EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Muhterem Nur

Muhterem Nur ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Muhterem Nur haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 426 Muhterem Nur haberi bulunmuştur.

Muhterem Nur Haberleri

Dünya Yalan ama  bu ilişki sahici

Dünya Yalan ama bu ilişki sahici

Müslüm Gürses'in son ve hakiki kaseti Dünya Yalan'ı son günlerde büyük bir keyifle dinliyorum. Özellikle de Olmadı Yar ve albüme adını veren Dünya Yalan şarkılarını. Hatta trafikte iki taksi şoförü Müslüm Baba'nın yüzü suyu hürmetine yol önceliği bile verdi. Dinlerken de aklıma düştü Muhterem Nur-Müslüm Gürses çifti.

8.09.2001Gündem
Müslüm Gürsesin gizli aşkı bendim

Müslüm Gürses'in gizli aşkı bendim

Sinema oyuncusu Oya Aydoğan'ın yıllarca sakladığı sır sevgilisinin Müslüm Gürses olduğu ortaya çıktı. Aydoğan, ‘‘Müslüm Gürses bana aşıktı, yıllarca peşimden koştu. Evlenme teklif etti kabul etmedim’’ dedi.

13.10.2001Kelebek
Müslüm, Oyayı devamlı döverdi

Müslüm, Oya'yı devamlı döverdi

Müslüm Gürses'in kendisine aşık olduğunu söyleyen Oya Aydoğan, Muhterem Nur'u kızdırdı. Nur, ‘‘Müslüm Oya'yı sevmez, aksine döverdi’’ dedi.

19.10.2001Gündem
SİYAD adayları belirlendi

SİYAD adayları belirlendi

Sinema Yazarları Derneği bu yıl 34. kez Türk sineması ödülleri dağıtacak. 21 Ocak akşamı Cemal Reşit Rey konser salonunda yapılacak törende verilecek ödüllerin adayları, açıklandı. Çeşitli gazete ve TV programlarından gelen 33 yazarın oylarıyla belirlenen 2001 yılının adayları şöyle :

9.01.2002Gündem
Müslüm Gürses kalp krizi geçirdi

Müslüm Gürses kalp krizi geçirdi

Müslüm Gürses konser vermek için gittiği İsviç're de kalp krizi geçirdi.

11.01.2002Gündem
Müslüm baba, nasıl çok ağır hasta oldu

Müslüm baba, nasıl çok ağır hasta oldu

İsviçre'de kalp krizi geçirdiği haberleriyle bir anda gündeme gelen Müslüm Gürses, eşi Muhterem Nur'la birlikte yurda döndü. Reklam yapmakla suçlanan Muhterem Nur, ‘‘Ortada bir yanlış anlaşılma var’’ dedi.

16.01.2002Gündem
SİYADın en iyileri ödüllerini aldı

SİYAD'ın en iyileri ödüllerini aldı

Sinema Yazarları Derneği'nin en iyileri belli oldu. Derviş Zaim'in yönettiği Filler ve Çimen dört dalda ödül kazandı. Kazananlara ödülleri dün akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda yapılan bir törenle verildi. Zuhal Olcay'ın şarkılarıyla renklendirdiği gecenin sunuculuğunu Atilla Dorsay üstlendi.

22.01.2002Gündem
Haluk, Teomanı kıskanıyor

Haluk, Teoman'ı kıskanıyor

Haluk Levent'in, Müslüm Gürses için bir konserde yaptığı ‘‘sapıklık’’ açıklamasına Gürses'in eşi Muhterem Nur'dan sert cevap geldi. Müslüm Gürses'in çok üzüldüğünü söyleyen Muhterem Nur, ‘‘Müslüm içine kapanık birisi.

11.02.2002Gündem
Kürtçe eğitimde 17 tahliye

'Kürtçe eğitim'de 17 tahliye

Adana Valiliği'ne, ''Kürtçe eğitim- öğrenim'' istemi nedeniyle dilekçesi veren ve terör örgütüne ''yardım ve yataklık'' yaptıkları iddiasıyla yargılanan 17 kadın, Devlet Güvenlik Mahkemesi'nde beraat etti.

25.03.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Sevim ve muhterem hanımefendiler

‘‘Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır.’’

Laf...

Nerede görülmüş, kim duymuş.

22.02.2002

Bayram, cemre

BAYRAM geldi, geçiyor hakkında iki satır laf edemedim.

Ne yazacağımı bilemediğimden...

24.02.2002

Bana Müslüm Baba'yı verin!

BEN onu ilk kez 20 küsur yıl önce sahnede görmüştüm.

5.05.2002