EKSTRA
MENÜ

Muhteşem Yüzyıl Kösem

Muhteşem Yüzyıl Kösem haberleri sayfasında güncel ve son dakika Muhteşem Yüzyıl Kösem hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 538 Muhteşem Yüzyıl Kösem haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Muhteşem Yüzyıl Kösem Haberleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında bu durum kabul edilecek mi

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında bu durum kabul edilecek mi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında Farya, Sultan Murad'ın kendisiyle evlenmek istediğini duymuştur. Bu duyum Farya'yı onure etse de, genç kadının bu beklentileri farklı olacaktır. Muhteşem Yüzyıl 7. bölüm fragmanında Sultan Murad'a harem konusunda bazı uyarılarda bulunacaktır. Kendisinden başka kimsenin Sultan Murad'ın hayatında bulunmasını istemeyen Farya, bu durumu iletecektir. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında neler yer alacağına dair bazı bilgiler

30.12.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanında Kösem Sultan sınanıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanında Kösem Sultan sınanıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanıyla izleyicilerin karşısına oldukça sürükleyici bir bölümle geliyor. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen heyecanlı dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Osmanlı tarihinin anlatıldığı sürükleyici dizinin yeni bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Kösem Sultan evladıyla sınanıyor. Kösem Sultan, Şehzade Kasım’ın sırrını öğreniyor. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanı.

22.12.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 5. bölüm fragmanında Kösem öldü mü

Muhteşem Yüzyıl Kösem 5. bölüm fragmanında Kösem öldü mü?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in bu akşam ekrana gelen bölümü için en çok sorulan soru 'Kösem öldü mü?' oldu.Tarihi dizinin geçen haftaki bölümünde Kösem Sultan, şok eden bir şekilde yaralanmış, ölüm döşeğine düşmüştü. Muhteşem Yüzyıl Kösem 5. bölümde Kösem öldü mü? İşte, detaylar!

16.12.2016Televizyon
Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Bu sezon zengin kız fakir oğlan kısır döngüsü kırıldı. Ekranda yerini almaya devam eden diziler, ilgi çekici yeni temalar, güçlü kadrolar ve başarılı yönetmenlerle dizi tarihimizin rönesansını müjdeliyor.

16.12.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 4. bölüm fragmanında Farya ölecek mi

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 4. bölüm fragmanında Farya ölecek mi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm fragmanında inanılmaz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Sultan Murad'ın ummadığı bir anda ihanete sebebiyet veren Farya, kaçmak için yeltenmiştir. Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm fragmanında hayal kırıklığı ile birlikte bazı yaptırımlar uygulamak zorunda olan Murad, Farya için hükmünü verecek mi? İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm fragmanı ve Gülbahar Sultan'ın saraya adım atışı hakkında bazı detaylar

9.12.2016Televizyon
Prenses Farya olarak bilinen Farah Zeynep Abdullah kimdir

Prenses Farya olarak bilinen Farah Zeynep Abdullah kimdir?

Prenses Farya kimdir sorusu Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisini takip eden kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. Dizide Dördüncü Murad'ın hareminde yer alan ve Farah Zeynep Abdullah'ın oynadığı Prenses Farya, takipçiler tarafından merak edilmeye başlandı. İşte Prenses Farya kimdir sorusu ile ilgili detaylı bilgiler

2.12.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanında Dördüncü Murad birilerini yakacak

Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanında Dördüncü Murad birilerini yakacak!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanından öncesinde İslam aleminin halifesi Dördüncü Murad, Rahip Lorenzo tarafından Hristiyanlığa davet ediliyor. Bunun karşılığında iyice sinirlenen Dördüncü Murad, Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanı öncesinde sinirlerine hakim olamayıp Lorenzo'yu surlardan aşağıya atıyor. Diğer taraftan haremin idaresini eline alan Kösem, Farya'yı saraydan atmak için çabalıyor. Fakat Dördüncü Murad buna izin vermiyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanında sarayda ise durumlar çözülemeyecek bir hal alıyor

30.11.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösemin 4. Murad’ı Metin Akdülger kimdir

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 4. Murad’ı Metin Akdülger kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in en dikkat çeken isimlerinden biri de 4. Murad karakterine hayat veren genç oyuncu Metin Akdülger oldu. Kösem'in oğlunu canlandıran genç oyuncu, rolünün ağırlığına rağmen performansıyla göz doldurdu. Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk gibi başarılı isimlerle başrolleri paylaşan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 4. Murad’ı Metin Akdülger kimdir?

