EKSTRA
MENÜ
Arşiv
Etiketler

Muhterem Nur

Muhterem Nur ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Muhterem Nur haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 426 Muhterem Nur haberi bulunmuştur.

Muhterem Nur Haberleri

Müslüm Babadan kötü haber

Müslüm Baba'dan kötü haber

4 aydır yoğun bakımda tutulan Müslüm Gürses'ten kötü haber geldi. Gürses'in tedavi gördüğü hastane sanatçının öldüğü haberini doğrulamasa da 'kaybedebiliriz' dedi, menajeri Nevzat Takmaz ise ''Artık bitti her şey'' ifadelerini kullandı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Twitter'daki hesabında ünlü sanatçıyı yitirdiğimizi açıkladı. Bir süre sonra da o tweeti sildi. Bu arada Muhterem Nur da kötü haberi alınca yakınlarının kolları arasında gözü yaşlı hastaneye koştu.

1.03.2013Gündem
Sağlık durumu iyiye gidiyor

Sağlık durumu iyiye gidiyor

KASIM ayından bu yana yoğun bakımda tutulan Müslüm Gürses’in menajeri Nevzat Takmaz, sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiğini açıkladı. KASIM ayından bu yana yoğun bakımda tutulan Müslüm Gürses’in menajeri Nevzat Takmaz, sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiğini açıkladı.

14.02.2013Kelebek
Müslüm Baba’yı aradı

Müslüm Baba’yı aradı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, tedavisi yoğun bakımda süren sanatçı Müslüm Gürses’e geçmiş olsun dileğinde bulundu.

8.02.2013Gündem
Gül Gürsesi sordu

Gül Gürses'i sordu

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yoğun bakımda tedavisi süren sanatçı Müslüm Gürses'e geçmiş olsun dileğinde bulundu.

8.02.2013Gündem
Önümüzdeki 3- 4 gün çok kritik

"Önümüzdeki 3- 4 gün çok kritik"

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, yoğun bakımda tedavisi devam eden Müslüm Gürses'i ziyaret etti.

2.02.2013Gündem
Durumu kritik

"Durumu kritik"

18 Kasım’da geçirdiği bypass ameliyatı sonrası karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğunbakıma alınan Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur usta sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

30.01.2013Gündem
Parasını verdik

Parasını verdik

MÜSLÜM Gürses’in “best of” albümünü çıkaran iki plak şirketini “fırsatçılıkla” suçlayan sanatçının hayat arkadaşı Muhterem Nur’a yanıt geldi.

29.12.2012Kelebek
Ölüsünden dirisinden faydalanıyorlar

Ölüsünden dirisinden faydalanıyorlar!

Yoğun bakımda tedavisi süren Müslüm Gürses’in hit şarkılarından oluşan bir albüm çıkaran Esen Müzik ve Elenor Müzik, sanatçının hayat arkadaşı Muhterem Nur’u kızdırdı. Nur, iki şirketi fırsatçılık yapmakla suçladı: “Müslüm’ün hastalığından faydalanıyorlar!”

27.12.2012Kelebek
Kılıçdaroğlundan geçmiş olsun mesajı

Kılıçdaroğlu'ndan 'geçmiş olsun' mesajı

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Muhterem Nur ile görüştü “Müslüm Baba”ya acil şifalar diledi

22.11.2012Gündem
MUHTEREM NUR AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

MUHTEREM NUR AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur hastane girişinde gazetecilere "Ben önemli değilim. Önemli olan onun sağlıdır. Daha fazla konuşamayacağım. Beni rahat bırakın arkadaşlar" dedi. Yürümekte güçlük çeken Nur'un bir hayli üzgün olduğu gözlendi. Özgür ALTUNCU - Enver ALAS- DHA

21.11.2012Haber
Ünlü sanatçıların vefasızlığı

Ünlü sanatçıların vefasızlığı

5 gündür yoğun bakımda tutulan sanatçı Müslüm Gürses’in yapımcısı Muhteşem Candan, ünlü isimleri vefasızlıkla suçladı.

