EKSTRA
MENÜ

Munzur Çayi

Munzur Çayi haberleri sayfasında güncel ve son dakika Munzur Çayi hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 223 Munzur Çayi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Munzur Çayi Haberleri

Munzur Çayına düşen köpeği kurtarmak için buz gibi suya girdi

Munzur Çayı'na düşen köpeği kurtarmak için buz gibi suya girdi

Tunceli'de bir köpek tasmasının taşa takılması sonucu su kıyısında mahsur kaldı. Debisi yüksek ve dondurucu soğukluktaki Munzur Çayı'na atlayan Gürkan Yılmaz (24) köpeği kurtardı. Yılmaz, "Çok üşüdüğünü fakat köpeği kurtardıktan sonra sarılınca iyi hissettiğini anlatan Yılmaz, "Vicdanım el vermedi ben de su ne kadar soğuk olursa olsun onu kurtaracağım, dedim" ifadelerini kullandı.

16.03.2021Haber
Gözünü kırpmadan buz gibi suya atladı Günün kahramanı

Gözünü kırpmadan buz gibi suya atladı! Günün kahramanı

Tunceli'de bir köpek tasmasının taşa takılması sonucu su kıyısında mahsur kaldı. Debisi yüksek ve dondurucu soğukluktaki Munzur Çayı'na atlayan Gürkan Yılmaz (24) köpeği kurtardı. Yılmaz, "Çok üşüdüğünü fakat köpeği kurtardıktan sonra sarılınca iyi hissettiğini anlatan Yılmaz, "Vicdanım el vermedi ben de su ne kadar soğuk olursa olsun onu kurtaracağım, dedim" ifadelerini kullandı.

16.03.2021Gündem
Teröristlerden temizlenen Munzur Dağlarında moda çekimi

Teröristlerden temizlenen Munzur Dağları'nda moda çekimi

Tunceli'de bir dönem terör örgütlerinin yuvası haline gelen ve gerçekleştirilen operasyonlarla terör örgütlerinden temizlenen Munzur Dağları, profesyonel fotoğraf sanatçıları ve modacılar tarafından doğal stüdyo gibi kullanılmaya başlandı. Moda çekimi için Tunceli'ye gelen ve 'The Miss Globe' güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Duygu Çakmak, "İnsanların bölgeye karşı ön yargıları var. Ön yargıları kırabilmek adına böyle bir işe girdik. Burada terör yok. Burada huzur, moda, barış ve sanat var. Bu çalışmadan sonra birçok insanın ön yargısının kırılacağını düşünüyorum" dedi.

5.02.2021Gündem
Tuncelinin doğal güzelliği: Munzur Vadisi Milli Parkı

Tunceli'nin doğal güzelliği: Munzur Vadisi Milli Parkı

Tunceli'de doğal güzelliği, endemik türleri ve yaban hayatı açışından zenginliğiyle bilinen Munzur Vadisi Milli Parkı, kar yağışının ardından beyaza büründü. Beyaz örtüyle kaplanan dağlar arasından geçen Munzur Nehri ve meşe ağaçları ise kartpostallık görüntüler oluşturdu.

19.01.2021Seyahat
Munzur Vadisi beyaza büründü; kartpostallık görüntüler oluştu

Munzur Vadisi beyaza büründü; kartpostallık görüntüler oluştu

TUNCELİ’de doğal güzelliği, endemik türleri ve yaban hayatı açışından zenginliğiyle bilinen Munzur Vadisi Milli Parkı, kar yağışının ardından beyaza büründü. Beyaz örtüyle kaplanan dağlar arasından geçen Munzur Nehri ve meşe ağaçları ise kartpostallık görüntüler oluşturdu.

19.01.2021Güncel
Zorlu 2020de gerçek haberciliğin adresi yine DHA oldu

Zorlu 2020'de gerçek haberciliğin adresi yine DHA oldu

Türkiye'nin en güçlü haber ağına sahip kuruluşlardan DHA, 2020 yılında da doğru, tarafsız ve objektif yayıncılık ilkesiyle gerçek haberciliğin adresi oldu. Türkiye'nin dört bir köşesindeki canlı yayın ekipleriyle televizyon kanallarına bağlantılar gerçekleştiren DHA, yaşanan sıcak olayları anbean kamuoyuna aktardı. DHA muhabirlerinin çektiği çarpıcı fotoğraflar, sadece Türkiye'de değil dünya basınında da geniş yer buldu.