30.11.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm öncesi 2. bölüm fragmanında iktidar mücadeleleri başlıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm öncesi 2. bölüm fragmanında iktidar mücadeleleri başlıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanan 2. bölüm fragmanıyla izleyenlere aksiyon dolu bir bölüm yaşatacak. Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Heyecan seviyesi yüksek olan Osmanlı dizisinin yeni bölümünde oldukça ilginç anlar yaşanacak. Yeni bölümde anne oğul iktidar mücadelesinde karşı karşıya geliyor! İsyancıların saraya yürüdüklerini öğrenen Sultan Murad, ayak divanı yapıyor. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. bölüm fragmanıyla sizlerle.

25.11.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. bölüm fragmanında harem karışıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. bölüm fragmanında harem karışıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem, 2. sezon 1. bölümüyle ekran macerasına yeniden başladı. Dördüncü Murat'ın hikayesini ekrana taşıyacak olan dizi, kadroya dahil yeni oyuncularıyla dikkat çekti. Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. fragmanı da kısa süre içerisinde diziseverlerin karşısına çıktı. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. bölüm fragmanı!

19.11.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman başlayacak Muhteşem Yüzyıl Kösem oyuncuları kimdir

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman başlayacak? Muhteşem Yüzyıl Kösem oyuncuları kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlayacak soruları diziye olan ilgiyi gözler önüne seriyor. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah ve Metin Akdülger'in rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi için geri sayım başladı. Dizinin Kanuni Sultan Süleyman ile başlayan ilk sezonu, Kösem Sultan'ın oğlu Dördüncü Murat'ın hayatı ile yeni sezonda devam edecek. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman, hangi gün yayınlanacak? İşte diziyle alakalı detaylı bilgiler

16.11.2016Televizyon
Netflix ve BluTv’de en yeniler

Netflix ve BluTv’de en yeniler

Yılların dergicisi Tina Brown’ı The New York Times’a bölüm özeti yazmaya sevk eden ‘The Crown’ geçen hafta yayına girdi ama hâlâ en çok izlenen ve hakkında en çok konuşulan dizilerden.

11.11.2016Televizyon
Almila Bağrıaçık: 3 çocuk hayalim var

Almila Bağrıaçık: 3 çocuk hayalim var

Almila Bağrıaçık, Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı”nda rahat bir yaşam uğruna bebeğini satan kötü bir anneyi canlandırıyor. Genç oyuncu, gerçek yaşamında ise 3 çocuklu bir yaşamın hayalini kuruyor: “Anne olmak bence bu dünyadaki en kutsal şey.”

31.10.2016Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi hareketli sahnelerle yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Dizi yeni sezonda FOX TV kanalında yayınlanacak ve oyuncu kadrosunda dikkat çeken isimler var. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni bölümü ekranlara gelmeden önce üç farklı fragman ile izleyicisinin karşısına çıktı. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni fragmanlarında neler yaşanıyor? İşte detaylar

29.10.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman başlayacak

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman başlayacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin ne zaman yayınlanacağı sevenleri tarafından merak konusu oldu. Yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin fragmanları yayınlandı. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde büyük hayran kitlesine sahip “Muhteşem Yüzyıl Kösem” yeni sezonunda dev kadrosuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlayacak?

24.10.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon fragmanları izleyenlerin nefesini kesecek

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon fragmanları izleyenlerin nefesini kesecek!

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon fragmanlarını yayınladı. Yeni sezonuyla artık Fox TV'de yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem için heyecan dorukta. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde büyük hayran kitlesine sahip “Muhteşem Yüzyıl Kösem” yeni sezonunda dev kadrosuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. İşte, yeni sezon fragmanları...

11.10.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman yayınlanacak

Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman yayınlanacak?