20.11.2012Gündem
ERDOĞAN’DAN GÜRSES’E GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

ERDOĞAN’DAN GÜRSES’E "GEÇMİŞ OLSUN" TELEFONU

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, yoğun bakımda yatan arabesk müziğinin ünlü sanatçısı Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur’u telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

20.11.2012Gündem
MÜSLÜM GÜRSESİN SEVENLERİ HASTANEYE AKIN ETTİ

MÜSLÜM GÜRSES'İN SEVENLERİ HASTANEYE AKIN ETTİ

Geçirdiği by bass ameliyatının ardından 4 gündür yoğun bakımda yatan ünlü arabesk sanatçısı Müslüm Gürses'i ziyaret etmek için sanat ve siyaset dünyasından dostları hastaneye akın etti. Geçtiğimiz Perşembe gününden itibaren yoğun bakımda yatan Gürses'i ziyaret için gelenler arasında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçılar Onur Akın, Selahattin Alpay, Metin Şentürk ve Ahmet Koç bulunuyor. Gürses'nin sağlık durumuyla ilgili olarak eşi Muhterem Nur ve doktoruyla görüşen Şişli Belediye Baykanı Mustafa Sarıgül hastene çıkışında gazetecilere açıklama yaptı.Enver Alas-İstanbul-DHA

19.11.2012Haber
ALPAY, GÜRSESİN DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

ALPAY, GÜRSES'İN DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Müslüm Gürses'in yoğun bakımdaki tedavisi devam ediyor. Gürses'i ziyaret için sanatçı Selahattin Alpay hastaneye geldi. Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur ile görüştüğünü söyleyen Alpay, "Tüm müslüman aleminden Türk milletinden ve sevenlerinden dualarını esirgememelerini rica ediyorum" dedi. Selahattin Alpay, "Doktordan aldığım haber şöyle; bütün herşeye cevap veriyor. Dirayetlidir allaha çok şükür. Yukarıda Muhterem ablayla görüştüm çok bitkindi. Türk milletinden ve tüm müslüman aleminden onu sevenlerinden lütfen dualarını esirgememelerini rica ediyorum. O dualar yerini bulacaktır. İnşallah elini kolunu sallayarak buradan çıkacaktır" diye konuştu. Haber-Kamera: Enver Alas - İstanbul DHA

19.11.2012Haber
NUSRET DEDE İKİ JAMES BOND FİLMİNDE ROL ALDI

NUSRET DEDE İKİ JAMES BOND FİLMİNDE ROL ALDI

James Bond serisinin 1963'te bir kısmı Türkiye'de çekilen ikinci filmi “Rusya'dan Sevgilerle”de Sean Connery ile rol alan Nusret Ataer, 50 yıl sonra, çekimleri yine İstanbul'da yapılan serinin son filmi “Skyfall”da Daniel Craig ile de rol arkadaşı oldu.

28.07.2012Gündem
Altın Portakal Onur Ödülleri açıklandı

Altın Portakal Onur Ödülleri açıklandı

Türkiye’nin en uzun soluklu kültür sanat etkinliği Altın Portakal Film Festivali kapsamında bu yıl verilecek Yaşam Boyu Onur Ödülleri belli oldu.

11.06.2012Kelebek
Ölmeden mezar taşını yaptırdı

Ölmeden mezar taşını yaptırdı

Türk sinemasının emektar ismi Eşref Kolçak, ölmeden mezar taşını hazırlattı.Ekrem Bora'nın ölümüne çok üzüldüğünü belirten Kolçak sitem ediyor: Türk sinemasını sevdiren 5 kişiydik, 3 kişi kaldık. Bir tanesinin bile mezarı belli değil.

4.05.2012Spor Arena
Yeşilçamdan 2 metrekarelik büfeye

Yeşilçam'dan 2 metrekarelik büfeye

Bir dönemin “ünlü” sanatçıları ile kamera karşısına geçen 90 santimetre boyundaki “Bitirim Zeki” lakaplı Zeki Keskin, 46 yıldır hem evi hem iş yeri olan iki metrekarelik büfede, zor şartlarda yaşam savaşını sürdürüyor.

12.04.2012Gündem
Dinlesenize hıyarlar

"Dinlesenize hıyarlar"

Bu yıl 30'uncusu düzenlenen İstanbul Film Festivali'nde 'Türk Klasikleri Yeniden' projesi kapsamında 'Üç arkadaş' filmi restore edilmişti.