30.12.2020Gündem
Tuncelide kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi

Tunceli'de kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi

TUNCELİ'de dün geceden beri etkili olan kar yağışı, bazı ilçelerde ve yüksek kesimlerde hayatı olumsuz etkiledi. Karla mücadele ekipleri yerleşim yerlerinin yollarının kapanmaması için çalışmalarını sürdürürken, yağış nedeniyle kayganlaşan yollarda trafik kazaları meydana geldi.

22.12.2020Gündem
Raftingin kardelenleri şampiyonluk için Munzur Çayının hırçın sularında kürek çekiyor

'Raftingin kardelenleri' şampiyonluk için Munzur Çayı'nın hırçın sularında kürek çekiyor

Tunceli'de 12 kız sporcudan oluşan rafting takımı, dünyanın en kaliteli rafting parkurlarından biri olan Munzur Çayı'nın hırçın sularında zorlu antrenmanlar yaparak yarışmalara hazırlanıyor.

28.10.2020Seyahat
Munzur Vadisi Milli Parkı, güzelliğiyle hayran bırakıyor

Munzur Vadisi Milli Parkı, güzelliğiyle hayran bırakıyor

TUNCELİ’de doğal güzelliği, endemik türler ve yaban hayatı açışından zenginliğiyle bilinen Munzur Vadisi Milli Parkı’na, pandemiye rağmen ziyaretçi akını devam ediyor. Vadiyi ziyarete gelenler, Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) bulunan Colorado Nehri’ne benzettikleri alanın, daha güzel ve daha yeşil olduğunu söyledi.

19.10.2020Gündem
Munzur Vadisi Milli Parkı, güzelliğiyle hayran bırakıyor

Munzur Vadisi Milli Parkı, güzelliğiyle hayran bırakıyor

Tunceli'de doğal güzelliği, endemik türler ve yaban hayatı açışından zenginliğiyle bilinen Munzur Vadisi Milli Parkı'na, pandemiye rağmen ziyaretçi akını devam ediyor. Vadiyi ziyarete gelenler, Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) bulunan Colorado Nehri'ne benzettikleri alanın, daha güzel ve daha yeşil olduğunu söyledi.

19.10.2020Seyahat
Tuncelinin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Tuncelide Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Tunceli'nin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Tunceli'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Kısa zaman öncesine kadar turistik amaçlı pek ziyaret yapılmayan Tunceli, son zamanlarda turistlerin uğrak noktası haline gelmeye başladı. Bu bölgede gizli kalmış ve yeni yeni keşfedilen gezi alanları da hepimizin dikkatini çekmeye başladı. Peki, Tunceli’nin ilçeleri neler ve şehir hangi bölgede yer alıyor? Tunceli’de gezilecek ve tarihi alanlar nereler? İşte Tunceli hakkında tüm merak edilenler.

25.09.2020Seyahat
Son dakika... Tuncelideki kayıp kardeşlerden bir acı haber daha

Son dakika... Tunceli'deki kayıp kardeşlerden bir acı haber daha

Tunceli'deki Munzur Vadisi Milli Parkı içindeki Venk Köyü yakınlarında ağabeyi Bozkurt Aydemir (45) ile birlikte geçen Pazar günü kaybolan Mehmet Aydemir'in (37) Munzur Çayı'nda cansız bedenine ulaşıldı.

22.09.2020Haber
Son dakika... Tuncelideki kayıp kardeşlerden bir acı haber daha

Son dakika... Tunceli'deki kayıp kardeşlerden bir acı haber daha

Tunceli'deki Munzur Vadisi Milli Parkı içindeki Venk Köyü yakınlarında ağabeyi Bozkurt Aydemir (45) ile birlikte geçen Pazar günü kaybolan Mehmet Aydemir'in (37) Munzur Çayı'nda cansız bedenine ulaşıldı.

