EKSTRA
MENÜ

Musluk

Musluk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Musluk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.529 Musluk haberi bulunmuştur.

Musluk Haberleri

“Bebekler ve yaşlılar, musluk suyu tüketmeli”

“Bebekler ve yaşlılar, musluk suyu tüketmeli”

Denetimli verilen şebeke sularında yüksek oranda mineral bulunuyor.

Kate Winslet Oscar heykelini öyle bir yerde saklıyormuş ki

Kate Winslet Oscar heykelini öyle bir yerde saklıyormuş ki

Güzel oyuncu Kate Winslet bir dergiye verdiği röportajda yaptığı açıklamayla herkesi gülümsetti.

2.10.2015Magazin
Oktoberfest Münihte başladı

Oktoberfest Münihte başladı

Almanya'nın Münih kentinde geleneksel Oktoberfest (Ekim Bayramı) veya diğer adıyla Bira Festivali başladı. Bu yıl 182. kez düzenlenen, Dünyanın en büyük açık hava halk panayırı, dün saat tam 12.00de Belediye Başkanı Dieter Reiterin 200 litrelik bira fıçısına tahta çekiçle musluk çakıp , Bavyera lehçesiyle Çakıldı demesiyle başladı.

20.09.2015Avrupa
Oktoberfest 19 Eylül Cumartesi başlıyor

Oktoberfest 19 Eylül Cumartesi başlıyor

Dünya'nın en büyük açık halk festivali olarak bilinen tarihi Münih Bira Bayramı - Ekim Şenliği (Oktoberfest) 19 Eylül Cumartesi günü başlıyor. Şenlik alanında son hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. 182. kez düzenlenecek olan şenlik 4 Ekim'e kadar sürecek. Tüm Dünyanın büyük ilgi gösterdiği geleneksel şenliğe bu yıl en az 6 milyon kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

16.09.2015Avrupa
Memur-Sen açıkladı: Açlık sınır 1399, yoksulluk 3732 lira

Memur-Sen açıkladı: Açlık sınır 1399, yoksulluk 3732 lira

Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı ve Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mehmet Emin Sofuoğlu, Memur-Sen tarafından her ay düzenli olarak yapılan ‘Açlık-yoksulluk’ araştırmasına göre, Türkiye’deki 4 kişilik bir ailenin açlık sınırının bin 399,30 TL, yoksulluk sınırının ise 3 bin 732,37 TL olarak belirlendiğini söyledi.

7.09.2015Ekonomi
Irkçı musluk şaşırtıyor

Irkçı musluk şaşırtıyor

İş yerinde bulunan musluk siyahi çalışanın dikkatini çekince, beyaz bir arkadaşıyla birlikte kamera kaydı eşliğinde bir test yapıyorlar. Siyahi çalışanı görmezden gelen musluk, beyaz çalışana ise hizmette kusur etmiyor. 

3.09.2015Eğlence
Bulgaristan 3 euroya yıkıyor

Bulgaristan 3 euroya yıkıyor

Bulgaristan Türkiye sınırına koyduğu dezenfeksiyon sisteminden yaz aylarında ciddi para kazanıyor. 2011'de şap riskine karşı başlatılan uygulamada araç başına 3 euro alınıyor. İstatistiklere göre geçen yıl Kapıkule'den 480 bin araç çıkış yapmıştı.

22.08.2015Ekonomi
İçilebilir kitap işe yarıyor

İçilebilir kitap işe yarıyor!

Güney Afrika, Gana ve Bangladeş’te temiz içme suyunun zor bulunduğu bölgelerde yapılan denemeler “içilebilir kitap” isimli aygıtın temiz su temin etmede büyük başarı gösterdiğini ortaya koydu.

17.08.2015Avrupa
Tatilcilere turist ishali uyarısı

Tatilcilere 'turist ishali' uyarısı!

Turist ishalinden korunmak için seyahatinizde yiyecek ve içeceklerinizi iyi seçin!

31.07.2015Sağlık
Mehmet Özbekten Cüneyt Tanmana ağır cevap

Mehmet Özbek'ten Cüneyt Tanman'a ağır cevap

Cüneyt Tanman'ın Hürriyet'e yaptığı özel açıklamalar ile su yüzüne çıkan Galatasaray'daki 'futbol şube sorumluluğu tartışmasında' sular durulmuyor. Tanman'ın Hürriyet'e yaptığı 'Ben yancı olmam... Başkan bana 'sen kampa gitme kardeşim Mehmet gidecek' açıklamaları sonrasında bugün de Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek konuştu. Avusturya'daki kampta basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Mehmet Özbek, futbol şube sorumlusu olmadığını başkanın danışmanı kadrosunda görev yaptığını söyledi. Mehmet özbek, Cüneyt Tanman'ın açıklamalarına da sert cevaplar verdi: Galatasaray'da yancı da olurum öncü de; tuvalet de temizlerim. Benim egom yok!

