MENÜ

Moda,

Moda, ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Moda, haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 41.272 Moda, haberi bulunmuştur.

Moda, Haberleri

Doya Doya Moda Sündüz kimdir, kaç yaşında, nereli İşte Sündüz Durmaz’ın eşi

Doya Doya Moda Sündüz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Sündüz Durmaz’ın eşi

Doya Doya Moda’nın 14 Şubat tarihli tanıtımına Sündüz Durmaz ve eşinin görüntüleri damga vurdu. Eşinin sürpriz ziyaretiyle duygusal anlar yaşayan Sündüz Durmaz’ın hayatı da bir kez daha gündeme geldi. Peki, Doya Doya Moda Sündüz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Sündüz Durmaz hayatı ve merak edilen eşi…

14.02.2020Televizyon
Modanın kalbi bu hafta Londra’da atacak

Modanın kalbi bu hafta Londra’da atacak

Dünya moda takviminin en önemli etkinliklerinden Londra Moda Haftası bugün başladı. Aralarında dört Türk modacı Dilara Fındıkoğlu, Hüseyin Çağlayan, Erdem Moralıoğlu ve Bora Aksu da olduğu ve dünyanın dört bir yanından çok sayıda moda ve tasarımcı, 60’dan fazla defileyle yeni koleksiyonlarını sergileyecek.

14.02.2020Avrupa
Beethoven’a adanmış festivalden seçmeler

Beethoven’a adanmış festivalden seçmeler

İngiliz müzik yazarı Hugh Ottaway’in “Devrimci değil, devrimin ta kendisi” diye nitelendirdiği Ludwig van Beethoven, 250. doğum yılında tüm dünyada anılıyor. 5-25 Haziran tarihlerinde düzenlenecek 48. İstanbul Müzik Festivali de bu yılki programıyla tüm zamanların en büyük bestecilerinden Beethoven’a saygı duruşunda bulunuyor. Biletleri 15 Şubat’ta satışa sunulacak festival programından kaçırılmayacak konserleri seçtik.

14.02.2020Kitap Sanat
Yeni Nesil Dekorasyon Trendleri: Doğaya ve Eskiye Dönüş

Yeni Nesil Dekorasyon Trendleri: Doğaya ve Eskiye Dönüş

Dekorasyon, geçmiş yıllara oranla artık insanlar için çok daha fazla önem arz ediyor. Dekorasyon trendleri değişiyor, moda kavramı ile beraber ilerliyor. Peki, 2020 dekorasyonunda neler ön plana çıkıyor? Bahar aylarında evlerimizi nasıl dekore etmeliyiz? Türkiye'deki dekorasyon alışkanlıkları neler? Tüm bu soruların ve daha fazlasının cevaplarını All Happy Days Kurucusu ve Tasarımcı Petek Güven verdi.

14.02.2020Ev Dekorasyon
Gel Konuşalım Seray Sever neden yok

Gel Konuşalım Seray Sever neden yok?

Gel Konuşalım programından ayrılan Seray Sever, magazin programını yakından takip eden pek çok kişi tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Kendi Instagram hesabı üzerinden ayrılık hakkında bazı detayları yayımlayan Seray Sever, neden ayrıldığı hakkında bazı bilgiler paylaştı. Peki, Seray Sever neden Gel Konuşalım'dan neden ayrıldı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

14.02.2020Televizyon
Cem Karaca anıldı

Cem Karaca anıldı

8 Şubat 2004’te hayatını kaybeden Cem Karaca ölümünün 16’ncı yılında özel bir konserle anıldı.

14.02.2020Keyif
Egenin turizm merkezi olacak

Ege'nin turizm merkezi olacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tasarlanan "Ege Turizm Merkezi - Çeşme Projesi" kapsamında ilçe turizminin 12 aya yayılması ve 100 bin kişinin istihdam edilmesi hedefleniyor.

14.02.2020Seyahat
Artık böyle görmesek (HANDE SORAL)

Artık böyle görmesek (HANDE SORAL)

Sonra bana diyorlar ki Hande çok sert yazıyorsun.