22.09.2020Gündem
Tuncelide cansız bedeni bulunan ağabey toprağa verildi, kayıp kardeşi aranıyor

Tunceli'de cansız bedeni bulunan ağabey toprağa verildi, kayıp kardeşi aranıyor

TUNCELİ'deki Munzur Vadisi Milli Parkı içindeki Venk köyü yakınlarına kardeşi Mehmet Aydemir (37) ile piknik yapmak ve sarımsak toplamak için gittikten sonra kendilerinden bir daha haber alınamayan ve Munzur Çayı'nın 1,5 metre derinliğinde cansız bedeni bulunan Bozkurt Aydemir, (45) otopsi işlemlerinin ardından Elazığ'ın Palu ilçesinde toprağa verildi. İlk günden beri çocuklarının kaybolduğu yerde bekleyişini sürdüren Muhittin Aydemir, oğlunu toprağa verdikten sonra tekrar gelerek, diğer oğlu Mehmet Aydemir'i bulmak için 300 kişilik ekiple gerçekleştirilen arama çalışmalarını takip etti.

21.09.2020Gündem
Son dakika.. Tuncelide kayıp iki kardeşten biri ölü bulundu

Son dakika.. Tunceli'de kayıp iki kardeşten biri ölü bulundu

Tunceli'deki Munzur Vadisi Milli Parkı içindeki Venk Köyü yakınlarına piknik yapmak ve sarımsak toplamak için gittikten sonra kendilerinden bir daha haber alınamayan kardeşlerden Bozkurt Aydemir'in (45) 8'inci günde cansız bedeni bulundu. Aydemir'in cenazesine araçlarının 750 metre ilerisinde Munzur Çayı'nın 1,5 metre derinliğinde ulaşılırken, diğer kardeş Mehmet Aydemir'i arama çalışmaları devam ediyor.

20.09.2020Gündem
Arabalarında bu not bulundu İki kardeşten haber yok

Arabalarında bu not bulundu! İki kardeşten haber yok

Tunceli’de dün araçları bulunan ancak kendilerinden haber alınamayan iki kardeşin bulunması için geniş çaplı arama çalışması başlatıldı. Arama çalışması yapılan bölgede 2 çift ayakkabıya ulaşıldığı öğrenildi.

14.09.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan şehit Güneşin ailesine taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit Güneş'in ailesine taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehit Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

1.05.2020Gündem
Şehidin eşi paylaştı: Hep mi güzel insanlar önce gider

Şehidin eşi paylaştı: 'Hep mi güzel insanlar önce gider'

Tunceli'deki Munzur Nehri'nde eğitim amaçlı içinde bulunduğu botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36)'in cansız bedeni 44. gün sonunda bulunmuştu. Şehit askerin eşi Gülnur Güneş, Twitter hesabından eşinin saz çaldığı bir videosuna "Hep mi güzel insanlar önce gider" notunu eklediği görüldü.

30.04.2020Gündem
Munzur Çayına düşerek şehit olan Uzman Çavuş Güneşin duygulandıran videosu

Munzur Çayı'na düşerek şehit olan Uzman Çavuş Güneş'in duygulandıran videosu

Tunceli'de Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı'ndaki tatbikatında botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in eşi Gülnur Ortakçı Güneş tarafından twitterda paylaştığı şehidin saz çaldığı video.

30.04.2020Haber
Munzur Çayında akıntıya kapılarak şehit olan Uzman Çavuş Güneş için tören düzenlendi

Munzur Çayı'nda akıntıya kapılarak şehit olan Uzman Çavuş Güneş için tören düzenlendi

Tunceli'de Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı'ndaki tatbikatında botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) için tören düzenlendi.

30.04.2020Gündem
Munzur Çayı’nda kaybolan askerin cansız bedenine ulaşıldı

Munzur Çayı’nda kaybolan askerin cansız bedenine ulaşıldı

Tunceli’de, 17 Mart’ta Munzur Çayı üzerindeki tatbikatta botun alabora olması sonucu kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş’in cenazesine ulaşıldı. Şehidin cenazesi yarın Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Cebeci Şehitliği’nde toprağa verilecek.

