EKSTRA
MENÜ

Modanisa

Modanisa ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Modanisa haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 38 Modanisa haberi bulunmuştur.

Modanisa.com

Modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş hanımların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği bu alanda Türkiye`nin ilk online moda ve alışveriş sitesidir. Modanisa.com 75 ülkeye satış yapmakta olan, ayda 6 milyondan fazla ziyaretçisi bulunan Türkiye`nin ilk ve tek uluslararası online alışveriş sitesidir.

 

Mağaza Adresi:

İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:156/B Ümraniye, İstanbul Tel: (0216) 344 44 59

Modanisa Haberleri

Tüm çalışanlarını şirkete hissedar yaptı

Tüm çalışanlarını şirkete hissedar yaptı

E-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, çalışanlarını şirkete hissedar yaptı. Çalışanlara ayrılan ve şu andaki tahmini toplamı 8 milyon TL’yi geçen hisselerin 5 yıl içinde 10 kat yükselen bir değere ulaşması bekleniyor.

4.02.2021Ekonomi
Yılın en düşük fiyatları Bereketli Cuma ile Modanisa’da

Yılın en düşük fiyatları Bereketli Cuma ile Modanisa’da

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, 24-29 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği “Bereketli Cuma” kampanyası ile yüzbinlerce üründe yüzde 50 indirim sunuyor.

26.11.2020Ekonomi
Modanisadan dünya kadınlarına özel tasarım maske koleksiyonu

Modanisa'dan dünya kadınlarına özel tasarım maske koleksiyonu

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa'nın kendi markası Tuva, tüm dünyadan kadınların günümüz modasındaki ihtiyacını ve farklı stillerini dikkate alan, özel tasarım bir maske koleksiyonu hazırladı.

31.08.2020Ekonomi
Koltukta kargo var

Koltukta kargo var

Koronavirüs döneminde kara ve deniz ulaşımı durunca e-ticaret firmaları kargo uçaklarına yöneldi. Kapasite aşılınca yerde bekleyen yolcu uçakları da kargo taşımaya başladı. E-ticaret firmaları yolcu uçaklarını kiralayıp ihracata devam etti. Yolcu koltuklarını ve bagajları koliler doldurdu. Bu süreçte hava kargo maliyeti de kilogram başına yüzde 65 arttı.

23.06.2020Ekonomi
E-Ticaret hacmi 83,1 milyar TLye ulaştı

E-Ticaret hacmi 83,1 milyar TL'ye ulaştı

Bilişim Sanayicileri Derneği'nin (TÜBİSAD) yıllık “Türkiye'de e-Ticaret Pazar Büyüklüğü” raporuna göre, e-Ticaret sektörü 2019 yılında, Türk lirası bazında yüzde 39 büyüme ile 83,1 milyar liralık hacme ulaştı. Sektör dolar bazında yüzde 18 büyürken, 2015-2019 yılları arasında sektörün ortalama yıllık büyüme hızı yüzde 35 oldu.

29.04.2020Teknoloji
Türkiye destek ve yardımda birleşti

Türkiye destek ve yardımda birleşti

Koronavirüs salgını sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na yardımlar devam ediyor. Şirketlerin ve vatandaşların yardımı tüm hızıyla sürerken, sağlık çalışanları ve ihtiyaç sahipleri için de Türkiye tek yürek oldu. Hastanelere yemek servisi yapan da, salgınla mücadelede kullanılması için milyonlarca liralık destek açıklayan da var.

10.04.2020Ekonomi
Bambi Serenay

Bambi Serenay!

“Neden bu renk? Keşke başka renk olsaydı!” diyenlere açıklayayım.

12.03.2020Magazin
E-ticarette ‘güvenli’ dönem

E-ticarette ‘güvenli’ dönem

E-ticarette güvenli alışveriş dönemi başladı. Ticaret Bakanlığı’nın TOBB işbirliği ile hayata geçirdiği uygulamayla markalara güven damgası veriliyor.

