EKSTRA
MENÜ

Mustafa Aslan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.892 haberi bulunmuştur.

Mustafa Aslan Haberleri

Kahtalı Mıçe kimdir, kaç yaşında, nereli İşte Kahtalı Mıçenin gerçek adı ve hayatıyla ilgili bilgiler

Kahtalı Mıçe kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Kahtalı Mıçe'nin gerçek adı ve hayatıyla ilgili bilgiler

Kahtalı Mıçe İbo Show programının bu haftaki konukları arasında yer aldı. Şarkılarıyla beğeni toplayan ve kendisine has tarzı olan Kahtalı Mıçe televizyon severlerin gündemine geldi. Yıllarca Nuri Sesigüzel, Ahmet sezgin, Sami Kasap, Mahsuni Şerif gibi sanatçıların eserlerini seslendiren Kahtalı Mıçe "Beynelmilel" filminde oynadı. Peki, Kahtalı Mıçe kimdir? İşte, Kahtalı Mıçe'nin gerçek adı ve hayatı hakkında bilgiler.

20.02.2021Televizyon
Vedat Milorun anketinde Hataylıların yanıtı tartışmasız döner

Vedat Milor'un anketinde Hataylıların yanıtı tartışmasız döner

Gastronomi yazarı ve TV programcısı Vedat Milor’un sosyal medya hesabından düzenlediği ankette, "Döner mi yoksa burger mi?" sorusu üzerine yüzlerce yemeğiyle ön plana çıkan gastronomi kenti Hatay'ın meşhur dönercileri ve vatandaşlar, mutlak suretle dönerin ön plana çıkacağına inandıklarını kaydetti. Döner salonu işletmecisi Mustafa Aslan, "Döner bizim kültürümüzün önemli bir yemeğidir. Tabii ki dönerler arasında Antakya döneri de vazgeçilmezdir. Döneri her yerde yiyemezsiniz ama burgeri her yerde yiyebilirsiniz" dedi.

Bir katil böyle doğdu Özel fotoğraflarını yolladı: Öldürten mesajı Sakaryadan yazdı

Bir katil böyle doğdu! Özel fotoğraflarını yolladı: Öldürten mesajı Sakarya'dan yazdı

Melek Aslan’ın (24) kardeşi Mustafa Aslan (21) tarafından öldürülmesine ilişkin soruşturmayı tamamlayan savcı ibretlik bir ceza istedi. Savcılık, ablasını öldüren Mustafa Aslan’ın ‘ağırlaştırılmış müebbet hapisle’ cezalandırılmasını isterken, asılsız iddialarla Mustafa Aslan’ı tahrik eden Orhan Vatansever’in de ‘adam öldürmeye azmettirmek’ suçundan cezalandırılmasını istedi.

28.12.2020Gündem
Personelin geç geliyor şikayeti tekme tokat kavgaya döndü...O anlar kamerada

'Personelin geç geliyor' şikayeti tekme tokat kavgaya döndü...O anlar kamerada

Antalya'da komşu esnafların kavgası Hastane ve karakolda bitti. Marke sahibi ile komşu işyerinde çalışan elemanın tartışması tekme tokat kavgaya dönüştü. Market sahibinin oğlunun da dahil olduğu kavga bir kişinin bayılmasına kadar devam etti. Kavga tarafların darp raporu için hastanedeye ardından da karakola gitmesiyle son buldu.

21.11.2020Haber
Personelin geç geliyor kavgası kötü bitti Bayılana kadar sürdü

'Personelin geç geliyor' kavgası kötü bitti! Bayılana kadar sürdü

Antalya'da komşu esnafın kavgası hastane ve karakolda bitti. Market sahibi ile komşu işyerinde çalışan elemanın tartışması tekme tokat kavgaya dönüştü. Market sahibinin oğlunun da dahil olduğu kavga bir kişinin bayılmasına kadar devam etti. Kavga tarafların darp raporu için hastanedeye ardından da karakola gitmesiyle son buldu.

