EKSTRA
MENÜ

Müslüm Gurses

Müslüm Gurses haberleri sayfasında güncel ve son dakika Müslüm Gurses hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.617 Müslüm Gurses haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Müslüm Gurses Haberleri

Sibel Candan arabesk albüm

Sibel Can'dan arabesk albüm

Sibel Can’ın geçmişten günümüze en sevilen arabesk şarkılarını derlediği “Arabesque” albümü, 29 Nisan’da DMC etiketiyle çıkıyor.

7.04.2016Magazin
Müslüm Gürsesin eşi Muhterem Nurdan Sibel Cana: Yazıklar olsun, yazık

Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'dan Sibel Can'a: 'Yazıklar olsun, yazık!'

Yeni albümündeki iki şarkısını Müslüm Gürses'e ithaf ettiğini söyleyen Sibel Can, Muhterem Nur'u kızdırdı. Nur, Can'ı reklam yapmakla suçladı: Bir gün bile Müslüm'ü anma gününe katılmadı. Nereden dostu oluyor?

6.04.2016Magazin
Şevval Sam kimdir Hayatı

Şevval Sam kimdir? Hayatı?

Şu aralar “Good Music in Town” konserleri serisi kapsamında 14 Nisan’da İstanbul’da hayranlarıyla buluşacak olan Enrico Macias ile yapacağı düet ile gündeme gelen Şevval Sam kimdir? Detaylar haberimizde…

29.03.2016Hayat
Nurella lakaplı modacı Nur Yerlitaş kapris yaptı

'Nurella' lakaplı modacı Nur Yerlitaş kapris yaptı

Moda dünyasının sevilen yüzü Nurella lakabı ile anılan Nur Yerlitaş, bir alışveriş merkezinde düzenlenen imza günü ile sevenleriyle biraraya geldi. Kendine has renkli kişiliği ile imza gününe renk katan Nur Yerlitaş kapris yaptı. İşte detaylar…

28.03.2016Magazin
Haktan kimdir Biyografi

Haktan kimdir? Biyografi

İzmirli olan arabesk müziğin güçlü seslerinden Haktan kimdir? Şimdilerde İzmir’de hayranları ile buluşacağı konserinde özel bir repertuvar hazırlamasıyla gündemde olan Haktan’ın hayatı haberimizde…

23.03.2016Hayat
Haktan, İzmirli hayranlarıyla buluşacak

Haktan, İzmirli hayranlarıyla buluşacak

Arabesk müziğin güçlü isimlerinden biri olan Haktan, İzmir’li hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. Haktan, özel bir repertuvar hazırladığı İzmir’lilere unutulmaz bir gece yaşatacak. İşte detaylar…

23.03.2016Keyif
Burhan Bayar: Arabeskin en acılısı, damar şarkılarının en hası

Burhan Bayar: Arabeskin en acılısı, damar şarkılarının en hası

Bu topraklarda çalınıp söylenmiş en damar şarkıların bestecisi o. Arabeskin orgenerali... Ordinaryüs profesörü... Müslüm Gürses’in çocukluk arkadaşı, yoldaşı, İbrahim Tatlıses’in altın yıllarının mimarı, Orhan Gencebay’dan Ferdi Tayfur’a, Emrah’tan Ahmet Kaya’ya, Sezen Aksu’dan Mazhar Alanson’a sayısız sanatçının arkasındaki adam, aranjörü, çalgıcısı, orkestra şefi... ‘Mutlu ol yeter’, ‘Yıkılmışım Ben’, ‘Kurşuna Gerek Yok’ ve daha niceleri onun eseri. Bu yüzdendir Burhan Bayar aşk nedir sorusunu şöyle cevapladı: “Aşk insanın bir ruhunun olduğunu hatırlamasıdır”.

6.03.2016Hayat
Ebru Gündeş, Müslüm Gürsesi andı

Ebru Gündeş, Müslüm Gürses'i andı!

Ebru Gündeş, usta sanatçı Müslüm Gürses’i vefatının üçüncü yılında unutmadı. Ebru Gündeş Instagram hesabında Gürses’in fotoğrafını paylaştı. Gündeş paylaşım notunda 'Büyük ustayı sevgi ve saygıyla anıyoruz...' ifadelerini kullandı.

