EKSTRA
MENÜ

Mohammed Alsaloussi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 41 haberi bulunmuştur.

Mohammed Alsaloussi Haberleri

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi Bodrumda

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi Bodrum'da!

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisi bir dargın bir barışık devam eden Şeyma Subaşı, Bodrum’da tatil yapıyor.

3.08.2021Magazin
Deniz Akkayadan Şeyma Subaşına tepki: Senin için üzülmüyorum artık

Deniz Akkaya'dan Şeyma Subaşı'na tepki: Senin için üzülmüyorum artık

Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Bodrum’a giderken uçakta samimi bir paylaşım yaptı. Subaşı’nın bu paylaşımına Deniz Akkaya, sosyal medya sayfasından tepki gösterdi.

1.08.2021Magazin
Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi barıştı... Özledim hayat arkadaşımı

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi barıştı... 'Özledim hayat arkadaşımı'

ŞEYMA Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olaylı ayrılık sürecinin ardından barıştı.

30.07.2021Magazin
Şeyma Subaşının paylaşımı gündem oldu: Hayat arkadaşımı özledim

Şeyma Subaşı'nın paylaşımı gündem oldu: "Hayat arkadaşımı özledim"

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Mısırlı sevgilisi ile yeniden barışan Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile uzun süre sonra fotoğrafını paylaşarak "Hayat arkadaşımı özledim" notunu düştü.

28.07.2021Magazin
Şeyma Subaşı geri adım attı Mohammed Alsaloussi ile olan fotoğraflarını arşivden çıkardı

Şeyma Subaşı geri adım attı! Mohammed Alsaloussi ile olan fotoğraflarını arşivden çıkardı

Mısırlı sevgilisi ile bir ayrılıp bir barışan Şeyma Subaşı geri adım attı. Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile olan bütün fotoğraflarını Instagram sayfasına geri yükledi.

8.07.2021Magazin
Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi barıştı mı

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi barıştı mı?

Şeyma Subaşı yaşadığı zor günleri geride bıraktı. Arkadaşlarıyla tekne turuna çıkan Subaşı'ya sevgilisi Mohammed Alsaloussi de eşlik etti. Uzun zamandır Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı önce evleneceklerini açıklamış, ardından da ayrıldıklarını duyurmuştu.

5.07.2021Magazin
Mohammed Alsaloussi ile ilgili iddialara yanıt verdi: Şeyma Subaşının ayrıldığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi dolandırıcı mı, ayrılık nedeni ne

Mohammed Alsaloussi ile ilgili iddialara yanıt verdi: Şeyma Subaşı'nın ayrıldığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi dolandırıcı mı, ayrılık nedeni ne?

Şeyma Subaşı sürpriz bir şekilde ayrıldığı eski sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilgili iddialara yanıt verdi. Mohammed Alsaloussi’nin dolandırıcı olduğu, hatta evlilik teklifi ettiği yüzüğün de sahte olduğu iddia edilmişti. Ayrılık haberlerini Instagram hesabından yaptığı paylaşımla doğrulayan Şeyma Subaşı, ayrılık nedenine ise açıklama getirmedi.

29.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı bir yüzüğün sahte olduğunu anlamaz mı

Şeyma Subaşı bir yüzüğün sahte olduğunu anlamaz mı?

Şeyma Subaşı, bir süredir aşk yaşadığı, Mısırlı milyarder olduğu söylenen sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldığını doğruladı. Alsaloussi’yi sosyal medyada takipten çıkaran ve tüm fotoğraflarını silen Subaşı, eski sevgilisinin dolandırıcı olduğuna dair iddiaları da "iddialar asılsızdır" sözleriyle yalanladı. Bu çok konuşulan olayı Kelebek yazarı Orkun Ün yazdı...

29.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı ve  sevgilisi Mohammed Alsaloussi arasında neler yaşandı Ayrılık haberlerini doğruladı

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi arasında neler yaşandı? Ayrılık haberlerini doğruladı

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi arasında yaşananlar bir süredir magazin gündemindeydi. Şeyma Subaşı, bir süredir aşk yaşadığı, Mısırlı milyarder olduğu söylenen sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldığını doğruladı. Alsaloussi’yi sosyal medyada takipten çıkaran ve tüm fotoğraflarını silen Subaşı, eski sevgilisinin dolandırıcı olduğuna dair iddiaları da "iddialar asılsızdır" sözleriyle yalanladı. “Yaşadıklarımı anlatacak kelime yok” diyen Subaşı, kızı Melisa ile teselli buluyor.

