş'ın, derginin 24 Ağustos'ta yayınlanan sayısı için Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat ile yaptığı röportajda...

10.09.2015Gündem
Cihan Çakıcı yakalandı sıra çiçekçiyi ezende

Cihan Çakıcı yakalandı sıra çiçekçiyi ezende

Uğur Gökhan’a, 29 Temmuz’da Kadıköy Acıbadem Caddesi’nde lüks bir otomobil çarptı. Gökhan, yaşamını yitirdi. Kaçan sürücünün Cihan Çakıcı olduğu belirlendi. Polis, Çakıcı’yı takibe aldığı lüks otomobilinde yakaladı. Şimdi gözler diğer bir firari sürücü Murathan Öztürk’e (19) çevrildi. Öztürk, 11 Temmuz’da aşırı hızla gittiği Bağdat Caddesi’nde Mehmet Emin Kaya’yı ezmişti.

7.08.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Nihayet adım atıldı

MOGAN Gölü’nü ‘kurtaracak’ projeyle ilgili ödenek nihayet Kalkınma Bakanlığı’nın yatırım programına alındı.

21.10.2015

Aman dikkat...

Her seçim dönemi yaşanan dolandırıcılık girişimleri, 1 Kasım öncesi yine sınır tanımamaya başladı.

8.10.2015