21.11.2020Gündem
Ataşehirde restoranda yangın, öğrenci yurdunda panik

Ataşehir'de restoranda yangın, öğrenci yurdunda panik

Ataşehir'de pandemi nedeniyle 8 aydır kapalı olan restoranın bodrum katında yangın çıktı. Yoğun duman nedeniyle restoranın üst katında bulunan özel erkek öğrenci yurdunda kalanlar tahliye edildi.

18.11.2020Haber
Son dakika... İstanbulda korku dolu anlar Öğrenciler tahliye edildi...

Son dakika... İstanbul'da korku dolu anlar! Öğrenciler tahliye edildi...

Ataşehir'de pandemi nedeniyle 8 aydır kapalı olan restoranın bodrum katında yangın çıktı. Yoğun duman nedeniyle restoranın üst katında bulunan özel erkek öğrenci yurdunda kalanlar tahliye edildi.

18.11.2020Gündem
Ölüme böyle yürüdü

Ölüme böyle yürüdü

Eski sevgilisi Orhan Vatansever’in azmettirmesiyle kardeşi Mustafa Aslan tarafından öldürülen Melek Aslan’ın son görüntüleri ortaya çıktı.

26.10.2020Gündem
Melek Aslan cinayetinde azmettirici eski sevgili adliyede

Melek Aslan cinayetinde azmettirici eski sevgili adliyede

Diyarbakır'da erkek kardeşi Mustafa Aslan (21) tarafından öldürülen Melek Aslan (24) cinayetinin azmettirici olan eski sevgilisi Orhan Vatansever (35), emniyetteki sorgusunun ardından yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

25.10.2020Gündem
Melek Aslanın annesinin ağıtları yürek burktu

Melek Aslan'ın annesinin ağıtları yürek burktu

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde yaşayan Adile Aslan, oğlu Mustafa'nın (21) kızı Melek Aslan'ı (24) Diyarbakır'da öldürmesinin ardından evlatlarından birini mezara diğerini cezaevine koyduğunu dile getirerek, Türkçe ve Kürtçe ağıtlar yakıyor.

25.10.2020Gündem
Melekin ölüme yürüdüğü görüntülere DHA ulaştı, babasına yazdığı not yürek burktu

Melek'in ölüme yürüdüğü görüntülere DHA ulaştı, babasına yazdığı not yürek burktu

DİYARBAKIR'da, eski sevgilisi Orhan Vatansever'in 'fuhuş' ve 'dolandırıcılık' suçlamaları nedeniyle kardeşi Mustafa Aslan (21) tarafından tabancayla vurularak öldürülen, Dicle Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunu Melek Aslan'ın (24) buluşmaya gittiği anlardan görüntülere Demirören Haber Ajansı (DHA) ulaştı.

25.10.2020Haber
Melek Aslanın son görüntüleri

Melek Aslan'ın son görüntüleri

Diyarbakır'da eski sevgilisi Orhan Vatansever'in 'fuhuş' ve 'dolandırıcılık' suçlamaları nedeniyle kardeşi Mustafa Aslan (21) tarafından tabancayla vurularak öldürülen Dicle Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunu Melek Aslan'ın (24) buluşmaya gittiği anlardan görüntülere Demirören Haber Ajansı (DHA) ulaştı. Melek'in kaldığı apart odasında bulunan "Eğer başıma bir şey gelirse babama onu çok sevdiğimi söyleyin. Çünkü ben hiç babama 'seni seviyorum' demedim" yazılı notu ise yürek burktu.

25.10.2020Gündem
Son dakika... Melek ölüme böyle gitmiş Babasına yazdığı not yürek burktu: Başıma bir şey gelirse...

Son dakika... Melek ölüme böyle gitmiş! Babasına yazdığı not yürek burktu: Başıma bir şey gelirse...

Diyarbakır'da eski sevgilisi Orhan Vatansever'in 'fuhuş' ve 'dolandırıcılık' suçlamaları nedeniyle kardeşi Mustafa Aslan (21) tarafından tabancayla vurularak öldürülen Dicle Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunu Melek Aslan'ın (24) buluşmaya gittiği anlardan görüntülere Demirören Haber Ajansı (DHA) ulaştı. Melek'in kaldığı apart odasında bulunan "Eğer başıma bir şey gelirse babama onu çok sevdiğimi söyleyin. Çünkü ben hiç babama 'seni seviyorum' demedim" yazılı notu ise yürek burktu.

