EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Muhittin Böcek

Muhittin Böcek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Muhittin Böcek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.512 Muhittin Böcek haberi bulunmuştur.

Muhittin Böcek Haberleri

BENCE

BENCE

7.01.2001Gündem
Bence

Bence

8.02.2001Gündem
PO en modern tesisini Antalyada açtı

PO en modern tesisini Antalya'da açtı

Lider ve yurt çapında en yaygın dağıtım ağına sahip akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi, Türkiye’nin en modern ikmal ve lojistik tesisini Antalya’da açtı. Petrol Ofisi Antalya Tesisat’ı Açılış Töreni, geniş bir katılımla gerçekleşti.

22.08.2003Ekonomi
Manavgat dünya harikası

Manavgat dünya harikası

CHP Lideri Deniz Baykal, bayram tatilini geçirdiği Antalya'da, partililerle birlikte ilçeleri ziyarete gitti. Sabahın erken saatlerinde Milletvekili Tuncay Ercenk, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve yaklaşık 20 partiliyle yola çıkan CHP Lideri, Alanya'ya hareket etti.

28.11.2003Gündem
Baykal: Siyaset iki merkezli şekilleniyor

Baykal: Siyaset iki merkezli şekilleniyor

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye siyasetinin bir kutuplaşmaya doğru gittiğini belirterek, ''Türkiye siyaseti, iki merkezli bir yapıda şekilleniyor'' dedi. Baykal, "AKP iktidarının gizli gündeminin alenileştiğini" iddia etti.

9.01.2004Gündem
Bayram çayı

Bayram çayı

Kurban Bayramı tatilini Antalya'da geçiren CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, dün komşuları ile bayramlaştı. Önceki gün DHA objektiflerine trafik kuralını ihlal ederken yakalanan Baykal'ı dün sabah Konyaaltı Caddesi'ndeki evinin önünde belediye başkan adayları karşıladı.

2.02.2004 Gündem
Konyaaltına yeni imaj

Konyaaltı'na yeni imaj

Aralık ve ocak aylarındaki fırtına ve sel felaketlerinde önemli ölçüde hasar gören Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı sahilleri, 2004 yazına yepyeni bir imajla girmeye hazırlanıyor.

4.03.2004Gündem
Baykaldan başkanlara eleştiri

Baykal'dan başkanlara eleştiri

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir ve bazı ilçe belediye başkanlarının, bir operasyon sırasında öldürülen Mehmet Sait Özgün'ün evine başsağlığında bulunması olayıyla ilgili “Terör olaylarına siyaseten destek verme anlamına gelecek bu girişimlerden herkesin, özellikle o bölgede yaşayan yerel otoritelerin uzak durmasına ihtiyaç vardır” dedi.

9.08.2004Gündem
Baykal: Piste sokulmadan iddiamızı kaybettik

Baykal: Piste sokulmadan iddiamızı kaybettik

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, milli atlet Süreyya Ayhan'la ilgili son gelişmeleri değerlendirirken, “Dünya şampiyonluğuna aday bir sporcumuz, daha piste sokulmadan iddiamızı kaybetmiş durumdayız. Olayın iç yüzü budur" dedi.

9.08.2004Spor Arena
Plajda bile zina yapılıyor

Plajda bile zina yapılıyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Antalya Milletvekili Burhan Kılıç, katıldığı bir yerel televizyon programında plajlarda zina yapıldığını ileri sürerken, bir gece yarısı plajda gezerken zina yapanları görünce utandığını belirtti.

8.09.2004Gündem
Pota altındaki ölüme 156 bin YTL tazminat

Pota altındaki ölüme 156 bin YTL tazminat

Danıştay, Antalya'da basketbol oynarken devrilen potanın altında kalarak ölen 12 yaşındaki sporcunun ailesine 156 bin YTL maddi ve manevi tazminat ödenmesine ilişkin yerel mahkemenin kararını onadı.

14.04.2006Gündem

Yazar Sonuçları

İş kadını oldu

Manken Fulya Elmas, sevgilisi Doğan Gündoğdu ile tanıştıktan sonra iş kadını olmaya karar verdi.

25.12.2005