EKSTRA
MENÜ

Mustafa Armağan

Mustafa Armağan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mustafa Armağan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.541 Mustafa Armağan haberi bulunmuştur.

Mustafa Armağan Haberleri

99’uncu yıl coşkusu... 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz

99’uncu yıl coşkusu... 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz

TBMM’nin 99’uncu açılış yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bugün törenlerle kutlanıyor.

23.04.2019Gündem
En çok beğeni alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları

En çok beğeni alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocukların yanı sıra yetişkinler tarafından da büyük bir coşkuyla kutlanıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın mimarı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk büyük bir özlem ve minnetle anılıyor. Sosyal medya kullanıcıları da bu özel günün anlam ve önemini anlatan mesajlar paylaşıyor. İşte, o mesajlardan derlemeler

23.04.2019Gündem
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nasıl ortaya çıktı İşte 23 Nisanın tarihi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nasıl ortaya çıktı? İşte 23 Nisan'ın tarihi

Google, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 99'ncu yılı dolayısıyla doodle tasarımı hazırladı. Google Ana Sayfası'nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı doodle tasarımı ile karşılaşan kullanıcılar, bu konuyla ilgili tüm içeriklere tek tıkla ulaşabiliyorlar. Peki, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nasıl ortaya çıktı? İşte 23 Nisan'ın tarihi

22.04.2019Gündem
Bakan Pekcandan 23 Nisan mesajı

Bakan Pekcan'dan 23 Nisan mesajı

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, bayrak ve millet sevgisi ile yetişmesi, büyük ve güçlü Türkiye'ye öncülük etmesi, ülkemizi yüksek gelirli ülkeler seviyesine çıkarması en büyük dileğimizdir" açıklamasında bulundu.

22.04.2019Ekonomi
ATO Başkanından 23 Nisan mesajı

ATO Başkanı'ndan 23 Nisan mesajı

ATO Başkanı Gürsel Baran: - "Egemenliğin temel unsuru ekonomik bağımsızlıktır" - "Daha fazla yatırım, daha fazla üretim ve daha fazla istihdam için tüm gücümüzle çalışmaya devam ederken, çocuklarımızı da en iyi şekilde yetiştirmeyi görev biliyoruz"

22.04.2019Ekonomi
Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99uncu yılı | 23 Nisan şiirlerinden en güzel derlemeler

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 99'uncu yılı | 23 Nisan şiirlerinden en güzel derlemeler

Bugün 23 Nisan yani Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Türkiye’nin dört bir yanında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanacak. UYurdun çeşitli yerlerinde ve okullarda törenler gerçekleştirilecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, sosyal medyada da mesajlar ve şiirlerle hatırlatacak. İşte, 23 Nisan şiirlerinden en güzel derlemeler

22.04.2019Gündem
TESK Başkanından 23 Nisan mesajı

TESK Başkanı'ndan 23 Nisan mesajı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Çocuklar Cumhuriyetimizin teminatı, masumiyetin, barışın ve umudun sembolüdür. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sunabilmek için hep birlikte çalışmalı, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmeliyiz” dedi.

22.04.2019Ekonomi
Herkesin 23 Nisan’ını çiçeklerle kutluyorum

Herkesin 23 Nisan’ını çiçeklerle kutluyorum

23 Nisan’ı eskiden olduğu gibi statlarda, caddelerde, meydanlarda kutlasaydık ne güzel oldurdu. Bütün ailemiz izlemeye gelir ve bizimle gurur duyardı. Hem biz de çok eğlenirdik. Zaten bizim bayramımız değil mi 23 Nisan? Ellerimizde bayraklar, balonlar ile şarkılar söyleyip yürürdük. Sokak sokak dolaşırdık. Yolda gören amcalar, teyzeler mutlu olurlardı. Bize alkışlayarak selam verirlerdi.