14.02.2020Magazin
Gelin Hakkâriye de gidelim

'Gelin Hakkâri'ye de gidelim'

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, 2019 yılını değerlendirdiği ve 2020 planlarını paylaştığı toplantıda, ortak altyapı tartışmalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Önal, "Hep ‘Türk Telekom altyapısını paylaşmıyor’ deniyor. Şimdi ben Hakkari’ye de gidiyorum, Van’a da gidiyorum, İstanbul’da Moda’ya da gidiyorum, Beşiktaş’a da gidiyorum. Sen Van’a gitmek istemeyeceksin. ‘Ben sadece Beşiktaş’a gitmek istiyorum, bana sadece orayı paylaş’ diyeceksin. Bu doğru bir yaklaşım değil” dedi.

14.02.2020Ekonomi
70’lerin Beyoğlu’nu yaşatan bir aşk hikâyesi

70’lerin Beyoğlu’nu yaşatan bir aşk hikâyesi

Yasemin Özek ‘Angeliki ile Mehmet’te okuru 70’li yılların Beyoğlu sokaklarında müzikli bir aşk hikâyesinin içine çekiyor. Florya’dan, Moda’dan denize girildiği, İnci’nin, Taksim Sineması’nın yerinde durduğu, Maksim Gazinosu’nda Gönül Yazar’ın sahne aldığı zamanlara...

13.02.2020Kitap Sanat
Sana aşık olduğum kadar ülkene de aşık oldum

"Sana aşık olduğum kadar ülkene de aşık oldum"

Kanal D’de ekrana gelen ‘Son Moda’ programının sunucusu Aslı Turanlı, Yunan sevgilisi Dj Ilias Valeron’la, İstanbul’un tarihi yerlerinin altını üstüne getirdi.

13.02.2020Magazin
Marka ve logo takıntısı (EMINA JAHOVIC)

Marka ve logo takıntısı (EMINA JAHOVIC)

Baştan ayağa aynı markadan giyinip çıkma fikrini oldum olası hiç sevmedim.

13.02.2020Magazin
Göbeklitepe’ye ilgi patladı

Göbeklitepe’ye ilgi patladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin 2020 Turizm Yılı temasının Patara Antik Kenti olduğunu açıkladı. Bu karar Antalya’da sevinçle karşılanırken, büyük bir turizm hareketinin oluşacağı ifade edildi.

13.02.2020Ekonomi
Koronovirüs ayakkabı siparişlerini artırdı

Koronovirüs ayakkabı siparişlerini artırdı

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) Başkanı Mustafa Şenocak, koronavirüs nedeniyle Çin'de seyahat ve üretim kısıtlamaları olduğunu belirterek, "Türkiye'ye, özellikle kısa vadeli eksikliklerin temini için ciddi anlamda bir talep var. ABD ve AB ülkeleri, bu 2-3 aylık süreçteki ihtiyaçlarını Türkiye gibi hızlı üretim yapan ve hareket edebilen ülkelerden temin edecektir. Ayakkabı sektörünün 2-3 ay boyunca tam kapasite çalışacağına inanıyoruz." dedi.

12.02.2020Ekonomi
Türkiye’nin 82’nci ili gibi hizmet veriyor

Türkiye’nin 82’nci ili gibi hizmet veriyor

İstanbul Havalimanı ağırladığı yolcu sayısı, tüketim rakamları, mağazaları ve bir şehirde olması gereken tüm kurumların bulunmasıyla Türkiye'nin adeta 82.ili gibi hizmet veriyor. Günlük ortalama 200 bin yolcu ve 1200 uçak ağırlayan İstanbul Havalimanı otel, sağlık merkezleri, eczaneler de dahil birçok kuruluşun yer almasıyla orta büyüklükteki bir kentten farksız olmasıyla da dikkat çekiyor.

12.02.2020Seyahat
Çeşme, Egenin turizm merkezi olacak

Çeşme, Ege'nin turizm merkezi olacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tasarlanan "Ege Turizm Merkezi - Çeşme Projesi" kapsamında ilçe turizminin 12 aya yayılması ve 100 bin kişinin istihdam edilmesi hedefleniyor.

12.02.2020Ekonomi
Yeme bozukluklarında psikolojik destek alınmalı

Yeme bozukluklarında psikolojik destek alınmalı

Duygusal yeme, olumsuz bir duyguya tepki olarak meydana gelir. Depresyon, çarpık beden algısı ve aile içi problemlerin yeme bozukluklarına zemin hazırlayabildiğini söyleyen Uzman Psikolog Ceylan Şekerci, ihtiyaç duyulduğunda uzman desteği alınmalı diyor.