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin iki farklı fragmanı yayınlandı. FOX TV'de ekranlara gelecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi şimdiden merakla bekleniyor. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem fragmanlarında neler yaşanıyor? İşte dizinin merak edilenleri ve 1. bölüm fragmanları

3.10.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösemde Yeni Sezon

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Yeni Sezon

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde büyük hayran kitlesine sahip “Muhteşem Yüzyıl Kösem” yeni sezonunda yeni kadrosuyla izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

27.09.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümleri ile herkesi ekrana kilitleyecek

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümleri ile herkesi ekrana kilitleyecek!

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi IV. Mudar çok yakında FOX TV ekranlarında başlıyor. Yeni sezonu ile yeni kanalında yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah gibi önemli isimler yer alıyor. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon fragmanları..

25.09.2016Kelebek
Fahriye Evcenden Muhteşem Yüzyıl kararı

Fahriye Evcen'den Muhteşem Yüzyıl kararı!

Fahriye Evcen, 'Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'dan gelen rol teklifini geri çevirdi

15.08.2016Magazin
Armağan Çağlayan : Ekranın en yakışan çifti Emir ile Ferihaydı

Armağan Çağlayan : Ekranın en yakışan çifti Emir ile Feriha'ydı

Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen Model of Celebrity yarışmasının ön eleme takvimine bu yıl yavru vatan KKTC de girdi. Organizatör Banu Noyan, koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'dan oluşan jüri, önceki gün alışveriş merkezi 1001 Airport Mall’da yetenek avına çıktı.

9.08.2016Magazin
Mehmet Günsür, Muhteşem Yüzyıl Kösemin kadrosunda

Mehmet Günsür, Muhteşem Yüzyıl Kösem'in kadrosunda

Yeni sezona ekim ayında başlayacak olan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kadrosuna Mehmet Günsür de dahil oldu.

8.07.2016Magazin
Nurgül Yeşilçaydan Kösem Sultan açıklaması

Nurgül Yeşilçay'dan 'Kösem Sultan' açıklaması

Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

7.07.2016Magazin
İki Deniz’in snapchat kavgasında kim haklı

İki Deniz’in snapchat kavgasında kim haklı

Deniz Berdan ve kızı Begüm her sabah snapchat hesaplarında magazin haberleri üstüne yorumlar yapıyor. En son Deniz Akkaya’yı da yorumladılar ve Deniz olay çıkardı. Magazin Konseyi ünlülerin magazin yorumcusu olma sevdasını ve birbirlerine bel altı vurma hallerini masaya yatırdı!

3.07.2016Magazin
Beren Saatin yerine Nurgül Yeşilçay geliyor

Beren Saat'in yerine Nurgül Yeşilçay geliyor

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni sezonunda izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. İddialara göre yeni sezonda Beren Saat diziden ayrılacak, onun yerine Nurgül Yeşilçay gelecek.

1.07.2016Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murata yeni oyuncuyla hayat verecek

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat'a yeni oyuncuyla hayat verecek!

Geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapan Muhteşem Yüzyıl Kösem'in sezon finali bölümünde Genç Osman olayını anlatmıştı. Genç Osman'ın yeniçeri isyanında öldürülmesinin ardında sezon finali yapan Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yeni sezonunda diziye birçok yeni isim dahil olacak. Cast çalışmaları süren dizide yeni padişah 4. Murat rolünde oynayacak oyuncu kesinleşti. 4. Murat'ı canlandıracak Metin Akdülger hakkında tüm bilinmeyenler haberimizde..

23.06.2016Kelebek
Çekmeyin utanıyorum

Çekmeyin utanıyorum

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Padişah Mustafa’yı canlandıran Boran Kuzum, Cihangir’de kız arkadaşıyla görüntülendi.

19.06.2016Magazin
Öykü Karayel ve Taner Ölmez tatil sezonunu açtı

Öykü Karayel ve Taner Ölmez tatil sezonunu açtı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi oyuncuları Öykü Karayel ve Taner Ölmez, önceki gün Bodrum’da görüntülendi.

12.06.2016Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösemde Osman ölecek mi - Sezon finali

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Osman ölecek mi? - Sezon finali

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümde yaşananlar nefes kesti. Dizinin yayınlanan sezon finalinde sarayı basan asiler Osman'ın peşine düştü. Osman ağa kapısına sığınsa da asilerin elinden kurtulamadı. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem'de başka neler yaşandı? İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümde yaşananlar ve dizinin sezon finali hakkında kısa özet

11.06.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem sezon finalinde bakın kimler ayrıldı

Muhteşem Yüzyıl Kösem sezon finalinde bakın kimler ayrıldı!