25.10.2020Gündem
Son dakika haberi: Merve Aslan cinayetinde flaş gelişme Orhan Vatansever gözaltına alındı

Son dakika haberi: Merve Aslan cinayetinde flaş gelişme! Orhan Vatansever gözaltına alındı

DİYARBAKIR’da erkek kardeşi Mustafa Aslan (21) tarafından silahla vurulan Melek Aslan(24)’ın öldürülmesinde azmettirici olan eski sevgilisi Orhan Vatansever, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde yakalandıktan sonra Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

24.10.2020Gündem
Son dakika haberler: Melek Aslan cinayetinde dram çıktı İğrenç mesajlarla Facebooktan cinayet planı.. 3 ayrı kimliği var

Son dakika haberler: Melek Aslan cinayetinde dram çıktı! İğrenç mesajlarla Facebook'tan cinayet planı.. 3 ayrı kimliği var

Erkek kardeşi tarafından ‘namus meselesi’ denilerek öldürülen Melek Aslan cinayetinin altından gerçek bir dram çıktı. Almanya’daki Orhan Vatansever’in, eski sevgilisi Melek’in ailesini sürekli “Kızınız kötü yola düştü” diye tahrik ettiği ve ailenin yaşadığı yerin Facebook sayfasında uygunsuz mesajlar paylaştığı ortaya çıktı.

24.10.2020Gündem
Son dakika... Melek Aslan cinayetinde flaş ayrıntılar... 3 kimlikle dolaşır, kiralık araç kullanır

Son dakika... Melek Aslan cinayetinde flaş ayrıntılar... '3 kimlikle dolaşır, kiralık araç kullanır'

Diyarbakır'da ablası Melek Aslan'ı (24) öldüren kardeşi Mustafa Aslan'ı (21), cinayete azmettirdiği iddia edilen genç kızın eski sevgilisi Orhan Vatansever'in Türk vatandaşlığının yanı sıra Alman ve Bulgar vatandaşlığını da bulunduğu, 3 ayrı kimlik taşıdığı ortaya çıktı. Hakkında yakalama kararı çıkarılan Vatansever, sosyal medya hesaplarını kapatıp, ortadan kayboldu. Melek'in öldürülmeden 36 gün önce şikayetçi olduğu eski sevgilisinden kaçmak için 11 ve 15 Eylül tarihleri arasında Diyarbakır ile Mardin arasında izini kaybettirmeye çalıştığı ancak başarılı olamadığı öğrenildi. DHA, genç kızın 4 gün boyunca 2 şehir arasında gidip-gelerek verdiği 'hayatta kalma mücadelesini' anlattığı ifadesine ulaştı.

23.10.2020Gündem
Son dakika... Melek Aslan cinayetinde şok detaylar

Son dakika... Melek Aslan cinayetinde şok detaylar

Katil Mustafa Aslan, kendisini demir parmaklıkların ardına, ablasını da mezara götüren süreci tüm detaylarıyla anlattı. Mustafa Aslan'ı 'abla katili' yapan, ablasının eski sevgilisi Orhan Vatansever'di. Melek'in evlilik hayalleri kurduğu Orhan Vatansever, kıskançlık krizi sonrası genç kıza şiddet uyguladı, ölüm tehditleri savurdu. Mustafa'ya ve ablalarına Whatsapp'tan Melek'in üstü çıplak fotoğraflarını gönderdi. Aileyle ilgili 'dolandırıcı', Melek'le ilgili 'fuhuş' yalanları yaydı. 'Ablan kötü yolda. Paramı yedi. Ben de sizin evi haciz ettireceğim. Ablanla yattım, öcümü alacağım. Siz erkek değil misiniz? Ya kardeşinize sahip çıkın ya da ben gereğini yaparım. Sizi elaleme rezil rüsvan ederim' mesajlarıyla Mustafa'yı tetikledi. Ablasının adresini bile Mustafa'ya Orhan Vatansever verdi. Buluşma sırasında ağlayıp ablasına sarılan genç adam, bir anda şok geçirip ablasını katletti. İşte cinayetin tüyler ürperten detayları...