27.07.2015Futbol
Mezarlıklardan 3 ayda 850 musluk çalındı

Mezarlıklardan 3 ayda 850 musluk çalındı

İZMİR’de, Buca, Gaziemir, Bayraklı ve Selçuk ilçelerindeki mezarlıklarda bulunan muslukların bir gecede, hırsızlarca çalındığı ortaya çıktı. Son 3 ayda, mezarlıklardan çalınan musluk sayısının 850’ye çıktığı açıklandı.

12.07.2015Ege
Süleyman Demirel için 81 ilde mevlüt okutulacak

Süleyman Demirel için 81 ilde mevlüt okutulacak

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için Türkiye'nin 81 ilinde ve ilçelerinde mevlüt okutulacağı açıklandı.

3.07.2015Gündem
Erdoğan Adıyamanda konuştu

Erdoğan Adıyaman'da konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimizin gönül dünyasında Adıyaman'la Şumlu'nun adı yan yana yazılıdır. Bugün Adıyaman'la Şumlu'nun adını yan yana yazdıran işte bu bağı koparmak için çalışanlar var. Ama başaramayacaklar, diğer 80 vilayetimizle birlikte ben Adıyaman'ın da buna izin vermeyeceğini inanıyorum" dedi.

21.05.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Musluklar tıss diyordu...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Musluklar tıss diyordu...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'da yaptığı mitingte musluklardan akan kanagönderme yaparak belediye başkanlığı yaptığı dönem için şunlarısöyledi: İstanbul'a Belediye Başkanı olduğum zaman musluklardan çamurbile akmıyordu, musluklar "tıss" diyordu.

18.05.2015Haber
Nanoteknoloji mutfağa da girdi

Nanoteknoloji mutfağa da girdi

Endüstri, havacılık, uzay araştırmaları, çevre, enerji, tarım ve medikal malzemeler ile bilimsel çalışmalarda kullanılan, güneş kremleri, kendini temizleyen cam, deterjan ve kumaş üretilen nanoteknoloji mutfaktaki yerini de aldı. Paslanmaz çelikteki altın rengi nanoteknolojiyle yüzeye taşınarak yapılan mutfak eşyaları, en çok Arap ülkelerinden ilgi görüyor.

18.05.2015Teknoloji
Küçük çocuktan profesyonel gözyaşları

Küçük çocuktan profesyonel gözyaşları

Musluğu açmasına izin vermeyen babasına numara yapan çocuk babası izin verince bakın ne hale geliyor.

14.05.2015Eğlence
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kuran’la büyüdüm Kuran’la yaşıyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kuran’la büyüdüm Kuran’la yaşıyorum

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kendisine “Kuran’ın istismarını yapıyor” diyen CHP Lideri’ne, dün Siirt’ten, “Sayın Kılıçdaroğlu, ben Kuran’la büyüdüm, Kuran’la yaşıyorum. Kendi şahsında Kuran’ın yerinin ne olduğu malum” diye yanıt verdi. İsim vermeden HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a da “Cami duvarına pislemeye başladılar” diye yüklenen Erdoğan, özetle şunları söyledi:

4.05.2015Gündem
Erdoğan: Bunların dinle işi yok

Erdoğan: 'Bunların dinle işi yok'

Diyanet’i kaldıracağız diyorlar. Hale bak Diyanet’i kaldıracak. Çünkü bunların dinle işi yok. Bakınız kaldıracağız dedikleri Diyanet, Kürtçe Kuran-ı Kerim mealini yayınladı. ‘Kudüs Yahudilerindir’ diyecek kadar ileri gidiyorlar. Zerre kadar bunların İslam ile alakası olsa bu ifadeyi kullanamaz.

2.05.2015Gündem
Vanda bilbord tepkisi

Van'da 'bilbord' tepkisi

Van şehir merkezindeki bilbordlara, musluktan kan akmasını tasvir eden görseller ile "önleminizi alın" şeklinde yazıların yer aldığı afişlerin asılması tepkiye yol açtı.

1.05.2015Gündem
Çocuklarda yanık tedavisi nasıl olmalı

Çocuklarda yanık tedavisi nasıl olmalı?

Yanıklara diş macunu ve yoğurt sürmek doğru mu?

Yazar Sonuçları

Ben kafamın dikine gitmenin projesiyim!

Onu tanıdığımızda kırlarda “Dünya çizgi çizgi değilmiş, öyle değilmiş ben gördüm” diye bağırıyordu. O günlerde, “Ben özgürüm” cümlesini sadece bir reklam sloganı sanıyorduk. Ama yıllar geçtikçe ne kadar özgür ve özgün bir ruh olduğunu defalarca ispatladı Nil...

5.09.2015

Zarif iş

Çok yakında başıma bir semaver yerleştirip öyle yaşayacağım. O kadar seviyorum çayımı. İnce belli bardağımı da!

6.08.2015
Aşırı terlemeye kremli çözüm

Aşırı terlemeye kremli çözüm!

İşte bu sorunu yaşayanlara uzmanından öneriler…

15.05.2015