EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Muhittin Böcek

Muhittin Böcek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Muhittin Böcek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.536 Muhittin Böcek haberi bulunmuştur.

Muhittin Böcek Haberleri

AK Partiye Konyaaltı sahili şoku

AK Parti'ye Konyaaltı sahili şoku

Antalya’da Konyaaltı sahilinin kiralanması ve işletilmesi için Belediye Meclisi’nden yetki isteyen AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Meclis'ten vize alamadı. Meclis'te CHP’li ve MHP’li sahil ilçeleri birleşince oylamadan 48 ’evet’, 51 ’ret’ oyu çıktı.

13.05.2014Gündem
Türelden Konyaaltı tepkisi

Türel'den Konyaaltı tepkisi

ANTALYA’da dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinin Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nden kiralanması için talep ettiği yetki belediye meclisinde CHP ve MHP vizesine takılan Belediye Başkanı Menderes Türel, "Buidan sonra Konyaaltı’nda olabilecek her türlü asayiş probleminin, her türlü çöp dağının sorumlusu CHP’li ve MHP’li meclis üyeleri ve belediye başkanlarıdır. Bu Konyaaltı’na ve Antalya’ya ihanettir" dedi.

13.05.2014Gündem
Kılıçdaroğlunun Antalya programı iptal

Kılıçdaroğlu'nun Antalya programı iptal

ANTALYA’da Konyaaltı Belediyesi’nin 19 Mayıs’ta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve genel başkan yardımcılarının yapacağı spor kompleksi açılışı ile Kıraç konseri, Soma’daki maden göçüğü nedeniyle iptal edildi.

14.05.2014Gündem
Antalya basın camiasının acı günü

Antalya basın camiasının acı günü

ANTALYA’da kanser tedavisi gördüğü sırada hayatını kaybeden Akdeniz TV’nin teknik müdürü Ender Alp, son yolculuğuna uğurlandı.

20.06.2014Gündem
Anne-babası adına okul yaptırdı

Anne-babası adına okul yaptırdı

Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ruhi Alpagot, annesi ve babası adına anaokulu yaptırdı. 5 derslikli 200 öğrenci kapasiteli anaokulu, eylül ayında eğitime başladı.

7.11.2014Eğitim
Fettah Tamince isyan edip sponsor oldu

Fettah Tamince isyan edip sponsor oldu

Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel, Fettah Tamince’nin yılbaşı isyanında hedefin kendisi olmadığını belirterek, “Tamince beni aradı ve Cumhuriyet Meydanı, Kalekapısı ve Belediye İş Hanı bölgesinde aydınlatma için sponsor olmak istediğini söyledi. Ben de kabul ettim” dedi.

13.12.2014Ekonomi
Sokak hayvanları  için özel ambulans

Sokak hayvanları için özel ambulans

ANTALYA Konyaaltı’ndaki Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde, gebe hayvanların stresten uzak doğum yapabilmeleri için lohusa odaları oluşturuldu.

19.12.2014Ekonomi
50 yıllık siyasetçinin tabutunu Baykal taşıdı

50 yıllık siyasetçinin tabutunu Baykal taşıdı

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, 50 yıldır siyasi yaşamın içinde yer alan ve kalp krizi sonucu yaşamını yitiren CHP Akseki İlçe eski Başkanı Önder Çalık’ın cenaze törenine katıldı.

27.02.2015Gündem

Yazar Sonuçları

O bayrağı indirtmeyecektin komutan!

LİCE’de, göstericilerden biri askeri bölgeye girip direğe tırmanarak Türk bayrağını indirdi ve geldiği gibi gitti...

9.06.2014