23.10.2020Gündem
Son dakika haberleri... Meleki kardeşi katletmişti Toprağa verildi

Son dakika haberleri... Melek'i kardeşi katletmişti! Toprağa verildi

Diyarbakır'da kardeşi Mustafa Aslan (21), tarafından sokak ortasında öldürülen Melek Aslan'ın (24) cenazesi, ailesi tarafından teslim alınıp, memleketi Adıyaman'ın Kahta ilçesinde defnedildi.

22.10.2020Gündem
Türkiye Merve Aslan cinayetini konuşuyor - Merve Aslan olayı nedir

Türkiye Merve Aslan cinayetini konuşuyor - Merve Aslan olayı nedir?

21 yaşındaki Mustafa Aslan, 3 yıldır eve gelmeyen ablası Merve Aslan’ı vurdu. Kurşunlarına isabet ettiği Merve Aslan yere yığılırken, olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Merve Aslan, çağrılan ambulansla hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi. kardeşi tarafından katledilen Merve Aslan’ın ölümü ardından sosyal medyadan tepki yağıyor. İşte Merve Aslan cinayetinin detayları…

22.10.2020Gündem
Son dakika haberler: Eski sevgilisinden kaçan Melek, kardeşinin kurbanı oldu

Son dakika haberler: Eski sevgilisinden kaçan Melek, kardeşinin kurbanı oldu

Diyarbakır'da sokak ortasında öldürülen Melek Aslan'ın (24), 2 ay önce peşini bırakmayan eski erkek arkadaşına karşı koruma ve uzaklaştırma kararı aldırdığı ancak kardeşinin kurbanı olduğu ortaya çıktı. Gelen son dakika bilgisine göre, Dicle Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu olan genç kızın, erkek arkadaşından şikayetçi olduğu polis ifadesinde "Orhan bana ulaşamayınca aileme ulaşmış. Ne söylediğini bilmiyorum ancak ailem beni arayıp tepki verdi. Sonrasında ailem benimle irtibatı kesti" dediği öğrenildi.

21.10.2020Gündem
Ablasını sokak ortasında tabancayla vurup öldürdü

Ablasını sokak ortasında tabancayla vurup öldürdü

Adıyaman'dan Diyarbakır'a gelen Mustafa Aslan (21), 3 yıldır eve gelmeyen ablası Merve Aslan'ı (24), tabancayla 4 el ateş ederek öldürdü.

21.10.2020Haber
Son dakika haberler: Adıyamanda sokak ortasında dehşet

Son dakika haberler: Adıyaman'da sokak ortasında dehşet

Adıyaman'dan Diyarbakır'a gelen Mustafa Aslan (21), 3 yıldır eve gelmeyen ablası Merve Aslan'ı (24), tabancayla 4 el ateş ederek öldürdü.

21.10.2020Gündem
Zor olanı başardı...Dağ keçilerini görüntüleyebilmek için tırmandı

Zor olanı başardı...Dağ keçilerini görüntüleyebilmek için tırmandı

Sivas’ta dağ keçilerini görüntüleyebilmek için adeta keçi gibi dağa tırmanan yaban hayatı fotoğrafçısı Mustafa Aslan, günden güne sayıları azalan dağ keçilerini görüntülemeyi başardı.

12.08.2020Seyahat
Son dakika... Ulaştırma Bakanından Manisadaki depremle ilgili açıklama: İletişim ve ulaşımda hafif bir yoğunluk oldu

Son dakika... Ulaştırma Bakanı'ndan Manisa'daki depremle ilgili açıklama: İletişim ve ulaşımda hafif bir yoğunluk oldu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Manisa merkezli 5.5 büyüklüğündeki depremle ilgili olarak ''İletişim ve ulaşım alanında hafif bir yoğunluk oldu. Bizim işlerimizi aksatacak herhangi bir sıkıntı yok, kontrolümüz altında" dedi.