12.02.2020Sağlık
İstanbul Havalimanı, Türkiyenin 82nci ili gibi hizmet veriyor

İstanbul Havalimanı, Türkiye'nin 82'nci ili gibi hizmet veriyor

İSTANBUL Havalimanı ağırladığı yolcu sayısı, tüketim rakamları, mağazaları ve bir şehirde olması gereken tüm kurumların bulunmasıyla Türkiye’nin adeta 82.ili gibi hizmet veriyor. Günlük ortalama 200 bin yolcu ve 1200 uçak ağırlayan İstanbul Havalimanı otel, sağlık merkezleri, eczaneler de dahil birçok kuruluşun yer almasıyla orta büyüklükteki bir kentten farksız olmasıyla da dikkat çekiyor.

12.02.2020Ekonomi
Ayşegül Melisa Doğan kimdir İşte Ayşegül Melisa Doğanın son hali

Ayşegül Melisa Doğan kimdir? İşte Ayşegül Melisa Doğan'ın son hali

Katıldığı moda programıyla tanınan Ayşegül Melisa Doğan'ın son halini görenler tanıyamıyor. Ayşegül Doğan yaptırdığı estetiklerle Futbolcu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan’a benzetiliyor. Peki, Ayşegül Melisa Doğan kimdir? İşte Ayşegül Melisa Doğan'ın son hali…

12.02.2020Televizyon
Tarihi Paşabahçe Vapuru yenilenmek için Haliç Tersanesine çekiliyor

Tarihi Paşabahçe Vapuru yenilenmek için Haliç Tersanesi'ne çekiliyor

Tarihi Paşabahçe Vapuru restore edilmek ve deniz ulaşımına yeniden kazandırılmak üzere Haliç Tersanesi'ne çekiliyor.

11.02.2020Gündem
Raisa ve Vanessa Sason:İşe dedemden aldığımız borç parayla başladık

Raisa ve Vanessa Sason:İşe dedemden aldığımız borç parayla başladık

Dedelerinden aldıkları borç parayla atıldıkları moda dünyasında 10 yıl içinde devleşen iki kardeş; Raisa ve Vanessa Sason... Önce Türkiye’nin en ünlü kadınlarını giydirdiler, şimdi Hollywood starları ve top modellerin yakın takibindeler. Son koleksiyonlarının Çin’de birebir kopyalandığını gülerek anlatan, “Bu bizim markalaştığımızın kanıtıdır, sevindik” diyen Sason kardeşler, yarın ikinci kez New York Fashion Week kapsamında defile düzenleyecek. Springs Studios’daki o defileye günler kala ikiz kardeşlerle bir araya gelip heyecanlarını paylaştım.

11.02.2020Magazin
Survivor yarışmacısı Fatma Günaydın kimdir, kaç yaşında

Survivor yarışmacısı Fatma Günaydın kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2020'de yarışacağı kesinleşen isimlerden biri de Fatma Günaydın oldu. Gönüllüler tanıtımındaki iddialı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Fatma Günaydın'ın hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor'ın 22 yarışmacısından biri olan Fatma Günaydın kimdir, kaç yaşında?

10.02.2020Televizyon
Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi Seray Sever kimdir Gel Konuşalım’dan ayrıldı mı

Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi Seray Sever kimdir? Gel Konuşalım’dan ayrıldı mı?

Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi Seray Sever oldu. Gel Konuşalım programının yorumcularından biri olan Seray Sever, Banu Noyan’ın ayrılığı ardından Doya Doya Moda programına transfer oldu. Peki, Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi Seray Sever kimdir? Gel Konuşalım’dan ayrıldı mı?

10.02.2020Televizyon
Bu işi Defne Samyeli çözer

Bu işi Defne Samyeli çözer

Aşk yaşadıkları iddia edilen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, Atina’da görüntülendi. Bu fotoğrafla birlikte Defne Samyeli-Cem Yılmaz ayrılığına Serenay Sarıkaya’nın neden olduğu dedikoduları da yeniden alevlendi. Magazin Konseyi sürpriz ilişkiyi değerlendirdi.

10.02.2020Magazin
İş kadını Esra Ercan hayatını kaybetti

İş kadını Esra Ercan hayatını kaybetti

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Başkan Yardımcısı Esra Ercan, hayatını kaybetti.

10.02.2020Ekonomi
‘Medusa’nın Harem Ziyareti

‘Medusa’nın Harem Ziyareti

Türkiye kökenli Avusturyalı tasarımcı Emre Tamer, Yerebatan Sarnıcı’ndan esinlenerek hazırladığı ‘Medusa’nın Harem Ziyareti’ koleksiyonuyla defileye çıkmaya hazırlanıyor.