22.04.2019Eğitim
23 Nisan şiirleri kısa ve uzun seçenekler ile tercih edilecek

23 Nisan şiirleri kısa ve uzun seçenekler ile tercih edilecek

23 Nisan şiirleri, bu yıl da okullarda ve çeşitli etkinliklerde program akışının temel taşlarından birisini oluşturacak. Kısa ve uzun olmak üzere farklı seçeneklere yönelecek olan öğrenciler, en güzel 23 Nisan şiirleri arasından birisini programlarına dahil edecek. İşte, bu yıl salı gününe denk gelen ve birçok etkinliğin düzenleneceği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında değerlendirilebilecek şiir seçenekleri

17.04.2019Gündem
23 Nisanda okullar tatil mi | 23 Nisan hangi güne denk geliyor

23 Nisan'da okullar tatil mi? | 23 Nisan hangi güne denk geliyor?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na kısa bir süre kala, öğrenciler ve öğretmenler de bayram hazırlıklarını tamamlamaya başladı. Yurt genelinde törenlerin düzenleneceği 23 Nisan her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkularla kutlanacak. Bununla beraber, özellikle öğrenciler 23 Nisan'da okulların tatil olup olmadığını merak etmeye başladı. Peki, 23 Nisan 2019, bu yıl hangi güne denk geliyor? İşte, 23 Nisan ile ilgili bazı bilgiler ve resmi tatil günleri...

10.04.2019Gündem
Aksaraya şehit ateşi düştü

Aksaray'a şehit ateşi düştü

SURİYE'nin Azez ve Afrin kentleri arasındaki Melkiye Bölgesi'nde Türk askerlerinin bulunduğu bölgeye teröristler tarafından yapılan havanlı saldırıda şehit olan Sözleşmeli Er Mustafa Ergen'in (21) memleketi Aksaray'a ateş düştü. 1 yıllık sözleşmeli er olan şehit Ergen'in, 3 hafta önce sözlendiği ve Ramazan Bayramı'nda ise nişan yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

31.03.2019Gündem
İstanbulda önemli açılış

İstanbul'da önemli açılış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Son 17 yılda, 55 bine yakın engelli memur istihdam edildi. Bu, 55 bin kişiyi kendi öz güveniyle buluşturmak, bağımlılık zincirlerini kırmak demek. Engelli memurlarımız artık istedikleri yere tayin edilebiliyorlar. Özel sektörde daha çok istihdam ediliyorlar. İstihdama giden yolda en önemli adım ise, eğitimde fırsat eşitliği sağlamaktır. Bütün bunlar, engelli kardeşlerimiz için bir lütuf değil, insan hakkının teslimi demektir." dedi.

25.03.2019Gündem
Çanakkale Zaferi mesajları ve sözleri ile güne anlam katın...18 Mart mesajları ve sözleri

Çanakkale Zaferi mesajları ve sözleri ile güne anlam katın...18 Mart mesajları ve sözleri

18 Mart mesajları ve sözleri, süngü, mermi ve iman gücü ile bütün dünyaya ilan ettiği bir destanın 104. yıl dönümünde gündemde yer alıyor. Birbirinden anlamlı sözleri 18 Mart Çanakkale Zaferi kapsamında sosyal medya hesapları ve kısa mesajlar üzerinden paylaşmak isteyen birçok kişi, internet üzerinden en iyi seçenekler için araştırmalarına devam ediyor. İşte, bu kapsamda yakınlarınızla paylaşabileceğiniz birbirinden anlamlı 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajları ve sözleri seçeneği

18.03.2019Gündem
Kılıçdaroğlu, Marmariste konuştu

Kılıçdaroğlu, Marmaris'te konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "O topraklardan Süleyman Şah Türbesi'ni kaçırdılar ve şimdi ülkücülere diyorlar ki 'Gel bize oy ver.' Hani vatan, hani bayrak, hani çakıl taşı, hani ülkücülük? Kendisine ülkücü diyen hiçbir ülkücü kendi topraklarından kaçan ve Süleyman Şah Türbesi'ni de kaçıran bir iktidara, bir güce oy vermez, verirse ülkücü değildir" dedi.