29.04.2020Gündem
44 gün sonra kahreden haber 15 Temmuzda yaralanmış, Elazığ depreminde de görev yapmış

44 gün sonra kahreden haber! 15 Temmuz'da yaralanmış, Elazığ depreminde de görev yapmış

Tunceli'de 44 gün önce eğitim sırasında botun alabora olması sonucu Munzur Çayı'na düşerek kaybolan ve bugün cansız bedenine ulaşılan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş, 15 Temmuz'da FETÖ'cüler tarafından yaralandığı, Elazığ depreminde de 16 kişinin kurtarılması sırasında görev aldığı öğrenildi.

29.04.2020Gündem
Son dakika haberler... 44 gün son kahreden haber Uzman Çavuşun cansız bedeni bulundu

Son dakika haberler... 44 gün son kahreden haber! Uzman Çavuşun cansız bedeni bulundu

Tunceli'deki Munzur Nehri'nde eğitim amaçlı içinde bulunduğu botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i (36) arama çalışmalarının 44'üncü gününde cansız bedenine ulaşıldı.

29.04.2020Gündem
Tuncelide Munzur Çayında kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor

Tunceli'de Munzur Çayı'nda kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor

Tunceli'de 17 Mart'ta Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı'nda yaptığı tatbikat sırasında botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları sürüyor.

11.04.2020Gündem
Son dakika... Tuncelide cansız beden bulundu

Son dakika... Tunceli'de cansız beden bulundu

Tunceli'de Munzur Nehri'nin aktığı Uzunçayır baraj gölünde güvenlik güçlerince 1 cansız beden bulundu. Ekipler cesedi sudan çıkarmak için çalışma başlattı. Tunceli'de Gülistan Doku 5 Ocak'tan beri, Doku'yu arama çalışmalarında kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36)'den ise 17 Mart'tan beri Munzur Nehri'nde aranıyordu.

7.04.2020Haber
Munzur Çayında akıntıya kapılarak kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor

Munzur Çayı'nda akıntıya kapılarak kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor

Tunceli'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin eğitimi esnasında botun devrilmesiyle Munzur Çayı'na düştükten sonra akıntıya kapılarak kaybolan 36 yaşındaki Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları sürüyor.

28.03.2020Gündem
Bot devrilmesi sonucu kaybolan uzman çavuş aranıyor

Bot devrilmesi sonucu kaybolan uzman çavuş aranıyor

Tunceli’de dün eğitim sırasında rafting botunun devrilmesi sonucu Munzur Çayı’na düşerek kaybolan uzman çavuş Yılmaz Güneş'i (36) arama çalışmaları bir çok ilden ekibin katılımıyla yapılıyor.

18.03.2020Gündem
Genç çobanın akılalmaz ölümünde istenen ceza belli oldu

Genç çobanın akılalmaz ölümünde istenen ceza belli oldu

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde, hayvanlarını otlatan Engin Eroğlu'na (28) bagaj kapağının çarpıp, Munzur Çayı'na düşerek ölmesine neden olan otobüsün 2 şoförü hakkında 15'er yıldan 20'şer yıla kadir hapis cezası istemiyle dava açıldı.

8.02.2020Gündem
Tuncelideki Uzunçayır Baraj Gölü su sporları merkezine dönüştü

Tunceli'deki Uzunçayır Baraj Gölü su sporları merkezine dönüştü

Tunceli'ye hayat veren Uzunçayır Baraj Gölü ve çevresi, Valiliğin son yıllarda hayata geçirdiği projelerle turistik sahilleri aratmayan cazibe merkezi haline geldi.

19.11.2019Seyahat
Hayran bırakan görüntüler

Hayran bırakan görüntüler

TUNCELİ'de, bir dönem terör olaylarının sıklıkla yaşandığı yerlerden biri olan Munzur Vadisi Milli Parkı, 4 mevsim yapılan raftingle Türkiye'nin bu alandaki spor merkezi haline geldi. Vali Tuncay Sonel, "Huzur ve güvenin yakalanması ile birlikte Tunceli artık huzur, spor ve turizm şehri oldu. Sadece 2019'da Munzur Nehri'nde 10 bin insanımız rafting keyfi yaşamıştır" dedi.