3.03.2016Kelebek
Müslüm Gürses aramızdan ayrılalı 3 yıl oldu

Müslüm Gürses aramızdan ayrılalı 3 yıl oldu!

Usta sanatçı Müslüm Gürses’in, hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrılışından bu yana tam 3 yıl geçti. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan sanatçının vefatının acısı hala derinden hissediliyor.

3.03.2016Kelebek
Kenan Doğulu isyan bayrağını çekti

Kenan Doğulu isyan bayrağını çekti!

Geçtiğimiz akşam düzenlenen bir davete katılan ünlü sanatçı Kenan Doğulu, dizi çekimlerinde olduğu için gelemeyen eşi Beren Saat ile ilgili “Beren, 200 dakika dizi çekiyor” açıklamalarında bulundu. Şarkıcı bu açıklamalarıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. İşte haberin detayları…

26.02.2016Kelebek
Almanlara Türk mutfağını sevdirdi

Almanlara Türk mutfağını sevdirdi

CAHİT KORKMAZ. Berlin’de Türk mutfağını sevdiren adam...

20.02.2016Dünya
Efsane şarkılar yeniden yorumlandı

Efsane şarkılar yeniden yorumlandı

Unutulmaz arabesk şarkılara imza atan Burhan Bayar, arşiv niteliğinde “İstanbul Ses Kayıt-Burhan Bayar Şarkıları” adlı yeni bir albüm hazırladı.

20.02.2016Magazin
İlker Kaleli Poyraz Karayel şarkılarından albüm çıkarıyor

İlker Kaleli Poyraz Karayel şarkılarından albüm çıkarıyor!

Çocukluk yıllarında rock star olma hayali olan İlker Kaleli’nin bu hayali gerçek oluyor. İlker Kaleli’nin Poyraz Karayel dizisinde seslendirdiği şarkılar bir albümde toplanıyor. İlker Kaleli şu an albüm heyecanı yaşıyor.

19.02.2016Kelebek
İlker Kalelinin çocukluk hayali gerçek oldu

İlker Kaleli'nin çocukluk hayali gerçek oldu

İlker Kaleli’nin “Poyraz Karayel” dizisinde söylediği şarkılar bir albümde toplanıyor. “Çocukken rock star olmak istiyordum” diyen ünlü oyuncunun albümü, DMC etiketiyle piyasaya sürülecek.

18.02.2016Magazin
Tahir Paker hayatını kaybetti

Tahir Paker hayatını kaybetti

Ünlü söz yazarı Tahir Paker, hayatını kaybetti.

13.02.2016Magazin
20 yıl sonra yeniden yorumladı

20 yıl sonra yeniden yorumladı

Devran İskender, Müslüm Gürses’in şarkısını yeniden yorumladı.

2.02.2016Magazin
Tolgahan Sayışman: Hep kadınlar beni tavladı

Tolgahan Sayışman: 'Hep kadınlar beni tavladı'

Çocukluğundan beri boksla haşır neşir olsa da derdi, yarışı, kavgası kendiyle... Tolgahan Sayışman, Ömür Gedik’in sorularını yanıtladı:

16.01.2016Magazin
Yakın geçmişte yayınlanan, 6 önemli saygı albümü

Yakın geçmişte yayınlanan, 6 önemli saygı albümü

Müzik sektörünün uzun süredir albüm satışı anlamında kan kaybetmesi, yasal dijital platformlardan şarkı dinleme/indirme alışkanlığının oldukça yavaş kazanılması, yapımcıları, dinleyici çok etkileyecek ve arşivlerinde bulunmasını gerçek anlamda isteyecekleri konsept albümlerin hazırlanması yönünde motive ediyor.

7.01.2016Keyif
Niran Ünsal sahneye perukla çıktı

Niran Ünsal sahneye perukla çıktı

Bodrum'da yeni yılda Niran Ünsal sahne aldı. Peruk ile sahneye çıkan sanatçı, Bodrumluları coşturdu.

1.01.2016Magazin
Sibel Canın genç kızlık hayali gerçek oluyor

Sibel Can'ın genç kızlık hayali gerçek oluyor

Sibel Can, Bostancı Gösteri Merkezi’nde önceki akşam konser verdi. Sahne öncesi soruları yanıtlayan şarkıcı, ocak ayında Burhan Bayar şarkılarından oluşan ‘genç kızlık hayalim’ dediği albümü çıkaracağını söyledi.