9.03.2019Gündem
Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Toplantısına katıldı

Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Toplantısı'na katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet'in aslında bir kadın devrimi olduğunu söyledi.

8.03.2019Gündem
TÜSİAD yeni başkanını seçti

TÜSİAD yeni başkanını seçti

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin genel kurulunda yeni başkan belirlendi. Tek aday olan Simone Kaslowski genel kurulda başkanlığa seçildi.

20.02.2019Ekonomi
Son dakika MHP lideri Bahçeli: Kılıçdaroğluna gerçekten acıyorum

Son dakika! MHP lideri Bahçeli: Kılıçdaroğlu'na gerçekten acıyorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı şahsımı telefonla arayarak Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin ismini Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak değiştirmeyi düşündüklerini ifade etmiştir." dedi. Bahçeli konuşmasında "Bize 'saray bekçisi' diyen Kılıçdaroğlu'na gerçekten acıyorum, perişanlığına üzülüyorum. O da biliyor ki Türkiye'nin bekası için bekçi olmaya hazırız." diye konuştu

9.02.2019Gündem
Galatasaraydan şampiyon Muhsin Kuta 63 yıllık vefa

Galatasaray'dan şampiyon Muhsin Kut'a 63 yıllık vefa

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 63 yıl önce Galatasaray adına 2000 metre yarışında şampiyon olan Muhsin Kut'a o yarışta giyemediği formasını armağan etti. Muhsin Kut'a formasının teslim edildiği buluşmada duygulu anlar yaşandı.

18.01.2019Futbol
Büyük bir gürültüyle devrildi İzmirde faciadan dönüldü

Büyük bir gürültüyle devrildi! İzmir'de faciadan dönüldü

İzmir'in Tire ilçesindeki bir mescidin bahçesindeki anıt ağaç, kuvvetli lodosun etkisiyle iki katlı evin çatısına devrildi.

10.01.2019Gündem
Son dakika... MHP 402 belediye başkan adayını açıkladı

Son dakika... MHP 402 belediye başkan adayını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz yaptığı yazılı açıklama ile 15'i il olmak üzere MHP’nin 402 belediye başkan adayını duyurdu.

30.12.2018Gündem
Liselilerden Onbeşli korosu

Liselilerden Onbeşli korosu

İstanbul, Kabataş ve Vefa liseleri, şehit öğrenci ve öğretmenlerinin anısına koro kurdu. Üç okulun öğrencilerinden oluşan koro, 17 Mayıs’da İstanbul’da ‘Hey Onbeşli’ gibi türküleri seslendirecekleri anma konseri düzenleyecek. Çıkarılacak albümün geliri de şehit veren liselerin öğrencilerine burs olarak dağıtılacak.

28.12.2018Eğitim
Türkiye ve Pakistan Asyada kilit rol oynayan iki büyük ülkedir

"Türkiye ve Pakistan Asya'da kilit rol oynayan iki büyük ülkedir"

Pakistan Parlamentosu'ndan Senatör Dr. Muhammed Ali Saif, Türkiye ile Pakistan arasındaki yakın ilişkilerin tarihinin Cumhuriyetin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk dönemine dayandığını belirterek, "Yani Alt Kıta Müslümanlarının İstiklal Savaşı’na verdiği desteğe kadar uzanıyor. Bu nedenle, Pakistanlıların Atatürk'ün liderliğine karşı özel bir saygıları vardır." dedi.