Muhteşem Yüzyıl Kösem dün akşam sezon finali yaptı. Muhteşem Yüzyıl Kösem'in sezon finalinde adeta yaprak dökümü vardı. Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Genç Osman’ın öldürülmesinde sorumlu olan herkes Kösem Sultan’ın emriyle öldürüldü. Aslıhan Gürbüz (Halime Sultan), Mete Horozoğlu (Zülfikar Ağa), Öykü Karayel (Dilruba Sultan), Taner Ölmez (Genç Osman) ve Mustafa Üstündağ (Davut Paşa) ölerek diziye veda etti.

10.06.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm fragmanıyla şoke etti

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm fragmanıyla şoke etti!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 30. bölüm fragmanıyla yine bomba gibi geliyor. Star TV'nin reyting rekoları kıran dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl Kösem, bu akşam yine herkesi ekran kilitleyecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde, sarayı basan asiler Osman’ın peşine düşerken, Osman ağa kapısına sığınıyor. Osman’ın başına gelenleri öğrenen Kösem, oğlunun hayatından endişe ediyor. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 30. bölüm fragmanı...

9.06.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem 30.bölüm fragmanı sezon finalinde Genç Osman katlediliyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 30.bölüm fragmanı sezon finalinde Genç Osman katlediliyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 30. bölümüyle sezon finaline girerek ekranlara bir süre veda edecek. 30. yeni bölümde tarihte bir kara leke olan Genç Osman yeniçeriler tarafından katledilecek. Sultan Mustafa tekrar tahta çıkacak. Ancak intikam yemini eden Kösem'in girişimleriyle yeni bir devir başlayacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem sezon finalinin tüm detaylarıyla haberimizde

8.06.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem 29. bölüm şoke eden sahne

Muhteşem Yüzyıl Kösem 29. bölüm şoke eden sahne

Muhteşem Yüzyıl Kösem yine nefeleri kesen bir bölümle ekranlardaydı. Muhteşem Yüzyıl Kösem 29. bölümde şoke eden gelişmeler yaşandı. Kösem Sultan bu hafta acıların en büyüğünü yaşadı. Muhteşem Yüzyıl Kösem 29. bölüm ile ilgili detaylar haberimizde...

2.06.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem 29.bölüm fragmanında neler olacak

Muhteşem Yüzyıl Kösem 29.bölüm fragmanında neler olacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dün akşam nefes kesen bir bölüm ile izleyecisinin karşısına çıktı. Muhteşem Yüzyıl Kösem'de bu hafta şoke eden iki olay yaşandı. Sultan Osman, kardeşi Mehmed’in ölüm emrini veriyor! Şehzade Mehmed idam edildi. Dizinin hayranları şimdi 29.bölüm fragmanını merak ediyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem 29.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı

27.05.2016Gündem
Muhteşem Yüzyıl Kösem 28. bölüm fragmanında idam kararı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 28. bölüm fragmanında idam kararı!

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in merakla beklenen 28.bölüm fragmanı yayınlandı.. Sultan Osman, kardeşi Mehmed’in ölüm emrini veriyor! Şehzade Mehmed idam ediliyor. Kösem evladının yasını tutarken, İstanbul’da eşi benzeri görülmemiş bir kış yaşanıyor. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 28.bölüm fragmanı

25.05.2016Gündem
Beren Saatten Engin Akyürek çıkışı

Beren Saat'ten Engin Akyürek çıkışı!

Star TV'deki "Muhteşem Yüzyıl Kösem"in yeni sezon hazırlıkları başladı. Beren Saat'ten Engin Akyürek çıkışı geldi.

22.05.2016Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem 28.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 28.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dün akşam nefes kesen bir son bölüm ile ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Sultan Osman tahta çıkıyor. Peki Kösem'i saraydan kovdu mu? Muhteşem Yüzyıl Kösem hayranları dizinin bitimi ile birlikte yeni bölüm fragmanını merak etti. Muhtemeşem Yüzyıl Kösem 28.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

20.05.2016Gündem
Muhteşem Yüzyıl Kösem 27. bölüm fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 27. bölüm fragmanı yayınlandı!

