EKSTRA
MENÜ

Mustafa Armağan

Mustafa Armağan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mustafa Armağan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.541 Mustafa Armağan haberi bulunmuştur.

Mustafa Armağan Haberleri

Hasan Akar ve Süleyman Yeşilyurt hakkında gözaltı kararı...

Hasan Akar ve Süleyman Yeşilyurt hakkında gözaltı kararı...

Tvnet’teki Derin Tarih programında Atatürk’e ve manevi kızı Afet İnan’a, internetteki bir videoda da annesi Zübeyde Hanım’a hakaret edilmesine tepkiler çığ gibi büyüdü. Savcılık televizyonda hakaret eden Süleyman Yeşilyurt ile internetteki videoda Atatürk'e küfür eden Hasan Akar hakkında gözaltı kararı çıkarttı.

9.05.2017Gündem
İlber Ortaylıdan sert tepki: Bunları diyen hayvandır

İlber Ortaylı'dan sert tepki: Bunları diyen hayvandır

Tarihçi İlber Ortaylı, bir televizyon programında Atatürk ve Afet İnan'a hakaret dolu sözler söyleyen Mustafa Armağan'a, çok sert tepki gösterdi.

9.05.2017Gündem
Yusuf Halaçoğlundan Mustafa Armağana çok sert sözler

Yusuf Halaçoğlu'ndan Mustafa Armağan'a çok sert sözler

MHP'den ihraç edilen Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, tarihçi- yazar Mustafa Armağan’ın, Atatürk ile ilgili yaptığı açıklamalara tepki gösterdi. “Bu gibi kişilerden dolayı artık tarihçiyiz demeye utanır olduk vesselâm” diyen Halaçoğlu, “Bu ülkede sandığımdan daha çok hain var maalesef” dedi.

9.05.2017Gündem
Son dakika: Atatürkle ilgili o sözler için soruşturma başladı...

Son dakika: Atatürk'le ilgili o sözler için soruşturma başladı...

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, TVnet'teki bir programda Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edildiği iddialarını ele aldı. Başsavcılığın, konuyla ilgili soruşturma başlattığı bildirildi.

8.05.2017Gündem
Atatürk paylaşımına Antep isyanı

Atatürk paylaşımına Antep isyanı

RAMAZAN etkinlikleri kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak söyleşi için kente giden araştırmacı yazar Mustafa Armağan, Atatürk’le ilgili paylaşımları nedeniyle protesto edildi.

18.06.2016Gündem
Gaziantep karıştı... Atatürk protestosu

Gaziantep karıştı... Atatürk protestosu

Ramazan etkinliklerinde söyleşi vermek üzere Gaziantep’e gelen araştırmacı yazar Mustafa Armağan, Atatürk'e yönelik söylemleri nedeniyle protesto edildi

18.06.2016Gündem
Ünlü yazarlardan Niğde Belediyesine teşekkür

Ünlü yazarlardan Niğde Belediyesine teşekkür

NİĞDE Belediyesi’nin organizesiyle açılan ’1’nci Kitap Fuarı’ vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

6.06.2016Çukurova
Bursa kitap fuarına hazır

Bursa kitap fuarına hazır 

BURSA 14. Kitap Fuarı, 19 - 27 Mart tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

10.03.2016Gündem
Abdullah Gül: Bir yanlış anlama olmuştur

Abdullah Gül: Bir yanlış anlama olmuştur

11’nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Erivan ziyaretini Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tasvip etmediği iddialarına ilişkin, “Bir yanlış anlama olmuştur” dedi.

8.05.2015Gündem
Erivan’da maç, karşı tarafa koz oldu

Erivan’da maç, karşı tarafa koz oldu

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, 3’üncü Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda tarihçileri ağırladı. Yemekte tarihçilerle 1915 olaylarını enine boyuna değerlendiren Erdoğan, tüm konuklara tek tek söz verdi, notlar aldı.

7.05.2015Gündem
Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda 1915 Olayları ele alındı

Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda 1915 Olayları ele alındı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda 1. Dünya Savaşı ve 1915 olaylarının 100. yıl dönümü nedeniyle tarihçileri misafir etti.

7.05.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Çukurova Kitap Fuarı’nda Ahmed Arif ve Yılmaz Güney anılacak

YARIN saat 12.00 itibariyle 9 gün süresince, Adana kitabın, kültürün başkenti oluyor. Çünkü 10’uncu Çukurova Kitap Fuarı başlıyor.

5.01.2017

FETÖ’cüler nasıl da mutlu oldu, anlatamam

DÜN sabahın erken saatlerinde içinde “Doğan Holding” ve “polis baskını” ibarelerinin geçtiği haberlerin duyulmasının hemen ardından...

5.01.2017

Bursa Kitap Fuarı yarın açılıyor

TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle düzenlenen 14. Bursa Kitap Fuarı, TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 19 Mart 2016’da ziyarete açılıyor.

17.03.2016

Bölge eklerinin önemi

ÇUKUROVA Kitap Fuarı, dün törenle Adana’da açıldı.

9.01.2016