29.11.2015Magazin
Müzik dersinden kaldı operada dünya yıldızı oldu

Müzik dersinden kaldı operada dünya yıldızı oldu

Ortaokulda iki yıl müzik dersinden kalan, İtalyan tenor Luciano Pavarotti'nin öğrencisi İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçısı Hakan Aysev, sesiyle dünyaya açıldı.

23.11.2015Avrupa
Bruce Willis, Emrah’ın çalınan sesinin peşine düşerse

Bruce Willis, Emrah’ın çalınan sesinin peşine düşerse

Bu hikayede kimler yok ki? Emrah, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses, Cybill Shepherd ve Bruce Willis... Mavi Ay'dan tanıdığımız David ve Maddie, Emrah’ın çalınan sesini bulmak için İstanbul’a gelir ve olaylar gelişir...

21.11.2015Keyif
Bülent Ortaçgil: ‘Artık şarkı yazamıyorum, yaşlandım

Bülent Ortaçgil: ‘Artık şarkı yazamıyorum, yaşlandım!'

Bülent Ortaçgil’in ilk albümü ‘Benimle Oynar Mısın?” 41 yıl sonra yeniden plak olarak yayımlandı. Ortaçgil’le zamanla değişenleri ve hep aynı kalanları konuştuk. Ortaçgil: “Türkiye’nin şu andaki en ciddi sorunu bu: Sen git kendin gibilerle arkadaş ol, ben benim gibilerle... Böyle değildi bu toplum. Bu enjekte edildi bize.”

24.10.2015Hayat
Levent Kırcanın unutulmaz tiplemeleri

Levent Kırca'nın unutulmaz tiplemeleri

80'ler ve 90'ların efsane hiciv programı Olacak O Kadar öksüz kaldı. Usta tiyatrocu Levent Kırca'yı kaybettik. Siyasi hicvin babasının zülfü yare dokunan unutulmaz skeçleri tam 19 yıl boyunca kesintisiz devam etmişti. O skeçlerden geriye ise kimimizin çocukluğuna, kimimizin gençliğine dokunan efsane tiplemeler kaldı...

12.10.2015Kelebek
Levent Kırcadan unutulmaz Müslüm Gürses taklidi

Levent Kırca'dan unutulmaz Müslüm Gürses taklidi

Levent Kırca'nın Olacak O Kadar'da yaptığı unutulmaz Müslüm Gürses Taklidi.

12.10.2015Eğlence
Dem Babayı unutturan dubleci

Dem Baba'yı unutturan dubleci

Geçen sezon ligde attığı 18 golle siyah beyazlı taraftarların gönüllerini fetheden Demba Ba’nın yerinin dolup dolmayacağı endişesi yersiz çıktı. Mario Gomez, Süper Lig’in ilk yedi haftasında attığı 6 golle Senegalli golcüyü geride bırakmayı başardı.

6.10.2015Futbol
Kanal D yeni sezona hazır

Kanal D yeni sezona hazır

Kanal D’nin, 2015-2016 yayın dönemi tanıtım filmi izleyiciyle buluştu. İşte Müslüm Gürses’in unutulmaz “Hangimiz Sevmedik” parçasından yola çıkılarak çekilen o keyifli filmin öyküsü ve kamera arkasında yaşananlar...

22.09.2015Magazin
Kanal D yeni sezona hazır

Kanal D yeni sezona hazır!

Kanal D’nin, 2015-2016 yayın dönemi tanıtım filmi izleyiciyle buluştu. İşte Müslüm Gürses’in unutulmaz “Hangimiz Sevmedik” parçasından yola çıkılarak çekilen o keyifli filmin öyküsü ve kamera arkasında yaşananlar.

21.09.2015Ne Oluyor
Türkiye bu filmi Deli gibi sevdi

Türkiye bu filmi D'eli gibi sevdi!

Kanal D’nin, 2015-2016 yayın dönemi tanıtım filmi izleyiciyle buluştu. İşte Müslüm Gürses’in unutulmaz “Hangimiz Sevmedik” parçasından yola çıkılarak çekilen o keyifli filmin öyküsü ve kamera arkasında yaşananlar.