26.06.2020Gündem
Sözleşmeli tarım modeliyle kaliteli ürünün tüketiciye sunulması hedefleniyor

"Sözleşmeli tarım" modeliyle kaliteli ürünün tüketiciye sunulması hedefleniyor

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ (TÜRKŞEKER) Genel Müdürü Mücahit Alkan, hububat üretiminde uyguladıkları "sözleşmeli tarım" modelinin tüketicinin kaliteli ürüne uygun fiyatla ulaşmasına katkı sağlayacağını bildirdi.

25.06.2020Ekonomi
Onlar göçüyor, Sivaslı fotoğrafçı onları deklanşörle avlıyor

Onlar göçüyor, Sivaslı fotoğrafçı onları deklanşörle avlıyor

Yaban hayatı fotoğrafçılığı yapan üniversite öğrencisi, Sivas’ta 80’e yakın göçmen kuşu fotoğraflamayı başardı.

27.04.2020Seyahat
Kahtalı Mıçe’den Evde Kal Çağrısı...

Kahtalı Mıçe’den 'Evde Kal' Çağrısı...

Kahtalı Mıçe olarak tanınan usta sanatçı Mustafa Aslan, koronavirüs salgını ile ilgili vatandaşlara 'evde kal' çağrısında bulundu.

20.04.2020Magazin
Anneleri ölen yavru kedilere, özel yapım kuvözde tedavi

Anneleri ölen yavru kedilere, özel yapım kuvözde tedavi

OSMANİYE'de, bir okulun arşiv bölümünde anneleri ölmüş halde bulunan üç yavru kedi, düşük fiyata mal edilen özel yapım kuvözde tedavi altına alındı. İçerisindeki ultraviyole ışık sayesinde zararlı bakterilerden de korunan yavru kediler, şırıngayla verilen sütle beslendi.

6.04.2020Gündem
Geri geri giderken ezen şoförün iddiası: Gözlemciler o esnada patates közlüyordu

Geri geri giderken ezen şoförün iddiası: Gözlemciler o esnada patates közlüyordu

Kadıköy Yoğurtçu Parkı’nda yürüyüş yapan üniversite öğrencisi Şule İdil Dere’nin ölümüne ilişkin Anadolu 57. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın 10’uncu celsesinde daha önce aldırılan 6 bilirkişi raporunda da asli kusurlu bulunan kamyon şoförü Mümin Kılıç, daha önceki savunmalarından farklı şeyler söylemek istediğini belirtti.

10.10.2019Gündem
Şule İdil Derenin ölümü davası... Mahkeme 7inci kez bilirkişi raporu istedi

Şule İdil Dere'nin ölümü davası... Mahkeme 7'inci kez bilirkişi raporu istedi

İstanbul Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nda hafriyat kamyonunun altında kalarak yaşamını yitiren Şule İdil Dere'nin ölümüne ilişkin açılan davaya devam edildi. Olaya sebebiyet veren kamyonun şoförü Mümin Kılıç, önceki savunmalarından farklı şeyler söylemek istediğini belirterek, "Olay günü aracın geri geri geldiği sırada gözlemci olarak görevlendirilen H.E. ve T.B. isimli kişiler ateşin başında patates közlüyorlarmış" dedi.

9.10.2019Gündem
Sen Anlat Karadenizin yeni bölüm fragmanları yayınlandı Hülleci Mustafayı çileden çıkardı

Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanları yayınlandı! Hülleci Mustafa'yı çileden çıkardı

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz bu hafta 58. bölümüyle ekranlara gelecek. Sen Anlat Karadeniz'n merakla beklenen yeni bölümünde, hülleci damat olarak Aslan'ın seçilmesi Mustafa'yı çileden çıkaracak. DNA raporu sonrası ise kafası karışan Ferhat hıncını Hazan'dan alır. Peki, Sen Anlar Karadeniz'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanları.