7.04.2011Gündem
Sinemanın unutulmazları

Sinemanın unutulmazları

Yaşar Üniversitesi İnternet Radyosu stüdyolarında hazırlanan “Ses Perdesi”, Türk Sineması’nın güldüren ve ağlatan usta isimlerini dinleyicileriyle buluşturuyor.

27.08.2010Ege
Kayseride 6 kişi sobadan zehirlendi

Kayseri'de 6 kişi sobadan zehirlendi

Kayseri'de kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından 6 kişi zehirlendi.

26.01.2010Gündem
Arabesk de söylesin Rock da yakışıyor abime

Arabesk de söylesin Rock da yakışıyor abime

Nevzat Takmaz. Müslüm Gürses'i, uğruna Gülhane'de bağırlarını jiletleyen fanatiklerin önünden alarak Al Jamal sosyetesine takdim etti.

23.01.2010Kelebek
Arabesk de söylesin Rock da yakışıyor abime

Arabesk de söylesin Rock da yakışıyor abime

Taş yerinde ağırdır, diyenlere inat, gayet ağır ve oturaklı bir taşı yerinden oynattı Nevzat Takmaz. Müslüm Gürses’i, uğruna Gülhane’de bağırlarını jiletleyen fanatiklerin önünden alarak Al Jamal sosyetesine takdim etti.

22.01.2010Kelebek
Ustalar onurlandırıldı

Ustalar onurlandırıldı

Bu yıl 46'ncısı düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Onur Ödülleri sahiplerine verildi

15.10.2009Gündem
Altın Portakalda 16 film yarışacak

Altın Portakal'da 16 film yarışacak

Bu yıl 46'ncısı düzenlenecek Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde yarışacak 16 film ve jüri üyeleri İstanbul'da açıklandı.

15.09.2009Gündem
Six decades of Turkish cinema in a single play

Six decades of Turkish cinema in a single play

KONYA - Veteran director and producer Ülkü Erakalın pours his experience of six decades in movie business into his one-man show, ’Yıldızlar Gökte Yaşar’ (Stars Live Up In the Sky), touring the stages of different cities in Turkey. He talks about his journey in Turkey’s movie industry

27.03.2009Gündem
Sonunda biri onları da hatırladı

Sonunda biri onları da hatırladı

Türk sinemasının 2 büyük ismi Muhterem Nur ve Sezer Sezin'e “Onur Ödülü”, Türk sinemasına yardımcı oyuncu olarak büyük emekler veren Sırrı Elitaş ve Süheyl Eğriboz'a da “Emek Ödülü” verildi.

30.11.2008Gündem
Yeşilçamın iki emekçisine onur ödülü

Yeşilçam'ın iki emekçisine onur ödülü

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Üçüncü Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivalinde Yeşilçam’ın usta oyuncuları Sırrı Elitaş ve Süheyl Eğriboz’a emek ödülü verildi.

29.11.2008Gündem
Silk Road Film Festival:Bigger, better & bolder

Silk Road Film Festival:Bigger, better & bolder

ISTANBUL - The historic city of Bursa is gearing up to treat movie-lovers to a celebration of cinema over the coming week. The Bursa International Silk Road Film Festival opens today with the screening of the recent adaptation of late Kyrgyzstani writer Aitmatov’s ’Farewell Gyulsary!’ and Lifetime Achievement awards to two Turkish divas.

27.11.2008Gündem
Kervan yola düzülüyor

Kervan yola düzülüyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali 28 Kasım – 4 Aralık 2008 tarihleri arasında gerçekleşecek. Festival kapsamında klasikten moderne yüzlerce film sinemaseverlerle buluşacak.

25.11.2008Seyahat
İpek Yolu Film Festivali 130 film ile başlıyor

İpek Yolu Film Festivali 130 film ile başlıyor

Geçmişin en önemli ticaret yolu olan İpek Yolu üzerindeki Bursa’da düzenlenen 3. Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali, 28 Kasım’da başlıyor. Aralarında Cannes, Berlin, Venedik ve Sundance gibi sinema dünyasının saygın festivallerinde gösterilmiş yapımların da bulunduğu 130’a yakın uzun ve kısa metraj film gösterilecek. Bir hafta boyunca ayrıca ücretsiz sinema kursları, sergiler ve söyleşiler yapılacak.