29.06.2021Magazin
Cenk Erenden çok konuşulacak Şeyma Subaşı yorumu

Cenk Eren'den çok konuşulacak Şeyma Subaşı yorumu

Şeyma Subaşı'nın ayrıldığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkındaki iddialara yenileri eklendi. Haberlere göre; Şeyma Subaşı, sevgilisinin ona aldığı hediyelerin sahte olduğunu öğrenince ilişkisini bitirdi. Bu aşka başından bu yana şüphe ile yaklaşan ünlü şarkıcı Cenk Eren'in yaptığı bir yorum sosyal medyada çok konuşuldu.

28.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussiden ayrıldı mı Şeyma Subaşı kız kıza tatilde

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den ayrıldı mı? Şeyma Subaşı kız kıza tatilde!

Bir süredir Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı bu kez kız kıza tatilde görüntülendi. Yakın zamanda Mısırlı iş adamıyla nikah masasına oturması beklenirken, önce hamile olduğunu açıklamış ve çok geçmeden bebeğini düşürdüğünü duyurmuştu. Art arda gelişen olaylar sonrasında Şeyma Subaşı’nın yaptığı tatilde kız arkadaşlarının olması, Şeyma Subaşı ayrıldı mı sorularını beraberinde getirdi. Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi'den ayrıldı mı?

26.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi ayrıldı Tüm fotoğrafları sildi...

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi ayrıldı! Tüm fotoğrafları sildi...

Son günlerin en çok konuşulan ismi Şeyma Subaşı'ndan sürpriz bir hamle geldi. Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan bütün fotoğraflarını sildi.

26.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı hakkında çıkan iddialara adeta ateş püskürdü: Konuşmak zorunda değilim

Şeyma Subaşı hakkında çıkan iddialara adeta ateş püskürdü: Konuşmak zorunda değilim!

MISIRLI işinsanı Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı, hamile olduğunu duyurduktan hemen sonra bebeğini kaybettiğinin haberini vermişti.

26.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı arkadaşlarıyla plajda: Sevgilisi yanında değil

Şeyma Subaşı arkadaşlarıyla plajda: Sevgilisi yanında değil

Son dönemde Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile nişanlandığı ve sonra da hamile olduğu haberiyle gündeme gelen Şeyma Subaşı, ünlülerin gözde tatil merkezi olan Ibiza Adası'nda görüntülendi.

24.06.2021Magazin
Şeyma Subaşının sevgilisi Mohammed Al Saloussi kimdir, nereli Şeyma Subaşının sevgilisi hakkında merak edilenler

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kimdir, nereli? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi hakkında merak edilenler

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi düşük haberlerinin ardından yeniden gündeme geldi. Önceki gün hamile olduğunu duyuran Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bebeğini kaybettiğini belirtti. Yaklaşık iki hafta önce sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı, düğünün ertelendiğini takipleri ile paylaşmıştı. Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi dünyanın en zengin insanları arasında yer alıyor. Peki, Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kimdir? İşte, ayrıntılar.

23.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı: Bebeğimi kaybettim

Şeyma Subaşı: Bebeğimi kaybettim

Önceki gün hamile olduğunu duyuran Şeyma Subaşı'ndan kötü haber. Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak  " Yaşadığım stres nedeniyle bebeğimi kaybettim" dedi.

23.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı hamile mi sorularına şaşırtan yanıt: Hamileyim ve evlenmiyorum

Şeyma Subaşı hamile mi? sorularına şaşırtan yanıt: Hamileyim ve evlenmiyorum!

Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi, evlilik kararından vazgeçti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Subaşı, 'Hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu. Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik' mesajıyla hem hamile olduğunu duyurdu hem de yakın zamanda evlenmeyeceklerini açıkladı.

22.06.2021Magazin
Sevgilisi dolandırıcı iddialarına Şeyma Subaşından yanıt Mohammed Alsaloussi kimdir

'Sevgilisi dolandırıcı' iddialarına Şeyma Subaşı'ndan yanıt! Mohammed Alsaloussi kimdir?

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkında sosyal medyada ortaya atılan iddialara yanıt verdi. Subaşı, sevgilisinin aslında milyarder değil dolandırıcı olduğu haberlerine tepki gösterdi: “Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu? O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor.”