9.02.2020Avrupa
Türk moda endüstrisi, Fransaya 1 milyar dolar ihracat hedefliyor

Türk moda endüstrisi, Fransa'ya 1 milyar dolar ihracat hedefliyor

Türkiye’ye yıllık 18 milyar dolara yaklaşan döviz kazandıran Türk moda endüstrisi, Fransa'daki Premiere Vision Manufacturing Paris Fuarı'nda Türk rüzgârı estirecek. Türk konfeksiyon sektörü, Fransa'ya 2019 yılındaki 874 milyon dolar olan ihracatını 1 milyar dolara çıkarmayı hedefliyor.

9.02.2020Ekonomi
Hawaii’nin başkentinde cüzdan zorlamayan rota: 36 saatte Honolulu

Hawaii’nin başkentinde cüzdan zorlamayan rota: 36 saatte Honolulu

Hawaii Adaları’nın başkenti, aslında pek çok gezgin için sadece bir ara durak. Gezginler buraya çoğunlukla Waikiki’nin kalabalığından uzak durup sadece Maui ya da Kauai’ye giderken uğruyorlar. Oysa Honolulu’nun bulunduğu Oahu Adası’na gelen turist sayısı 2018’de 6 milyon kişiye ulaştı. Başkent, yerel kültürü derinlemesine tanıtan müzeleri, yerel malzemeleri yaratıcı yaklaşımla kullanan şefleri, barları ve kafeleriyle bir ara durak olmaktan fazlasını hak ediyor. İşte ABD’nin batı kıyısına 4 bin kilometre uzaktaki bu okyanus eyaletinde cüzdan zorlamadan tatil yapmak isteyenler için mini bir rehber.

9.02.2020Seyahat
Survivor 2020 yarışmacısı Fatma Günaydın kimdir ve kaç yaşındadır İşte Fatma Günaydının biyografisi

Survivor 2020 yarışmacısı Fatma Günaydın kimdir ve kaç yaşındadır? İşte Fatma Günaydın'ın biyografisi

Survivor 2020'ye günler kala gönüllüler kadrosunda yer alan yarışmacılar belli oldu. Survivor'un yeni sezon yarışmacının netleşmesiyle gönüllüler takımında yer alan isimler izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu isimlerden biri de Survivor 2020 yarışmacısı Fatma Günaydın oldu. Peki, Fatma Günaydın kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Survivor yarışmacısı Fatma Günaydın'ın biyografisi ve merak edilen hayatı.

8.02.2020Televizyon
Jennifer Lopez bakışı

Jennifer Lopez bakışı

Moda dünyasının ünlülerini çok özel defilede bir araya geldi. Tom Ford'un 2020 Sonbahar Kış koleksiyonu tanıtıldı.

AFP, AP, REUTERS, BACKGRID USA

8.02.2020Magazin
Koronavirüs etkisi

Koronavirüs etkisi

Çin’de ortaya çıkan ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının etkileri ticaret hayatında da görülmeye başladı. Türkiye ile Çin 2019’da yaklaşık 21 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşırken, Türkiye’nin Çin’den yaptığı ithalat 2019’da 18.4 milar dolar, Türkiye’nin Çin’den ihracatı ise aynı yıl 2.6 milyar dolar oldu. 2020’nin ilk yıllarında ise koronavirüs sebebiyle ticaret büyük darbe aldı. Çin’de üretim tesislerinin durmuş olması, Çin’den gelen ürünlere karşı yaşanan korku sebebiyle birçok ülke bazı ürünlerde alımlarını azalttı ya da durdurdu. Türkiye için önemli bir ticari ortak olan Çin’den gelen ürünler arasında yedek parçadan kimyasal maddelere, ayakkabıdan plastiğe, elektronikten çeşitli gıda maddelerine kadar birçok ürün bulunuyor. Biz de bu sektörlerin önde gelene isimleri ile konuştuk. Virüsün Türkiye üzerindeki etkilerini araştırdık.

8.02.2020Ekonomi
Katie Holmes Bir Kombinde İki Moda Kuralını Yıktı

Katie Holmes Bir Kombinde İki Moda Kuralını Yıktı

Sanıyoruz ki Katie Holmes da kuralların yıkılmak için var olduğunu düşünenlerden... Öyle ki Holmes, New York sokaklarında en bilinen ve en temel moda kurallarını yıktı.