13.12.2018Dünya
Baş derisi kopan Binnaz, kumandayı bulup canını kurtardı

Baş derisi kopan Binnaz, kumandayı bulup canını kurtardı

UŞAK'ta, 3 hafta önce pancar toplama makinesine sıkışan taşı çıkarmak isterken, saçlarını şafta kaptırınca baş derisi kopan Binnaz Sertçelik (22), yüzü gözü kan içindeyken, bulduğu kumandayla makineyi durdurup, canını kurtardı. O halde traktör kullanarak, 1,5 kilometre ötedeki evine ulaşmayı başaran Sertçelik'in baş derisi, ambulans helikopterle getirildiği Antalya'da 7 saatlik ameliyatla yerine dikildi. Doktoru, Sertçelik'in saçlarının çıkmaya başladığını söyledi.

11.12.2018Gündem
Erdoğandan o ziyarete ilişkin açıklama: Siyasi malzeme yapılmasın

Erdoğan'dan o ziyarete ilişkin açıklama: Siyasi malzeme yapılmasın

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mevlid-i Nebi Haftası açılışında konuştu. Erdoğan "Diyanet İşleri Başkanlığımızı siyasi tartışmaların malzemesi yapma girişimlerini tasvip etmediğimi belirtmek istiyorum." dedi.

17.11.2018Gündem
Anadolu Efeste 61 sevinci

Anadolu Efes'te 61 sevinci!

Türk basketbolunun lokomotifi Anadolu Efes, Türk Telekom’u ağırladığı karşılaşmada parkeye çıkan Mustafa Kurtuldum ile altyapısından A takıma çıkardığı oyuncu sayısını 61’e yükseltti.

11.11.2018Basketbol

Yazar Sonuçları

Ankara sanatla renkleniyor

Ankara’nın sanat dünyası, baharla birlikte iyice hareketleniyor. Geçen hafta başlayan 30. Ankara Uluslararası Film Festivali, 28 Nisan’a kadar sürecek.

22.04.2019

Milli Mücadele’nin 100’üncü yılına armağan

Samsun Valiliği’nin girişimiyle hayata geçirilen, benim de mutlulukla katkıda bulunduğum çocuk kitabı ‘Kurtuluşa Giden Yol’, Kurtuluş Savaşı’nı ve Cumhuriyet’in kuruluş öyküsünü konu alıyor.

20.04.2019

Bir başarının ardındaki tutkuyu bir roman lezzetinde okudum

Yakından tanıdığım Gönül Tekin için hazırlanan ‘Âb-ı Hayât’ı Aramak’ başlıklı ‘armağan’ kitabını okurken hem eski günleri andım hem de onun çalışmalarını bir kez daha hatırladım.

23.02.2019

CHP’de neler oluyor?

CHP büyük tartışmalar içinde belediye başkanlarını belirlemeye devam ediyor. Liyakat, emek bir yana bırakılmış, kurulan ‘özel ilişkiler’ ve eş-dost ilişkileri adayları belirleyen etken olmuş durumda. Herkes parti içi hesaplarla yer kapma savaşı veriyor.

31.01.2019

Aynur abla anısına

Bu hafta “Kardeş galeriler” Armoni ve Platform A’dan bahsedeceğim.

14.01.2019

Oy hakkı kul hakkına dönüşür mü?

DEMOKRASİLERDE oy hakkı kutsal bir haktır. Oyumuzla bizi yönetecek olan iktidarları işbaşına getiririz.

26.12.2018

Bir ihtimali daha olanların takımı

Nejat İşler’in asbaşkanı olduğu Gümüşlükspor, Gümüşlük’teki köy çocuklarına sunduğu ücretsiz spor eğitimine kaynak yaratmak için 27 Kasım’da Roxy’de bir etkinlik düzenledi. Evren Uysal, Jehan Barbur, Mehmet Erdem, Melis Danişmend, Niyazi Koyuncu, Nükhet Duru, Özge Fışkın gibi yıldızları sahneye taşıdı bu yardım gecesi... Sarı-siyah, futbol, müzik ve daha fazlası için oradaydık...

1.12.2018