1.10.2019Televizyon
İsmail Şafak Güdürün cezası belli oldu

İsmail Şafak Güdür'ün cezası belli oldu

FETÖ'nün sözde eğitim danışmanları yapılanmasında yer aldığı gerekçesiyle tutuklu yargılanan İsmail Şafak Güdür 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Güdür'ün ByLock programı içerisinde kurulan 47 grup içerisinde yer aldığı ve programa 117 bin 523 kez giriş yaptığı öğrenilmişti.

30.09.2019Gündem
Eczacıların ‘aktar’ şikâyeti

Eczacıların ‘aktar’ şikâyeti

Tıbbi Aromatik Bitkileri (TAB) araştıran Meclis komisyonunda eczacıların hedefi aktarlar oldu. Aktarda satılan ürünlerin kötü koşullarda saklandığını savunan öğretim üyeleri, “Tıbbi bitkileri aktarlardan kurtarın” dedi.

19.08.2019Gündem
Sarhoş müşteriler Türk işletmeciyi bıçakladı

Sarhoş müşteriler Türk işletmeciyi bıçakladı

Fransa’nın Valence kentinde bulunan Kebab House restoranının yöneticisi Mustafa Aslan, sarhoş müşteriler tarafından bıçaklanarak ağır yaralandı.

1.07.2019Avrupa
Fransa’da sarhoş müşteriler Türk işletmeciyi bıçakladı

Fransa’da sarhoş müşteriler Türk işletmeciyi bıçakladı

Fransa’nın Valence kentinde bulunan Kebab House restoranının yöneticisi Mustafa Aslan sarhoş müşteriler tarafından bıçaklanarak ağır yaralandı.

1.07.2019Dünya
Yağmalanan fabrikada böyle bekliyorlar

Yağmalanan fabrikada böyle bekliyorlar

Türkiye'nin en büyük traktör fabrikasıyken kapısına kilit vurulduktan sonra yağmalanan Uzel traktör fabrikasına, sopalı bekçiler tarafından korunmaya başlandı, Türkiye'nin en büyük traktör fabrikasıyken aile üyeleri arasındaki anlaşmazlık sonucu iflas eden ve kapısına kilit vurulan Eyüpsultan Rami'deki Uzel traktör fabrikası aylardır yağmalanıyordu.

27.06.2019Gündem
YTB de bu yıl Sıla Yolu’nda olacak

YTB de bu yıl Sıla Yolu’nda olacak

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren, Uluslararası Demokratlar Birliğinin (UID) Münih’te düzenlediği iftar yemeğinde konuştu. YBT’nin kültürel ve sosyal alanda hizmet verdiğini ve Avrupalı Türklerin de buralarda yaşadığı sorunları tespit edip çözüm aradıklarını belirten Eren, şunları söyledi:

27.05.2019Avrupa
‘Devler gibi eser bırakmak için karınca gibi çalışmalıyız’

‘Devler gibi eser bırakmak için karınca gibi çalışmalıyız’

Hollanda’da Uluslararası Demokratlar Birliğinin (UID) 4’üncü Olağan Kongresi Rotterdam’da düzenlendi. Kongreye, AK Parti İstanbul milletvekili ve Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Türkiye’nin Lahey Büyükelçisi Şaban Dişli, UID Teşkilatlanma Başkanı Mustafa Aslan, UID Kadın Kolları Başkanı Ayşe Aşut, UID Hollanda Bölge Başkanı Turan Atmaca, UID Belçika Bölge Başkanı Basir Hamarat ve delegeler katıldı.

4.03.2019Avrupa

Yazar Sonuçları

Kadına şiddeti kınıyoruz

Bugün sizinle Ege Genç İş İnsanları Derneği’nin kadın şiddetine dair yazısını paylaşacağım. Dernek, kadınların ekonomik hayatta etkin olduğunda aile içi şiddetin de azalacağını dile getiriyor...

25.07.2020

Sivil toplum sivilleşmeli

SİYASET çözüm üretmeli, siyaset imkanlar sunmalı.

16.02.2020

Baba kurdu o büyüttü

Küçük yaştan itibaren akaryakıt sektöründe çalışan babasının izinden yürür.

18.02.2019