RaisaVanessa New York Moda Haftası Defilesi İçin Geri Sayım

RaisaVanessa New York Moda Haftası Defilesi İçin Geri Sayım!

Geçtiğimiz sezon gerçekleştirdiği NYFW SS20 defilesinde Dünya moda çevrelerinin dikkatini üzerine çeken RaisaVanessa, yeni koleksiyonunu New York Moda Haftası FW20/21 resmi takvimi kapsamında sunmak için geri sayıma başladı.

7.02.2020Koleksiyonlar
Doya Doya Moda’da kim elendi Banu Noyan Doya Doya Modadan neden ayrıldı

Doya Doya Moda’da kim elendi? Banu Noyan Doya Doya Moda'dan neden ayrıldı?

Doya Doya Moda yarışması 7 Şubat Cuma günü haftanın finaliyle ekranlardaydı. Büyük beden moda tutkunlarının yarıştığı Doya Doya Moda’nın bu haftaki finalinde sürpriz bir sonuç ortaya çıktı, tüm yarışmacılar tam puan aldı. Haftanın finaline damga vuran bir diğer olay ise Banu Noyan'ın vedası oldu. Peki, Doya Doya Moda’da kim elendi? Banu Noyan Doya Doya Moda'dan neden ayrıldı?

7.02.2020Televizyon
Banu Noyan kimdir ve kaç yaşında Doya Doya Moda Banu hakkında bazı bilgiler

Banu Noyan kimdir ve kaç yaşında? Doya Doya Moda Banu hakkında bazı bilgiler

Doya Doya Moda yarışmasında dikkatleri üzerine çeken Banu Noyan, yaptığı yorumlar dolayısıyla merak edilen isimler arasında yer alıyor. Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında yüksek lisans yapan Banu Noyan, işletme alanında doktorasını tamamladı. Artistik Sanatlar Akademisi'nde görev yapan Banu Noyan, birçok derneğe üyedir. Peki, Banu Noyan kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

7.02.2020Televizyon
Burberry coronavirüs nedeniyle Çinde 24 mağazasını kapattı

Burberry coronavirüs nedeniyle Çin'de 24 mağazasını kapattı

Çin'de ortaya çıkan koronavirüs nedeniyle Burberry 24 mağazasını kapatma kararı aldı.

7.02.2020Ekonomi
Reebok’ın Yeni Marka Yüzü Hazar Ergüçlü Oldu

Reebok’ın Yeni Marka Yüzü Hazar Ergüçlü Oldu

Marka yüzü Hazar Ergüçlü ile uzun soluklu bir kampanya yolculuğuna başlayan Reebok, bu iş birliğinin ilk adımını spor ve moda dünyasından pek çok ismin katılımıyla gerçekleşen keyifli bir lansmanla kutladı.

6.02.2020Alışveriş
Dev markalar koronavirüs mücadelesinde Bilançolar düşük gelebilir

Dev markalar koronavirüs mücadelesinde! Bilançolar düşük gelebilir

Çin’de hayatı durduruan koronavirüs nedeniyle dev şirketler mağazalarını kapatmaya başladı. Perakende satışlarda büyük düşüşlerin yaşandığı açıklandı.

6.02.2020Ekonomi
‘Haksız rekabet içindeyiz, Asya’da yeni pazarlar bakıyoruz’

‘Haksız rekabet içindeyiz, Asya’da yeni pazarlar bakıyoruz’

Dünyanın önde gelen Uluslararası Yaş Sebze ve Meyve fuarı ‘Fruit Logistica’ Berlin’de açıldı. Bu yıl 50 Türk firmasının katıldığı fuarda konuşan Akdeniz Yaş Meyve ve Sebze İhracatçılar Birliği (AKİB) Başbakanı Nejdat Sin, fuara katılım amaçlarının başında yeni pazarlar bulmak olduğunu söyledi. Diğer yandan her yıl Çin’den katılımın çok yüksek olduğu fuara bu yıl koronavirüs nedeniyle firmaların yarısı katılmaktan vazgeçti.