8.06.2021Magazin
Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşına evlilik teklifi etti...

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi etti...

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı'na Ibiza'da evlilik teklifinde bulundu. Subaşı o anları 'evet, dedim' notuyla paylaştı.

3.06.2021Magazin
En zenginler listesinde yer alıyor: Şeyma Subaşının sevgilisi Mohammed Alsaloussi kimdir, kaç yaşında, mesleği ne

En zenginler listesinde yer alıyor: Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi kimdir, kaç yaşında, mesleği ne?

Şeyma Subaşı'nın evlilik teklifi paylaşımı ardından gözler bir kez daha Mohammed Alsaloussi ile ilgili bilgilere çevrildi. Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı'na Ibiza'da evlilik teklifinde bulundu. Subaşı o anları 'evet, dedim' notuyla paylaştı. Peki, Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi kimdir, kaç yaşında, mesleği ne?

3.06.2021Magazin
Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşına evlilik teklifi etti...

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi etti...

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı'na Ibiza'da evlilik teklifinde bulundu. Subaşı o anları 'evet, dedim' notuyla paylaştı. Kısa sürede 2.5 milyondan fazla kullanıcı tarafından izlenen videoya çok sayıda da yorum yapıldı. Ünlü isim evlilik teklifi sonrası, 'Hayatımın ne kadar büyülü ve unutulmaz bir anı. Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum' ifadeleriyle duygularını dile getirdi.

3.06.2021Magazin
Şeyma Evet dedi

Şeyma "Evet" dedi

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi, sevgilisi Şeyma Subaşı'na böyle evlilik teklif etti.

2.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı hamile mi Açıklama geldi

Şeyma Subaşı hamile mi? Açıklama geldi

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıklamıştı. Evlilik hazırlığı yapan Subaşı'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşım 'hamile' dedikodularını alevlendirmişti. Bugün, üç aylık hamile olduğu haberleri çıkan Subaşı, sessizliğini bozdu.

2.06.2021Magazin
Şeyma Subaşı hamile mi

Şeyma Subaşı hamile mi?

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığında olan Şeyma Subaşı'nın hamile olduğu iddia edildi. İddialara göre, ikinci kez nikah masasına oturacak olan Şeyma Subaşı, 3 aylık hamille. Son zamanlarda Şeyma Subaşı'nın sosyal medya paylaşımlarında elinin karnında olması "hamile mi?" sorularına neden oldu.

2.06.2021Keyif
Şeyma Subaşının paylaşımı gündem oldu Efsane futbolcu Michael Ballack...

Şeyma Subaşı'nın paylaşımı gündem oldu! Efsane futbolcu Michael Ballack...

Şeyma Subaşı, dün akşam Şampiyonlar Ligi finalinin oynandığı sıradaki paylaşımlarıyla gündem oldu.

30.05.2021Futbol
Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı hamile mi

Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı hamile mi?

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Mısırlı Milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıklamıştı. Evlilik hazırlığı yapan Subaşı'nın son paylaşımı 'hamile' dedikodularını alevlendirdi.

28.05.2021Magazin
Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi ateş başında

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi ateş başında!

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dünya turuna çıkan Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Bali, Dubai ve son olarak da Ibiza’ya giden Subaşı’nın romantik pozları dikkat çekti.

17.05.2021Magazin
“Şeyma çağı”nda evlat yetiştirmek

“Şeyma çağı”nda evlat yetiştirmek

Savaş Özbey, Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo (Mohammed Alsaloussi) ile evlilik hazırlıkları yapan Şeyma Subaşı’nın hikayesini yazdı.

12.05.2021Magazin
Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi evleniyor

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi evleniyor!

Bir süredir Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı evleniyor.

10.05.2021Magazin
Şeyma Subaşının Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi kesenin ağzını açtı... Meedodan Şeymaya özel jet

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi kesenin ağzını açtı... Meedo'dan Şeyma'ya özel jet!

Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo ve kızı Melisa ile  çıktığı Bali tatili öncesi yaptığı paylaşımla adından söz ettiren Şeyma Subaşı özel jetine kavuştu!

8.05.2021Magazin
Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı için Miami’den ev aldı

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı için Miami’den ev aldı!