7.01.2020Ekonomi
e-ticarette daha güvenli alışveriş dönemi başlıyor

e-ticarette "daha güvenli alışveriş" dönemi başlıyor

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu "Bugün Türkiye’de güven damgası almaya hak kazanan ilk 12 e-ticaret sitesine Ticaret Bakanımız Pekcan ile güven damgalarını vereceğiz. Böylelikle e-ticaret sektöründe daha güvenli alışveriş dönemini başlatmış olacağız" dedi.

6.01.2020Ekonomi
Girişimciliğin merkeziyiz

Girişimciliğin merkeziyiz

Türkiye’de 2019’un ilk çeyreğinde 13 girişime 19.6 milyon dolar yatırım yapıldı. Bu rakamla Türkiye bölge ülkeler arasında girişimcilik merkezi olduğunu bir kez daha kanıtladı. Ancak kişi başına düşen 25 centlik startup yatırımı rakamı Türkiye’yi 39 ülke içinden 31’inci yaptı.

Türk startupların yabancı yatırımcıları

Türk startupların yabancı yatırımcıları

Yabancı startup yatırımcılarının Türkiye’deki ekosisteme olan ilgisi artıyor. Her geçen gün Türk startuplara yatırım yapan yabancı yatırımcılar, 2010 ile 2019 ilk çeyrek sonuna kadar 119 kez yatırım yaptı. Türkiye’ye yatırım yapan farklı fon sayısı ise 70 civarında.

Modest Fashion Week, iki yıl sonra yeniden İstanbul’da

Modest Fashion Week, iki yıl sonra yeniden İstanbul’da

Tüm dünyadan modest fashion sektörünün önde gelen isimleri "Istanbul Modest Fashion Week (IMFW)" kapsamında, 20-21 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de bir araya gelecek.

15.03.2019Etkinlikler
Ben değişimin yüzüyüm

Ben değişimin yüzüyüm

O, moda dünyasında kalıpları yıkan kız; dünyanın ilk tesettürlü top modeli Halima Aden. 2016’da haşemayla Amerika’da güzellik yarışmasına girdi. Bir sene içerisinde Vogue’dan dev spor markalarına her yerde onun yüzü var. 19 yaşındaki Aden ile Dubai’de buluştuk: “Bana biçilen görev büyük, hakkını vereceğim.”

20.01.2018Hürriyet Pazar
Çekimler iptal Halima  gelemiyor

Çekimler iptal Halima gelemiyor

ABD ve Türkiye arasındaki vize restleşmesinden tesettürlü model Halima Aden de nasibini aldı. Somali asıllı ABD’li modelle İstanbul’da yapılması planlanan moda çekimi ertelendi.

10.10.2017Hayat
Çekimler iptal... Halima gelemiyor

Çekimler iptal... Halima gelemiyor

ABD ve Türkiye arasındaki vize restleşmesinden tesettürlü model Halima Aden de nasibini aldı. Somali asıllı ABD’li modelle İstanbul’da yapılması planlanan moda çekimi, ileri bir tarihe ertelendi.

10.10.2017Magazin
İki gün süren fuarı 10 bin kişi gezdi

İki gün süren fuarı 10 bin kişi gezdi

İngiltere’nin başkenti Londra’da, dünyaca ünlü sergi ve konferans merkezi Kensington Olympia’da düzenlenen Müslüman Yaşam Tarzı Fuarı (London Muslim Lifestyle Show) yoğun ilgi gördü.

17.04.2017Ekonomi
Esra Seziş Kiğılı: Muhafazakar hanımlar bilinçli tüketici

Esra Seziş Kiğılı: Muhafazakar hanımlar bilinçli tüketici

hurriyet.com.tr yazarı Ayşe Baykal, Esra Seziş Kiğılı ile konuştu, izlenimlerini yazdı.

11.04.2017Stil
Türkiyenin muhafazakar modasını dünyaya taşırıyorlar

Türkiye'nin muhafazakar modasını dünyaya taşırıyorlar

Modanisa Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Türe, Modanisa London Modest Fashion Week'i Hürriyet yazarı Ayşe Baykal'a anlattı.

4.04.2017Stil
Muhafazakar giyim haftası Londra’da başlıyor

Muhafazakar giyim haftası Londra’da başlıyor

Dünya muhafazakâr modasının önde gelen isimleri, Modanisa sponsorluğunda düzenlenecek "London Modest Fashion Week (LMFW)" kapsamında Londra’da bir araya geliyor.