5.02.2020Avrupa
Doya Doya Modada günün birincisi kim oldu Doya Doya Moda son bölüm puan durumu

Doya Doya Moda'da günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda son bölüm puan durumu

Doya Doya Moda'da haftanın üçüncü gün birincisi belli oldu. Dört jüri üyesi, günün konseptine göre Doya Doya Moda yarışmacılarını değerlendirdi. Peki günün sonunda en çok puanı hangi yarışmacı aldı? Peki Doya Doya Moda'da günün birincisi kim oldu? İşte detaylar...

5.02.2020Televizyon
Şilan Makal kimdir nereli ve kaç yaşında

Şilan Makal kimdir nereli ve kaç yaşında?

Şilan Makal, Fenerbahçe ve Galatasaray formaları giyen ünlü futbolcu Şener Özbayraklı ile nişanlanmasının ardından magazin dünyasını takip eden kişilerin gündeminde yer almaya başladı. Peki, Şilan Makal kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Şilan Makal hakkında merak edilen bazı bilgiler

5.02.2020Hayat
Ayşe Tolga kimdir ve kaç yaşında Hangi filmlerde ve dizilerde oynadı

Ayşe Tolga kimdir ve kaç yaşında? Hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

Ayşe Tolga, son günlerin araştırılan isimleri arasında yer almaya başladı. Birçok vatandaşın kariyerini merak ettiği Ayşe Tolga, Seksenler, Çocuklar Duymasın, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü yapımlarında da rol aldı. Peki, Ayşe Tolga kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

5.02.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Can Ozan Gece Uyutmayan Duyguların Şarkılarını Yapıyor

İsmiyle müsemma genç bir adam Can Ozan. Şarkılarını dinlediğiniz zaman onun bir ‘şehir ozanı’ olduğunu anlıyorsunuz. ‘Mutlu Olmak Zordur Derler’, ‘Sar Bu Şehri’ şarkılarını dinlemeye başladığımda üst üste kaç kere dinlediğimi bilmiyorum.

14.02.2020

İşe dedemden aldığımız borç parayla başladık

Dedelerinden aldıkları borç parayla atıldıkları moda dünyasında 10 yıl içinde devleşen iki kardeş; Raisa ve Vanessa Sason... Önce Türkiye’nin en ünlü kadınlarını giydirdiler, şimdi Hollywood starları ve top modellerin yakın takibindeler. Son koleksiyonlarının Çin’de birebir kopyalandığını gülerek anlatan, “Bu bizim markalaştığımızın kanıtıdır, sevindik” diyen Sason kardeşler, yarın ikinci kez New York Fashion Week kapsamında defile düzenleyecek. Springs Studios’daki o defileye günler kala ikiz kardeşlerle bir araya gelip heyecanlarını paylaştım.

11.02.2020

Limon deyince

Limon bir gençlik iksiri midir? Evet. Bu nedenle çaya çorbaya ve hatta şimdilerde yeni moda içtiğimiz suya dahi limon katar hale geldik.

10.02.2020

Sofralar da stil olmalı

Kadınlar, her sektörde olduğu gibi yemek sektöründe de başarılı işler ortaya koyuyorlar. İpek Develi de başarılı işler ortaya koyan isimlerden biri.

9.02.2020

Moda’da yaşayanlara gıpta etmemek zor

ABD’de, Google, Facebook, Microsoft gibi şirketlerin senede 100 bin dolar ve üstü kazanan çalışanları şehir hayatını değiştirdi. Onların gittiği yerlere kafeler de gitti.

8.02.2020

Niçin baktın bana öyle kızgın mısın yoksa söyle

TÜM dünyada 200 milyondan fazla ev kedisi var ve milyonlarca insan evini kedilerle paylaşıyor.

7.02.2020

Kerimcan’ı öp başına koy! Bayram’a hazır mısın Türk dünyası?

Kardeş ülke Azerbaycan’dan Kerimcan Durmaz’a “kardeş fenomen” geldi: @bayram_nurlu. Allah esirgesin “Sakallı Bebek” gibi bir şey.

7.02.2020

Türk Kadınının İç Çamaşırı Alışkanlıkları

İç çamaşırları özellikle son yıllarda kadınlar ve erkekler için çok daha önemli hale geldi. Bunda değişen moda anlayışı ve tasarımlar kadar, insanların kıyafetlere bakış açısının evrilmesi de büyük rol oynuyor. Peki Türk kadınının iç çamaşırı alışkanlıkları neler? Doğru sütyen bedenini seçebiliyor muyuz? Erkekler iç çamaşırına ne kadar önem veriyor?

7.02.2020