Mısırlı milyarder sevgilisi, jestleriyle Şeyma Subaşı’nın ayaklarını yerden kesmeye devam ediyor. Mohammed Alsaloussi, Subaşı’na bu kez de Miami’de rahat etsin diye 3.5 milyon dolarlık ev aldı.

26.04.2021Magazin
Şeyma Subaşına sevgilisi Mohammed Alsaloussiden uçak jesti... Şebnem Bozoklu tiye aldı

Şeyma Subaşı'na sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den uçak jesti... Şebnem Bozoklu ti'ye aldı

Bali’de kızıyla tatil yapan Şeyma Subaşı bulunduğu adadan başka bir adaya geçmek isteyince, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi kesenin ağzını açtı. Alsaloussi özel jet bulamayınca, bir yolcu uçağını kiraladı. Subaşı bu pahalı jesti sosyal medyada duyurdu. Şebnem Bozoklu yaptığı paylaşımla Şeyma Subaşı'ni ti'ye aldı.

19.04.2021Magazin
Şeyma Subaşı’dan evlilik sorularına yanıt: Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisiyle evleniyor mu

Şeyma Subaşı’dan evlilik sorularına yanıt: Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisiyle evleniyor mu?

Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'yi ailesiyle tanıştıran Şeyma Subaşı, katıldığı bir programda evlilik sorusuna yanıt verdi. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Şeyma Subaşı, 2. kez evlenme konusuna da yeşil ışık yaktı. Peki, Şeyma Subaşı evleniyor mu?

3.04.2021Magazin

Yazar Sonuçları

Tel sarar Aleyna tel sarar

İki mühendis yolda giderlerken araba bozulmuş. Makine mühendisi yatmış hemen otomobilin altına fakat uğraş uğraş, bir türlü yapamamış.

11.07.2021

Meedo tarifeli uçağı milleriyle mi kapattı?

Aslında bir “Şeyma Subaşı detoksu”na girmeyi çok istiyorum ama her seferinde öyle “kayıtsız kalınamaz” şeylerle geliyor ki... Kendinizi kapağı kapatılmış bir “Sadece Şeyma” kitabında hapis buluyorsunuz. Son bölümde dolandırılma ve bebek kaybetme var. Mısırlı sevgili Mohammed Alsaloussi ağırlığınca altın değil, hacmi kadar “patlamış mısır”mış. Yüzükler falan sahte, ilişki bitti, evlilik iptal. Yine de bu hikâyede anlayamadığım bazı şeyler var.

30.06.2021

Cem Yılmaz’ın cesareti

Vah efendim, Cem Yılmaz muhalifmiş, bakanlık onu kampanyasında neden oynatmış... Vay Cem Yılmaz hakiki muhalif değilmiş, gerçek yüzü şimdi ortaya çıkmış... Ne kamplaşmaymış arkadaş! Virüse karşı bile tek yürek, tek ses olamıyoruz.

25.06.2021

Tık için ünlü “öldürüyorlar”

Ne sinir bozucu. Özellikle de aileniz için... Çünkü duyanlar ilk iş başsağlığı için yakınlarınızı arıyor. Gecesi, sabahı da yok. En komik örnek Fedon. Onu da geçen yıl “gömdüler”. Hem de doğum gününde.

9.06.2021

Pandemi günlüğü... Sakın ola ki bu yazıya güvenip memurlarla falan tartışmayın

Tam kapanma sona erdi. Yine, yeni, yeniden, yepisyeni bir “normal”e döndük. “Gündelik hayatın anayasası” iki haftada bir değişiyor.

18.05.2021

Bodrum’da 100 bin sandalye mi!

Bodrum’u çok iyi bilen, bölgede yıllardır mekan işleten bir dostumla konuştum.

13.05.2021

“Şeyma çağı”nda evlat yetiştirmek

Şeyma Subaşı’nın hayatını gördükten sonra, hangi ebeveyn çocuğunu 6 sene tıp okumaya, TUS gibi sınavlara, üstüne bilmem kaç sene ihtisas yapmaya, sonra da hasta yakınlarından dayak yemeye ikna edebilir ki?

12.05.2021

Şeyma için Miami’den ev aldı!

Mısırlı milyarder sevgilisi, jestleriyle Şeyma Subaşı’nın ayaklarını yerden kesmeye devam ediyor. Mohammed Alsaloussi, Subaşı’na bu kez de Miami’de rahat etsin diye 3.5 milyon dolarlık ev aldı.

26.04.2021