4.04.2017Ekonomi
2016 yılında aldığı yatırımla dikkat çeken 5 şirket

2016 yılında aldığı yatırımla dikkat çeken 5 şirket

2016 yılı bazı şirketler için zorlu geçse de birçok şirket açısından yeni ortalıklar ve yatırımların yılı oldu. İşte aldığı yatırımla dikkat çeken şirketlerden bazıları...

30.01.2017Kobi
İnternet alışverişlerinde yeni dönem

İnternet alışverişlerinde yeni dönem

Pit Start, İnternet alışveriş teslimatlarında 24 saat boyunca kesintisiz ve güvenilir hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor

14.11.2016Teknoloji
Bize de çok yüksek geldi

Bize de çok yüksek geldi

Modanisa Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Türe, Thomson Reuters’in Türkiye’yi 39.3 milyar dolarla tesettür şampiyonu yapan raporuyla ilgili olarak, “Bize de çok yüksek geldi! Hesabı ancak çok geniş tutarak bunu yazabilirler, nasıl hesaplandığını bilmiyoruz” yorumunu yaptı.

8.08.2015Ekonomi
2 yılda 62 milyon dolar yatırım yaptı

2 yılda 62 milyon dolar yatırım yaptı

HASAN Aslanoba Türkiye’nin gündem yaratan girişimcisi ve melek yatırımcısı. Aile şirketleri olan Erikli’de 23 yıl çalıştıktan sonra, kendi yolunda yürümeye karar verdi.

20.06.2015Ekonomi
Özel pazarda ilk ortak Modanisa.com’a

Özel pazarda ilk ortak Modanisa.com’a

GİRİŞİMCİLERLE yatırımcıları finansman ve likidite elde etmek amacıyla bir araya getirmek üzere kurulan ve 200 üyeye ulaşan Borsa İstanbul Özel Pazar platformunda ilk ortaklık anlaşması Modanisa.com ile Saudi Telecom grubu arasında gerçekleşti.

28.02.2015Ekonomi
40 yıldır yakıyor

40 yıldır yakıyor

GAZİANTEPLİ Ali Araptarlı, 1975’te kurduğu Hürsan Şömine’nin, yönetimini oğulları Hasan Cem ve Yiğit’e devretti. Yılda yaklaşık 3 bin şömine satan firma Ortadoğu ve Balkanlar’ın en büyük şömine imalatçısı konumunda, Türkiye’de de pazar lideri.

24.02.2015Ekonomi

Yazar Sonuçları

Aldatılan ilk kadın mı aldatan ikinci kadın mı

Fransa son günlerde bu fotoğrafı konuşuyor.

28.02.2019

Borsazedeye 500 milyon lira ödensin

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, küçük tasarruf sahiplerinin hisse senedine yatırıma yönelmesi için borsada ‘barış’a ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Karadağ, “Birtakım şirketlere yapılan operasyonlar sonrasında küçük yatırımcının elinde bulunan hisselerin değeri sıfıra indi. Sermaye piyasasında bu şekilde batan para 500 milyon lira civarı. Küçük yatırımcıya bu paranın ödenmesinin bir yolunu bulmalıyız” dedi.

24.03.2018

Girişim ekosistemi Dubai’de şekilleniyor

Bu hafta iş için Dubai’deydim. Teknoloji girişimleri, yatırımcılar ve önemli ekosistem oyuncuları ile konuşup, birçoğunu yakından tanıma fırsatım oldu.

18.09.2017

Londra’daki çılgın Türkler

Londra’da Türk rüzgarları esiyor. Kerim Türe’nin kurduğu Modanisa, London Modest Fashion Week’in ana sponsoru oldu. Londra ve İstanbul arasında mekik dokuyan Artuğ Aysal, İngiltere’nin spor araba markası Lotus’u Türkiye’ye getirdi. Levent Büyükuğur da şehirde Yosma adlı bir restoran açtı.

1.05.2017

Ayşe’nin renkli dünyasına hoş geldiniz!

Hürriyet yazarı Ayşe Baykal bundan böyle yeni bir formatla sizlerle buluşuyor... İşte ilk yazısı:

4.04.2017