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 26. bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitledi. Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Sultan Ahmed'in ölümüyle başlayan taht kavgalarının ardı arkası kesilmiyor. Payitaht'ta kimin sözü geçecek? Tahta çıkan Osman validesi Kösem'i saraydan mı kovacak? İşte yeni bölüm detayları ve son bölümde yaşananlar..

16.05.2016Gündem
Aman Kösem Sultan görmesin

Aman Kösem Sultan görmesin!

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde birlikte rol alan Ekin Koç ve Berk Cankat önceki gece Klein adlı mekandaydı.

15.05.2016Magazin
Ekranın yükselen yıldızları kimler olacak

Ekranın yükselen yıldızları kimler olacak?

Yavaş yavaş kış sezonunu kapamak üzereyiz. 2015-2016 sezonu ekranda yeni yüzler tanıdığımız ve yıllardır tanıdığımız ünlü isimlerin işlerinin çok parlamadığı bir sezon olarak aklımızda kaldı. Barış Arduç, Elçin Sangu, Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş izleyicilerin ve gençlerin yeni idolleri, bunu biliyoruz. Ancak bir de gizliden gizliye basamakları tırmananlar var, şimdi onlardan bahsedeceğiz!

15.05.2016Keyif
Muhteşem Yüzyıl Kösemde Kösemin şehzadeleri ölecek mi - İzle

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Kösem'in şehzadeleri ölecek mi? - İzle

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam 26.bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıktı. Son bölüme Sultan Ahmed'in ölümünün damga vurduğu Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Kösem evlatlarını kaybetme tehlikesi altındadır. Halime şehzadelerin ölüm emrini verir. Kösem şehzadelerini kaybedecek mi? Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. Bölüm izle

12.05.2016Gündem
Boran Kuzum sevgilisi ile görüntülendi

Boran Kuzum sevgilisi ile görüntülendi

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde akli dengesi yerinde olmayan Padişah Mustafa’ya hayat veren Boran Kuzum, Bebek’te görüntülendi.

12.05.2016Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. bölüm fragmanında olay sahne

Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. bölüm fragmanında olay sahne!

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi heyecanlı 25. bölümüyle ekran başına kilitledi. Bol entrikanın yaşandığı bu bölümde taht kavgaları başladı. Bir yandan Kösem bir yandan Halime Sultan bir yandan da İskender'in annesi Safiye Sultan. Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 26. bölümünde Halime Sultan Kösem'in şehzadelerinin canına mı kıyacak? Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 26. bölümünden detaylar haberimizde...

10.05.2016Gündem
Mutşeme Yüzyıl Kösem 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Mutşeme Yüzyıl Kösem 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Sultan Ahmed'in ölümünden sonra sarayda işler karşıtı. Kösem, Sultan Osman'ı tahta çıkarmak için bir plan yaptı. Kösem taht planları yaparken kendisine kurulan tuzaktan kurtulabilecek mi? Muhteşem Yüzyıl Kösem'in hayranları dizinin yeni bölüm fragmanını merak etti ancak fragman henüz yayınlanmadı

5.05.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem 25. bölüm fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 25. bölüm fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 25. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu. Kösem Sultan sürgün mü edilecek? Muhteşem Yüzyıl Kösem 25. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde.

5.05.2016Kelebek
Hülya Avşar kızının adını dövme yaptırdı

Hülya Avşar kızının adını dövme yaptırdı

Şu sıralar 'Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan' dizisinde Safiye Sultan karakterini canlandıran Hülya Avşar kızı Zehra'nın adını eline dövme yaptırdı.

3.05.2016Magazin

Yazar Sonuçları

2016, Diriliş, Vatanım Sensin…

Geleceğin tarihçileri için üzerinde önemle durulacak bir yıl oldu 2016.

31.12.2016

Hani ‘küçük’ filmler salon bulamıyordu?

Türk sinema sektöründe Hollywood’da olduğu gibi iki büyük stüdyo oluştu; BKM ve TAFF.

18.11.2016