4.11.2019Gündem
Raftingin yeni adresi Munzur Çayı

Raftingin yeni adresi Munzur Çayı

Her yıl binlerce turisti ağırlayan Tunceli'de, son iki yılda hayata geçirilen projelerle çevresi de güzel bir görünüme kavuşturulan Munzur Çayı, 4 mevsim raftingcilerin uğrak yerlerinden oluyor.

30.10.2019Seyahat
Munzurun çakıl taşları sanat eserine dönüşüyor

Munzur'un çakıl taşları sanat eserine dönüşüyor

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde iki kadın arkadaşın Munzur Çayı'ndan topladıktan sonra çeşitli tekniklerle boyaladıkları çakıl taşları ilgi görüyor.

20.08.2019Sosyal
Terörden temizlendi vatandaşlar akın etti

Terörden temizlendi vatandaşlar akın etti

Tunceli’de sıcaktan bunalan vatandaşlar, Munzur ve Pülümür Çayı kıyısında bulunan doğal plajlara akın etti.

15.08.2019Seyahat
Göz kamaştıran Melekler Gölü keşfedilmeyi bekliyor

Göz kamaştıran 'Melekler Gölü' keşfedilmeyi bekliyor

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde doğal güzelliğiyle göz kamaştıran Melekler Gölü, doğaseverler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

11.07.2019Seyahat
Munzur Nehrinde 19 gün sonra cesedi bulunan Engin Eroğlu toprağa verildi

Munzur Nehri'nde 19 gün sonra cesedi bulunan Engin Eroğlu toprağa verildi

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde hareket halindeki yolcu otobüsünün açılan bagaj kapağının çarpması sonucu Munzur Nehri'ne düşerek kaybolan ve 19 gün sonra cansız bedenine ulaşılan çoban Engin Eroğlu (28) toprağa verildi. Cenaze töreninde tabutunun üzerine Dersimspor forması koyulan Eroğlu'nun yakınları uzun süre gözyaşı döktü.

4.07.2019Gündem
Munzur Çayına düşerek kaybolan gencin cesedi bulundu

Munzur Çayı'na düşerek kaybolan gencin cesedi bulundu

Tunceli Valiliğinden, Ovacık ilçesinde 19 gün önce bir otobüsün bagaj kapağının çarpmasıyla Munzur Çayı'na düşerek kaybolan Engin Eroğlu'nun cesedine ulaşıldığı bildirildi.

3.07.2019Haber
Yıkıldılar... Yakınları sinir krizi geçirdi

Yıkıldılar... Yakınları sinir krizi geçirdi

Tunceli Valiliğinden, Ovacık ilçesinde 19 gün önce bir otobüsün bagaj kapağının çarpmasıyla Munzur Çayı'na düşerek kaybolan Engin Eroğlu'nun cesedine ulaşıldığı bildirildi.

3.07.2019Gündem
Munzur Çayına düşerek kaybolan gencin cesedi bulundu

Munzur Çayı'na düşerek kaybolan gencin cesedi bulundu

Tunceli Valiliğinden, Ovacık ilçesinde 19 gün önce bir otobüsün bagaj kapağının çarpmasıyla Munzur Çayı'na düşerek kaybolan Engin Eroğlu'nun cesedine ulaşıldığı bildirildi.

3.07.2019Haber
Munzur Çayına düşerek kaybolmuştu 19 gün sonra cansız bedeni bulundu...

Munzur Çayı'na düşerek kaybolmuştu! 19 gün sonra cansız bedeni bulundu...

TUNCELİ'nin Ovacık ilçesinde, 15 Haziran'da hareket halindeki yolcu otobüsünün açılan bagaj kapağının çarpması sonucu Munzur Nehri'ne düşerek, kaybolan çoban Engin Eroğlu'nun (28) 19 gün sonra cansız bedenine ulaşıldı. Eroğlu'nun cesedi, düştüğü yere 8 kilometre uzaklıktaki suda bulundu. Eroğlu'nun babası Ali İbrahim Eroğlu, vatandaşlar ve güvenlik önlemi alan bir asker tarafından teselli edildi.