20.09.2015Haber
Harbiye’de arabesk gecesi

Harbiye’de arabesk gecesi

Arabesk müzik sanatçısı Serkan Kaya, 4 Eylül Cuma akşamı Pera Event organizasyonuyla ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluştu.

8.09.2015Magazin
Koş Quaresma

'Koş Quaresma'

Beşiktaş taraftarları, Portekizli yıldız Ricardo Quaresma için, 'Koş Quaresma' klibini hazırladı.

19.08.2015Futbol
Dört isim Açıkhavada müzik ziyafeti verdi

Dört isim Açıkhava'da müzik ziyafeti verdi

Hakan Altun, Kutsi, Hüsnü Şenlendirici ve Cengiz Kurtoğlu Harbiye Açıkhava sahnesinde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

9.08.2015Magazin
Yeşilçamın gerçek aşk filmleri

Yeşilçam'ın gerçek 'aşk' filmleri

Yeşilçam’ın kara kutusu Agâh Özgüç, ‘Türk Sinemasında İstanbul’ ve ‘Türk Sinemasının Marjinalleri ve Orijinalleri’ adlı kitaplarına bir yenisini ekleyerek üçleme olacağını söylediği seriyi tamamlıyor. ‘Türk Sineması’nda Yeşilçam Aşkları’ adlı kitabında Türk sinemasının ünlü aşklarını anlatıyor.

3.08.2015Keyif
Paramı gasp ediyorlar...

Paramı gasp ediyorlar...

Ramazan Bayramı dolayısıyla hayat arkadaşı Müslüm Gürses’in kabrini ziyaret eden Muhterem Nur, ünlü sanatçının kabrinin başında sanat camiasına sitem etti.

17.07.2015Gündem
Ünlü bestekar Muzaffer Özpınar hayatını kaybetti

Ünlü bestekar Muzaffer Özpınar hayatını kaybetti

Ünlü bestekar Muzaffer Özpınar hayatını kaybetti.

19.05.2015Magazin
Gündeş’ten usta şarkılar

Gündeş’ten usta şarkılar

Geçen ekimde çıkardığı “Araftayım”la müzik dünyasını hareketlendiren Ebru Gündeş, yaz sezonunu bir ara albümle karşılamaya karar verdi. Sanatçı konserlerinde en çok istek alan cover şarkılardan oluşacak “14.5” albümü için çalışmalara başladı.

9.05.2015Magazin

Yazar Sonuçları

Obama’nın sözlerine nasıl bakmalı

- TÜRKİYE’de basın özgürlüğünün olduğunu söyleyebilen mantıklı bir insan var mı...

2.04.2016

O ARTIK HERKESİN KALBEN’İ

Kalben ile röportaj yapmaya hazırlanırken, albüm öncesinde ve sonrasında kendisiyle yapılan nerdeyse tüm röportajları okudum. Kalben’in öyle leb-i derya bir hali var ki, sorulara verdiği cevaplar kendi içinde kafiyelere dönüşüp akıyor, resmen her biri şarkı gibi.

7.03.2016

Ben bu hükümetin ikna gücünün hastasıyım

CEMAAT denilen yapının alnı secdeli, meleksi insanlardan oluştuğuna da ikna edebiliyorlar.

15.02.2016

Benim kavgam kendimle

Çocukluğundan beri boksla haşır neşir olsa da derdi, yarışı, kavgası kendiyle...

16.01.2016

Can casussa o köprü nerede

DÜN Cumhuriyet’te, Can Dündar’ın Silivri’den yazdığı mektupta bir cümleyi okurken, aniden uyandım.

1.12.2015

Hayaller Che Guevara gerçekler Pablo Escobar

İlk olarak dizinin “Don Corleone”si Bahri Umman’ı canlandıran Musa Uzunlar ile oturduk muhabbete. Öylesine ağırbaşlı ve vakur bir adam vardı ki karşımda, “Çocukken de mi böyleydiniz?” diye sormaktan kendimi alamadım.

3.11.2015

Eşek bile aynı çukura iki kez düşmez

Hatayı bir kez yaparsan adı üzerinde hatadır, peki aynı hatayı ikinci kez yaparsan ne denir?

20.09.2015

Rita Ora, Ece Şirin’in mankeni oldu

Rita Ora, Ece Şirin’in sahibi olduğu Bee Goddess markasının 8 farklı tasarımıyla sahneye çıktı

26.04.2015