EKSTRA
MENÜ

Msü

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 774 haberi bulunmuştur.

Msü Haberleri

Kemal Başar kimdir

Kemal Başar kimdir?

Şimdilerde Türk tiyatrosunun geldiği noktayı değerlendirerek, Türkiye'de tiyatronun evrenselleşme noktasında geri kaldığını ve özellikle de Devlet Tiyatroları'nda taklitçi bir üslubun hakim olduğunu işaret ederek “Memlekette herkes tiyatrocuyum diye dolaşıyor.” sözleri ile gündeme gelen, usta tiyatro sanatçısı Kemal Başar kimdir?

26.03.2016Hayat
Kemal Başar: Memlekette herkes tiyatrocuyum diye dolaşıyor

Kemal Başar: Memlekette herkes tiyatrocuyum diye dolaşıyor

Usta tiyatro sanatçısı Kemal Başar, Türkiye’de tiyatroculuğun ve tiyatronun içinde bulunduğu durumu değerlendirdi. Başar, “Memlekette herkes ’tiyatrocuyum’ diye dolaşıyor" diye konuştu. Detaylar haberimizde…

26.03.2016Magazin
Doğu illeri için deprem uyarısı

Doğu illeri için deprem uyarısı

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Afet Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. İskender Dölek, özellikle kış mevsiminde meydana gelecek depremin daha tehlikeli olduğunu açıkladı.

12.01.2016Gündem
Gezi’nin eseri

Gezi’nin eseri

Gezi Parkı’nın 21 yıllık bahçıvanının oğlu, çocukluğu o parkta geçen ressam Haydar Özay, 50 metrekarelik dev Gezi tablosunu tamamladı. Tablo, Gezi olaylarının 2’nci yıldönümünü olan 30 Mayıs’tan itibaren görülebilecek.

16.05.2015Gündem