3.07.2019Gündem
12. gün Ekipler ve vatandaşlar böyle aradı

12. gün! Ekipler ve vatandaşlar böyle aradı

Tunceli'de 12 gün önce bir yolcu otobüsünün açık bagaj kapağının çarpması sonucu Munzur Çayı'na düştüğü tespit edilen genci arama çalışmaları kapsamında HES kapakları açıldı. Çok sayıda profesyonel ekibin yanı sıra yüzlerce vatandaş da genci aradı.

27.06.2019Gündem
Kayıp gencin bulunması için HESten su bırakılacak

Kayıp gencin bulunması için HES'ten su bırakılacak

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 12 gün önce Munzur Çayı'na düşerek kaybolan Engin Eroğlu'nun bulunması için ekiplerce başlatılan çalışmalar devam ederken, yarın çaya HES'ten su bırakılması planlanıyor.

26.06.2019Haber
Tüm ekipler seferber... Saat verildi ve uyarı yapıldı

Tüm ekipler seferber... Saat verildi ve uyarı yapıldı

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 12 gün önce Munzur Çayı'na düşerek kaybolan Engin Eroğlu'nun bulunması için ekiplerce başlatılan çalışmalar devam ederken, yarın çaya HES'ten su bırakılması planlanıyor.

26.06.2019Gündem
5 gündür aranıyordu, otobüs çarpmış Son anı ortaya çıktı

5 gündür aranıyordu, otobüs çarpmış! Son anı ortaya çıktı

Tunceli’de kendisinden haber alınmayan ve bir otobüsün çarpıp Munzur Çayı'na düşmesine neden olduğu öğrenilen 28 yaşındaki Engin Eroğlu’nun son anı ortaya çıktı. Otobüste bir yolcunun kaydettiği görüntülerde Eroğlu'nun yürüdüğü görülürken, çarpma sesi gelmesi üzerine otobüsün durduğu ve bir süre geri gittikten sonra yoluna devam ettiği yer aldı.

19.06.2019Gündem
Munzur Çayı taştı, ulaşım kontrollü sağlanıyor

Munzur Çayı taştı, ulaşım kontrollü sağlanıyor

Tunceli'de kuvvetli yağmur yağışı sonrası Munzur Çayı taştı.

10.04.2019Gündem
Bakan Varank: Onların giremez dedikleri yerlerde biz rafting yapıyoruz

Bakan Varank: Onların 'giremez' dedikleri yerlerde biz rafting yapıyoruz

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, son yıllarda terörle mücadelede sağlanan başarı dolayısıyla huzur ve güven ortamının hakim olduğu, Tunceli'de "nevruz" raftingi yaptı. Bakan Varank, "Terörle, teröristle kararlılıkla mücadele ettik. Şimdi onların 'giremez' dedikleri yerlerde biz rafting yapıyoruz. Bu şehre huzurun gelmesi, bu şehre güvenin gelmesi nelere kadir, bunu görmüş oluyoruz" açıklamasında bulundu.

21.03.2019Ekonomi
Doğanın dört zaferi

Doğanın dört zaferi

Bu yıl, bizim de sayfalarımızda sık sık yer verdiğimiz çevre sorunlarında, azımsanamayacak dört başarı kazanıldı. Devamının hiç kesilmeden gelmesini dileyerek, 2019’u son dönemde yüzümüzü güldüren haberlerle karşılıyoruz.

30.12.2018Hürriyet Pazar
Bakan Soyludan önemli açıklamalar

Bakan Soylu'dan önemli açıklamalar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de şehit olan askerlerle ilgili sosyal medyada çıkan fotoğraf, video ve yorumlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

30.10.2018Gündem
Türkiyenin ilk rafting eğitim merkezi Tuncelide açıldı

Türkiye'nin ilk rafting eğitim merkezi Tunceli'de açıldı

Moğultay Mahallesi Munzur Çayı kenarında kurulan ve Tunceli Valiliği tarafından desteklenen merkeze, Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı ve Dünya Rafting Federasyonu İkinci Başkanı Fikret Yardımcı'nın talebi üzerine ve alınan yönetim kurulu kararıyla "Vali Tuncay Sonel Rafting Eğitim Merkezi" adı verildi.

23.10.2018Diğer