21.11.2008Kelebek
Third Int’l Silk Road film festival

Third Int’l Silk Road film festival

BURSA - The International Bursa Silk Road Film Festival, which runs in the Marmara city of Bursa from Nov. 28 to Dec. 4 and is organized by the Bursa Greater Municipality, is set to host some special exhibitions this year, including a street display.

16.11.2008Gündem
Onur ödülü alacak

Onur ödülü alacak

Bursa İpek Yolu Film Festivali’nde, Muhterem Nur ile Sezer Sezin'e Sinema Onur Ödülleri verilecek.

18.09.2008Kelebek
Müslüm Baba tatilde

Müslüm Baba tatilde

Müslüm Gürses, hayat arkadaşı Muhterem Nur ile Antalya'da deniz sefası yaparkan yakalandı.

29.07.2008Gündem
Muhterem Nur korkuttu

Muhterem Nur korkuttu

Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur, Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde önceki akşam yediği yemeğin ardından rahatsızlandı.

18.05.2008Gündem
Muhterem Nur hastaneye kaldırıldı

Muhterem Nur hastaneye kaldırıldı

Arabesk müziğin tanınmış ismi Müslüm Gürses'le birlikte yaşayana Muhterem Nur, Aydın'da rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı. Tedavisi yapılan Nur, taburcu edildi.

18.05.2008Gündem
Beni onlarla karıştırmayın

Beni onlarla karıştırmayın

MÜSLÜM Gürses, dün konuk olduğu Petek Dinçöz'ün sunduğu programda, bir seyircinin sorusuna sinirlendi.

18.12.2007Gündem
Yeşilçam`ın büyüsü Mayadrom`da

Yeşilçam`ın büyüsü Mayadrom`da

Mayadrom Akatlar Alışveriş Merkezi usta sanatçıları ağırlamaya hazırlanıyor.

21.11.2007Kelebek

Yazar Sonuçları

Gariban şampanyası

İçkili Aile Gazinosu’nda, o güne dek yaşanmamış bir telaş var.

12.02.2013

Hastanede yılbaşı partisi

Eğer Müslüm Gürses’in menajeri Nevzat Takmaz’ın dedikleri doğruysa, Sağlık Bakanlığı’ndan savcılığa kadar herkes bu işe el koymalı.

30.01.2013

Anılar içten olunca...

Türkan Şoray’ın çektiği bütün filmler hakkında eleştiriler yayımlandı. Peki ama o neler hissetmişti, hangi sıkıntıları çekmişti? Cevaplarını ‘Sinemam ve Ben’de bulacaksınız.

25.01.2013

Benim mahallemin kahramanları-Part 1

Geçenlerde bir sinema sitesi, benden yazı istedi. Çocukluğumdan başlayarak Türk sinemasında bende en çok iz bırakan sanatçılar kimlerdir? Onları çıkarmaya çalıştım. Önce kısa bir liste yaptım. Yayınlandı. Sonra liste gözüme çok eksik göründü. Biraz daha geliştirdim. Bugün genişletilmiş listeyi yayınlıyorum...

9.06.2012

Aya giden ilk Türk: Muzaffer Tema

Hollywood’da çeşitli filmlerde rol almış olan beyefendi aktör, ‘Aya Giden 12 Adam’da uzaya ilk giden bir Türk’ü canlandırmıştı..

8.10.2011

Ajda ile Gönül’ün polemiği

Ajda Pekkan ile Gönül Yazar arasındaki şiddetli polemiğin nedeni Ajda’ya günlük 2 bin lira karşılığında Adana’da program yapacağının doğru olup olmadığı sorulduğunda “Ben ne Gönül Yazar’ım, ne Muhterem Nur...” cevabını vermesi

1.07.2011

Yaşlı muhalif gazeteciye ne denir

Pazar sabahı, bir türlü gelmeyen karı beklerken, güneşli bir hava var.

7.03.2011

Müslüm mevsimi

MÜSLÜM Gürses’in "Aşk Tesadüfleri Sever" albümünü geçen bahar dinlemiştim.

28.02.2009

Sinema, Anadolu’ya festivalle dönüyor

3. Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali, 28 Kasım - 4 Aralık tarihlerinde Bursa’da yapılıyor.

20.11.2008